Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pet Jun 04, 2010 10:23 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
Dobro, a da li ima nekog ko se lecio u NV? Ovde su opisana losa iskustva, mene zanima ima li koga ko je presao prag i usao u njihove ordinacije? Ja sam cula pricu o nekom coveku kome su pomogli u borbi protiv raka debelog creva, covek je na kraju umro od sasvim druge stvari- pao je sa drveta :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 05, 2010 10:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 10:29 am
Postovi: 1
Osoblje u bolnici je jako ljubazno, od lekara do sestara, a rade sa toliko bolesnim pacijentima.
Znam slucaj da su jednom coveku pomogli tokom hemioterapije da nije imao pad krvne slike , dajuci mu preparate , i sama ih koristim.Ipak, oni su jedini koji primaju teske pacijente, i dajuci im te preparate pomazu.
Ne treba suditi o nekom , dok ne vidis sta je u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 05, 2010 12:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
lepota,
da li su vas oni svojom ljubaznoscu inspirisali da se registrujete na ovaj forum, i ispricate da "znate jedan slucaj"...?

prava istina je da vlasnik vita maxime, koji se pred pacijentima pojavljuje u belom mantilu nije lekar! on beskrupulozno zloupotrebljava obolele od terminalnih stadijuma maligne bolesti, nudeci im svoje preparate ( tvrdi da su ga na nekoj egzoticnoj destinaciji domoroci izvukli "od sigurne smrti" ...itd... on je, toboze. doneo recepture tih preparata i sada ih jedini pored tih domorodaca spravlja i prodaje obolelima od karcinoma)
pored nasih ljudi, nekim svojim kanalima dolaze mu i pacijenti iz rumunije.
tajna "lecenja" je u tome da se nakon upotrebe njegovih preparata razredjuje krv infuzijama, tako da zbog razblazenja padaju vrednosti tumorskih markera kada se neposredno posle uzme uzorak krvi, i oboleli se dovode u zabludu da je lecenje uspesno.
o strucnosti kadra bi trebalo dovoljno da govori i cinjenica da se u ovoj bolnici lekari i sestre, ne zadrzavaju duze od nekoliko meseci, izuzev nekoliko kolega-prevaranata, koji su ozbiljno zagazili u pricu o uzimanju para od najbolesnijih.

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 05, 2010 6:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
uh uh uh


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NOVA VITA - jedno iskustvo
PostPoslato: Sub Jun 05, 2010 6:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
nerc je napisao:

Dan lezanja u toj zgradi kosta 70e. To je ustvari staracki dom koji sluzi za eksperimentisanje nad ljudima. Lekove na biljnoj bazi nabavljaju od firme Biofarm d.o.o.
Ljudi, nemojte biti lakoverni i budite jaki. Izdrzite sa svojim problemima i mukaka i nedopustite da neko trlja ruke na konto vase nesrece. Ovi likovi su cisti PREVARANTI!

Svaka chast na postu, NEVEROVATNO, nemoralno, odvratno koliko varaju tesko bolele i njihove bliznje i koriste njihovu muku...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 05, 2010 6:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
Stepenica je napisao:
uh uh uh


Sta bi ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 05, 2010 7:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 21, 2007 9:44 am
Postovi: 139
Pa pretpostavljam argument, hihihihihih :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 05, 2010 10:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
Pa uh, tesko mi je da prenesem ovo ocu, on se ponadao jadan da mu oni mogu pomoci. Ali znate, mene nista ne cudi u ovoj nasoj zemlji/blatu vise. A te u NV od ovih po klinickom i ostalim bolnicama po meni razdvaja samo diploma i ime poslodavca na platnom spisku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pon Jun 07, 2010 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 07, 2010 2:07 pm
Postovi: 2
Upravo sam procitao sve prethodne postove i moj obraz me obavezuje da moram da odreagujem i stanem u odbranu ljudi koji su licno mojoj porodici pomogli u borbi koju smo mislili da smo vec izgubili. Moja majka je imala tumor na jajniku velicine 6 cm u precniku i naravno zvanicna medicina i strucnjaci u zdravstvenim ustanovama su preporucili iskljucivo "pod noz". Otisao sam u Nova Vitu sa majom da vidim jel postoji neko alternativno resenje da zena u svojim ranim pedesetim ne bi ostala bez oba jajnika i materice. Tamo sam sreo coveka koji je pre 4 godine bio otpisan od karcinoma luca i koji i dan danas zivi i radi zahvaljujuci ovim terapijama, on je i tada javno dao svoj broj telefona u znak zahvalnosti da ko god hoce moze da mu se obrati i pita a njegovo iskustvo: Budimir Milosavljevic i njegov telefon je 0652323055.

Elem da se vratim na pricu o mojoj majci, doktorka u Nova Viti i gospodin koji se predstavio kao jedini vlasnik klinike su preporucili mojoj majci terpaji za kod kuce koju treba da koristi 3 meseca svakodnevno. Terapjia je bila skuplja za nase uslove, za 3 meseca terapije sam platio 1200 evra ali nakon ta tri meseca kada je uradjena kontrola da se vidi sta se desava na jajniku, tumor je spao sa 6 cm na 1.8cm u precniku.

Ljudi nisu carobnjaci, i zaboga jel postoji neko lakoveran da moze da pomisli da za 1200 evra moze da se napravi cudo...ali ovaj rezultat je za mene cudo!!!! moja majka nije operisana i zivi bez ikakvih posledica ili znakova bolesti...to je licno moja prica i ne mogu da verujem da mozetye ovako da reagujete na ljude koji se trude da pomognu i prihvataju da rade slucajeve koje niko drugi ne bi ni pogledao...pa naravno da kosta, nego nas sindroom, sta god je nase ne valja, a da to isto kaze neki Nemac ili Amerikanac redovi bi bili ispred..

Od mene imaju punu podrsku!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pon Jun 07, 2010 10:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
simabgd je napisao:
Upravo sam procitao sve prethodne postove i moj obraz ...itd.
Od mene imaju punu podrsku!!!


Ooo, chovjeche odkuda se stvoriste, "padoste sa neba".. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Uto Jun 08, 2010 1:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
nova vita, izgleda cudesno leci karcinom samo kod onih za koje su "pouzdano culi" korisnici ovog foruma, koji se registruju i ostave samo 1 poruku, i to bas na ovoj temi.....

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pet Jun 11, 2010 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 07, 2010 2:07 pm
Postovi: 2
Ja sam sa vama podelio moj slucaj...sto se mene tice njima hvala do neba!!!

Mislim da se gadjate jakim recima....ko moze da se drzne da kaze da leci rak???!!!! moja majka je imala dobar rezultat koristeci njihove terapije i do sada je operacija izbegnuta....kvalitet zivota je ostao isti i zena normalno funkcionise. Za mene je to dovoljno dobro a prosto ne mogu da verujem da neko moze da pomisli da iko na svetu sa 100% garancijom leci rak.!!!???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sub Jun 12, 2010 1:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 12, 2010 1:08 pm
Postovi: 1
Ja sam imao problem sa jetrom m i dugo vremena su me razvlacili po nasim ustanovama trazeci razlog, lek ...
Cak sam bio i u Acibadem Health , Turska ali bez neke vece impresije.Otisao sam u Nova Vitu, vrlo sumljicav
i sa sumljom , kao sta ce tamo da mi daju sto neko vec nije.
Prvo, jeftinije sam prosao nego u Turskoj, a usluga je neuporedivo bolja , a osoblje je jako ljubazno, i nadasve
zna sta rade.Vrlo brzo mi je bilo bolje, a sto je najbitinije uverio sam se i kroz laboratoriju.
Nije mi bilo zao para u Turskoj, al da sam nesto uradio.
Treba bar da se ode i da se vidi ,meni su pomogli , eto
imate i moj e mail


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Ned Jun 13, 2010 9:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
"MiHAI"
Koliko dugo ste na temi doktor, niste pozeleli do sada nista da pitate ili kazete i kako da ste se tek sada registrovali :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jun 30, 2010 11:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
Evo i naseg iskustva: moji su roditelji otisli tamo pre par dana, nisam ja htela da se mesam i da im prenosim informacije koje sam skupila po netu, jer mislim da ako on veruje u lekovitost makar i secerne vodice, neka ga, pomoci ce mu bar u nekom aspektu. Elem, primio ih je jako ljubazan lekar, lepo su se ispricali, odgovorio im na sva njihova pitanja, dao savete u vezi ishrane, rekao im je da je to teska bolest, da obavezno ide na hemoterapiju, cak pohvalio bolnicu u kojoj je operisan i gde je zakazao hemo, i na kraju im dao teglicu Megamina koji kosta negde oko 2000d. Nije im obecavao kule i gradove, nije ih navlacio na neko dalje lecenje kod njih. Za 1500d koliko kosta pregled dobili su bar jedan ljudski pristup bolesniku. Toliko su svojevremeno platili i pregled na VMA kod gastrologa koji nije mogao da ustanovi tumor u poodmakloj fazi, jos mu dao lekove koji su mu samo pogorsali stanje. A posle svega sto je prosao, normalan razgovor nije dobio ni od hirurga, ni od onkologa, a evo sad ni od interniste koji ga vodi na hemo. Ako im postavis neko pitanje daju ti sture odgovore sa velikom tackom na kraju, tipa takav je tok bolesti etc. Tako da nam je zakljucak posle svega da 1500d i nije mnogo za covecnost.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: