Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Sre Mar 27, 2013 6:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2012 12:14 am
Postovi: 281
Eniv,
molim te mi posalji broj u privatnoj poruci, jer ja sam iz Subotice, valjda cu da nadjem tog coveka :)

E, sad, za oziljke, dekubituse su odlicni melemi, potrazi u apoteci "melem bake Jovanke", ili brdjanski melem. Ako ne pronadjes, dobra je i mast od nevena, ili cak i ulje. Znaju i u prodavnicama zdrave hrane da prodaju takve kremice, ulja, bar ovde kod nas ima svega...
Sve znam, draga moja, sve :( Neka cesto menja polozaje u krevetu ili ga ti namestaj tako upravo zbog tih rana.

Drzite se oboje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 9:21 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
За декубитусе и остале проблеме са зарастањем, одлични су магнети.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 6:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
Kako se koriste ti magneti? Ispiram mu to samo hidrogenom,jodom i stavljam bivacin.
Posto zbog tumora lezi samo na desnoj strani i nikakvo pomeranje mu ne prija. Cak i ranije ako zaspi na ledjima onda ujutru ne moze da guta.
Smatrao je da je zbog polozaja tumora tako. Narucila samu apoteci jos neki jastucic za rane pa cemo videti.On sada ne moze ni pljuvacku da guta pa sve to vraca na usta.
Takodje,neznam da li sam pisala da mu otici pojedini delovi tela npr, leva ruka,desna noga,pa se povuce pa otok oko usta. Sta to moze da bude,da nije od tecnosti koju unese?

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 9:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Магнети се користе једноставно. Потребно га је причврстити што ближе рани.

Има много противника магнета и говоре да они не смеју да се користе код тумора, крварења и не знам ни ја чега све. Чак говоре и да изазивају туморе.

Ја једино могу да Вам кажем да по цео дан носим веома јаке магнете и тако већ годинама. Штетни очигледно нису. Тумор нисам добио, а пишу да ћелије подивљају и да се тумор добија брзо. Очигледно којештарије. Користим магнете и код повреда а ево и сада када су ми "вешто" извадили крв па сам добио велику модрицу. Мени таква модрица иначе прође тек за месец-два, али уз примену магнета већ је после пар дана доста блеђа.

Оријентације ради, цена једног магнета облика диска пречника 2cm и дебљине 5mm је испод 2 евра.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Sub Mar 30, 2013 1:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/491/Zdravlje/1295012/Otkriven+virus+koji+ubija+%C4%87elije+raka.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Sub Mar 30, 2013 7:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
zokac24 je napisao:

Било би добро да се чујемо за годину дана и видимо да ли је те научнике из Загреба појео мрак.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Sub Mar 30, 2013 11:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
Citiraj:
Лечење рака за осам дана "најновијом технологијом генетске терапије" - како да не!

Citiraj:
Било би добро да се чујемо за годину дана и видимо да ли је те научнике из Загреба појео мрак.


radi se o potpuno identicnom teoretskom principu, za koji ste na jednom mestu rekli "kako da ne"...a u sledecem postu se brinete za zdravlje naucnika koji su dosli do slicnog resenja, sto logicno znaci da ga prihvate...

veze nemate sa onim sto pisete, ne uznemiravajte ljude bar na podforumu kao sto je ovaj...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 1:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2011 10:42 pm
Postovi: 86
Onkološki pacijenti nesmeju da koriste magnete bilo kakve vrste ,nisam to ja izmislila rečeno mi je od fizijatara sa klinike gde sam operisana a i mama mi kupila magnetnu narukvicu ,kako sam je stavila meni je bilo strašno loše i nakraju sam ukapirala da je od te magnetne narukvice .Pozdrav dragi prijatelji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 1:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Najbolje bi bilo da Aca otvori svoju temu u kojoj ce davati predloge lecenja za koje misli da su u redu,pa ko zeli da postupa prema njegovim predlozima,otici ce tamo i citati ,ukjlucivati se u raspravu ,polemiku itd.
Ovako gubi smisao, svaku temu puniti kojekakvim alternativnim predlozima ,ili je cilj ulaziti u raspravu sa svima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 2:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@vlada79,
zaista se postavlja pitanje da li takvom agresivnom primitivizmu i pohlepi treba oponirati?
mislim ipak da da. pogotovo argumentovano na evidentne gluposti, jer uvek postoji sansa da nekoga zatruje.

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 3:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Slazem se ali mi nemamo mehanizam da mu zabranimo da posecuje i truje glupostima,onda ga bar ukalupiti pa neka baljezga. Onaj ko posecuje njegovu temu zna sta moze da ocekuje.....magnet za dekubit,sodu za ovo,petrolej za ono ,benzol za to i ostalo....ovo je postalo uzas,covek svuda pise i truje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 3:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
admini su oduvek retko posecivali ovaj sajt - nadam se da ce ga "pocistiti" kada se to dogodi

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 4:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
radi se o potpuno identicnom teoretskom principu, za koji ste na jednom mestu rekli "kako da ne"...a u sledecem postu se brinete za zdravlje naucnika koji su dosli do slicnog resenja, sto logicno znaci da ga prihvate...

veze nemate sa onim sto pisete, ne uznemiravajte ljude bar na podforumu kao sto je ovaj...

Американци имају методу којом генетски модификују ћелије тумора узете из самог пацијента: http://www.kurir-info.rs/zapanjujuci-re ... nak-715421

Хрвати модификују вирус који су добили из пилића: http://www.rts.rs/page/magazine/sr/stor ... +raka.html

Мислим да свако може да закључи да ове две методе нису идентичне.

Једно је када Американци "пронађу" папрено скупу методу и то хоће да продају. Сасвим је друго када Хрвати нађу јефтину методу за лечење рака. Последице су очигледне.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 4:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
m.defranzza je napisao:
Onkološki pacijenti nesmeju da koriste magnete bilo kakve vrste ,nisam to ja izmislila rečeno mi je od fizijatara sa klinike gde sam operisana a i mama mi kupila magnetnu narukvicu ,kako sam je stavila meni je bilo strašno loše i nakraju sam ukapirala da je od te magnetne narukvice .Pozdrav dragi prijatelji.

Од магнетне наруквице нема шансе да се тако нешто деси. Ја стално носим седам магнета од по 10.000 Гауса. Та магнетна наруквица је мачији кашаљ према овим магнетима.

Осим тога не постоје никакви докази да су магнети штетни. Волео бих да видим и један доказ за тако нешто. Ту причу шире лаици који су се информисали од "стручних" лаика какви су drbgd и vlada79.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 4:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Najbolje bi bilo da Aca otvori svoju temu u kojoj ce davati predloge lecenja za koje misli da su u redu,....

Бистрице моја, одавно сам направио мој сајт њњњ.аца.рс


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: