Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Nov 13, 2009 4:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hvala jos jednom astra... :lol: vidim da je problem ipak u tvom acunaru,ali do sada nisam nailazio na takav problem tako da ne znam o cemu se radi,ali najvaznije je da se ti povremeno mozes javiti...jos jedno veliko hvala svima na podrsci,mama je sinoc sela da procita sta ste pisali,i jadna se rasplakala... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Ned Nov 15, 2009 12:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Slavko, toliko lepa vest, da si mnoge obradovao, ubrajajuci i moju malenkost. Sve najlepse ti zelim . Moja drugarica je isto pobedila cancer i sada je to jedna od najpozitivnijih licnosti koje znam.

Radujem se uvek ,tako velikim stvarima i ne mogu da ne pozdravim veliku pobedu :lol: .

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Ned Nov 15, 2009 2:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
cestitam ti na hrabrosti i zelim ti sve najbolje u daljem zivotu i tebi i svim ljudima na svetu koji su bolesni zelim da ozdrave i onima koji su zdravi zelim da uvek budu zdravi i sve najlepse svima.
ja neznam zasto bolesti uopste postoje kad covek moze da umre od starosti.
a ti slavko,vise nista nemoj da te nasikira,uvek se smej i budi srecan,veseo jer to sto si preziveo treba da ostane daleko iza tebe,da zaboravis i da mislis samo na lepe stvari.zenske,skola,kafane.....pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 10:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
evo,bio sam juce na komisiji,i ceo dan nam je prosao inace lose...naime,cekao sam medju onim dedama i babama od 65-70 godina od 8 do 11:30 i konacno dosao na red...usao i doktor jedan gleda snimke,druga doktoricapovremeno baca pogled na iste,a treci doktor peica samnom...predlozili su pet-ct u kamenici,danas je komisija,pa ako mi odobre onda idem a snimanje...kazu posto pet-ct koristi glukozu za kontrastno sredstvo,a celije kancera upijaju isti,jako ce se lako videti postoje li celije koje su maligne ili ne...
e to je onaj bolji deo price,losiji je ovaj:idemo mi lepo kuci,tata je otisao da trazi masinski fakultet jer tamo treba da tera kola da uradi s=atest,i u jedoj od ulica smo se sudarili...izletela nam jeda zena iz sporedne ulice,mi bili na glavnoj i sudarili se,sva sreca nema povredjenenih,barem ne zvanicno,inace je mama udarila,onosno prosekla nogu-cevanicu i kako kaze:ima osecaj kad prevuce ruukom da joj je kost ulubljena,nije htela kod lekara...samo je pitala lekara opste prakse i rekao joj je da dezinfikuje sa hidrogenom i jodom i da stavlja obloge od joda...ja sam sedeo napred,sa tatom i jako sam se poplasio,juce nista ceo dan nisam jeo,sta da kazem vise...on se ziv pojeo,nije mogao da se smiri,ponarocito jer kola nisu nasa...
eto,malo da vas obavestim o cemu se inace radi kod mene,obecao sam to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 10:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Ma Slavko netreba se nervirati zbog kola,ja to kazem "Neka je sva nesreca u tome".
Nego da ti uradis ovaj Pet pa da mi nazdravimo zbog dobrih rezultata :wink: .


PS.Jednom prilikom kad sam tatu vozila iz DZ i mi smo se sudarili ali eto maltene ja sam tu epizodu vec zaboravila a bilo je mozda pre dva meseca.

Pozdrav i srecno

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 10:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
O da,zaboravih ti reci da danas moras duplo da jedes :wink: .

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 11:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hehehe,pa naravno,moram da nadoknadim,ionako mi non-stop krci stomak... :wink:
pa da,samo kad mi nismo teze povredjeni,to je najvaznije,a za ostalo-popravice se... :wink:
e vala bas tako,samo da prodjem i ovo snimanje pa da konacno mogu malo da odahnem... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 7:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 9:28 pm
Postovi: 143
Славко, кад све ово прође ова незгода биће само једна интересантна прича за препричавање, под условом да је са мамином ногом све у реду и да штета на колима није велика тј. да не изискује много новца у овој ситуцији кад вам новац треба за твоје лечење. Наравно, човеку не треба још и оваква секирација у овој ситуацији, али шта да се ради, десило се, добро је прошло, увек помислите на то да сте, хвала Богу, ипак сви живи и без озбиљнијих повреда. Немој да те ова незгода оптерети, ни твоје родитеље, јер ако човек почне да гледа на то, не би смео да изађе из куће, а и ту свашта може да се деси. Док сам обилазила на ортопедији колегиницу која је оперисала ногу, схватила сам да је већина жена које су тамо лежале имала некакву незгоду у кући - једна је пала са столице кад се попела да окачи завесу, друга се сплела преко тепиха кад је потрчала да ухвати унуче које је почело да пада и поломила обе ноге због незгодног пада и заплитања у тепих, трећа се оклизнула на плочицама у кухињи, итд. Дакле, заборавите ту незгоду што пре, и само напред, вама се већ преко твоје болести издешавало много тога лошег, по Марфијевом закону невоље би ипак требало да вас обилазе убудуће. Мисли на оне твоје девојчице, да заборавиш и незгоду и скенер, али се јави на форуму чим прођеш то чудо. Желим само лепе вести. У понедељак 23.11. је 40-дневни помен мом сину и волела бих да ми људи саопштавају само лепе вести, јер превише свог бола имам. Желим ти да све прође како треба, јер већ и ја сматрам да си излечен и да је све у реду, да ово снимање треба само то да потврди, према томе јављај се одмах.
Поздрав твојима, а теби све најбоље (још не знам да убацим смајлије!, али у мислима ти их шаљем све, колико их има са стране, ти избаци оне мргуде и оне мале ђаволчиће са роговима), Мила


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 8:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
inace nije steta velika na kolima,samo znate kako to ide,oona je neki graficki dizajnes,ima svoje preduzece,a srbija je zemlja u kojoj vlada nemastina,poturice mito i sve ce pasti u vodu,a mi cemo morati da platimo i njenu popravku a i popravku tetki,jer nije u redu da ostane samo tako,ali novac nije primaran...kao sto kazes mila,bitno je samo da smo mi svi dobro,i da nama nije nista,barem nista veliko...inace,od mene cete ubuduce cuti samo dobre stvari,jer sve ide na bolje,tako ce i sa zdravstvene strane biti a nadam se uskoro i sa ljubavne,da konacno nadjem neku devojku... :D bez obzira sto nisi stavila smajlije,ja sam ih u svakom slucaju primio... :wink: pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 8:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
:) ljubav eh :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 9:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
tamaraft je napisao:
:) ljubav eh :)


bas tako,eeehhhh... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Ned Nov 22, 2009 12:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Da Slavko, ljubav to ti upravo pripada :lol: a za udes , hvala Bogu sto se tako zavrsilo, najvaznije je da nema vecih povreda kod sviju vas. Sigurno da nije lako za taj novac, a on i tako prolazi kroz nase ruke , prvo covek pa novac. Zelim ti da prodjes to snimanje i da nam javis radosnu vest.

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Ned Nov 22, 2009 4:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 7:27 am
Postovi: 173
Sto se tice kola, neka ti to bude najgora stvar koja ti se u novom zivotu desila i da ne dozivis nijednu goru, :))

A sto se tice ljubavi, daj nam pelcer, ovaj moj stariji sin (ima 16 godina, prim.aut.) samo gleda racunar i gitaru, nece ni da pogleda devojke, tako da se vec i brinem za njega!!

I, naravno, da ti pozelim da sto pre postignes i neke USPEHE u toj ljubavi, tj da bude obostrana!!

:)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Ned Nov 22, 2009 4:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
i ja se nadam da je ovo najgora stvar,samo da ne okrive tatu za tu saobracajku jer ova zenska ipak ce da povuce neke veze,to se zna...

inace,ja obozavam devojke,mislim,volim njihovo drustvo,iako i ja puno vremena provodim pored kompjutera,ali to radim i iz dosade a i od nervoze...inace,za sina se nemojte brinuti,kad se aktivira onda ce vas glava boleti od toga... :D

a dobre rezultate mozete ocekivati u skorije vreme,jer da se vracam na staro,na terapije mi ne pada na pamet... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Nov 24, 2009 1:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 9:28 pm
Postovi: 143
Slavko,
(ovog puta pišem latinicom jer ću pisati adrese sa interneta, pa drugačije ne mogu) ne znam kakvu muziku slušaš, ali tek sada sam se setila da ti dam neke adrese sa Googl-a gde možeš da pogledaš spotove koje je moj sin radio i da poslušaš neke pesme njegove grupe koje je on postavio. Imaš na www.myspace.com Illegal Sound Crew (Illegal Sound Crew je naziv njegove grupe) na nekoliko sajtova neke njihove spotove, pesme, ali i fotografije (www.myspace.com Illegal Sound Crev+Drugari, pa opet www.myspace.com My photos...), uglavnom gde god ukucaš ime grupe naći ćeš neku pesmu i nešto o njima. Tamo gde je moj sin postavio njihove fotografije sa koncerata i nekih izleta on je ispod svake fotografije pisao ko se nalazi na istoj, a njegov nadimak u grupi je bio Ceremonyo, jer je bio glavni organizator svega, pa su mu drugari dali taj nadimak, iako je inače imao drugi nadimak, svi su ga od detinjstva zvali Trole. Takođe, na youtube su postavljena dva in memoriam Nemanja Batoćanin, jedan je odmah iza njegove smrti radila naša prijateljica, sa lepom duhovnom muzikom i tekstom kroz koji govori kao majka i kao otac, a drugi su mi pomogli njegovi drugari da postavim u nedelju noću, uoči samog 40. dana od njegove smrti. Pošto je mnogo voleo pesmu still D.R.E. stavili smo to kao muzičku podlogu spota koji smo radili (to je imao i kao ringtone na mobilnom telefonu) i onda neke njegove fotografije. Kasno smo radili, na brzinu, bila mi je puna kući ljudi od kojih nisam mogla ni da se skoncetrišem, tako da je i tekst koji sam napisala iza toga daleko od onoga što sam želela, ali i ovi dečaci su žurili, pa smo to malo sklepali na brzinu, što mi je žao. Nažalost, nisam umela sama to da uradim, jer bih uradila drugačije, mnogo lepše, sa mnogo više ljubavi i bola, kao što sam osećala, ali šta je tu je. Njegovi drugari tek planiraju da rade neke spotove. Upravo pripremaju i koncert njihove grupe i takođe pripremaju spot koji će biti prikazan na video bimu tokom koncerta, u njegovu čast, negde u decembru. Iako je moj sin ranije voleo rok muziku, a slušao je rok do kraja života, pošto su kompjuteri bili njegov život, nisu imali klasične instrumente, muzika koju su oni radili bila je hip-hop, ono što može kompjuterski da se radi. Njihove spotove, plakate, logo za majice koje ćeš videti na njima tokom koncerta i sve što ide uz to radio je uvek Nemanja. Dao je majice i na štampanje i svu pripremu za koncerte kompletno je odrađivao. Bio je zaista pravi ceremonijal-majstor. Zato mu sada deca vraćaju tu njegovu ogromnu ljubav koju im je davao na ovaj način, što ga pamte, tuguju za njim, i što će praviti memorijalni koncert za njega. Šta da ti kažem, kada je obradu za pesmu "Ne želim to" radio na svom kompjuteru u bolnici, ovog leta, kada je već imao sepsu više meseci i bio teško bolestan. Javljao im se i na kratko vreme pred smrt, sređivao fotografije na fejs-buku za njih, itd. Kad si raspoložen, poslušaj muziku koju su radili, nije ništa tužno, kao što rekoh radili su hip-hop muziku. Snimao je Nemanja sam u improvizovanom studiju (tačnije rečeno kod druga koji živi na selu, u njegovoj kući), što se može videti na onoj blesavoj fotografiji sa onog spota na youtubu, in memoriam, koja se nalazi negde pri kraju, gde on sedi za stolom s nožem i viljuškom i "seče" onu svinjsku glavu umotanu u šareni papir a njegovi drugari stoje levo i desno od njega u duksevima s kapuljačama i nekim puškama (usput, to su dečje puške koje izbacuju one kuglice). Predzadnja fotografija je snimljena kada je zadnji put bio kući ovoga leta, krajem jula, veče pred povratak na VMA, a zadnja je ona koju smo uvećali i nosili na sahrani. To je moj sin. U tom spotu imaš mali delić Nemanjinog života. Žao mi je što ga ovako upoznaješ, vredelo je znati ga. Kad si raspoložen, pošto muzika nije tužna, otvori njihovu adresu i poslušaj šta su radili dok su se zezali.
Ova jesen je lepa, pretpostavljam da koristiš ovo sunce koliko možeš (nije jako kao leti, tako da smeš da izlaziš bez obzira na terapiju koju si prošao), čuvaj se gripa (bilo kojeg, onog pravog a i onog smišljenog za ovu svetsku probu leka), ali između toga se ipak druži, moraćeš sam da nađeš meru u ovo vreme koje ipak pogoduje virusima. Pozdrav, čuvaj se, javi se čim bude nešto novo, vidiš da svi navijamo za tebe, svaki dan otvaram tvoju temu, čak i kad vidim da se niko nije javio u međuvremenu,


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: