Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 17, 2009 5:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Sjajno Slavko :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 17, 2009 8:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Slika

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 17, 2009 8:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
super,bas mi je drago. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 17, 2009 11:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 9:28 pm
Postovi: 143
Slavko, sjajne vesti, sve najbolje,
Mila


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Dec 18, 2009 9:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hvala svima...ja sam i nocas sanjao da dobijm rezultate,i da sam bio na pet-u i kad sam se probudio sam poceo da premotavam film da li sam doista bio ili tek trebam da idem...jednostavno,ovo je kao masta,jer su do sada rezultati gotovo uvek bili "losi" ili su bili u "blagoj regresiji" a ja stigoh i do remisije... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Dec 18, 2009 10:24 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 11:00 am
Postovi: 276
Lokacija: Beograd
Pratim sve što pišeš i sve savete koje nesebično nudiš.
Drago mi je što si bolje, drago mi je što si jak i što si sve jači.
Drago mi je kao majci i kao tvom prijatelju!
Da si živ i zdrav!
Još 105 pa opet!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Dec 18, 2009 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 07, 2009 11:53 am
Postovi: 24
Slavko,
divna vest!
Ovaj smajli koji je postovala tamaraft nije dovoljno veliki ;o)!
Thumbs up! I samo napred, zivi zivot punim plucima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Dec 18, 2009 9:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 7:27 am
Postovi: 173
Bravo!!

Bas si me obradovao, zelim ti da ti i svi sledeci nalazi budu dobri!!!

Sve najbolje, a sad - pravac provod!!
:D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sub Dec 19, 2009 12:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Pokushala sam da najdem i vec smajli ali nema :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sub Dec 19, 2009 10:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
evo,sad sam bio kod komsije posto mu je danas slava,nije nas bilo uopste4 puno,ali sam barem jeo riblje corbe,sto je covek sprema...iskreno,i dalje sam poplasen od komisije jer znam kakvi su tamo "likovi" i moze svasta da im padne na pamet da kazu...plasi me jedan "oziljak" koji je precnika oko 40mm pa da ne odrede dodatnu ekstirpaciju,valjda nisu takve budale...inace,jos da-tri lekara su mi rekla da je nalaz dobar tako da cu biti miran... :wink: hvala jos jednom svima,radujete se kao da ste se vi izlecili,bas mi je drago... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Dec 23, 2009 5:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
eto,strah je ipak bio opravdan...i dalje ne mogu da verujem kakvi "strucnjaci" nas lece i za koliko vremena odluce o necijem zivotu...bio sam na komisiji,kada smo usli,kaze nama doktor:kada su vama odstranili testis(nije ni pogledao nikakve izvestaje,rezultate,cak ni ph nalaze),znate,postoji jedan limfatik promera 43 mm koji bi trebalo da se izvadi...usledio je sok...u neverici gledam,ni da placem ni da se smejem,rek'o sta ovoj budali pada na pamet...kaze,rezultat pet-ct nalaza je negativan,ali se od magnetne rezonance do danas taj limfatik povecao za 13mm?e sad,niti je pogledao rezultate,niti je pogledao izvestaje,nije znao ni da sam ja DRUGI PUT OPERISAN U JULU...dakle NIJE ZNAO,a rekao je:operacija...kaze:ova rezidualna masa treba da se ukolni,a kada smo se mi zapitali zasto,kada smo objasnili da sam imao i operaciju bas tih limfatika,on je zastao i rekao:idite kod tog i tog primarijusa na konsultaciju...ali,ajde da sacekamo jos jednog profesora,da cujemo njegovo misljenje...dosao on:eee,cekaj zove me paja:reci pajo u dve reci?vazi,zdravo...aaa?ovaj njemu:jel vidis da ovde ima tumorskog tkiva,on:da,da,vidim(u pitanju je bio nalaz sa prvog ct snimanja,sa retroperitonealnim tumorom od oko 70x80mmm)i poredili su prvi ct sa zadnjim pet-ct snimanjem,i zakljucili:da,ima jos mase...e sad,ja trazim nekog doktora koji zeli da me posavetuje sta dalje da radimo...i da,rekli su:znate,ukoliko je limfatik veci od 20mm mora da se ukloni...eto...sta da kazem,razocaran sam,nervozan sam,besan sam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Dec 23, 2009 5:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Slavko,jako mi je zao sto je sve tako ispalo a narocito to sto si trenutno tako besan i razocaran al veruj mi da to sve i nije tako strasno a videces najbolje kad osvane novi dan i glava se ohladi.Neznam sta da ti pisem i kako da te makar malo oraspolozim,neznam ni kakav savet da ti dam sem da zaista potrazis drugo misljenje i nekog lekara koji ce odvojiti malo vise vremena da rascita sve nalaze i pregleda snimke i od PET-a a i od poslednjeg CT-a.

Glavu gore i samo napred,jer ti si zaista jak momak koji ce i ovo izgurati bez problema.

Pozdravljam te punooooooooooooo,puno,puno.

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 24, 2009 4:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 9:28 pm
Postovi: 143
Славко,
немаш друге него да се надаш да ће и ово добро завршити. Ово је свакако разочарење, али све се мора издржати, то већ и сам знаш. Наравно, понекад ће се дешавати овакве ружне ствари и с њима и пад позитивне енергије, али у овој болести управо тога има напретек - добрих и лоших фаза. Надај се да ће се све добро завршити, а дотле немаш куд него да истрајеш. Покушај да сву своју снагу и вољу усмериш на позитивне ствари док чекаш шта ће бити даље.
Пуно поздрава и све најбоље, Мила


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 24, 2009 5:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
biljo,mila,hvala vam puno na podrsci...zakazali smo za utorak kod tog cuvenog primarijusaa,nadam se samo da je covek malo pametniji i pazljiviji od ovih sa komisije...e sad,u cemu jos mozda moze biti problem,na pet-ct snimanju sam drzao ruke iza glave,dok na magnetu su bile pored mene,sad,mnogi ce reci:daj budalo jedna cuti,ali ima smisla...kada su mi ruke opruzene i oziljak je manji,kada s mi iza glave,oziljak je duzi za oko 1cm,prema tome,nadam se da je samo to u pitanju...inace,juce i danas me strasno boli mesto gde su mi vadili tumor,ova promena vremena ubija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Dec 29, 2009 3:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
evo,dodjoh iz bolnice malo pre...ako nekood lekara cita ovo,neka izvine,ali reci cu kako jeste...bili smo kod tog famoznog primarijusa,i rekao je:nema potrebe ni za operacijom,ni za terapijama,samo pracenje,konacno...kada smo rekli da su nam predlagali jos jednu operaciju,covek samo sto nije poceo da se krsti...kada smo rekli da sam bio i na pet-ct on je rekao:ko vas je to poslao?kog ovog tipa tumora(mixed germ cell tumor) pacijenti se ne salju na pet snimanje,jer uopste nije pouzdanosnimanje...takodje je rekao i da tumor nije seminomski,dok su lekari na komisili tvrdili da jeste...primio nas covek,popricali,sutra idemo na komisiju,samo cu morati i da im nos natrljam zbog svega...stoke jedne,ne znam samo ko ih postavi za lekare na onkoloskoj komisiji...kaze on nama:a gde ste vi do sad?sto niste dosli na pocetku lecenja,a mi odgovoriili:nije nas komisija poslala...eto,da nismo otisli kod njega,ja bi bio jos jednom operisan,i primio jos najverovatnije 2 ciklusa hemoterapija i to za dzabe...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: