Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Mikrocelularni karcinom pluca
PostPoslato: Ned Dec 14, 2014 4:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 14, 2014 3:49 pm
Postovi: 2
Puno sam citao o svemu svacemu i nocima provodio po raznim sajtovima kako bih pokusao da pronadjem nesto sto bi mi pomoglo u izlecenju.Zapravo meni je u maju mesecu ove godine dijagnostikovan rak pluca,tacnije levog plucnog krila koji je bio 9cm kao i tri metastaze na jetri.Poceo sam sa hemoterapijom ali sam je jako tesko podnosio a i nije dala ocekivane rezultate sto me je razocaralo pa sam se odlucio da probam sa nekom alternativnom medicinom pa sta bude.Na jednom od foruma sam procitao o nekom travaru Dejanu i resio da pokusam.Porucio sam terapiju i krenuo sa koriscenjem iako sam malo verovao u taj vid lecenja.Zavrsio sam sa prvom turom i narucio drugu..iz dana u dan sam se osecao sve bolje dok mi se jednog dana nije desilo nesto sto me je uplasilo.Zakasljao sam se i poceo da ispljuvavam neki slajm sa sukrvicom a onda i nesto velicine lesnika koje je bilo u nekoj ljigavoj opni.Uplasio sam se ali sam se posle izvesnog vremena osetio neko rasterecenje i pozvao Dejana i objasnio sta mi se desilo.Tesio me je da je to dobro i da terapija deluje pa je to verovatno ciscenje organizma.Nastavio sam dalje sa koriscenjem i posle trece ture sam uradio snimanja gde se vidi da se na plucima smanjio sa 9 na 3,5cm a na jetri je ostala jedna promena od prvobitnih 3 koliko sam imao.Napominjem da sam koristio preparate koje sam pravi kao i ulje kanabisa koje sam isto od njega nabavio.Sada sam pri kraju cetvrte ture i svakim danom mi je sve bolje i bolje zato i verujem da cu uspeti.Mozda ce moje iskustvo jos nekome pomoci sto bi mi bilo drago jer sam na taj nacin mozemo pomoci jedni drugima,svojim licnim iskustvima.Za sve blize informacije mi se slobodno obratite preko pp,svakome cu izaci u susret savetima i iskustvom prilikom koriscenja terapije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mikrocelularni karcinom pluca
PostPoslato: Ned Dec 14, 2014 4:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 14, 2014 3:49 pm
Postovi: 2
Puno sam citao o svemu svacemu i nocima provodio po raznim sajtovima kako bih pokusao da pronadjem nesto sto bi mi pomoglo u izlecenju.Zapravo meni je u maju mesecu ove godine dijagnostikovan rak pluca,tacnije levog plucnog krila koji je bio 9cm kao i tri metastaze na jetri.Poceo sam sa hemoterapijom ali sam je jako tesko podnosio a i nije dala ocekivane rezultate sto me je razocaralo pa sam se odlucio da probam sa nekom alternativnom medicinom pa sta bude.Na jednom od foruma sam procitao o nekom travaru Dejanu i resio da pokusam.Porucio sam terapiju i krenuo sa koriscenjem iako sam malo verovao u taj vid lecenja.Zavrsio sam sa prvom turom i narucio drugu..iz dana u dan sam se osecao sve bolje dok mi se jednog dana nije desilo nesto sto me je uplasilo.Zakasljao sam se i poceo da ispljuvavam neki slajm sa sukrvicom a onda i nesto velicine lesnika koje je bilo u nekoj ljigavoj opni.Uplasio sam se ali sam se posle izvesnog vremena osetio neko rasterecenje i pozvao Dejana i objasnio sta mi se desilo.Tesio me je da je to dobro i da terapija deluje pa je to verovatno ciscenje organizma.Nastavio sam dalje sa koriscenjem i posle trece ture sam uradio snimanja gde se vidi da se na plucima smanjio sa 9 na 3,5cm a na jetri je ostala jedna promena od prvobitnih 3 koliko sam imao.Napominjem da sam koristio preparate koje sam pravi kao i ulje kanabisa koje sam isto od njega nabavio.Sada sam pri kraju cetvrte ture i svakim danom mi je sve bolje i bolje zato i verujem da cu uspeti.Mozda ce moje iskustvo jos nekome pomoci sto bi mi bilo drago jer sam na taj nacin mozemo pomoci jedni drugima,svojim licnim iskustvima.Za sve blize informacije mi se slobodno obratite preko pp,svakome cu izaci u susret savetima i iskustvom prilikom koriscenja terapije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mikrocelularni karcinom pluca
PostPoslato: Sre Mar 04, 2015 8:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 03, 2015 12:31 pm
Postovi: 4
zorica011 je napisao:
ja koristim ulje kanabisa vise od 2 god.jako se dobro osecam a imala sam 3 operacije bukvalno su me otpisali a imam 47 god i dete od 11 god,setam i lako se krecem i jako mi prija jedino sto obara pritisak tako da se lekovi posle par dana neuzimaju vise za pritisak,ako mozete nabavite jer moj karcinom koji se bio prosirio po celom abdomenu se smirio cak mi je i pluca zahvatio,kada ga budete uzimali nemojte se uplasiti jer posle 5 nedelja se dobro ispovracate,srecno.veliko hvala Sasi koji mi je pomogao.sve sto vas interesuje mozete da ga pitate [email protected] koji je pomogao na stotine ljudi



Ne vjerujte ovom sasi koga va gospodja preporucuje. Kupila sam ulje o njega, tecno je kao pravo ulje i crno zelene boje. onda smo saznali da kad se razmaze pravo ulhe po papiru mora ostati zlatan trag. To je dokaz da je pravo. Osim toga, pravo je gusto kao lijepak i mora ti se spavati od njega. Ovom Sashi sam dala 500 Eur jer nisam znala nikog od koga bi kupila pa sam ga nasla na forumu. Kupujte samo po necijoj preporuci, nekoga koga znate, nista napamet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mikrocelularni karcinom pluca
PostPoslato: Sre Mar 04, 2015 3:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Sok od konoplje koji sadrži CBD ( kanabinoide) jako povoljno utice na tretman obolelih kod malignih oboljenja.
Sve o soku od konoplje mozete pogledati na stranicama:
www.rawnature.net
www.sanahempjuice.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mikrocelularni karcinom pluca
PostPoslato: Ned Sep 10, 2017 9:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 10, 2017 9:42 am
Postovi: 3
Zdravo svima,

Upravo sam se registrovala na ovaj forum, kako bih zahvalila svima koji su mi korisnim savjetima pomogli. Kao znak zahvalnosti, zeljela bih da podijelim i svoje iskustvo sa vama u nadi da će ono biti od koristi nekome od vas ili vasih najblizih.

Iako nisam vjerovala u alternativnu medicinu, roditelji su me nagovorili da je krajnje vrijeme da probam sve što je dostupno. Ja sam se negdje već mirila sa činjenicom da se kraj bliži, depresija me savladala, pa mi je bilo svejedno.

Probala sam par nekih preparata i na nekima sam izgubila i vrijeme i novac. Međutim, ubijeđena sam da sada ne bih bila u situaciji da vam pišem ovu poruku da nije bilo jednog biljnog preparata koji godinama priprema neka žene sa sjevera CG (mislim da su ga skorije nazvali Pulmoherb). I danas pijem taj sirup.

Naime, u februaru 2016. godine zbog dosadnog kašlja (inače sam dugogodišnji pušač) sam se obratila ljekaru da bi mi nakon mjesec dana bio dijagnostifikovan invazivni karcinom pluća. Inače sam iz Pljevalja i imam 40 godina. Neću ni da pišem o stanju šoka u kojem sam tada bila kao i cijela moja porodica. Nikakve druge simptome sem kašlja nijesam imala. Međutim, već u aprilu, moje stanje je bilo veoma loše, apetit mi se izgubio, kašalj me gušio, i sve manje sam mogla da se krećem. Ljekari su prognozirali još par mjeseci života, sa komentarom da nisam za operaciju. Nakon svake hemioterapije činilo mi se da se moje stanje samo pogoršava. Već nakon 17 dana ispijanja Pulmoherba kašalj je gotovo prestao i taj trenutak mi je vratio nadu u život i prvi put sam pomislila ipak nije kraj. Apetit se popravljao i nakon 3 mjeseca mogla sam da ustajem iz kreveta. Nakon 7 mjeseci više nisam osjećala simptome bolesti, već sam radila na podizanju imuniteta. A doktori? Ni sada ne vjeruju kako sam u životu. Radi preventive i danas koristim Pulmoherb.

Ukoliko mogu biti od bilo kakve pomoci slobodno mi se mozete obratiti putem mejla. Svako dobro i nikada nemojte prestati da vjerujete.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: