Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Rak metastazirao, terapija navodno nije moguća, ima li leka?
PostPoslato: Ned Okt 16, 2016 3:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 16, 2016 3:29 am
Postovi: 1
Molim vas za iskren savet. Imam prijatelja koji određeno vreme ima rak debelog creva. Imao je hemoterapije i operaciju, pa mu je nakon toga bilo puno bolje. Odjednom , nakon mesec dana mu se stanje pogoršava i lekari prepisuju novu hemoterapiju, koja međutim nema efekta jer koliko sam shvatio rak je metastazirao na jetru. Prepisana mu je nova, kvalitetnija terapija Folxiri + Avastin jer prethodna terapija (Folfx4) nije dala efekta i oštetila je jetru i rak je metastazirao. Sada je koliko čujem stanje pogoršano i lekari su rekli da je telo slabo da primi dalju terapiju i kaže da je u veoma lošem stanju. Koliko sam shvatio, to je 4. stadijum. Molim vas, ako imate nekih informacija, da li postoji nešto što bi moglo da se uradi da se spreči širenje bolesti, da se nečim izleči, neka namirnica, lek, da li lekari možda greše, jer meni je nemoguće da se stanje odjednom toliko pogorša.
Unapred zahvalan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak metastazirao, terapija navodno nije moguća, ima li leka?
PostPoslato: Ned Okt 16, 2016 6:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Бојим се да је мало касно. Лекари су му упропастили цео имуни систем а сада и јетру. Иначе ја још увек нисам видео особу која се излечила од рака званичном медицином.

Колико ми је познато једино може одмах да покуша са терапијом петролејом за осветљење и препаратом који се прави од змијског грожђа, бурике. То је оно што сам се уверио да делује. Ако те занимају детаљи јави. Да ли ће њему помоћи у таквом стадијуму, не знам.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: