Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Uto Jun 08, 2010 1:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
nova vita, izgleda cudesno leci karcinom samo kod onih za koje su "pouzdano culi" korisnici ovog foruma, koji se registruju i ostave samo 1 poruku, i to bas na ovoj temi.....

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pet Jun 11, 2010 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 07, 2010 2:07 pm
Postovi: 2
Ja sam sa vama podelio moj slucaj...sto se mene tice njima hvala do neba!!!

Mislim da se gadjate jakim recima....ko moze da se drzne da kaze da leci rak???!!!! moja majka je imala dobar rezultat koristeci njihove terapije i do sada je operacija izbegnuta....kvalitet zivota je ostao isti i zena normalno funkcionise. Za mene je to dovoljno dobro a prosto ne mogu da verujem da neko moze da pomisli da iko na svetu sa 100% garancijom leci rak.!!!???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 12, 2010 1:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 12, 2010 1:08 pm
Postovi: 1
Ja sam imao problem sa jetrom m i dugo vremena su me razvlacili po nasim ustanovama trazeci razlog, lek ...
Cak sam bio i u Acibadem Health , Turska ali bez neke vece impresije.Otisao sam u Nova Vitu, vrlo sumljicav
i sa sumljom , kao sta ce tamo da mi daju sto neko vec nije.
Prvo, jeftinije sam prosao nego u Turskoj, a usluga je neuporedivo bolja , a osoblje je jako ljubazno, i nadasve
zna sta rade.Vrlo brzo mi je bilo bolje, a sto je najbitinije uverio sam se i kroz laboratoriju.
Nije mi bilo zao para u Turskoj, al da sam nesto uradio.
Treba bar da se ode i da se vidi ,meni su pomogli , eto
imate i moj e mail


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Ned Jun 13, 2010 9:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
"MiHAI"
Koliko dugo ste na temi doktor, niste pozeleli do sada nista da pitate ili kazete i kako da ste se tek sada registrovali :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jun 30, 2010 11:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
Evo i naseg iskustva: moji su roditelji otisli tamo pre par dana, nisam ja htela da se mesam i da im prenosim informacije koje sam skupila po netu, jer mislim da ako on veruje u lekovitost makar i secerne vodice, neka ga, pomoci ce mu bar u nekom aspektu. Elem, primio ih je jako ljubazan lekar, lepo su se ispricali, odgovorio im na sva njihova pitanja, dao savete u vezi ishrane, rekao im je da je to teska bolest, da obavezno ide na hemoterapiju, cak pohvalio bolnicu u kojoj je operisan i gde je zakazao hemo, i na kraju im dao teglicu Megamina koji kosta negde oko 2000d. Nije im obecavao kule i gradove, nije ih navlacio na neko dalje lecenje kod njih. Za 1500d koliko kosta pregled dobili su bar jedan ljudski pristup bolesniku. Toliko su svojevremeno platili i pregled na VMA kod gastrologa koji nije mogao da ustanovi tumor u poodmakloj fazi, jos mu dao lekove koji su mu samo pogorsali stanje. A posle svega sto je prosao, normalan razgovor nije dobio ni od hirurga, ni od onkologa, a evo sad ni od interniste koji ga vodi na hemo. Ako im postavis neko pitanje daju ti sture odgovore sa velikom tackom na kraju, tipa takav je tok bolesti etc. Tako da nam je zakljucak posle svega da 1500d i nije mnogo za covecnost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jul 21, 2010 9:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 21, 2007 9:44 am
Postovi: 139
Da se nadovezem na moj raniji post, argument iliti nacin rada ove klinike http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/199313 ... -na-samrti. Toliko o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jul 21, 2010 2:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
joni je napisao:
Da se nadovezem na moj raniji post, argument iliti nacin rada ove klinike http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/199313 ... -na-samrti. Toliko o tome.



Ovo nema veze sa Nova vitom al ima veze sa mafijom koja leči.
Naime mom teči su dijagnostikovali rak prostate,a sestri je doktor rekao da kupi neki citostatik koji ustvari on ima pravo besplatno da dobije ali pod drugim nazivom i od druge firme.Kad je nazvala dr. on se izderao i poludeo jer mu je krivo što mu nije uspela podvala i što je raskrinkan i što neće dobiti procenat od farmaceutske kuće koja mu daje od svakog prodatog leka.
Pitam se samo dokle će se tako pojedini lekari ponašati a posebno odakle im obraz da takve ,malverzacije čine sad kad su silna hapšenja u toku.
Molim Vas da li iko iima ideju šta bi sestra mogla učiniti i na kakav način raskrinkati dotičnog gospodina?

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jul 21, 2010 5:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
sestra treba da prijavi slucaj zastitniku prava u ustanovi u kojoj se to desilo i ministarstvu zdravlja

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jul 21, 2010 7:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
drbgd je napisao:
sestra treba da prijavi slucaj zastitniku prava u ustanovi u kojoj se to desilo i ministarstvu zdravlja


Hvala! Rekla sam joj i sama to a sad i potvrdila kad ste mi Vi rekli al se ona boji osvete nad ocem jer on tek treba da započne lečenje a kaže boji se da neprodje kao nesretna devojka što je pisala u ovoj poruci pitanja-odgovori/nesavesnim-doktorima-t30574.html?hilit=snezana .
Nju intereseuje dal je urolog uopšte kompententan da sam odluči (bez onkološke komisije) o načinu lečenja tj. citostatiku i to pre nalaza biopsije?

Hvala!!!

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jul 21, 2010 11:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
za karcinom prostate se ne propisuje terapija pre histopatologije!
za neke druge malignitete da (empirijski) da se ne gubi vreme.
deo borbe za bolje zdravstvo je i u tome da pacijenti prevazidju svoj strah! i to upravo u situacijama kada postoje dokazi o korupciji...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Čet Jul 22, 2010 9:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
drbgd je napisao:
za karcinom prostate se ne propisuje terapija pre histopatologije!
za neke druge malignitete da (empirijski) da se ne gubi vreme.
deo borbe za bolje zdravstvo je i u tome da pacijenti prevazidju svoj strah! i to upravo u situacijama kada postoje dokazi o korupciji...



Hvala!
Da,svesni smo toga da se strah mora prevazići ali postoji ono "ALI" ,preko kojeg je jako teško preći :( .

Još jednom hvala.

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pet Feb 04, 2011 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 04, 2011 12:54 pm
Postovi: 3
kokoloko je napisao:
Ja nemam sa njima losa iskustva, ali bio sam samo na konsultaciji. Kada sam saznao da otac ima veoma agresivan tumor na mozgu, otisao sam u tu kliniku gde me je primila jedna doktorka i tu smo pricali oko 15 minuta. Pri kraju razgovora mi je rekla da najvise uspeha imaju kod leukemije (i ako se dobro secam, kod tumora u mekim tkivima - u odredjenim organima - za ovo me ne drzite za rec), a da nisu cesto radili sa pacijentima sa primarnim tumorom na mozgu i da nemaju rezultate sto se toga tice, tako da mogu probati da mu daju neke terapije, ali bilo bi dobro da prvo potrazimo pomoc i na nekom drugom mestu. Platili smo tih 1300 din, ali sam bio zadovoljan jer nas nisu navlacili i farbali i nismo gubili vreme, nego su konkretno rekli. Tako da mi je u principu pozitivno iskustvo sa njima, ali opet ono se zasniva samo na jednom satu koji sam proveo tamo (sa sve vremenom provedenim u cekaonici).


Moja iskustva su veoma pozitivna. Ja sam jedan od nesrecnika koji je zakacio rak prostate. Doduse u samom pocetku razvoja. Uzimao sam njihove preparate i posle 4 meseca kancer je nestao. Kosta da, ali sta je to u poredjenju sa maltretiranjem po ostalim onkoloskim klinikama zracenjem, hemoterapijama toga sam se najvise plasio. Ovde sam sve to izbegao. Ja sam presecan. Vredelo je svaki dinar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pet Feb 04, 2011 1:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 04, 2011 12:54 pm
Postovi: 3
MiHAI je napisao:
Ja sam imao problem sa jetrom m i dugo vremena su me razvlacili po nasim ustanovama trazeci razlog, lek ...
Cak sam bio i u Acibadem Health , Turska ali bez neke vece impresije.Otisao sam u Nova Vitu, vrlo sumljicav
i sa sumljom , kao sta ce tamo da mi daju sto neko vec nije.
Prvo, jeftinije sam prosao nego u Turskoj, a usluga je neuporedivo bolja , a osoblje je jako ljubazno, i nadasve
zna sta rade.Vrlo brzo mi je bilo bolje, a sto je najbitinije uverio sam se i kroz laboratoriju.
Nije mi bilo zao para u Turskoj, al da sam nesto uradio.
Treba bar da se ode i da se vidi ,meni su pomogli , eto
imate i moj e mail


U pravu si ljudi se plase nepoznatog i sve sto nije zvanicna medicina apriori proglasavaju nadrilekarstvom i prevarantima. Ja sam se lecio kod njih i mog kancera vise nema. Vredi svaku paru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Okt 12, 2013 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 12, 2013 7:53 pm
Postovi: 2
Ljudi,

Bezite od ovih zlih ljudi koliko vas noge nose.
Uzece Vam sav novac, reci ce Vam da ste zdravi i izleceni, i lagace Vas, a nece ni trepnuti. Milomir Kandic zvani Bata je jedan obican prevarant, covek bez skole i bilo kakvog znanja. U pocetku ce vam ti lekovi, koji uopste nisu lekovi nego preparati za jacanje imunog sistema pomoci, ali to nije jedina stvar koju treba da koristite. Nazalost mi smo to shvatili prekasno, saznali smo za mnoge druge lekovitije stvari, ali tada je vec bilo kasno, jer nas je "gospodin" Bata mesecima zavlacio dok nam nije uzeo poslednju paru. Nemojte da vas vara njegovim recima o tome da je krvna slika losa jer se celije raka raspadaju, da krvna slika ne treba da se prati i da nije validna dok ste pod njegovom terapijom. Da rezultati ultrazvuka nisu adekvatni, da rak nije veci kako ultrazvuk pokazuje, nego da se on razlio, a da se njegova tezina smanjila, sto su ciste gluposti i zavlacanje. Na kraju ce vam reci da ce se celije raka kalcifikovati i da ste izleceni, a oboleloj osobi ce biti sve gore i gore.
Kada nam je hitno bila potrebna njegova pomoc vise se nije javljao, jer je znao da smo ostali bez dinara. Upoznali smo ljude koji su prosli kroz njegovu "terapiju", neki su nazalost preminuli, a oni koji su shvatili njegov interes i pobegli, izmuceni se jos bore za zivot na drugim mestima.
Kada smo prihvatili njegovo ''lecenje'' culi smo price o mnogim ljudima, strancima, cak i ljudima sa vrha kako su izleceni kako im je on pomogao. Nikog od tih ljudi nema na forumima, niko nikada nije rekao izlecen sam zahvaljujuci lekovima tog Bate. Kada smo surfovali po formumima i trazili koju rec i iskustvo iz Nove Vite nasli smo samo clanke poput ovog naseg. Tad smo mislili - ko gubi naravno da se ljuti,mislili smo to je jedan kaga je izgubila porodica pa je ogorcen....ali sad shvatamo da nije tako. Kao sto smo vec naveli upoznali smo ljude koji su se lecili kod Bate i rezultat je bio jedno veliko NISTA. U lecenje se ne razume, ali je zato odlican sa parama.

Srecno svima u izlecenju i najvise od svega bismo voleli da se jave judi sa srecnim vestima o izlecenju.

Saznali smo mnogo drugih metoda - alternativnih- koje bi verovatno bile daleko uspesnije....ali falio nam je samo jedan faktor - VREME.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Ned Okt 13, 2013 2:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 6:45 pm
Postovi: 40
novavitaprevara je napisao:
Ljudi,

Bezite od ovih zlih ljudi koliko vas noge nose.
Uzece Vam sav novac, reci ce Vam da ste zdravi i izleceni, i lagace Vas, a nece ni trepnuti. Milomir Kandic zvani Bata je jedan obican prevarant, covek bez skole i bilo kakvog znanja. U pocetku ce vam ti lekovi, koji uopste nisu lekovi nego preparati za jacanje imunog sistema pomoci, ali to nije jedina stvar koju treba da koristite. Nazalost mi smo to shvatili prekasno, saznali smo za mnoge druge lekovitije stvari, ali tada je vec bilo kasno, jer nas je "gospodin" Bata mesecima zavlacio dok nam nije uzeo poslednju paru. Nemojte da vas vara njegovim recima o tome da je krvna slika losa jer se celije raka raspadaju, da krvna slika ne treba da se prati i da nije validna dok ste pod njegovom terapijom. Da rezultati ultrazvuka nisu adekvatni, da rak nije veci kako ultrazvuk pokazuje, nego da se on razlio, a da se njegova tezina smanjila, sto su ciste gluposti i zavlacanje. Na kraju ce vam reci da ce se celije raka kalcifikovati i da ste izleceni, a oboleloj osobi ce biti sve gore i gore.
Kada nam je hitno bila potrebna njegova pomoc vise se nije javljao, jer je znao da smo ostali bez dinara. Upoznali smo ljude koji su prosli kroz njegovu "terapiju", neki su nazalost preminuli, a oni koji su shvatili njegov interes i pobegli, izmuceni se jos bore za zivot na drugim mestima.
Kada smo prihvatili njegovo ''lecenje'' culi smo price o mnogim ljudima, strancima, cak i ljudima sa vrha kako su izleceni kako im je on pomogao. Nikog od tih ljudi nema na forumima, niko nikada nije rekao izlecen sam zahvaljujuci lekovima tog Bate. Kada smo surfovali po formumima i trazili koju rec i iskustvo iz Nove Vite nasli smo samo clanke poput ovog naseg. Tad smo mislili - ko gubi naravno da se ljuti,mislili smo to je jedan kaga je izgubila porodica pa je ogorcen....ali sad shvatamo da nije tako. Kao sto smo vec naveli upoznali smo ljude koji su se lecili kod Bate i rezultat je bio jedno veliko NISTA. U lecenje se ne razume, ali je zato odlican sa parama.

Srecno svima u izlecenju i najvise od svega bismo voleli da se jave judi sa srecnim vestima o izlecenju.

Saznali smo mnogo drugih metoda - alternativnih- koje bi verovatno bile daleko uspesnije....ali falio nam je samo jedan faktor - VREME.....


I mi smo prevareni :( i izgubili smo bitku :( Trebalo bi svi da podelimo svoja iskustva-i dobra i losa, jer je ovakvih prevaranata nazalost mnogo :evil: kako mogu da se tek tako igraju sa ljudskim zivotima :x

Najvise me pogodila jedna rec u ovom postu, a to je faktor VREME koje nam oduzimaju ovi prevaranti. Kada je covek ocajan :( prinudjen je da kopa i rukama i nogala ne bi li pronasao neki lek da ne kazem spas za svoje najmilije.

I mi smo lutali od bolnice do bolnice(mislim na drzavne) gde su totalno nezainteresovani da bi na kraju otisli kod ovih prevaranata.Ima jos privatnih bolnica koje nisu nista bolje od ove pomenute. Nadam se samo da ce ih stici Bozja kazna :x


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: