Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Ned Dec 06, 2009 6:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 06, 2009 3:15 pm
Postovi: 6
pozdrav svima i molim te pomozite mi ako nesto znate o ovome moj deda ima bronhijalni karcinom na levom plucnom krilui doktorı mu dalı samo nekelekove protıv bolova kojı mu ne pomazu pretezno nocu ıma bolove predspavanja pa sve do jutra ıstovremeno ıma ı anginu pektoris i poceo je da slabinema apetit ne jede mu se itd boli ga i leva noga od kuka pa sve do stopala primao je trodon injekcije i diklofen al nista mu nije pomoglo molim vas ako nesto iko zna o plucno karcinomu dal postoji nekinacin lecenja mislim alternativna medicina ili nesto slicno nemogu da ga gledam iz dana u dan sve vise i vise propada on nezna da ima karcinom ı da zna nece kod lekara nikako molim vas pomozite mi sta damu radim ......cekam vasu pomoc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Ned Dec 06, 2009 7:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
Draga lissa neverujam da ti neko moze pomoci ovde na forumu nazalost mogu samo da ti predlozim posto je deda vec isao kod lekara, jer kazes da je primao trodon i diklofen,a sada nece vise da ide nek neko drugi ode mozda ti i njegovom doktoru kazi za to ,on ce mu sigurno promeniti terapiju protiv bolova .Od alternativne sam puno sto-sta probala i koristimo vec duze vreme noni djus ali neznam da ce bolovi da prodju od njega.Naj bolje se konsultujte sa doktorom nemora deda da ide.Poz. i srecno...

bice bolje...Mora...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Ned Dec 06, 2009 7:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Bice bolje samo ako se preduzme nesto da mu bude bolje. Najpre, neka jede mnogo sirovog povrca da bi telo pocelo da se oporavlja i voca kako bi telo bilo cisceno od toksina, neka kompletno promeni ishranu. Za takav korak, nema granice u godinama. I sam ce se osecati bolje. U ishrani, neka preovladjuju oni proizvodi prirode bogati Vitaminom B17 poput: prosa, kukuruza, lana, tropske kasave, neka jede semenje jabuke, bademe (ali samo onoliko semenki dnevno koliko je jeo kajsija dnevno, znaci, cetiri, pet, sest, ne vise), sladak kropmir, salatu, semenke limuna trešnje, šljive, kruške itd. Nezvanicno, tumori na plucima posebno su osetljivi na ovaj sastojak. Na osnovu kostica iz badema, napravljen je ,,Leatril'', agens za tretman obolelih od kancera. Naravno, u SAD se ne praktiju lecenje njime, vec u Meksiku, u ,,Oazi nade''. Mozete videti adresu: http://www.oasisofhope.com/

Nikakvi trodoni i slicno ne dolaze u obzir, verujte, to je privremeno umrtvljivanje nerava posle kojih ce osetiti pravu razmeru bolova. To je potpuno bespotrebno trovanje organizma. Samo odlazete bol, trodon i ostale vrste analgetika ne lece.

Ako mozete, nabavite Segidrin. Ne moze se kupiti u Beogradu, u Rusiji je u slobodnoj prodaji. Jeftin je, do 50 evra kosta kutija sa 50 tableta, u vise od 90 odsto slucajeva nema nus pojave a i kada ih ima, obicno se odnose na mucninu i povracanje kada treba samo smanjiti dozu. Pokazao se vrlo efikasnim u tretmanu karcinoma, ali zvanicna farmacija ga je ocrnila upravo zbog toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Sub Dec 12, 2009 8:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
Draga Ilisa javi kako ti deda i ti kako se drzis velki poz...

bice bolje ...mora...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Uto Dec 15, 2009 7:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 12:59 pm
Postovi: 253
Lokacija: Beograd
lissa je napisao:
pozdrav svima i molim te pomozite mi ako nesto znate o ovome moj deda ima bronhijalni karcinom na levom plucnom krilui doktorı mu dalı samo nekelekove protıv bolova kojı mu ne pomazu pretezno nocu ıma bolove predspavanja pa sve do jutra ıstovremeno ıma ı anginu pektoris i poceo je da slabinema apetit ne jede mu se itd boli ga i leva noga od kuka pa sve do stopala primao je trodon injekcije i diklofen al nista mu nije pomoglo molim vas ako nesto iko zna o plucno karcinomu dal postoji nekinacin lecenja mislim alternativna medicina ili nesto slicno nemogu da ga gledam iz dana u dan sve vise i vise propada on nezna da ima karcinom ı da zna nece kod lekara nikako molim vas pomozite mi sta damu radim ......cekam vasu pomoc

Draga,postoji ambulanta za bol na IORS,javi se tamo!
Obavezno naglasi dr da pokusaju prvo sa primenom kortikosteroida,jer ova vrsta bola dobro reaguje na njih.To je trebalo da mu da onkolog,ali posto vidim da nemate neku saradnju,da bi bilo brze,to je moj savet.Ne uzimajte na svoju ruku,to je ozbiljna terapija.
Pokusaj da promenis lekara onkologa!
Pozz!

_________________
Sve prolazi,samo dela ljubavi ostaju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Uto Jan 12, 2010 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:21 pm
Postovi: 7
micaaaa je napisao:
lissa je napisao:
pozdrav svima i molim te pomozite mi ako nesto znate o ovome moj deda ima bronhijalni karcinom na levom plucnom krilui doktorı mu dalı samo nekelekove protıv bolova kojı mu ne pomazu pretezno nocu ıma bolove predspavanja pa sve do jutra ıstovremeno ıma ı anginu pektoris i poceo je da slabinema apetit ne jede mu se itd boli ga i leva noga od kuka pa sve do stopala primao je trodon injekcije i diklofen al nista mu nije pomoglo molim vas ako nesto iko zna o plucno karcinomu dal postoji nekinacin lecenja mislim alternativna medicina ili nesto slicno nemogu da ga gledam iz dana u dan sve vise i vise propada on nezna da ima karcinom ı da zna nece kod lekara nikako molim vas pomozite mi sta damu radim ......cekam vasu pomoc

Draga,postoji ambulanta za bol na IORS,javi se tamo!
Obavezno naglasi dr da pokusaju prvo sa primenom kortikosteroida,jer ova vrsta bola dobro reaguje na njih.To je trebalo da mu da onkolog,ali posto vidim da nemate neku saradnju,da bi bilo brze,to je moj savet.Ne uzimajte na svoju ruku,to je ozbiljna terapija.
Pokusaj da promenis lekara onkologa!
Pozz!


Preporučila bih vam dr.Snežanu Bošnjak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Sre Feb 17, 2010 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 17, 2010 10:09 pm
Postovi: 4
[/quote]Preporučila bih vam dr.Snežanu Bošnjak.[/quote]

Ja bih Vam preporucila sve samo ne ovu doktorku, s obzirom da je mog oca stavila na terapiju morfinom- Orimorf bespotrebno i bez ikakvog efekta protiv bolova, a pre toga nije probala ni sa jednim obicnim analgetikom niti trdonima.
Gospodja je puna sebe, na svako pitanje odgovara tipa : ja znam najbolje, sta vas to briga i sl. Gospodja je bez trunke razumevanja, da imam vremena otisla bih da se zalim. Mozda i hocu.
Jos uvek trazimo neku zamenu Orimorfa, 2x smo isli kod pomenute doktorke, i samo je povecavala dozu, koja i dalje ne pomaze, bolovi su isti.
Ja jos uvek trazim drugog specijalistu za bol po Beogradu, nadam se da cemo ga naci... I dalje non-sop listam stranice interneta.
Da na pomenem, bolovi su u nogama i ruci a mom ocu je dijagnoza rak debelog creva sa metastazama samo na jetri.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim vas pomozite ....
PostPoslato: Sre Feb 17, 2010 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 17, 2010 10:09 pm
Postovi: 4
Rapten- duo, Ketonal, neki od ovih mnogim ljudima su pomogli. A nekome i obican Analgin... sve zavisi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: