Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Pon Maj 09, 2011 11:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Hvala ti.Mislim,prosla sam i prolazim grozan period a znam kako su mi ljudi sa ovog foruma pomogli.Sve teskoce sam delila sa vama.I mislim da treba da pomognem jer su i meni pomagali.
kako je kod vas stanje?

Bojana

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 7:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 17, 2011 3:14 pm
Postovi: 42
Moj muz se, hvala Bogu, prilicno dobro oseca. Ostale su mu jos tri terapije, od ukupno 25, zracenja i on ih je dobro podneo. Ko ne zna da je bolestan, na osnovu njegovog izgleda, ne moze to isto ni pretpostaviti. Ali nikako mi ne da mira crv brige, sumnje koji se uvukao u mene . :-?

_________________
bolest dolazi na kilograme, a odlazi na grame...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 10:02 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Ne brinite,to je dobro jer se on dobro oseca a i prognoze su bolje jer je opste stanje dobro.
Javljajte kako napreduje a ja vam drzim pesnice i zelim mnogo srece!!!

Bojana

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 11:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 10, 2011 10:21 pm
Postovi: 8
Proslo je skoro dva meseca od kako sam saznala da mi je otac bolestan od raka pluca, sada vec znam istoriju bolesti...Primio je dve hemioterapije i sada ocekujem operaciju ako su uslovi povoljni, cemu se iskreno nadam!
Sto se tice ishrane doktori jos uvek nisu nista zabranili da ne sme da jede, jer koliko vidim to jos uvek spada u domen alternativne medicine, ali moje misljenje je da zdrava ishrana svakako ne moze da skodi!
Dakle za pocetak izbacili smo mu iz ishrane svinjsko meso (mada ja smatram da ne treba da unosi nikakvo meso i znam za takve primere ali neke navike se nikada ne menjaju), sada jede teletinu, piletinu, ribu (pogotovo harnigu) a skoro smo culi da je izuzetno dobro i konjsko meso tako da smo mu i to pribavili.
Nista przeno na ulju ili masti. Umesto suncokretovog, sada koristimo maslinovo (devicansko) ulje, morsku so, zuti secer, ne bi trebalo ni psenicni hleb da jede!
Svakog dana unosi nekoliko casa soka od sargarepe i cvekle, optimalno je 6 casa soka od sargarepe, sve ostale neprirodne sokove i pica je izbacio.
Kuvam mu caj od hajducke trave, nevena, koprive i od brusnice.
Zatim stalno uzima badam, indijski orah, suvo grozdje, suncokretovo seme, laneno seme...
Tri puta na dan propolis kapi.
Planiramo da mu uzmemo i Noni sok, a citala sam da je za imunitet dobar i crni kumin.
Za sada mogu da kazem da smo uspeli da mu odrzimo krvnu sliku pa cak i da je pojacamo, i kao sto je neko od vas rekao bolest se na njemu ne vidi uopste, jedino sto je sada posle hemioterapije pocela polako kosa da mu opada, ostali znaci se ne mogu opaziti!
I ono sto je najbitnije,a procitala sam na mnogim mestima, to je AUTOSUGESTIJE, jer sve je u psihi, morate da verujete da ce te ozdraviti, iskreno da verujete u to!
Nadam se najboljem ishodu i borim se za to! A kao sto je Bojana rekla prvi sok je uvek najtezi,a posle ostaje samo borba i iscekivanje, ali nema odustajanja...
Pozdrav svima i zelim vam srecu i pobedu protiv ove surove bolesti!
P.S. ako se setim jos necega rado cu to podeliti sa vama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 8:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Super,bas mi je drago da je tako.Svaka cast sta sve koristi.To je super.Moj tata pola stvari nije hteo da pogleda a kammoli da jede ili pije.Mora biti kako treba.
javljaj se ponekad.
Puno srece!!!
Bojana

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 10, 2011 10:21 pm
Postovi: 8
Ma i mi vodimo borbu sa njim oko te ishrane, ali uspemo nekako da ga ubedimo, otprilike kao da imas petogodisnjaka pa ides za njim...No dobro, samo da bude bolje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 9:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Hahaha,isto tako ali nije bilo sanse da sve koristi.Ja sam plakala i molila da jede i pije to sto sam donosila i onda se on smiluje i kao hocu ali samo ova 3 a ona 4 necu.Na kraju sam morala i ja da pijem surutku da bi i on pio.Uf...da mi je jos jednom da popijemo zajedno tu surutku....

Bojana

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Sre Maj 11, 2011 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 26, 2011 2:11 pm
Postovi: 7
Izgleda da svi isto reaguju :) I mi smo tatu odmah bombardovali sa novim režimom ishrane, sa ovim ili onim saznanjima i vjerujem da se već umorio od novih recepata. A, tek smo krenuli. Najgore je što jedni kažu da nešto može, drugi, opet, to ni pod razno...pa, čovjek na kraju ne zna kome ili čemu više da vjeruje. Taman se uhvati za nešto i povjeruje da je to ono pravo, pravi put kojim može nešto napraviti, a onda negdje čujemo da se to uopšte ne smije koristiti i samo se onda izduvas k'o balon :( I ja sam se više izgubila u svemu tome, pa ga više ne znam ni ubijediti, jer ni sama nisam ubijeđena :/
Ono, čega se stvarno pridržavamo jeste potpuno izbacivanje mesa, samo riba, razna kuvanja (bez dinstanja)-kupus, kelj, blitva, špinat, pasulj, šampinjoni sa integralnom rižom...svježe povrće i voće, sok od cvekle, mrkve i jabuke, šta ja znam, to je u suštini to...Pije mlijeko sa 0.5% masnoće, ne voli domaće, nikad nije mogao podnijeti taj miris, nemasni kravlji sir u kombinaciji sa lanenim uljem i lanenim sjemenkama i tako...Neki kažu da se mlijeko i mliječni proizvodi uopšte ne smiju jesti, a neki opet da može. S obzirom da mu mlijeko pomaže da lakše proguta hranu, mi smo ga ipak zadržali.
Od tableta pije Hunza B17, ne znam jeste li čuli za to...Našla sam mnogo tekstova o vitaminu B17, kojeg najviše ima u košpici kajsije, kažu da čini čuda...Pije ga u kombinaciji sa Chymoralom i pije Ecomer ajkulino ulje za imunitet...Mada, sad kad povraća ne može ništa od toga da proguta, odmah povrati :( Daju mu sad infuziju svaki dan, da malo ublaže mučnine...Ne mogu dočekati da to malo splasne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Sre Maj 11, 2011 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 26, 2011 2:11 pm
Postovi: 7
Bojana, zaboravih ti odgovoriti za Escozul...Hvala ti što si se ponudila da mi pomognes :)) Ne bih da uznemiravamo tvoje prijatelje, ja sam već krenula tražiti prevodioca za španski, pa ću valjda uspjeti nesto i uraditi :))) Jedino da nagovorim ćaleta da prihvati taj lijek, jer je on postao skeptičan, kako već gore rekoh, pa odbija uvođenje novih ljekova. Ali, vidjeću, ne znam ni sama da li da ga mučim još i sa tim, ali kako vidim po vašim komentarima, on je stvarno odličan. Jedino ako ne bude kao sa prolecem i onim travarom hahahaha...Da znas da si me prepala, ja sam se bila primila na prvu, htjela sam odmah da zovem onog Dejana, pa kad sam vidjela kako ste napali "jadno prolece", malo sam se zapitala...stvarno, ne mozes a da ne posumnjas da su sve muljatori, samo navlace narod :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Sre Maj 11, 2011 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 10, 2011 10:21 pm
Postovi: 8
Znam da su mom caletu za mucninu, izazvanu hemoterapijom, dali Ondasan, i sada mu je malo bolje. Cula sam za ove tablete Hunza samo sto ih kod nas zovu Laetril i planiram da ih nabavim...Kako je tvom ocu od kada je poceo njih da koristi? Ima li boljitka?
Znam da za vreme terapije ne sme nikako kantarion da se uzima jer moze da ponisti dejstvo terapije.
A ne znam da li si mu davala psenicne klice, izuzetno su zdrave pa eto mozes sa tim da pokusas...
evo sajta za nacin njihove proizvodnje http://www.youtube.com/watch?v=8-zlhU9lIE8


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Sre Maj 11, 2011 5:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 26, 2011 2:11 pm
Postovi: 7
Znas kako...mi smo tek pred Uskrs saznali za bolest...Nije uopste bilo nagovjestaja da ima rak pluca, cak nije ni bio neki pusac, a i prestao je u potpunosti ima vec 10-ak godina. Cak stavise, uvijek je imao jak organizam, nije gotovo nikada bio bolestan. Jedino je imao visok pritisak i pije ljekove za to vec 8 godina. A, ostalo, nista...Samo odjednom je promukao, mi smo mislili da je to zbog predavanja (on je profesor u skoli), ali kad nije prestalo nakon dve sedmice, otisao je na pregled i rengen je pokazao sjenu, pa CT rak itd. Znaci, poceo je piti tek za Uskrs, to je jako malo da bi se ista moglo reci. Ne znam da li bih i mogla nesto primijetiti od poboljsanja, jer on i ovako izgleda jako dobro, kao da nije bolestan (sem promuklosti i teskog gutanja). Doduse, ova hemoterpija ga je sad bas iscrpila, ne znam kako ce poslije izgledati.
elem, da se vratim na Hunzu...on jako u nju vjeruje i to je ono sto je bez pogovora prihvatio. U svakom slucaju ne moze biti lose, jer glavni sastojak je vitamin B17 iz kajsije, zatim vitamin C i Reishi gljiva...Sve sastojci koji su kljucni u borbi protiv raka.
Psenicne klice nisam jos probala, nisam znala da je i to dobro...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Sre Maj 11, 2011 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 10, 2011 10:21 pm
Postovi: 8
Pa da, bogate su kalcijumom, a potrebno je samo tri dana da se proizvedu, i nisu nekog groznog ukusa, tako da moze to da jede uz jogurt ili neku vocnu salatu...Evo sada bas citam da je avokado dobar.
Ali svi imamo isti problem, jedni pisu jedno, drugi drugo,i ne znas kome da verujes!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Ned Jun 19, 2011 2:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 26, 2011 2:11 pm
Postovi: 7
Zna li iko kako prirodnim putem podici broj leukocita?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Pon Jul 04, 2011 4:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
za sve one koja je ova muka zadesila zavana RAK..nemojte odmah prihvatati hemoterapiju a da ne probate drugi nacin..prirodni nacin
Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak pluca, hitno potrebne informacije
PostPoslato: Uto Jul 05, 2011 4:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
marijapr 2761 je napisao:
za sve one koja je ova muka zadesila zavana RAK..nemojte odmah prihvatati hemoterapiju a da ne probate drugi nacin..prirodni nacin
Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu



I tako draga na 4 teme postavis isti tekst... puno ljudi se, hvala bogu, izlecilo od ove bolesti. Nadam se tome i kod tvog muza. Ali kupovati preparate preko interneta.... je krajnje sumnjiva rabota i to blago receno. Dok je moj svekar bio u bolnici, bas ovaj proizvod koji ti preporucujes, lepo su testirali na drugoj hirurskoj. A unutra - osusen SPANAC!!!! Toliko o kinezu, tibetancu, koji se bavi nekretninama, trgovinom na berzi.... i usput prodaje lek protiv raka preko interneta.

Pozz,S


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: