Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 10:39 pm
Postovi: 23
Draga Bojana ,upravo sam se vratila iz posete zaovi koja lezi na onkologiji u BG i sutra prima drugu ht danas je imala prvo unutrsnje zracenje posle osam spoljnih i razgovarala sam sa njenom dr koja je rekla da slobodno sme da pije Oligovit vitamine i Ekomer za jacanje imuniteta tako da slobodno smes to da das i tati mada ona pije i pecurke "sijtaki"tako nekako se zovu jos je dr rekla da jede jednu bananu dnevno ili pecenu jabuku i sto jacu ishranu sa najvise povrca ali da nije pasulj ,grasak i buranija jer je to tesko za stomak .Puno pozdrava tebi i tvojoj porodici i svim forumasima !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 7:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 10:39 pm
Postovi: 23
Draga Bojana ,upravo sam se vratila iz posete zaovi koja lezi na onkologiji u BG i sutra prima drugu ht danas je imala prvo unutrsnje zracenje posle osam spoljnih i razgovarala sam sa njenom dr koja je rekla da slobodno sme da pije Oligovit vitamine i Ekomer za jacanje imuniteta tako da slobodno smes to da das i tati mada ona pije i pecurke "sijtaki"tako nekako se zovu jos je dr rekla da jede jednu bananu dnevno ili pecenu jabuku i sto jacu ishranu sa najvise povrca ali da nije pasulj ,grasak i buranija jer je to tesko za stomak .Puno pozdrava tebi i tvojoj porodici i svim forumasima !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 3:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Moja tata nece ni vodu da pije.Ovo je treci dan kako ne jede i ne pije nista.Mora sutra da vadi krv pa da mu daju infuziju jer covem ne moze niiistaaaaaa da stavi usta.Proslu noc je povracao(ne znam sta kada nema nista u zelucu)!Ht ga je totalno ubila kao i nas.Ustvari samo zeli da jede sldoled.Kupim mu jedan na dan ali se plasim da se ne prehladi od sladoleda.
Kako je vasa zaova?Kako ste vi?
Hvala vam na svim savetima.
Ja sam cula za neki kineski caj koji je eto kao dobar i moze da se kupi samo u Kini.Narucila sam i treba jos malo da stigne pa kada ga pogledam mogu vam dati malo da probate pa ako vam odgovara i da ga narucite.To koristi od moje poznanice mama i kaze da joj je mnogo bolje od njega.
Pozdrav!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 8:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 9
Bojana, TODOKSIN ne deluje na karcinom pluca, delotvoran je kod nekih drugih karcinoma, moj savet je da ne bacas pare dzaba, Ekomer mozes slobodno tati da das. Iz tvojih postova vidim da je tata u jako losem psihickom stanju, otidji kod psihijatra i posavetuj se, mislim da ipak sluti od cega je bolestan pa se jadan bori sa sam sa soborm i sa okolinom, nije mu lako sada, vrlo mu je bitna vasa podrska, a doktor ce ti reci ostalo, sta da ti kazem, bori se svim silama, nema predaje, svaki covek je jedinka za sebe, budi uz tatu jer njemu je ipak najteze. Ako lekari procene da mu HT ugrozava zivot, ukinuce je, ni oni ne zele nekog da ubiju pre vremena, takav je slucaj bio sa mojom majkom.
Pozdrav tebi i tvojoj porodici i drzite se !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 3:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Vekili,poslala sam ti PP.
Babicc,imam neke specije koje se koriste kod karcinoma.Recept je iz Moskve,ne izgleda lose.Ja sam danas kupila sve specije koje su potrebne da bi se napravilo pa ako zelite ja vam mogu poslti recept.
Malo je teze doci do listova aloe a ja sam nasla ovde u Rumi pa ako neko bude hteo neka mi kaze a ja cu poslati.

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 15, 2009 5:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic, kakva je situacija kod tebe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 15, 2009 6:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 10:39 pm
Postovi: 23
Bojana javi se kako je ?pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 8:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Hvala na pitanju,tata nije bas nesto.Mnogo spava a kada se probudi muka mu je,boli ga zeludac,nema snage da se krece....mada kako je bilo pre dve nedelje(katastrofa),sada je super.Nije mogao nista da jede a sada vec konzumira samo ono sto voli(a to naravno nista nije zdravo) a to je burek,sladoled,pasulj...Raspolozeniji je malo.Kupujem mu stavri koje voli i o kojima je nekada pricao da bi voleo da ih ima.Pravimo planove oko kuce i cini mi se da ide malo na bolje.
Pre dve nedelje pocela sam da mu dajem Germanijum 132 i mislim da mu je od tog malo bolje a juce sam dobila iz Kine tablete tj.koncentrat rejisi gljive.Koliko sam citala o njoj,cini mi se da je dobra a reci cu vam za nekoliko dana ako dodje do poboljsanja ili ne daj Boze pogorsanja.
Kako ste vi Babicc?Kako vam je zaova?Koliko se secam i ona je koristila neke cajeve rejisi gljive,jel tako?Jel imalo nkih pozitivnih efekata?
Puno pozdrava i sve najbolje!!!!!
Extrem,ima li sta novo kod alternativne medicine?jel si nasao nesto zanimljivo?

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 9:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic je napisao:
Extrem,ima li sta novo kod alternativne medicine?jel si nasao nesto zanimljivo?

Bojana, sto se alternative tice nema niceg zanimljivog.
Juce sam gledao na Pink-u, a mozda si i ti gledala da su nasi molekularni biolozi iz klinike "Nova Vita" na jako dobrom putu da pronadju lek protiv raka. Zapravo, oni ga vec imaju ali funkcionise u eksperimentalnim uslovima. Da bi se pokazalo da funkcionise i na ljudima potrebno je mnogo novca za dalja istrazivanja, a to u ovoj drzavi nece tako lako da funkcionise.
I gledao sam na "National Geographic-u" emisiju i uspeo da je snimim foto-aparatom o ulju od konoplje. Pricao je vrhunski onkolog iz Amerike i dao je ulju najbolje ocene, tako da ono sto sam ja pricao nije uzaludna prica. Takodje su prikazali lekara iz Izraela koji tretira svog pacijenta time a koji je imao presadjivanje kostane srzi i nesto sa tim ne ide najbolje. Decko je izgubio mnogo na tezini ali je nakon 2 meseca na ulju dobio 4 kg, sto nije zanemarljivo. Takodje, doktor onkolog iz Amerike je rekao da je ulje otvara apetit, smanjuje bol i naveo jos mnogo drugih pozitivnih efekata ulja od konoplje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 12:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Iskreno,ja ne volim ulje od konoplje a verujem da mozda moze biti dobro.Mislim da ne bih to nikada uradila ocu.Volela bih da znam bar neku pricu sa nasih krajeva o upotrebi konoplje.Ameri su degenerici(mrzim ih) i sto kod i na njih reaguje ne verujem da reaguje na ostali "cist" svet!Mada...nikad se ne zna!
A citala sam u Vecernjim Novostima od nedelje o Nova Viti.O preparatima i istrazivanju mislim sve najbolje i daj Boze da bude dokazano kao lek za rak.A ljudi mogu i ovako da se lece bez naucnih dokaza jer nista nije stetno.Ne znam koliko kostaju preparati a nadam se da nije nesto preterano a i da jeste svi bi dali sve sto imaju za lek!
Poydrav!!!
A gde si ti Bakich?

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 5:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic je napisao:
Iskreno,ja ne volim ulje od konoplje a verujem da mozda moze biti dobro.Mislim da ne bih to nikada uradila ocu.

Bojana, u potrazi za lekom na sta se oslanjas, cemu verujes, kome verujes? Sta je to sto te natera da verujes u nesto i sta je to sto te natera da ne verujes u neki lek?
Sta je to sto nikada ne bi uradila ocu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 10:39 pm
Postovi: 23
Cao Bojana drago mi je da je tati bar malo bolje gledaj ako mozes da mu dajes nesto sto podize imunitet to je jako bitno da bi se i organizam sam borio , a sto se tice hrane neka jede to sto voli ali da nije svinjsko meso i mast jer su meni rekli na onkologiji da to bude poslednje u lancu ishrane ,danas sam bila kod zaove i razgovarala sa doktorkom koja je zadovoljna sa reakcijom tumura na terapije ali te na kontroli posle dva meseca moci ce da se vidi pravi ucinak terapije ,inace zaova se oseca malo malaksalo ali to je i normalno posto ima proliv od hemo a i od zracenja inace bi ako sve bude uredu trebalo sledece nedelje da izadje kuci posle skoro dva meseca .Ima jos jednu hemo sutra i prekosutra i cetiri spoljna i jedno unutrasnje zracenje ,mada je izgorela od zracenja ali mazu je pa ce valda da popusti da se zavrsi terapija .Valda ce da bude sve uredu neka dragi Bog cuva sve i pomogne svima!sad trenutno ne pije pecurke jer joj se sve gadi nemoze ni hranu da uzima ,ali dok ih je pila leukociti su bili dobri ,a sad su spali tako da mislim da su pomagale i nastavice da ih pije samo da prodju hemo da joj nebude muka .To je to zasad puno pozdrava i javljaj se da cujemo kako je tata puno pozdrava tebi i svim forumasima !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 3:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
EXTREM,
ne znam sta me natera da verujem u neki lek POSEBNO,sem sastava leka ili biljke a koliko sam vec (skoro 2 meseca)dosta sam se edukovala u tom polju (naravno nikada dovoljno)pa na taj nacin odlucujem.Svaki dan sam po ceo dan na internetu! Citala sam razne studije,istrazivanja,iskustva pa procenjujem.
Stvarno ne znam sastav konoplje pa ako ti nije tesko napisi me bar dve recenice o sastavu i na koji nacin deluje.
Marihuanu sam nekoliko puta koristila u srednjoj skoli a nemam bas neka pozitivna iskustva sa njom sem da mi je sve smesno u prvih pola sata a kasnije....potop psihe.Stvarno nisam citala o njoj.Secam se nekog filma kada se covek lecio sa konopljom i to je jedini slucaj ili primer gde sam to cula i videla(naravno to je film koji je neko rezirao po svom ukusu i uverenju).

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 3:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Babicc,
jako bih volela da vasoj zaovi bude sve bolje a verujem da hoce.Boze kako se muce...verujem da ce se ta muka isplatiti!
Javicu se sa novim informacijama vezanih za tatu i kako reaguje sa novim "lekovima"!
Puno pozdrava i zelim vam svu srecu!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic je napisao:
EXTREM,
Stvarno ne znam sastav konoplje pa ako ti nije tesko napisi me bar dve recenice o sastavu i na koji nacin deluje.

Robert Bob Melemede, profesor na Univerzitetu Kolorado je sve ovo potvrdio naucnim cinjenicama tako da dileme da li leci rak ili ne NEMA.
Evo, pogledaj i ovaj video u kome on prica o tome. Imas i prevod.
http://www.youtube.com/watch?v=l96DFJbG ... annel_page


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: