Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 8:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 17, 2012 8:09 pm
Postovi: 1
molim sve koji su koristili vidatox da napisu gde su ga nabavljali i po kojoj ceni,hitno mi je potreban...hvala :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:25 pm
Postovi: 1
mladenica je napisao:
molim sve koji su koristili vidatox da napisu gde su ga nabavljali i po kojoj ceni,hitno mi je potreban...hvala :(

Kuba brate Kuba


Postovani,

Vidatox pomaze jacanju imuniteta, antikancerogen je i pomaze poboljsanju kvaliteta zivota kod pacijenta. Efekti su bolji u ranim fazama bolesti. Radi se o leku koji jaca imunitet i pomaze borbi protiv kancerogenih celija.

Na papirima koji prate lek je opis preparata:

Radi o rastvoru preparata prirodnog porekla, dokazano je da ima analgeticke i anti inflamatorne karakteristike, da je regulator imuniteta i da je antitumoralan, te da kod pacijenta sa patologijom ca poboljsava kvalitet zivota. Cuva na suvom mestu, ne u frizideru i udaljeno od el.aparata.Nije kontra-indikovan ni jednoj drugoj terapiji.Lek mogu da Vam dostavim, na osnovu dijagnoze pacijenta.

Posaljite poslednji izvestaj lekara, iz koga se vidi da pacijent boluje od ca.Dovaljan je samo pasus na latinskom na kome pise ne vise od dva reda naziv bolesti.molim vas nemojte da saljete u attachmentu jer se jako sporo downlouduje,znaci mozete da ga napisete direktno u mejlu.

Lek vise nije besplatan i cena je 200 evra. Proces slanja novca je preko kubanske banke, i vazno je da sledite svaki korak i pravilno prepisete informaciju koja sledi. Slanje novca traje 4-5 dana, i tek kad se stigne u kubansku bancu mogu da kupim preparat. Pri uplati zatrazite da Vam obracunaju sve troskove transfera novca, kako bi pristigao odgovarajuci iznos. Ovo su podatci o racunu:



Euro

Banka korisnika: BANCO METROPOLITANO S.A.LA HABANA

Racun korisnika: 45-376-529077237

SWIFT: BMNBCUHH

Filijala: 237

Adresa banke: Calle 42 No. 3304, entre 33 y 35, Playa, La Habana, Cuba

Telefon: +537/203-1545

Naziv korisnika: Daciela Barbara Rossie Prieto

Adresa korisnika: Calle 9na #8413 e/84 y 86, Playa, La Habana

Licni broj korisnika: 93050206574

Telefon korisnika: +5352417165

Jedna banka obavlja brze transfer novca, to je Moskovska banka u Beogradu na adresi Balkanska 2, tu je ekspozitura. Imaju i web sajt. Najbrzi nacin je da se novac uplati pre podne i da nije petak posto onda banka primalac ne radi u subotu pa se tu izgubi dva dana

Kada novac legne, saljem vam po prvim turistima.

Nadam se da ce kubanska medicina doprineti poboljsanju zdravstvenog stanja vasih porodica.

pozdrav

laura


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sub Feb 25, 2012 1:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Meni se ovo,najiskrenije ,uopste ne dopada !!! Turisti,mislim !!! Ne sumnjam da je ova veza razradjena,ali licno sam imala potrebu da prokomentarisem.Ja inace nisam sumnjicava,cak ponekad verujem i previse ljudima,ali ovo nekako ne mogu da "svarim". I pre bih ovde kupila i za 250e i 300e,to mi je nekako ok,jer ne mogu da ocekujem da neko ode do Tirane ili Cube i kupi lek,pa mi ga proda po istoj ceni a da mi pri tom nije ni rod ni pomozi bog.Nije mi namera da nekog poljuljam u odluci,ja sam isto u ovakvoj prici sa bratom,platila sam lek,i jedino sto je meni bitno je da znam kome i da mi je to provereno.Isto tako,ne tvrdim da ovo nije u redu,samo mi nekako ne uliva poverenje....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pon Feb 27, 2012 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 8:58 pm
Postovi: 1
Prijavila sam se na ovaj sajt samo da bih na neki nacin pomogla onima kojima je ovaj lek potreban.
Zapravo, pre par dana od nekih ljudi smo bili upitani da li mozemo da im kupimo lek u Tirani jer smo tamo ziveli neko vreme. Medjutim, posto vise ne zivimo tamo nismo mogli da im direktno izadjemo u susret, ali smo uspeli da im pomognemo tako sto smo angazovali neke ljude tamo.
Ovo pisem da bi ljudima, koji bi otisli u Tiranu po ovaj lek, olaksali neke stvari. Verovatno mnogi imaju predrasude kada je Albanija u pitanju. Nema potrebe. Nasa iskustva u Albaniji su vrlo pozitivna. Tirana je jedan moderan grad i bez ikakvih problema mozete otici tamo, a da ne dozivite ni najmanju neprijatnost. Vozili smo se sa Bg tablama dve godine, ne brinite i nemajte predrasude. Slobodno idite tamo ako vam je potreban ovaj lek.
Najbolji put je preko Makedonije, do Struge, pa udjete u Albaniju, idete do Elbasana, Drac, pa Tirana.
O samom leku ja ne znam puno, ali ljudi koji su nas zamolili da im pomognemo da dodju do njega rekli su nam za njegova pozitivna dejstva i imali priliku da cuju da je doslo do ozdravljenja kod nekih osoba. Ali ne bih o tome jer zaista nisam upucena.
Naseg prijatelja smo poslali u kliniku Matrix, koja se nalazi na ulasku u Tiranu, nije tesko naci (ako bas neko bude zeleo da krene neka mi ostavi broj i ja cu ga pozvati da mu objasnim put do klinike).
U nasem slucaju, prijatelj je uzeo lek (2 bocice Vidatox-a) i poslao nam autobusom iz Tirane za Strugu, pa je odatle isti prevoznik koji vozi i za Beograd preuzeo lek i dostvaio nam ga. Mi smo sve vreme bili u kontaktu sa prevoznikom iz Struge.
Inace, cena leka je 120 eura. Prethodno su nam iz klinike rekli da treba da im od analiza dostavimo sledeca dokumenta, bez kojih se lek ne moze izdati, a to je: analiza biopsije (mada mislim da moji prijatelji nisu poslali samo taj dokument), CT, RM , Skener + najskorasnjiju analizu krvi.
Evo linka sa adresom Pharma-Matrix's clinics: http://www.pharmamatrix.net/en/location.html
Slobodno mozete pozvati kliniku, raspitati se licno. Ljudi su ljubazni, govore engleski. Jako vam je jeftino ako kupite i aktivirate InoCall vaucer koji mozete kupiti na trafikama ili preko opcije *100# u Mts-ovom meniju pri paid korisnika. Aktiviranjem ovog vaucera poziv mobilnog telefona u Albaniji je oko 15-ak dinara, a fiksnog oko 5 dinara za minut. Broj koji imate na linku je mobilni.
Ja se nadam da sam onima kojima su potrebne sto blize informacije o ovome pomogla koliko - toliko.
Srecno svima kojima je ovaj lek potreban i da nam sto pre ozdravite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 12:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
Aman vise... iskreno gubim strpljenje. Sazvakano i objasnjeno vise sto... miliona puta.

Nismo ovde da reklamiramo tiranu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sto se tice Kube, a kako bi stiglo da nema srecnih i nadasve, dobrih turista? Da... ko razume shvatice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 03, 2011 11:49 am
Postovi: 28
Natasa45 je napisao:
Meni se ovo,najiskrenije ,uopste ne dopada !!! Turisti,mislim !!! Ne sumnjam da je ova veza razradjena,ali licno sam imala potrebu da prokomentarisem.Ja inace nisam sumnjicava,cak ponekad verujem i previse ljudima,ali ovo nekako ne mogu da "svarim". I pre bih ovde kupila i za 250e i 300e,to mi je nekako ok,jer ne mogu da ocekujem da neko ode do Tirane ili Cube i kupi lek,pa mi ga proda po istoj ceni a da mi pri tom nije ni rod ni pomozi bog.Nije mi namera da nekog poljuljam u odluci,ja sam isto u ovakvoj prici sa bratom,platila sam lek,i jedino sto je meni bitno je da znam kome i da mi je to provereno.Isto tako,ne tvrdim da ovo nije u redu,samo mi nekako ne uliva poverenje....



natasa, ne daju ni oni bas bilo kome da nosi lek ovamo. ja sam ovako vec 3 puta narucila vidatox i sigurna sam da sam i dobila vidatox. sva tri puta lek su doneli ljudi koje oni iz ambasade poznaju na neki nacin. zato se nekad i malo duze ceka, jer svakako nece prvom prolazniku dati da ga nosi.

sandra-o je napisao:
Aman vise... iskreno gubim strpljenje. Sazvakano i objasnjeno vise sto... miliona puta.

Nismo ovde da reklamiramo tiranu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sto se tice Kube, a kako bi stiglo da nema srecnih i nadasve, dobrih turista? Da... ko razume shvatice.



jesmo li ovde da reklamiramo kubu? ne razumem tvoje opaske, ili se bojim da ih previse dobro razumem. kakve veze ima da li ce neko lek nabaviti na kubi ili u tirani? svako ima svoje razloge. nekome je lakse da otputuje u tiranu i kupi lek, nego da sedi i ceka lek sa kube. neko nije siguran kakve se malverzacije mogu desiti od kube do srbije, pa ce sam otici u tiranu. ne vidim cemu takav nacin obracanja. ovde je najveci broj nas doslo zbog ove velike muke, ne zbog reklamiranja kube ili tirane, zarade ili pravljenja cistki po forumu. i najvaznije nam je da saznamo kako doci do leka.
to sto ne pisemo o dejstvima vidatoksa verovatno je zato sto dejstva i nema. moj otac ga pije od novembra. tada je poceo da prima i hemoterapiju. i stanje mu se znatno poboljsalo. tada sam mislila da je poboljsanje od vidatoksa. sad znam da nije. u januaru je prestao da prima hemoterapiju zbog loseg uticaja na bubrege. od tada je stanje katastrofalno. gusenja, povracanja, nesnosni bolovi, mrsanje, izostanak bilo kakve volje za bilo cim. i pored toga sto pije vidatox. sada 3 puta na dan.
iako sam jos prvi put skenirala i prepisala sve nalaze, gde se moglo videti da ima metastaze na kicmi, receno mu je da vidatox pije 2 puta dnevno. sledeceg puta je u mejlu pisalo da svi sa metastazama vidatox piju 3 puta dnevno. ne znam zasto sam pisala nalaze kad ih niko nije ni pogledao. jer da jeste, valjda bi rekli da ga pije 3 puta dnevno jer ima metastaze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 20, 2012 5:08 pm
Postovi: 10
aglaja je napisao:
Natasa45 je napisao:
Meni se ovo,najiskrenije ,uopste ne dopada !!! Turisti,mislim !!! Ne sumnjam da je ova veza razradjena,ali licno sam imala potrebu da prokomentarisem.Ja inace nisam sumnjicava,cak ponekad verujem i previse ljudima,ali ovo nekako ne mogu da "svarim". I pre bih ovde kupila i za 250e i 300e,to mi je nekako ok,jer ne mogu da ocekujem da neko ode do Tirane ili Cube i kupi lek,pa mi ga proda po istoj ceni a da mi pri tom nije ni rod ni pomozi bog.Nije mi namera da nekog poljuljam u odluci,ja sam isto u ovakvoj prici sa bratom,platila sam lek,i jedino sto je meni bitno je da znam kome i da mi je to provereno.Isto tako,ne tvrdim da ovo nije u redu,samo mi nekako ne uliva poverenje....



natasa, ne daju ni oni bas bilo kome da nosi lek ovamo. ja sam ovako vec 3 puta narucila vidatox i sigurna sam da sam i dobila vidatox. sva tri puta lek su doneli ljudi koje oni iz ambasade poznaju na neki nacin. zato se nekad i malo duze ceka, jer svakako nece prvom prolazniku dati da ga nosi.

sandra-o je napisao:
Aman vise... iskreno gubim strpljenje. Sazvakano i objasnjeno vise sto... miliona puta.

Nismo ovde da reklamiramo tiranu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sto se tice Kube, a kako bi stiglo da nema srecnih i nadasve, dobrih turista? Da... ko razume shvatice.



jesmo li ovde da reklamiramo kubu? ne razumem tvoje opaske, ili se bojim da ih previse dobro razumem. kakve veze ima da li ce neko lek nabaviti na kubi ili u tirani? svako ima svoje razloge. nekome je lakse da otputuje u tiranu i kupi lek, nego da sedi i ceka lek sa kube. neko nije siguran kakve se malverzacije mogu desiti od kube do srbije, pa ce sam otici u tiranu. ne vidim cemu takav nacin obracanja. ovde je najveci broj nas doslo zbog ove velike muke, ne zbog reklamiranja kube ili tirane, zarade ili pravljenja cistki po forumu. i najvaznije nam je da saznamo kako doci do leka.
to sto ne pisemo o dejstvima vidatoksa verovatno je zato sto dejstva i nema. moj otac ga pije od novembra. tada je poceo da prima i hemoterapiju. i stanje mu se znatno poboljsalo. tada sam mislila da je poboljsanje od vidatoksa. sad znam da nije. u januaru je prestao da prima hemoterapiju zbog loseg uticaja na bubrege. od tada je stanje katastrofalno. gusenja, povracanja, nesnosni bolovi, mrsanje, izostanak bilo kakve volje za bilo cim. i pored toga sto pije vidatox. sada 3 puta na dan.
iako sam jos prvi put skenirala i prepisala sve nalaze, gde se moglo videti da ima metastaze na kicmi, receno mu je da vidatox pije 2 puta dnevno. sledeceg puta je u mejlu pisalo da svi sa metastazama vidatox piju 3 puta dnevno. ne znam zasto sam pisala nalaze kad ih niko nije ni pogledao. jer da jeste, valjda bi rekli da ga pije 3 puta dnevno jer ima metastaze.



Ako je VIDATOX pravi lijek zasto pretsedatel kube Fidel Castro je umreo Od Maligan tumor na stomak ??? Logicno ! da to je samo reklama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
maja23 je napisao:

Ako je VIDATOX pravi lijek zasto pretsedatel kube Fidel Castro je umreo Od Maligan tumor na stomak ??? Logicno ! da to je samo reklama.


Fidel nije ''umreo''. Eno ga ziv i zdrav, skoro mu je bila promocija knjige. I ako to nije reklama za njihove strucnjake, onda ne znam sta jeste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 5:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
maja23 je napisao:
jesmo li ovde da reklamiramo kubu? ne razumem tvoje opaske, ili se bojim da ih previse dobro razumem.
sandra-o je napisao:
Aman vise... iskreno gubim strpljenje. Sazvakano i objasnjeno vise sto... miliona puta.

Nismo ovde da reklamiramo tiranu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sto se tice Kube, a kako bi stiglo da nema srecnih i nadasve, dobrih turista? Da... ko razume shvatice.



Izvinjenje,ako opaska nije na mestu,samo mi nije ulilo poverenje i tu je tacka.Aglaja je sasvim u pravu,svejedno odakle ce se nabaviti,pitanje sta dalje.Meni se mozda ne dopada to forsiranje veze sa Kube...Trudim se da verujem,nadam se a rezultati ce pokazati.Vrlo sam zahvalna na strpljenju i saradnji,na odgovorima i recima utehe koje pruzate,ali sandra-o,nema razloga za gubljenje strpljenja..Ja nisam nikoga prozvala..I pokusavam,da shvatim,mada slabije razumem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 01, 2012 12:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 12:42 pm
Postovi: 5
aglaja je napisao:
Natasa45 je napisao:
Meni se ovo,najiskrenije ,uopste ne dopada !!! Turisti,mislim !!! Ne sumnjam da je ova veza razradjena,ali licno sam imala potrebu da prokomentarisem.Ja inace nisam sumnjicava,cak ponekad verujem i previse ljudima,ali ovo nekako ne mogu da "svarim". I pre bih ovde kupila i za 250e i 300e,to mi je nekako ok,jer ne mogu da ocekujem da neko ode do Tirane ili Cube i kupi lek,pa mi ga proda po istoj ceni a da mi pri tom nije ni rod ni pomozi bog.Nije mi namera da nekog poljuljam u odluci,ja sam isto u ovakvoj prici sa bratom,platila sam lek,i jedino sto je meni bitno je da znam kome i da mi je to provereno.Isto tako,ne tvrdim da ovo nije u redu,samo mi nekako ne uliva poverenje....



natasa, ne daju ni oni bas bilo kome da nosi lek ovamo. ja sam ovako vec 3 puta narucila vidatox i sigurna sam da sam i dobila vidatox. sva tri puta lek su doneli ljudi koje oni iz ambasade poznaju na neki nacin. zato se nekad i malo duze ceka, jer svakako nece prvom prolazniku dati da ga nosi.

sandra-o je napisao:
Aman vise... iskreno gubim strpljenje. Sazvakano i objasnjeno vise sto... miliona puta.

Nismo ovde da reklamiramo tiranu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sto se tice Kube, a kako bi stiglo da nema srecnih i nadasve, dobrih turista? Da... ko razume shvatice.



jesmo li ovde da reklamiramo kubu? ne razumem tvoje opaske, ili se bojim da ih previse dobro razumem. kakve veze ima da li ce neko lek nabaviti na kubi ili u tirani? svako ima svoje razloge. nekome je lakse da otputuje u tiranu i kupi lek, nego da sedi i ceka lek sa kube. neko nije siguran kakve se malverzacije mogu desiti od kube do srbije, pa ce sam otici u tiranu. ne vidim cemu takav nacin obracanja. ovde je najveci broj nas doslo zbog ove velike muke, ne zbog reklamiranja kube ili tirane, zarade ili pravljenja cistki po forumu. i najvaznije nam je da saznamo kako doci do leka.
to sto ne pisemo o dejstvima vidatoksa verovatno je zato sto dejstva i nema. moj otac ga pije od novembra. tada je poceo da prima i hemoterapiju. i stanje mu se znatno poboljsalo. tada sam mislila da je poboljsanje od vidatoksa. sad znam da nije. u januaru je prestao da prima hemoterapiju zbog loseg uticaja na bubrege. od tada je stanje katastrofalno. gusenja, povracanja, nesnosni bolovi, mrsanje, izostanak bilo kakve volje za bilo cim. i pored toga sto pije vidatox. sada 3 puta na dan.
iako sam jos prvi put skenirala i prepisala sve nalaze, gde se moglo videti da ima metastaze na kicmi, receno mu je da vidatox pije 2 puta dnevno. sledeceg puta je u mejlu pisalo da svi sa metastazama vidatox piju 3 puta dnevno. ne znam zasto sam pisala nalaze kad ih niko nije ni pogledao. jer da jeste, valjda bi rekli da ga pije 3 puta dnevno jer ima metastaze.



Postovana, ja jako hitno trebam ovaj lijek pa da li mi mozete dati svoj broj da vas pitam nekoliko stvari...Moj mejl je [email protected]....Molim vas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sub Mar 03, 2012 12:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
sandra-o je napisao:
maja23 je napisao:

Ako je VIDATOX pravi lijek zasto pretsedatel kube Fidel Castro je umreo Od Maligan tumor na stomak ??? Logicno ! da to je samo reklama.


Fidel nije ''umreo''. Eno ga ziv i zdrav, skoro mu je bila promocija knjige. I ako to nije reklama za njihove strucnjake, onda ne znam sta jeste.



Sandra-o, da li ovim hoces da kazes da Fidel Kastro i mi obicni smrtnici koji narucimo Vidatox koji je ko zna koja verzija originalnog leka imamo pristup ISTIM STRUCNJACIMA? hahaha e sad si me bas nasmejala. Sad cu da kazem tati "e tata, ako su Fidela izlecili, pa i tebe ce! Nemas razloga za brigu. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 7:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 05, 2012 7:38 pm
Postovi: 1
ako ste zainteresovani za vidatox kapi pozovite o63/582-164


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 9:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 12:13 pm
Postovi: 1
Ovako stoje stvari sa Tiranom. Od Kragujevca ima oko 650 km iz Beograda 140 km vise, ide sa preko Podgorice, Bar, pa neka crnogorska sela i granica. Od granice desetak km lokalnog puta koji je bolji nego CG-granica, pred Skadar jos bolji put i prema Tirani sve bolji i bolji. Isao sam sam jer nisam mogao da cekam i moja iskustava su izuzetno pozitivna. Lek je u Tirani 120 eura s tim sto se naplacuje pregled pacijenta ili dokumentacije 45 eura. Mozete kupiti cetiri pakovanja. I to je to.
Naravno bez gps-a ne krecite. Za Tiranu ni u gps-u nema unetih ulica, ali kucnete centar grada i kad stignete prvi taksista ce Vas za 5 eur-a ispratiti do Klinike. Ako nekome mogu da pomognem vezano za moja iskustva sto se puta tice 060 64 00 543. Napominjem da lek ne prodajem, mogu samo da ispricam kako stici do tamo.
A troskove izracunajte sami. Meni nije bilo bitno, zurba je.

http://www.pharmamatrix.net/en/labiofam ... bania.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Ned Mar 11, 2012 4:57 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
sad citam i ovu temu,pa ti si sandra olos na kvadrat,,,svima koji nisu upuceni u doticnu i njen dobrotvorni rad neka odu na njenu temu vidatox lek za rak i nek procitaju da ne pisem ovdje ,jer ima dosta da se pise,rijec je o velikom prevarantu,,zloj osobi koja pod maskom humanosti navodi ljude koje je zadesila nesreca da im treba vidatox da je neka laura jedina i provjerena koja prodaje cist vidatox i kad je tako nije bitno sto je veca cijena ,samo ga MORATE KUPITI OD LAURE koja je u dilu sa ovim olosem sandrom,koja prodaje vidatox na najbezobrazniji moguci nacin! ljudi cuvajte se i ne nasjedajte na ove njene price,posjetite njenu temu i procitajte tamo sta sam napisao,,i da ponovim da vidatox preko labiofama zvanicnog uvoznika kosta 130e na adresu stize za 150e u roku do 7 dana max a minimum 3,,sve najbolje zelim dobronamjernim a sve najgore ovoj olosi sto se kriju iza maski dobronamjernika!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Ned Mar 11, 2012 1:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 11, 2012 12:53 pm
Postovi: 29
mladenica je napisao:
molim sve koji su koristili vidatox da napisu gde su ga nabavljali i po kojoj ceni,hitno mi je potreban...hvala :(

pozdrav svima na forumu!Ja sam ovde nov a registrovao sam se jer sam ovde citao neke komentare o nekim sredstvima i preparatima za lecenjed raka.Svako ima pravo da iznosi svoje misljenje ali o ovakvim bolestima i njihovom lecenju bih bilo pozeljno da iznose misljenje samo oni koji su zaista iskusni u ovoj oblasti ili oni koji su imali i preziveli takva iskustva.Time bih sprecili sikaniranje i iskoriscavanje obolelih od ovih opakih bolesti.No da ja ne duzim dalje-ljudima koji boluju od raka krvi(leukemije)i drugih vrsta ove opake bolesti mogu da pomognem svojim iskustvo.neznam kakav je to lek vidotox-ja sam kod mene otkrivenu leukemiju(prosle godine u junu)izlecio sam(posto mi je onkolog rekao da nema puzdanog leka za leukemiju)- pomocu kapsula od korena jedne biljke,sto se tice jacanja imuniteta mislim da su za to najbolji extrakti od pecuraka(kapsule)koje sam takodje koristio.takodje ovi extrakti mogu da se koriste u lecenju raka.
koren gore navadene biljke sadrzi sastojak koji izaziva APOPTOZU malignih celija a ne ostecuje zdrave celije.cena tih kapsula je oko 22eura a postoji i saseckani koren ove biljke od koga mozete sami da napravite vodeni extrakt i to pijete.njega sam takodje uzimao i on je jeftiniji.
i da skratim jer bih o ovome mogao da vam ceo dan pisem.nisam doktor,nisam ni travar niti nadri lekar-zelim samo da pomognem ljudima obolelih od raka(bilo koje vrste) bez ikakve novcane nadoknade.zato(ko je zainteresovan) neka mi se javi-pomocicu sve sto je u mojoj moci.postoji lek za svaku bolest samo ga treba naci.priroda je cudo.to je moja deviza.glavu gore i samo napred!
pozdrav iz austrije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: