Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 233 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 15, 2011 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 10, 2011 7:12 pm
Postovi: 9
Za tajnu adresu i Biljaa. Ja stvarno nemogu da poverujem u ovo sto ste napisali, pa se pitam zasto smo toliko zloban i pakostan narod. Nisam sigurna da ovo jedna iole normalna i razumna osoba moze i da pomisli, a kamoli napise. Zar stvarno mislite da je ovaj forum zamisljen da bi vi dokazivali koliko ste pakostan covek, i da vam je to jedino sto mozete da ucinite za sve one koji se bore za ono malo sto se zove zivot. Nasta ste mislili kada ste rekli, to vam nece UPALITI. Gde kod vas gori. Rekla bih uglavi, ali mislim da je vec izgorelo. Kakve dokaze trazite, pa ziva sam, i to je najveci dokaz da mi je neko u tome pomogao, da i dalje mogu da podizem i vaspitavam svoju decu, zahvaljujuci Dekiju. Da, lepo si procitao, Dekiju, ali ovo nije reklama vec zahvalnost coveku koji je spreman svakome da pomogne, za razliku od vas zlobni covece. Mozda je moj komentar licio na marketing, ali vas uveravam da mi to nije bio cilj, vec pomoc drugima, mada tek sada vidim da zbog tih takvih zlobnih ljudi, kao sto ste vi i biljaa, mogu g,dinu Dejanu napraviti stetu, ali se ipak nadam da ima razumnih ljudi i da ce ovo shvatiti na pravi nacin. Kazete da na svim postovima reklamiram nekoga, a ovo mi je tek sesti post, za razliku od vas koji ne silazite odavde i vasi postovi dostigli cifru od 260. Zato vas molim da me zaobidjete i ne samo mene, vec i sve ostale kojih vas je navodno zao, jer zlobni ljudi nemaju taj osecaj, sto i potvrdjujete. To se odnosi i za Biljaa koja je vasa produzena ruka i koja mi se obraca sa BRE TI. To je dokaz nekulture a vas dvoje se takmicite ko ce zauzeti prvo mesto u tome. Zao mi je sto si izgubila oca, ali se moras pomiriti sa time jer je to takva bolest opaka i nepredvidiva. Nije mi jedno jasno, ako ti nisi poverovala u moju izjavu o Dejanovoj terapiji koja mi je pomogla, kako ce ljudi verovati tebi kad kazes da ces javno na sva zvona reklamirati Dekijeve napitke, a da nemas iskustva sa njima. To samo dokazuje da ti je moral na nuli, i da sa takvom zlobom, neces daleko dogurati. Jos jednom se izvinjavam g,dinu Dejanu ako sam mu nanela zlo. To mi nije bila namera, mada se ipak nadam da ce svi oni kojima je pomoc potrebna da se izbore sa ovom bolescu, zanemariti komentare ovako zlobnih i malih ljudi, kao sto su pojedini. Molim vas da ovo shvatite iskreno i na pravi nacin, jer mi je to bio jedini cilj. Puno pozdrava svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 15, 2011 3:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
U ovako malom postu "zloba" je pomenuta cak 8 puta . Impresivno :D
Nego da zanemarimo to, gde su nalazi Prolece ? potrosili ste toliko vremena projektujuci se , a samo ste mogli postaviti svoje nalaze kao potvrdu izlecenja, i sve bi bilo ok. Naravno ukoliko zaista zelite pomoci drugima. To je bojim se jedini nacin za sticanje poverenja. Crno na belo. Ovo je ipak samo forum. Ja mogu reci da sam bas malo cas levitirala...verujte mi na rec...bilo je divno... :roll:
Padoste u vatru, i jedino sto mi sada pada na pamet je da su oni koji vam ne veruju zaista u pravu. Da nije tako ne biste odgovorili na ovaj nacin. Tacno je da ja ovde imam vise postova od vas, a to je zbog toga sto sam dobila karcinom grlica materice, i sto sam sa drugima htela da podelim svoje iskustvo lecenja...NIje neki sretan povod, ali eto...zivot je to.
Ne volim akda se neko sa ovakvim stvarima igra. A vi se igrate. Da vas je stvarno izlecio izvesni Dejan, ne bi ste bili tako puni jeda prema nama ostalima, koji nismo imali tu srecu upoznati Dejana...
Ali, okej..ja i posle ovog posta..ocekujem nesto lepo i suptilno od vas...nesto sto ce nam prosto dati vetar u ledja za dalje... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 15, 2011 4:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
sansa da se izlecite od kojekakvih trava jednaka je sansi spontane remisije...a spontana remisija se desava retko,tako da...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 15, 2011 6:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Kao prvo ignorisaću vaše uvrede jel one su najmanje bitne u celoj priči.Naime ako je to istina i ako ste vi stvarno ozdravili pa nebitno i šta ste koristili od mene trenutno srećnije osobe nema.Pa ja sam jedna od onih koji žive za dan kad će se naći lek za rak jer toliko dragih mi ljudi ima ovu opaku bolest a mnogi su već i umrli,uključujući i mog tatu i strica.
Vaše poruke apsolutno liče na marketing a probajte da uđete u svih šest i vidite da se u svakoj spominje Dejan a ima čak i njegov broj.Nije mi prvi put (a ni poslednji) da pokušavam na ovom forumu razotkriti prevarante,mada moram priznati da ste me vi delimično i uverili da niste jedna od njih.Verovatno se pitate zbog čega to radim....e pa draga moja jer sam 2008. ušla u ovu priču i kao ovca za šišanje sela za internet sve sa papirom pored sebe i beležila sve čudotvorne gluposti od lekova i sa punim kesama istih odlazila kod tate koji se zgražavao na sve to al ih je koristio za ljubav svoje ćerke i da me nebi uvredio.Nikad neću zaboraviti kad je pio napitak od korenja iz Stalaća i povraćao svaki put.Sad me zbog toga srce boli i neželim da bilo koja ćerka ima grižu savest zbog takvih stvari kao ja.Već sam vam rekla da vam delimično verujem al mi je čudno što nigde niste naveli ni gde vam je dijagnostikovana bolest,ni dal ste imali HT, zračenje ili operaciju?Ako imate zaista želju nekom pomoći potrudite se malo i dajte makar neki dokaz.
U slučaju da sam pogrešila u proceni i ja i drugi,izviniću vam se a ako ste u dosluhu sa Dejanom i vršite marketing neka vam Bog pomogne.
Pozdrav i srećno.

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 1:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Moj prijatelj je isao kod Dejana iz Paracina po meleme da leci svog oca koji je naravno preminuo a posle toga je isao da ga davi jer je Dejan NAJVECI PREVARANT koji postoji i neka niko ne pomisli da taj covek moze nekog da izleci vec samo zaradjuje na tudjoj nesreci.
PROLECE81 od svih tvojih 6 postova u svakom pominjes Dejana.Sto ne ides na Tv da ga dobro izreklamiras.neko da je pomogao mom tati ja bih bila na svim tv i radio stanicama i reklamirala bih coveka a u sred grada bi mu napravila bistu.I zato ne s...i ne lazi narod kkoji i onako ne zna sta ce od svojih problema!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 1:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 10, 2011 7:12 pm
Postovi: 9
ja prosto ne mogu da poverujem u sve izrecene lezi o tom coveku. Neverujem u te vase komentare, jer sigurno nemaju istine u sebi, vec da su pisane iz ko zna kojih razloga. Ustvari znam, ljubomora je ta koja nas je i dovela ovde gde jesmo, jer smo ljubomorni na tudj uspeh. Ja ni jednog trenutka nisam rekla da je svakog izlecio i da ce njegova terapija svakom pomoci, sto i on sam kaze, ali je jedno sigurno, a to je da je meni pomogla. Zato mislim da na ovaj nacin necete nikome pomoci. Svako ko je nepravedno osudio tog coveka, tako mu BOG pomogo. Jos jednom mu se javno zahvaljujem, a na vama je da to protumacite na nacin na koji vi hocete, ali da drugima ne otezavate situaciju u kojoj se nalezi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 3:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Prolece81 je napisao:
ja prosto ne mogu da poverujem u sve izrecene lezi o tom coveku. Neverujem u te vase komentare, jer sigurno nemaju istine u sebi, vec da su pisane iz ko zna kojih razloga. Ustvari znam, ljubomora je ta koja nas je i dovela ovde gde jesmo, jer smo ljubomorni na tudj uspeh. Ja ni jednog trenutka nisam rekla da je svakog izlecio i da ce njegova terapija svakom pomoci, sto i on sam kaze, ali je jedno sigurno, a to je da je meni pomogla. Zato mislim da na ovaj nacin necete nikome pomoci. Svako ko je nepravedno osudio tog coveka, tako mu BOG pomogo. Jos jednom mu se javno zahvaljujem, a na vama je da to protumacite na nacin na koji vi hocete, ali da drugima ne otezavate situaciju u kojoj se nalezi.



Ljubomora :o :o :o

Ženo draga dal ti znaš šta pričaš.Ljubomorna sam na nekoga ko se izlečio :o :o :o .Pa zar misliš da nedaj dragi Bože može opet neko iz mog okruženja da dobije tu odvratnu bolest?kakva su tvoja shvatanja bre?Nikad u životu nisam čula ovako glupu opasku.Apsolutno sa tobom neželim više da komuniciram i da ti odgovaram na blesave poruke.

Aj zdravo!Pozdravi Dejana a ja se nadam da neko ovo čita kome je posao da hvata te bednike koji se na tuđoj muci bogate i da će preduzeti odgovarajuće mere.

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 3:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
E PROLECE81,jel hoces da kazes da je covek pravi iscelitelj?gospodin kaze da su mi rezultati 95% izlecenje a terapija kosta samo 100eur.Pa on da pomaze ljudima ne bi naplacivao 100eur vec bi svima davao besplatno ili samo da pokrije troskove.tacno je nasao foru.Kao 100eur moze svako da odvoji za lek kao i nije neka cifra za bolesnog coveka.Znaci svako moze da priusti a bolesnih ljudi ima mnogo i svako se hvata za slamku isvi bi dali i pozajmili da mogu da pomognu obolelom.A gde on bere te trave kada kosta 100 eur?
A za ljubomoru necu da dam komentar jer me je sramota da komentarisem takvu glupost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ti Biljo si HIT!Pozdrav od mene(ti znas ko sam sa novim imenom)!daj da sklonimo ove prevarante sa foruma.Muka mi je vise od njih i svih vudu gluposti!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 3:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Ma bre ljudima vise nista nije sveto.
Kako se samo BOga ne boje nije mi jasno. Ja nisam vernik, ali verujem u neku visu silu, silu pravde i ZNAM da se sve u zivotu vraca. A o ovakvim stvarima da i ne govorim. Igrati se sa necijim zivotom, na ovakav nacin...kakva li ce kazna stici tog coveka.
Strasno. Zgrozena sam. Od starta sam znala da ovde nesto "smrdi" , a sada sam uverena u to zilion posto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Ajde neka fino administrator provjeri IP adrese od Prolece81 i Stosic. Meni to izgleda kao jedna osoba.

I fino pobrise sve njihove komentare, jer tema nije alternativa. Neka se presele na drugi dio foruma. O reklamiranju da ne govorim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 4:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Tajna.adresa 100% govorim istinu.lecila sa tatu i pokusavala ama bas sve.cak sam htela i meleme Dejanove da kupim.Muka te natera na sve.sva sreca pa sam pitala prijatelja koji zivi u Paracinu kao da mi on kaze nesto o Dejanu i on mi to isprica a to znaci da je 100% istina i covek me lepo odgovori od njega i kaze da je teski prevarant.Prvo je njegov otac to prodavao a sada kao on preuzeo.A cuj sta kaze,IZLECENJE 95% cao carobnjak.
Meni je zao ljudi koji se hvataju za slamku kao sto sam ja to radila i bila spremna na sve.Da mi je neko rekao da moj tata treba da pije misomor ja bih poverovala i pokusala samo da ga izlecim.A koliko je takvih ljudi koji nemaju izbora nego pokusavaju sve i ovi zli ljudi koji to koriste.Sramota!
I ne trebaju da brisu administratori vec svi treba da napljuju ovakve zle ljude!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 4:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Ma ja ti verujem bre.
Sto se Proleca tice, cudno mi je da neko tek tako dodje na forum, i pocne sa reklamiranjem bilo cega. Obicno su ovde ljudi koji razmenuju iskustva, i onda u jednom momentu ako taj neko i naidje na nesto cudotvorno, ti ces mu naravno poverovati...Kao npr da mi dodje Slavko ili Evelina sa tom pricom, naravno da cu verovati ...ali kad se ovako neko pojavi, i momentalno pocne sa deljenjem telefona i hvalospevima...a ne znas ni ko je ni sta je...pri tom se ljuti na bilo kakvu opasku, koja je skroz normalna...tu je onda sve jasno.
Da je sve ovo istina sto je rekla, ne bi se ljutila, vec naprotiv...znala bi i sama koliko smo svi ovde oprezni, i razumela bi to...ali ne, umesto toga osu paljbu.
Ja sam zapanjena. :o :o :o
Neko to od gore vidi sve...sto jece Balasevic!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 4:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
brada123 je napisao:
A ti Biljo si HIT!Pozdrav od mene(ti znas ko sam sa novim imenom)!daj da sklonimo ove prevarante sa foruma.Muka mi je vise od njih i svih vudu gluposti!



E moja brado :lol:,sklanjamo mi ove prevarante al uvek dođe novi :roll: ...Pozdrav i drži se :D

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 4:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
I da još nešto...zbog ovakvih likova kao što je proleće i mnogi drugi su ovom forumu leđa okrenuli mnogi kvalitetni lekari koji su ovde i preko potrebni.e sad Olivera 1 i mnogi drugi čekaju odgovore i premeštaju pitanja sa Pulmologije na pitanja i odgovore pa na onkologiju i sve tako u krug a odgovora nigde.
Ja bih ovom prilikom molila lekare koji su otišli sa foruma zbog pojedinaca da nam se vrate i ignorišu ovakve poruke.

Pozdrav za Dr. Severusa,sedefastu,dr. Ivicu,Bokili i sve ostale nesebične lekare koji su u svoje slobodno vreme dolazili na ovaj forum :D

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2011 4:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Tajna.adresa je napisao:
Kao npr da mi dodje Slavko ili Evelina sa tom pricom, naravno da cu verovati ...



E Tajna adreso sa ovim si sve rekla.

Superiška...puno sreće :wink:

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 233 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: