Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 167  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 24, 2008 4:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Draga moja Sanči,neću ti reći ono,vrijeme liječi sve,jer sve zavisi od nas samih.Samo,mislim da je tebi,možda za nijansu lakše,ti bar imaš obavezu da brineš o svojoj djeci,za razliku od tvoje mame,koja odjednom nema o kome da brine.Zato ,mislim da bi ti trebala skupiti svu svoju snagu da joj pomogneš da to prebrodi.Možda i tebi pomogne da malo bezbolnije prođeš kroz ovaj period.To što Natasha kaže da nikada neće preboliti,nadam se da griješi,jer sam vidjela ljude koji su doživjeli najveći mogući bol,izgubivši dijete,pa su MORALI preživjeti.To,kako im je,ne smijem ni da zamislim.Sanči,voljela bih da se nađemo u Tivtu,pa kad budeš spremna,javi mi na pp.
Oldtimer,slažem se sa tvojom idejom,samo ne znam kako ćemo podijeliti nagradu.Ali,važno je učestvovati.Evo,da počnem,uz upozorenje onima sa slabim živcima da ne čitaju.Ovo će ,vjerovatno biti crtice iz mog života,pa ako neko izvuče nešto korisno,OK,a ako ne,pritisnite DELETE.
Prije dva dana sam,prvi put poslije osam godina obukla pravi brusić.Zamislite to uzbuđenje,razmišljanje kako će mi stajati poslije onih ortopedskih .Možda će mnogima biti smiješno,ali,strašno je živjeti sa okrnjenom ženstvenošću,pa još kad je obostrano okrnjena...Tek,danas sam sigurnim koracima krenula u novi početak.Sitnica,ali za mene kao hod po Mjesecu.Voljela bih da je moguće fotografisati osjećanja,jer bi moja fotografija bila sva od svjetlosti.
Eto,da podijelim malo radosti sa vama.sve vas poydravljam.I,samo da znate da mi mnogo značite.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 24, 2008 4:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Sanči,ako želiš razgovarati,piši mi na pp.Uz tebe sam.Natasha,sreća naša da se vremenom jačina tuge smanji,jer,ko bi mogao izdržati toliku tugu tokom cijelog života.
Oldtimer,slažem se da pišemo,nije važna tema,ali nešto što je ostavilo utisak.
Ja sam danas,poslije 8 godina obukla pravi brus,umjesto onih ortopedskih.Nemate pojma kakvu sam tremu osjećala kad sam se pogledala u ogledalo.Kao da sam ona od prije,kao da je sve bio samo ružan san.Sitnica,a za mene kao hod po Mjesecu.Nemojte se smijati,ustvari,smijte se,jer i ja sam ...OD SREĆE.
Pozdrav od mene za sve vas,mnogo mi znači što se dopisujemo.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 24, 2008 5:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Sorry,nije mi otišla prva poruka,pa je druga skraćeno izdanje.Oldtimer,pročita li ti komentar o Alisi?Svašta.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 24, 2008 11:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 12, 2008 8:54 pm
Postovi: 138
Evo mene,ti si vrlo hrabra osoba,zaista ti se divim i podrzavam. Cestitam ti na brusu...I neka gospo da da ga nosis jos dugo,dugo godina. Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 25, 2008 1:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Zlatiborac,hvala.Eto ,izgleda da jedino ti nisi pritisnuoDELETE. (':D')Nadam se da tvojoj mami nije previše teško.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 25, 2008 1:24 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 12, 2008 8:54 pm
Postovi: 138
Evo mene,evo i mene...kao sto primecujes ja vise i ne spavam...Ne mogu da se pohvalim da je majci bas najbolje,zato mi na ova 24 casa koliko traje dan nedostaje bar jos 5 sati. Trazimo nacine da bar delimicno saniramo meta promene na jetri...Podje dobro,pa lose,znas vec kako ide sa ovom bolescu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 25, 2008 10:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 7:27 am
Postovi: 173
Evo mene, bravo!!!

Sad, kad si se ponovila, OBAVEZNO u soping po neku lepu bluzu (razmisli i o promeni frizure i sminke, ;) - kazu da je ljubicasto boja sezone, a i stilisti se slazu da ljubicasta sminka skoro svima lepo stoji, ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 12:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Zlatiborac,da bi bio od koristi tvojoj mami,moraš biti odmoran.Ako ne možeš spavati,mogu samo da ti kažem ,iz vlastitog iskustva,da je bolje popiti tabletu(naravno,uz konsultaciju ljekara),nego se mučiti i čekati da zaspeš.Meni su,poslije mnogo eksperimentisanja,pomogle tbl Flormidal,ali,to mi je preporučila dr,sa VMA.Nemoj ništa uzimati bez ljekara,osim one na biljnoj bazi.Posebno ako si mlađi.Pozdrav i tebi i mami.
Oldtimer,jutros sam obukla majicu sa malim dekolteom,pa sam je cijelo vrijeme povlačila prema vratu,misleći da mi se previše vidi,da mi se vide ožiljci itd.Od sutra vježbam opuštanje(vezano za garderobu).Iskreno,nisam ni bila svjesna svih ovih godina koliko mi je to smetalo,u estetskom smislu.Tek sada shvatam da mi je ,valjda, bilo lakše da se kamufliram,nego da potpuno prihvatim ono što se dogodilo.Da li ću se ikada opustiti,ne znam,ali počelo je.
Gdje je Evelina i šta je bilo sa nalazima?Svima pozdrav.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 1:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 12, 2008 8:54 pm
Postovi: 138
Ma mogu ja spavati nego nemam vremena...A ti bi u ovo vreme trebala da si na Jazu???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2007 2:38 am
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Sanchi, primi moje saucheshce. Znam kako ti je, moj tata je preminuo 2og Septembra i ne odustajem od foruma. Necu da zalim, hocu da ga slavim, zato shto je imao vedar duh i veliko srce i nikada, ama bash nikada, necu zaboraviti jednu situaciju. Chovek, potpuno bespokretan, lezi na krevetu. Ja ga opkorachim u stajacem stavu i kazem mu: " E cale, jel mogu samo da te uhvatim ovde ispod pazuha i povuchem te na gore?" (Mislici da ga namestim na jastuk, zato shto je skliznuo sa kreveta). Chovek me pogleda, jedva otvorivshi ochi i shapatom kaze: "Mozesh da me povuchesh i dole", sprdajuci se i samnom i sa boleshcu i sa situacijom. Eto, to su te sitnice koje ostaju i koje se pamte i koje te na kraju krajeva odrzavaju normalnim. Druzi se, izlazi, smej se!! Lakshe je. Uchini ukucanima da njima bude lakshe, time shto cesh ih rasteretiti. To je moje reshenje za tugu i bol.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 4:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
patofno,podržavam te.Sanči,poslušaj je.Pozdrav svima.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 4:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Zaboravih,Zlatiborac,nisam bila na Jazu,iz prostog razloga što ne volim Madonu,ali priznajem da je carica u svom poslu.Išla je moja prijateljica,idem poslije na kafu,da čujem kako je bilo.Javiću ti večeras ili sutra,ako te zanima.
‚‚Čujemo se‚‚

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 3:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 12, 2008 8:54 pm
Postovi: 138
Ne vilish Madonu? E bas si me razocarala kao covek i kao komunista... :( :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 6:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Drugarice i drugovi,kajem se što sam zanemarila partijsku dužnost i nisam otišla na koncert drugarice Madone,obećavam da se to(tj.koncert)neće više ponoviti.
Moja komšinica je oduševljena koncertom,samo kaže da je bila užasna gužva,kao što smo mogli vidjeti u svim vijestima.Ulični prodavci su izvaćarili narod,prodajući flašicu vode(H2O)za ‚‚samo‚‚2e.Sendvičić je koštao 5e,a za ostalo ne znam.Madona je odradila posao ,čak su svirali ‚‚Đelem‚‚.Tada je nastala euforija.Ipak nama treba nešto toplije,a ne ‚‚suvi‚‚profesionalizam.Naravno,govorim u svoje ime.Idem malo u šetnju,sve vas pozdravljam.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: prijatelji
PostPoslato: Ned Sep 28, 2008 4:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 02, 2008 8:33 pm
Postovi: 82
Lokacija: Tivat
Patofno primi moje saučešće.
Svima hvala na podršci. Ja se nekako držim al vrlo mi je teško. Majka mi je posebno loše. Sad je i jedna njena prijateljica zaglavila na operaciji dojke, to ju je dodatno rastužilo. Sunce uopšte ne dopire do mene. Smeta mi da izadjem van. Izlazim ako moram. Počela sam na posao. Vrijeme će valjda učiniti svoje. Puno Vas sve pozdravljam. Posebno moju sugradjanku. Upoznaćemo se valjda negdje.. samo da prikupim snage. Volim vas sve!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 167  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: