Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Uto Feb 15, 2011 8:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 08, 2005 11:58 am
Postovi: 42
Da li neko moze da mi preporuci dobro neurohiriruga iz BG?hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Uto Feb 15, 2011 9:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 08, 2011 5:48 pm
Postovi: 21
Zanet, moja mama je pored svih muka kroz koje sada prolazi, i pre 9 godina operisala glavu. Imala je izliv krvi na mozgu. Aneurizma. NJu je operisao Joksa, doktor Joksimovic, a secam se i doktorke Dane. Znam da su odlicni. Rade u Klinickom centru. Znam da su skoro tamo uhapsena dva doktora zbog korupcije ( jedan od njih mi je operisao sestru, ali nije trazio novac), ali nisu svi takvi.
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Sub Jun 18, 2011 9:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2010 9:26 pm
Postovi: 162
definitivno Dr Joksimovic. tako skoro svi za njega kazu. kazu da je najbolji u zemlji i sire, i da mu dolaze cak i iz inostranstva da ih operise...

meni je on operisao tumor na mozgu prosle godine (difuzniastrocitom gradusa 2),
a kod njega sam otisla da me operise po preporuci mojih neurologa i moje prijateljice koja je bila njegov student...
nisam imala nikakve recidive do sada, a nisam ni morala da idem na radio terapiju niti da primam hemoterapiju, jer je operacija verovatno jako dobro uradjena.
mada tu ima dosta i srecnih okolnosti (kada ni najbolji neurohirurg zaista nije svemoguc), koje su vezane za lokalizaciju tumora - ako je tumor zahvatio vazne centre mozga koji se ne smeju operisati (narocito mali mozak, ili deo mozga na 'prelazu' izmedju hemisfera), tada i najmanji gradus tumora se ne sme operisati...

Dr Joksimovic je cini mi se pred penzijom, ili bar meni tako izgleda (zbog brade), pa ako mozete iskoristite tu mogucnost da on operise vas ili vaseg rodjaka/prijatelja. tesko je doci do njega jer je jako zauzet, ali potrudite se ako mozete.
takodje, dobar je i posten covek.

osim njega, hvale mnogo i doktorku Danu sa njegovog odeljenja - C odeljenje neurohirurgije, ali ona je, koliko sam cula, bolja vise za operacije kicme.

Za operacije mozga svakako Dr Joksimovic broj 1!

_________________
"Treba otimati radost
danima sto beže
na svetu mreti je lako
živeti je teže."

Majakovski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Sub Jun 18, 2011 9:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2010 9:26 pm
Postovi: 162
p.s. Dr Joksimovic je inace operisao Velimira Ilica. a verovatno i mnoge druge vip licnosti kod nas...
s obzirom da je Velja sljivovica malo smireniji nego pre i manje lupeta, to je jos jedan dokaz da je Dr odlicno obavio svoj posao :wink: :lol:

_________________
"Treba otimati radost
danima sto beže
na svetu mreti je lako
živeti je teže."

Majakovski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 12:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 11, 2011 10:30 am
Postovi: 6
1.Dr Goran Tasic
2.Joksimovic
3.Dana Grujicic

svi rade na Klinickom centru,po meni Tasic najbolji pa Joksimovic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 12:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 17, 2011 3:14 pm
Postovi: 42
U mom kraju ima jedna izreka - Kada se ima vijeka, nadje se i lijeka!
2000. godine mog sada pok. tatu je operisao tada najbolji neurohirurg dr Vasa Antunovic. Mozete misliti kako smo se potrudili da ga on operise i sigurna sam da je operaciju obavio najbolje moguce. PH je pokazao Glioblastom MF galopirajuci i u ekspanziji. Bitka je bila unapred izgubljena. Nije imao vijeka.
Hocu da kazem da jeste bitno koji neurohirurg obavi operaciju,ali na zalost ni oni nisu svemoguci. Treba tu jos mnogo stvari da se "poklopi" da bi se doslo do znacajnog produzenja zivota. :-?

_________________
bolest dolazi na kilograme, a odlazi na grame...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 4:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2010 9:26 pm
Postovi: 162
draga Borka,

nema sanse,
Dr Joksimovic je ipak najbolji. 8) :wink: :wink:

na kom odeljenju neurohirurgije radi taj doktor pod broj 1 sa vase liste?
pitam zato sto Dr Joksimovc i Dr Dana rade na C odeljenju.
za za ovog Dr Tasica nisam cula....

meni su Dr Joksimovica preporucili svi lekari u mom gradu.. a oni najbolje znaju, obavesteni su medjusobno...

ne kazem da Dr Tasic nije doar, ali je mozda dobar za neku drugu vrstu specijalnosti.
moram jos jednom da naglasim da je Dr Joksimovic za operacije tumora mozga broj 1...

ipak hvala bogu da imamo i dobre lekare iz te struke, s obzirom koliko nam je rasulo u zdravstvu.
valjda ce i novi neurohirurzi (koji se sada za to skoluju) koji ce ih naslediti u buducnosti biti dobri poput njih...

moram jos da kazem, da ima jedan dobar neurohirurg iz Novog Sada - Dr Zeljko Kojadinovic.

_________________
"Treba otimati radost
danima sto beže
na svetu mreti je lako
živeti je teže."

Majakovski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 11, 2011 10:30 am
Postovi: 6
dr Tasic je na D odeljenju,i licno nam ga je preporucio dr Joksimovic koji je pogledao nas slucaj i misli da Tasic moze vise da nam pomogne..tumor mozga je u pitanju,veoma ozbiljan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 3:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
moj izbor neurohirurga:

1. miroslav samardžič
1. miloje joksimovič
2. mićo rakič
3. danilo radulovič
4. mirko mićovič


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 6:10 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
[quote="paukovaca"]definitivno Dr Joksimovic. tako skoro svi za njega kazu. kazu da je najbolji u zemlji i sire, i da mu dolaze cak i iz inostranstva da ih operise...

meni je on operisao tumor na mozgu prosle godine (difuzniastrocitom gradusa 2),
a kod njega sam otisla da me operise po preporuci mojih neurologa i moje prijateljice koja je bila njegov student...
nisam imala nikakve recidive do sada, a nisam ni morala da idem na radio terapiju niti da primam hemoterapiju, jer je operacija verovatno jako dobro uradjena.
mada tu ima dosta i srecnih okolnosti (kada ni najbolji neurohirurg zaista nije svemoguc), koje su vezane za lokalizaciju tumora - ako je tumor zahvatio vazne centre mozga koji se ne smeju operisati (narocito mali mozak, ili deo mozga na 'prelazu' izmedju hemisfera), tada i najmanji gradus tumora se ne sme operisati...

Dr Joksimovic je cini mi se pred penzijom, ili bar meni tako izgleda (zbog brade), pa ako mozete iskoristite tu mogucnost da on operise vas ili vaseg rodjaka/prijatelja. tesko je doci do njega jer je jako zauzet, ali potrudite se ako mozete.
takodje, dobar je i posten covek.
Da kazem sto se tice ovog komentara da je dobar "covek" i dobar dr ovaj joksimovic,,,to govno je operisalo moju sestru,nije uklonio citav tumor a receno je i u izvjestaju da je citav tumor uklonjen tada,sada se vratio tumor veci od prethodnog,bio sam na razgovoru i to preko veze moralo da se ide iako je on operisao da bih cuo neke njegove prazne price,filozofije da me pita cime se bavim i uporedjivao sa njegovom profesijom,mislim da vecinu to isto pita,malo je pricao o tumoru koji se vratio mojoj sestri ,o stanju kakvom jeste i nije htio da odgovori da li bi je on opet operisao ,toliki neprofesionalizam i takvo nerazumno ponasanje nisam mogao da shvatim niti cu ikada! Posle sam otisao na vma i bio kod dr Ljuba Minica na razgovoru dje mi je sve lijepo i sa razumjevanjem objasnio,kakva je situacija sa tim tumorom,koliko teska i rizicna operacija ce se raditi i ponudio se da sve sto moze on ce pomoci e to su ljudi ! Sta reci onda,da je joksimovic dobar covek jel,to je govno u pravom smislu te rijeci,sa toliko nerazumjevanja i arogancije prica sa rodbinom od pacijenata kao da je u pitanju neki kucni ljubimac a ne ljudsko bice,sram ga bilo i da mu se vrati i da bude on u situaciji kada ce njemu neko takvim stilom pricati o nekom njegovom dragom i najrodjenijem!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Čet Nov 22, 2012 11:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 22, 2012 11:26 pm
Postovi: 1
Što se neuroradiologije tiče, mogu vam reći da je doktor Branko Prstojević neprikosnoveni stručnjak u toj oblasti. Srbija je srećna što ima jednog takvog stručnjaka na Kliničkom centru! Ono što je Đoković u tenisu, dr. Prstojević je u neuroradiologiji.

Rakočević iz Podgorice


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Pet Dec 14, 2012 5:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 9:57 pm
Postovi: 619
A sto se tice vratne diskushernije ko bi tu bio najbolji u operaciji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Uto Feb 19, 2013 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 19, 2013 4:36 pm
Postovi: 1
13th.wizard. je napisao:
moj izbor neurohirurga:

1. miroslav samardžič
1. miloje joksimovič
2. mićo rakič
3. danilo radulovič
4. mirko mićovič



Imaš li slučajno kontakt telefon ili e-mail dr.Joksimovića?
Pišem iz Bosne i hitno je!
Unaprijed zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Sre Mar 06, 2013 9:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
Nemam.
On je nacelnik neurohirurgije na poliklinici kcs.
Nadjite broj poliklinike i odeljenja neurohirurgije u njoj i tamo cete ga naci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporuka za neurohirurga u Beogradu
PostPoslato: Uto Maj 07, 2013 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 07, 2013 6:47 pm
Postovi: 1
Dr Miloje Joksimovic je otisao u penziju i ne radi vise na Klinickom centru. Srecom, u Republici Srpskoj su imali vise sluha nego u Beogradu, gde izgleda misle da vise nije potreban. Operise u Klinickom centru u Banja Luci, tako da ga uz malo srece tamo mozete naci.

On je jedan divan, vanserijski covek kakav se nece roditi sledecih 100 godina. Mene je operisao prosle godine i spasao sigurnog invaliditeta. Zelim svaku srecu i zdravlje i njemu i njegovoj porodici.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: