Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 3:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2013 12:29 pm
Postovi: 8
drbgd je napisao:
@Popovićeva,
budite ljubazni da nam dokuemntujete medicinskom dokuemntacijom to izlecenje od kancera, da ne bude i slucaj koji nam izlazete "neka zena", izlecena "jednom prilikom", itd...


Kako sam navela slučaj od pre tri decenije, ne mogu vam obećati ali ću se svakako potruditi da dođem do što više podataka. Ipak, ako vam kažem da je žena nakon terapije sa petrolejom izlečena, zar vam to nije dovoljno? Ostaje samo da mi verujete ili ne.

Citiraj:
piti petrolej u trudnoci je cista LUDOST! u vreme kada studije pokazuju da je potencijalno stetno cak i farbanje kose u prvim mesecima trudnoce, ovo sto je radila vasa poznanica je izraz neprosvecenosti!


Zbog čega farbu za kosu upoređujete sa petrolejom? Prijateljica je vrlo prosvećena žena, zdrava, sin ima dvadeset godina, zdrav je i bistar momak.

Kako bi petrolej štetno uticao na plod?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 8:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
naravno da u ovakve price ne moze da se veruje, dok se ne dokumentuju.

petrolej jee derivat nafte, a naftni derivati su kancerogeni, teratogeni, itd... za svako onkolosko i hematolosko oboljenje faktor rizika je izlaganje benzolovom prstenu i heterociklicnim jedinjenjima...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 9:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
naravno da u ovakve price ne moze da se veruje, dok se ne dokumentuju.

petrolej jee derivat nafte, a naftni derivati su kancerogeni, teratogeni, itd... za svako onkolosko i hematolosko oboljenje faktor rizika je izlaganje benzolovom prstenu i heterociklicnim jedinjenjima...

Везе ви немате са науком. Нисте ни медицину научили, а хоћете да се бавите хемијом.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 9:17 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Ala nicu zagovornici kojekavih alternativa,sve sa po 2 poruke cele u istoriji.
Jedini je problem IP adresa,menjaj malo da ne budu iste,to je bezveze.

Мислиш ако ти то радиш да и сви остали тако раде?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 10:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Pa vidis da se sam prepoznajes,ko je tebe pomenuo?
Odmori malo.

Sta kaze prijatelj,kada moze da ti zavrsi prijem? Guzva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
Pozdrav ekipi. Pocitah na ovom forumu svasta nesto, pa rekoh da se prikljucim. Dakle, moje misljenje o alopatskoj tj. Zavanicnoj medicini nije bas afirmativno, da budem iskren. Znajuci mnoge stvari, od geopolitike do ..blago nama, nametnutog liberalnog kapitalizma. Epilog je opste poznat, za iole pametnog coveka. Naravo ovoje globalan pogled. Covek kao zivo bice nije stvoren da ide kod doktora, bas kao ni vuk, medved itd. Ljudska pohlepa, nemar je napravilka to sto je napravila. Pa zbog profita imamo to sto imamo. A to je pre svega globalno unistavanje coveka..putem, chemtrails-a, gmo hrane, vakcina ..i tako dalje i tome slicno. Majstorima vishe ne treba bogatstvo..sve su opljackali i prisvojili, smeta im mnogo ljudi na planeti. Pa se s' toga i vrsi depopulacija. Dakle, Rokfeler je nekada prodavao petrojej u svrhe lecenja ljudi, pa je kasnije presao na hemoterapiju, jer je zasticena patentom i naplacuje se vrlo skupo. Mada ovde moglo cuti da je dzaba, naravno da nije dzaba ..drzava to placa ako ne privatno lice. Kad spomenuh Rokfelera, da zavrsim.. to je gospodin koji drzi osim mnogo toga i svetsku farmaciju.. daljem kontrolishe FDA medicinsko obrazovanje itd. Ima masu firmi izmedju ostalih Goldman Sachs.. To je ona ista koja je opljackala Grcku do siromastva. Da ne duzim, mnogo toga se treba saznati, pre nego se covek dohvati polemike. Ljudi se nisu dohvatili alternative tek tako.. muka ih je naterala. Svakako da i tu treba procitati mnogo toga i donositi zakljucke oprezno. Ima mnogo doktora cak onkologa koji su se suprostavili zvanicnom lecenju pre svega raka.. znaci ucili su njihove namenske skole i videli su da je to prevara. Zasto kazem prevara.. cim kazu nije pronadjen lek za rak, znaci da im se ne isplati da se pronadje..ovako se bolje zaradjuje uz naravno depopulaciju. Otvoren sam za agrumentobvanu polemiku.. gde cemo suprostaviti poglede ali, samo u korektnoj atmosferi..


Poslednji put menjao strauss dana Čet Mar 28, 2013 10:31 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 10:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Pa vidis da se sam prepoznajes,ko je tebe pomenuo?
Odmori malo.

Sta kaze prijatelj,kada moze da ti zavrsi prijem? Guzva?

Ниси поменуо мене него онога корисника пре тебе, бистрице моја. Ц ц ц ...

Не могу да дођем на ред од твојих термина. Све си заузео, човече. Полако, бре.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 2:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2013 12:29 pm
Postovi: 8
drbgd je napisao:
naravno da u ovakve price ne moze da se veruje, dok se ne dokumentuju.

petrolej jee derivat nafte, a naftni derivati su kancerogeni, teratogeni, itd... za svako onkolosko i hematolosko oboljenje faktor rizika je izlaganje benzolovom prstenu i heterociklicnim jedinjenjima...


Preporučujem da pročitate link koji sam ostavila u jednom od prethodnih postova. Nije dovoljno reći da je petrolej naftin derivat jer postoji niz hemijskih procesa da bi se dobio drivat u zavosnosti za koju namenu se priprema. Pri tom, važno je šta je zapravo nafta a potom, niko ne preporučuje petrolej ako nije apotekarski.

Za podsećanje: negde na temi sam pročitala kako se u zapadnim zemljama može kupiti petrolej prerađen, pa u kapsulama. Kako to objašnjavate?

Mislim da je nužno dobro se informisati o bilo kakvom alternativnom leku što bi podrazumevalo koristiti logiku. Isto tako, ono što nudi zvanična medicina treba staviti pod lupu, daleko jaču nego za alternativu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 2:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2013 12:29 pm
Postovi: 8
@drbgd
Tek sada vidim da mi niste odgovorili na pitanje u vezi petroleja i trudnoće.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
drbgd je napisao:
naravno da u ovakve price ne moze da se veruje, dok se ne dokumentuju.

petrolej je derivat nafte, a naftni derivati su kancerogeni, teratogeni, itd... za svako onkolosko i hematolosko oboljenje faktor rizika je izlaganje benzolovom prstenu i heterociklicnim jedinjenjima...

Slazem se da su neki derivati opasni, narocito oni sa nizom tackom vrenja ali, to je piece of cake za hemoterapiju koja je buckuris teskih metala. Evo, ovde covek objasnjava koji petrolej treba koristiti. http://www.health-science-spirit.com/kero.htm petrolej pouzdano ubija Candidu.. Soda bikarbona ima problem sa HCL kiselinom..pa se u zelucu ..dejstvom kiseline na bazu dobija so. Kada bi se plasirala intravenozno..to bi bila druga prica.. Po Simoncciniju rastvoj je 05% u destilovanoj vodi. Gljivice ne mogu biti rezistentne na sodu bikarbonu. Naravno da moze i srediti kiselinu..sto neko rece.. Potrebno je nabaviti sodu bez aluminijuma.. Mada se i on moze eliminisati zeolitom.. Imali smo posle rata situaciju da su se vashi ubijale petrolejom..sto znaci da ubija parazite, pa kako ubija one na povrsini , tako ubija u ine u organizmu. Kad tome dodamo teoriju Huld-e Clark.. onda je kockice poklapaju. http://www.alternativa-za-vas.com/suppo ... /lijek.pdf Da se razumemo..ovo nisu petparacke price i ovde se radi o dokrorima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
Mishljenja sam da je najgora stvar biti siguran u to sto se uci u shkoli. Skola je pod kontrolom gore navedenih majstora, sve sto je van njihove sheme uzimanja profita, odbacuju, ne priznaju ili zabranjuju. Skola kaze da je Hitler izvrsio samo ubistvo, sto je prica za male bebe. Dr Rife je pre 100 godina imao aparat koji je radio poput danashnjeg zapper-a. Ubijao je kancerogene celije frekvencijom. Naravno, zavrsio je neslavno. Kao i mnogi drugi. Ja sma napravio zapper koji radi na 12V o.30 mA. Ranijih godina sam imao strasne alergije. Upravo danas prolazim ispod sveta smreke.. nista se ne dogadja. Zapper je odradio neverovatnu stvar. Covek je pun parazita, oni ispustaju toksine i prave probleme od alergija do raka. Ko ne veruje, srecno mu bilo. Ko je drugacije ucio u skoli, neka uci i dalje.. Ja sam na sebi isprobao dosta toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 4:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
strauss je napisao:
Mishljenja sam da je najgora stvar biti siguran u to sto se uci u shkoli. Skola je pod kontrolom gore navedenih majstora, sve sto je van njihove sheme uzimanja profita, odbacuju, ne priznaju ili zabranjuju. .....

Да додам да се прави интелектуалац не задовољава оним што су га у школи учили. Ако сам додатно не истражује и не учи, од њега нема вајде.

Није превелик проблем направити софтвер који би у својој бази података имао све књишке симптоме. Са неколико кликова добили би дијагнозу и терапију. Тако се понаша већина данашњих званичних лекара - као да су програмирани. Међутим, за право лечење људи неопходно је укључити мозак.

strauss, имају ли где да се купе запери?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Vala bas,toliki se izlecise.
Prosta je stvar,najbitnije je dijagnostikovanje u ranoj fazi ,to daje dobru prognozu, kod varijanti dojka,materica jajnici. Nema spasa kod takozvanih abdominalnih tumora,zuc,jetra,pankreas itd itd,eventualno debelo crevo u ranoj fazi.
Jeste surovo ali je tako.
Ja razumem da ljudi probaju sve i svasta,muka natera i to ima smisla u pogledu podizanja kvaliteta zivota ali nema govora o izlecenju uz pomoc alternative,nazalost.
Nema izlecenja ni uz pomoc hemoterapije u velikom broju slucajeva,tako je kako je.

Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 4:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
Citiraj:
Тако се понаша већина данашњих званичних лекара - као да су програмирани. Међутим, за право лечење људи неопходно је укључити мозак.

u jednom od postova ste, medjutim, naveli da ste kada ste osetili bolove u grudima otisli u urgentni centar!
objasnite nam zasto onda, kada ste mislili da ste hitan slucaj (kardioloski) niste uzeli sodu bikarbonu, kefir, magnezijum? zasto vam onda niste dali da vam neko masira lopatice, ledja, ono sto se nalazi ispod ledja??
zar samim tim vasim postupkom ne pada u vodu sva ova suluda prica??

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: