Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: bilder
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 2:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 27, 2009 1:22 pm
Postovi: 5
vecina profesionalnih bodi bildera je fakultetski obrazovana , ''bilder a doktor'' Svasta ovde moze da se procita


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 27, 2009 1:22 pm
Postovi: 5
Sasa Vazic je napisao:
Tako da sam uputila apel Ministarstvu zdravlja UKLONITE DR ROSA!!!

Posebno obratite paznju na citat
DIREKTORA
Instituta Mihajlo Pupin-Piezotehnologija d.o.o
Volgina 15, Beograd, Srbija

Radoslav T. Jevtović, dipl. fizičar

Apel sam uputila i mnogobrojnim prijateljima, novinarima, tv i radio kucama. Ako sve to nije povezano i ako me ne uhapse:), javljam vam se...
Pozdrav....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: bilder
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 27, 2009 1:22 pm
Postovi: 5
odvesce te al oni u belom mantilu pa kad shvatis ce te puste mislim nemo se ljutis To je za tvoje dobro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 12:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 06, 2009 12:43 am
Postovi: 1
Dr Roso je prevarant, velike je pare zaradio na nesreci i bolesti naroda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: PROCITAJ
PostPoslato: Ned Jul 12, 2009 11:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 11:29 am
Postovi: 33
http://www.ivonazivkovic.net/HEMOTERAPI ... EVARA.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Čet Avg 13, 2009 8:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 12:02 am
Postovi: 116
www.blic.rs/hronika.php?id=105971

_________________
“Čvrsto sam uveren da kad bi ukupno medicinsko znanje koje se danas primenjuje mogli baciti na dno mora, to bi bilo u korist čovečanstva i na štetu riba.“ - Oliver Wendell Holmes
"Virusi ne postoje" - kojekude


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Čet Avg 13, 2009 10:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
kojekude je napisao:
http://www.blic.rs/hronika.php?id=105971

Evo dela moje prepiske sa navedenim nadrilekarom:


da,gde je istina
moje pismo
Čet Mar 27, 2008 12:25 am
srpkinja je napisao:
e roso,
ako mi je logika ostala zdrava onda znaci da ja koja sam obolela od kancera, operisana, primila 4 hemioterapije, 24 radioterapije sam otpisana. to su mi sve radili da ne bi ostali bez posla i da bi naplatili neke silne pare za moje lecenje i da je moj brat koji je lekar mene slagao da je to ipak najbolji nacin, i nije mi pomenuo alternativnu medicinu , ili mozda nije cuo za alternativu...jako sam tuzna ali necu ga ni pitati za alternativu...ja sam ionako otpisana...
pozdrav roso :(


da,gde je istina
roso
Polato na: Pet Mar 28, 2008 9:40 pm
Za: srpkinja
roso je napisao:
Na zalost, sve ste sami napisali. Ja nisam Dr. Roso vec njegov (tehnicki) saradnik i nije mi struka medicina vec elektrotehnika ali mi je zato logika univerzalna, kao i Vasa kao i kod vecine ljudi (osim kod Vaseg brata). Ne znam zasto je upisao medicinu ali sigurno ne da bi lecio ljude jer da je tako vec bi se do sada upitao sta to oni u opste lece. Nista, naravno. Samo sprecavaju simptome i ne dozvoljavaju organizmu da signalizira razvoj bolesti. Isto su uradili i kod Vas i cak ako Vam je sada i "bolje", bolest se i dalje razvija samo sto je to van Vase kontrole jer su vam hemioterapijom i zracenjem blokirani signalizatori razvoja bolesti. Molite se Bogu da Vam zracenjem nisu upropastena creva i tada sigurno imate sanse da se izlecite, jer dobar rad creva je osnov zdravlja.
Nije tacno da je rak ne izleciv i postoji vise metoda da se to ucini, a metoda Dr. Rosa je samo jedna od njih. Na zalost i mi imamo losih rezultata, ali nemamo ni jedan promil mogucnosti (u odnosu na onkologe) da pratimo nase pacijente i koliko stvarno postuju preporuke za lecenje. Imamo i odlicnih rezultata ali zakon nam ne dozvoljava da o njima javno govorimo.
Ako imate mogucnost da dodjete do Bijeljine na 4 dana (ili da dolazite 4 dana za redom) posle 07. aprila mozda mozemo nesto da ucinimo na Vasem ozdravljenju. Telefon za zakazivanje je 063 376 250 (moj telefon) a metoda kojom zapocinjemo terapiju je "bio healing" po uputama Zdenka Domancica (pogledajte sajt http://www.biohealing.si), a ostatale preporuke su po sistemu Dr. Rosa - objedinjene metode vise doktora, o cemu je on i javno govorio na TV.
Pozdrav
Zeljko Seatovic


Naravno nisam poverovala u njegovu moc pa sam i prestala sa prepiskom.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Pet Avg 14, 2009 3:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
kojekude,zahvaljujem ti sto si to postavio...dakle obican prevarant kojeg treba ubiti na sred knez mihajlove,ili bilo koje druge ulice za primer ostalima...covek se obogatio na tudjoj muci a sad mora da ispasta...nemam reci za ovo sto se dogodilo i mislim da je su svi prekasno reagovali...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 6:17 pm
Postovi: 47
Slavko_slavko je napisao:
kojekude,zahvaljujem ti sto si to postavio...dakle obican prevarant kojeg treba ubiti na sred knez mihajlove,ili bilo koje druge ulice za primer ostalima...covek se obogatio na tudjoj muci a sad mora da ispasta...nemam reci za ovo sto se dogodilo i mislim da je su svi prekasno reagovali...

a da ga neces ti ubiti?jesi ubio coveka nekada?ne lupetaj bezveze o stvarima o kojima nista i ne znas.covek je uhapsen zato sto je jedini javno pricao istinu,tj.sta je hemoterapija i sta ustvari rade doktori-truju,sakate i ubijaju ljude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 3:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
matijaBG je napisao:
doktori-truju,sakate i ubijaju ljude.

Ne mogu da poverujem da ovo mozes napisati na forumu DOKTOR..sama sam pristala na sve(lekarske usluge) a imala sam pristup svim mogucim informacijama. Cula sam za zdravu ishranu,alternativnu medicinu, cist vazduh, zivot bez stresa, moc pozitivnog misljenja i jos kojesta sto pomaze ozdravljenju..Svako ima pravo na svoj izbor.

Volela bih da znam sta si ti po zanimanju i na osnovu kojih cinjenica tako pricas??? Bez obzira na sve nedostatke savremenog drustva ukljucujuci i medicinu, ljudski vek se ipak produzio. Kako to objasnjavas?

matijaBG, ja ti predlazem neki drugi forum(koji???) da tamo izlazes svoje misljenje. Ne znam da li postoji forum alternativna medicina ili vec kako se zove.., idi i pisi tamo. Nemam nista protiv ti imas pravo na svoje misljenje ali ja da sam urednik foruma obrisala bih tvoj post. Ovo je samo jedan sajt koji se zove DOKTOR i koji bi trebao da pomaze obolelima a ne da im oduzima i onu slamcicu za koju se hvataju. Sta da kazu ljudi kada procitaju tvoju predhodnu recenicu??????


Poslednji put menjao srpkinja dana Uto Avg 18, 2009 9:55 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 4:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 6:17 pm
Postovi: 47
srpkinja je napisao:
matijaBG je napisao:
doktori-truju,sakate i ubijaju ljude.

Ne mogu da poverujem da ovo mozes napisati na forumu DOKTOR..sama sam pristala na sve(lekarske usluge) a imala sam pristup svim mogucim informacijama. Cula sam za zdravu ishranu,alternativnu medicinu, cist vazduh, zivot bez stresa, moc pozitivnog misljenja i jos kojesta sto pomaze ozdravljenju..Svako ima pravo na svoj izbor.

Volela bih da znam sta si ti po zanimanju i na osnovu kojih cinjenica tako pricas??? Bez obzira na sve nedostatke savremenog drustva ukljucujuci i medicinu, ljudski vek se ipak produzio. Kako to objasnjavas?

Slavko_ slavko ja ti predlazem neki drugi forum(koji???) da tamo izlazes svoje misljenje. Ne znam da li postoji forum alternativna medicina ili vec kako se zove.., idi i pisi tamo. Nemam nista protiv ti imas pravo na svoje misljenje ali ja da sam urednik foruma obrisala bih tvoj post. Ovo je samo jedan sajt koji se zove DOKTOR i koji bi trebao da pomaze obolelima a ne da im oduzima i onu slamcicu za koju se hvataju. Sta da kazu ljudi kada procitaju tvoju predhodnu recenicu??????

pretpostavljam da ne predlazes slavku vec meni neki drugi forum?naravno u redu je da neko pise da treba obesiti coveka jer prica istinu jel tako.jel bi ga i ti obesila?upoznata si i ti sa stvarima o kojima je pricao?sto se tice mojeg zanimanja mogu ti reci da nisam doktor,jer to tebe i zanima a pricam kako pricam na osnovu zivota i na osnovu obrazovanja koje sam sam stekao a ne na osnovu toga sta su mi rekli na nekom falkutetu koje finansira farmaceutska industrija i uci ljude kako da postanu dileri drogom.a ako se ljudski vek produzio onda nas dvoje ne zivimo na istoj planeti,okreni se malo oko sebe,na sve strane ljudi umiru sve vise i vise od raka,momci od 20 godina od srcanih udara,naci zdravu osobu danas spada u domen fantastike.a to za sta si ti cula ili nije tacno ili nisi ni probala.jesi cula probala za urinoterapiju?za prehranu samo sirovim vocem i povrcem?ma i ja dzabe pisem veruj i i dalje tvojim doktorima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 4:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
matijaBG,
da li ste culi za psihoanalizu?

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 6:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 6:17 pm
Postovi: 47
drbgd je napisao:
matijaBG,
da li ste culi za psihoanalizu?

da li ste vi culi za savest?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 8:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Matija, od dr Rosove istine mnogo ljudi si mogao da vidis u novinama... Nazalost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 10:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 12:02 am
Postovi: 116
Moje je mišljenje da se opet piše o pogrešnim stvarima.
Nije problem to šta je taj lik propagirao, već što je to debelo naplaćivao.

_________________
“Čvrsto sam uveren da kad bi ukupno medicinsko znanje koje se danas primenjuje mogli baciti na dno mora, to bi bilo u korist čovečanstva i na štetu riba.“ - Oliver Wendell Holmes
"Virusi ne postoje" - kojekude


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: