Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 12:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Upravo tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 1:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Драго ми је што се бринете за мене. То значи да нисте потпуно изгубљени случајеви, ако.

Шта год мислили о мени, не тангира ме. Ваше папагајско знање не може да се мери са мојим вишегодишњим искуством. Важно ми је да сам већ многима помогао конкретним саветима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 1:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Dakako Aco.
Samo se pitam da li si stvarno bolestan ili profitiras iz cele price,vreme ce pokazati. Zao mi je ljudi koji ti poveruju,nazalost covek u nevolji se hvata za sve i svasta,to je idealno mesto za mesetare kao sto si ti.

Nego cekaj a kako nagovaram konzilijum da prepisuje moje citostatike?
Daj malo razradu te ideje molim te.Ja to prodajem ugladjeni sam prodavac citostatika a kako pospesujem njihovu upotrebu ? Kako animiram doktore?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 1:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
То ти најбоље знаш. Немам искуства са таквим гадостима. Баш ми је жао што не могу да ти помогнем.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 2:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Ali mogu ja tebi,ako resis da posetis doktore,javi mi. Imam odlicne neuropsihijatre i psihoterapeute koji bi mogli zaleciti tvoju bolest. Nije ok da forum koristis kao svoju terapiju.

Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 2:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Ali mogu ja tebi,ako resis da posetis doktore,javi mi. Imam odlicne neuropsihijatre i psihoterapeute koji bi mogli zaleciti tvoju bolest. Nije ok da forum koristis kao svoju terapiju.

Sve najbolje.

Знам ја једног доброг психијатра који се горко каје што те пустио.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 2:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@aa_aca,
krajnje je vreme da iskoristite poznanstvo sa psihijatrom... :wink:

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 2:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
@aa_aca,
krajnje je vreme da iskoristite poznanstvo sa psihijatrom... :wink:

И јесам. Зато знам због чега се каје везано за пуштање неких. Човек ми се поверио, шта ће, мука га натерала. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 4:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
aa_aca je napisao:
Овде су неки баш почели да претерују са исмевањем, али не заборавите нешто. Форумаши не знају ко се крије иза ког имена, али Бог зна не само то него и ваша срца па ће тако и судити. Немојте се чудити ако вас шта снађе јер се исмевате и спрдате с људима.


Vi ste zapravo jedini koji se ovde sprda sa ljudima... Ovo je na zalost jedina situacija gde uzasno zalim sto bog ne postoji, zato sto bi se on prvi obracunao sa Vama... Ipak verujem u ljudski razum i duboko se nadam da ce se on obracunati sa nebulozama koje vi uzrokujete. Na zalost, mnogi ce praviti kompromise sa vasim idiotizmom, ali iskreno se i duboko nadam da ce Vas jednog dana neko, sa dovoljno razuma, ali i besa prema Vasoj zlobi, koju jako perfidno usmeravate ka ocajnim ljudima, sresti i na neki Vas nacin eliminisati, kada je vec na forumu, gde ljudi traze pomoc, to nemoguce. Ja sam odgajan da osecam ljubav i empatiju prema drugom ljudskom bicu, da mu uvek pomognem i pokusam da budem dobar covek; ali ako budem morao ikada da biram izmedju toga da pomognem bespomocnima na putu u provaliju (u koju ih Vi vasim savetima vodite; pa makar ih i jedan od milion prihvatio) i zrtvovanja jedne stetocine, iako ne poricem i njeno pravo da postoji, moram se, kao covek, opredeliti da pomognem unesrecenom. Iz tog razloga, gospodine Aco (dolazim u iskusenje da Vas nazovem pravim imenom iz postovanja prema onima sa cijim se zivotima sprdate), iskreno se, iz cistog saosecanja prema onima prema kojima se zivot nije odnosio na nacin na koji su to, mozda, zasluzili, nadam Vasem nestanku, fizickom ili drustvenom, uz svo postovanje prema integritetu ljudskog zivota, ali upravo i bas iz tog razloga... Na zalost, niste uspeli da shvatite obim zagadjujucih posledica koje vase reci, skrivene iza anonimnog nicka, stvaraju, drustvo nije uspelo da se obracuna sa vasim delovanjem, cak ni jedan obican forum, u sta sam se iskreno nadao... Iskreno se nadam da ste mentalno bolesni (opet, teska srca to govorim), jer ako niste bolesni, Vi ste jednostavno zli, a mislim da je to mnogo gore... Ovo govorim kao neko ko je, jako skoro, izgubio jednu dragu osobu i kao neko ko se susreo sa ovakvim podmuklim govnima i kao neko ko smatra da ta govna treba poslati gde im je mesto... Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, uradio sam to iz namere da ucinim jedan korak prema sprecavanju ovakvih ljudi da iznose svoje zlocinacke stavove. Neko ce mozda shvatiti, neko ne, a neko ce, u sta se iskreno nadam, evaluirati stvari i doci do nekih zakljucaka...

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 5:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
peniko je napisao:
Vi ste zapravo jedini koji se ovde sprda sa ljudima... Ovo je na zalost jedina situacija gde uzasno zalim sto bog ne postoji, zato sto bi se on prvi obracunao sa Vama...

Осим злобних флоскула, боље би било да сте написали једну конкретну ствар коју ми замерате. Нема ни једне, али вас ваша злоба заслепљује и тера да пишете онакве гадости. Жао ми је што има таквих људи као што сте ви и ваши клонови. Не свету не би било овако тужно да није таквих ликова.

Немојте да жалите јер Бог постоји о обрачунаће се са свима који се не измире с Њим. Верујте ми, искусићете то лично. Због тога вам саветујем да се покајете и измирите с Богом док још имате времена. Немојте после да кажете да вам нико није рекао.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 7:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@aa_aca,
jedina zaista gadosti ste pisali vi na ovom forumu!
sve se moze razumeti i revolti, i neslaganja sa nekim tokom diskusija, ali navoditi bolesne ljude da odbace stavove zvanicne medicine je najveca gadost! ovakvu agresivnu neprosvecenost i perfidnost odavno nisam video...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 7:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Zameram Vam na tome sto se igrate sa zivotima onih koji nemaju mnogo izbora. Ocajnik je najbolji kupac za to o cemu Vi pricate i, nevezano za Vasu nameru, dovodite ga u stanje zablude. Istina, ako je strasna, uvek ce se najteze cuti i tu ste vi pronasli prostor da drilujete. Sa jedne strane, nadam se da se mogu pouzdati u ljudsku inteligenciju onih koji su oboleli i citaju Vase postove, ali sa druge strane, to su ipak samo ljudi koji se hvataju za slamku spasa. Igrate se sa vrlo ozbiljnim stvarima. Igrate se sa ljudskim zivotima i, znajte da, ako i jedna osoba npr. odustane od hemoterapije koja joj mozda moze spasiti zivot i posegne za vitaminima b17, uljima od aloje, sodom bikarbonom i ostalim glupostima koje im prodajete, mozete se slobodno smatrati ubicom. Iz tog razloga ste, gospodine Aco, najobicnija stetocina, ali ne onakva poput vasi, bubasvabe ili pacova, koji ne mogu ugroziti ljudski zivot i lako ih je istrebiti, vec mnogo podmuklija i opasnija. Sada, postoji mogucnost da mislite da radite pravu stvar i da ostajete pri svome, manito... To Vas kvalifikuje za psihijatrijski slucaj i treba Vam pomoci da se izborite sa tim. Postoji i druga mogucnost, mnogo malignija i podmuklija. Da ste svesni da mozete unistiti i oduzeti ljudski zivot, ali da ipak terate po svome. Onda ste govno i treba vas staviti u wc solju i povuci vodu, kako se sa govnima i postupa. Ja se zaista izvinjavam zbog recnika, ali jednostavno nisam umeo da pronadjem adekvatniju kvalifikaciju za Vas i to sto radite. Iskreno se nadam da cete, na neki nacin, biti spreceni u tome sto radite jadnim ljudima, pa ako to bude moralo da bude tako i nema druge opcije, u obzir dolazi i fizicki nestanak. Zarad zivih i unesrecenih koji se bore i ciju borbu vredjate i zarad umrlih sa cijom se smrcu sprdate...

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Ned Mar 24, 2013 3:21 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Мислио сам да покушам да поправим неспоразуме који су ко зна како настали и да вас сву тројицу изведем на кафу.

Међутим, овде затичем већ по ко зна који пут поновљену поруку мржње упућену према мени и чак претњу смрћу тј. претњу физичком ликвидацијом.

Сматрајте се позваним на кривичну одговорност јер ми претите смрћу. Знајте да држава има начина да вас пронађе иако сте анонимни и одговараћете за ове поруке мржње и угрожавање мога живота.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Ned Mar 24, 2013 3:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@aa_aca,
vi zaista niste normalan covek, to mi je sad potpuno jasno...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Ned Mar 24, 2013 10:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
bilo je i ranije ovakvih tipova ali je aca definitivno najtvrdoglaviji od svih...
i ranije je bilo svadjanja, koliko puta me je glava bolela jer sam se nervirao... :roll:
ipak sam na kraju odustao jer vidim da sa budalama nema razgovora...
peniko, nemoj se nervirati, razumem ja o cemu se ovde radi, neko ce ga i poslusati pa ce, narodski receno, naderati...
nazalost, na internetu ljudi cesto traze resenje za svoje probleme a neki su toliko ocajni da pristaju na sve i svasta sto im cesto vise odmogne nego pomogne...
ovo je forum zvanicne medicine i na njemu nema mesta alternativnim vidovima lecenja...
ako neko hoce da prica iskljucivo o alternativi neka otvori forum za to a neka se lepo otkaci odavde...
petrolej, nije nigde napisano da za `0 kupljenih bocica dobijate i leukemiju gratis...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: