Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dr. roso
PostPoslato: Uto Jan 20, 2009 4:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 11:29 am
Postovi: 1
mirjanaaa je napisao:
Da li je neko ranije cuo za dr.Roso iz Zagreba?
Da li je neko imao iskustva sa njegovim preparatima?Skoro je gostovao na tv Avali ?

Dr Roso prevara jer sam ja pokojnu suprugu lecio njegovom metodom.Garantovao je izlacenje za 7 meseci, nazalost nije prezivela


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 20, 2009 7:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
zar taj chovek nije iz vojvodine a ne iz zagreba?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 20, 2009 3:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 3:39 pm
Postovi: 1
Sinoc sam gledao na tv BN doktor Rosa i ne razumem zasto se neko ljuti ako covek propagira da se jede zdrava hrana. Ti stvari koje on govori nije nista novo. O tim stvarima sam citao mnogo puta i pre nego sto sam od njega cuo. Farmaceutska industrija je toliko jakA to je cinjenica ali mislim da je po sredi druga stvar kada se lekari bude protiv ovakvog misljenja. Pa dajte molim vas ljudi pa da li ste ikad otisli kod bilo kog lekara i da vam je dao savet ili dijagnozu a da ste posle toga posetili nekog drugog koji je savet i dijagnozu prethodnog odbacio kao cistu budalastinu i postavio svoju kao sveto pismo. Lekari su najsujetniji ljudi na svetu,naravno sto se tice profesije. Pa dajte molim vas da neko ide na fakultet 6 godina (naravno ako je dobar student) pa specijalizacije i ostalo pa radno iskustvo i sad neko da mu kaze da njegova dijagnoza nije tacna,TAMAN POSLA. Mislim da se zato generalno lekari bune protiv razlicitih teza od onih koji su oni proucavali. Dr. Roso po mom misljenju prica jako realnu pricu,sto se tice toga koliko to naplacuje pa naravno kao i svi ostali lekari. Prvo pare pa onda lecenje. OVO ZNAM IZ LICNOG ISKUSTVA,DOK NISAM PLATIO NISAM MOGAO NI DA IZLECIM OBICAN GASTRITIS KOJI SAM VUKAO 15 GODINA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 18, 2009 9:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 17, 2009 9:36 am
Postovi: 1
Na kraju, da li moze neko da se javi koga je doticni izlecio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 06, 2009 11:13 am
Postovi: 2
Pa nazalost mislim da se takvi ljudi nece javiti, ne zbog toga sto mislim da ih nema, vec zbog toga sto verovatno ne zele da govore o tome, niti da se secaju bolesti (to je bar moje misljenje). Moram reci da sam tek juce videla ovaj forum, ali uglavnom je tako dok ti nesto ne zatreba jednostavno ne obracas paznju, i zaista se mnogo toga korisnog moze procitati. Posle svega procitanog ni sama ne znam da li sam za ili protiv same terapije. Ali moj tata je bio kod Dr Rosa, i odlucio se za terapiju, jer su ga doktori u Beogradu prakticno vec otpisali, i otvoreno mu rekli da ne mogu uraditi nista vise. A od dr Rosa je bar dobio ohrabrenje i sansu za izlecenje od 70%. Znam da se to u slucaju bilo koje bolesti ne moze prognozirati, ali ipak kada je to jedini izlaz i jedina sansa, normalno je da se hvatamo za slamku, coveku je dovoljna i samo lepa rec. Terapija jeste preskupa, pogotovo za jednu prosecnu porodicu u Srbiji, ali ipak vise od toga vredi jedan ljudski zivot.

_________________
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 8:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 11, 2009 8:29 am
Postovi: 2
Ivanchice potpuno se sa tobom slazhem...i drzhim fige za caleta, shta god da radi mora imati chelichnu volju.. Moja baba je imala neki rak i lekari joj dali 2 meseca, ona se okrenula prirodi, malo i religiji i evo proshlo 20 godina...bitno je imati vere i volje...nema frke ako si ateista, onda barem verujesh u sebe (:

a rosa pokushavam da nadjem ovih dana, moram neshto da ga pitam... pa ko ima telefon bilo bi super da mi da.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 14, 2009 12:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 3:22 pm
Postovi: 4
za dotichnog nemam da vam kazem rechi hvale...
chak mislim da je to jedan veliki prevarant koji zaradjuje na mukama ljudi...
ne pricham ovo na pamet... moja mama je bila kod njega skoro... samo razgovor sa njim odnosno kako on to naziva konsultacija koshta 200e...
njegov chuveni aparat koshta nisma sigurna ali oko 1700e... a taj aparat ljudi moji kad bi videli.... ja ne mogu da verujem kako ono uopshte moze da prodaje ljudima i kako ga nije sramota... uz sve to preporuchuje vam vitamine i razne preparate u vrednosti od 1000e koje moze da vam nabavi samo njegov prijatelj...!!! uzas...
pritom Dr Roso nema nikakvu firmu ne da je vam nikakav rachun ili pechat za to shto vam prodaje... sve se to obavlja u iznajmljenom stanu a kontakt telefon je mobilni...!!!
sve u svemu jedna velika prevara...
svi koji ste iole razmishljali o odlasku ili savetovanju sa njim molim vas razmislite...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 14, 2009 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 1:37 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
U vezi sa dr Rosom... upravo zvala, moze samo mobilnim, javlja se zenski glas, sekretarica, ne odaje adresu, samo govoru U Beogradu, a cena za konsultacije i dijagnozu sitnicavih 300 Evra! Imaju termin vec za 24. ali o tome ne bi dok se ne odlucim. Ja sam vec odlucila. U ovoj zemlji nemate ni za aspirin, kakav dr Roso. Vidite li ljudi kako nas varaju i kradu? Kolko taj uzima na tudjim mukama>???? Beda!!!!

_________________
drugi put


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 5:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 1:37 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Tako da sam uputila apel Ministarstvu zdravlja UKLONITE DR ROSA!!!

Posebno obratite paznju na citat
DIREKTORA
Instituta Mihajlo Pupin-Piezotehnologija d.o.o
Volgina 15, Beograd, Srbija

Radoslav T. Jevtović, dipl. fizičar

Apel sam uputila i mnogobrojnim prijateljima, novinarima, tv i radio kucama. Ako sve to nije povezano i ako me ne uhapse:), javljam vam se...
Pozdrav....

_________________
drugi put


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 12:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 1:37 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
A mogao bi taj postenjak Roso da se oglasi i ovde a ne samo na placenim TV. A i ministar bi mogao da se vec jednom obracunava i sa njim i sa svim mogucim tzv. lekrarima koji primaju debela mita i nece ni da vas pogledaju bez koverte. Mene su takvi upropastili.

_________________
drugi put


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 22, 2009 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 06, 2009 11:13 am
Postovi: 2
U potpunosti se slazem da je preskupo. Aparat zajedno sa lekovima za jedan mesec kosta oko 3200 evra ako se lekovi nabavljaju preko njih. Naravno neki od tih lekova se mogu nabaviti preko interneta ili preko ljudi koji ih `nabavljaju`, nazalost samo jednog ima u nasim apotekama i jedan se moze nabaviti u Srbiji. Ja jos uvek nisam dobro upucena u mogucnost nabavke van granica nase zemlje, ali pokusacu da pronadjem nacin da bar nesto nabavim tako.
Da li ce ti lekovi nesto pomoci? Ne znam. Mislim da to niko ne moze da zna. Ali mi smo u tome videli nekakvu sansu, i resili da je iskoristimo. Svesni smo da je on vece sanse za izlecenje imao pre godinu ipo dana kada su mu otkrili tumor, nego danas, ali se iskreno nadam da ce mu pomoci. A sto se tice toga da se dr Roso bogati na racun bolesti ljudi i njihovoj muci, mozda i jeste tako. Ali ako ce ta njegova terapija i ti lekovi mom ocu pomoci, neka se i bogati na nas racun.

_________________
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 10, 2009 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 21, 2008 9:01 pm
Postovi: 11
Ja imam lekove koje Roso preporucuje (barem za prvih mesec dana). Ja sam to donela sestri, ali je ona na zalost umrla pre nego smo poceli terapiju. Ako neko zeli, samo mi javite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: preporuka
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 3:09 pm 
OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 12:37 pm
Postovi: 3
Na GOOGLE napisite:
- jezgra kostice sljiva, kajsija i dr.
- Vitamin B17
- elektronika protiv stetnih mikroorganizama i celija kancera

Pozdrav i srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: preporuka
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 6:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
pars30 je napisao:
Na GOOGLE napisite:
- jezgra kostice sljiva, kajsija i dr.
- Vitamin B17
- elektronika protiv stetnih mikroorganizama i celija kancera

Pozdrav i srecno

Ala se ti reklamiras covece, pa to je strasno. Ima li na ovim forumima administratora da reaguju.
Sledbednik lopova Nenada Rosa se pojavio. Napolje sa ovog foruma!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: bilder
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 27, 2009 1:22 pm
Postovi: 5
ako ste glupi niste gluvi Ko ima pare plati Ko nema molitva


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: