Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jul 01, 2012 6:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2012 8:02 pm
Postovi: 26
snovak je napisao:
Kako se tacno zove taj caj - nigde nisam nasla na internetu.
Gde ste ga Vi nabavili, kolika je cena - molim Vas ako mozete nesto vise o tome.


CoD™ tea. Verovatno su tekstovi na madjarskom, na srpskom ni ja nisam nasla nista. Koliko sam shvatila imaju svoj klub izlecenih, drze i neka predavanja, na raspolaganju su i lekari koji daju savete. Srecom pa malo znam i madjarski, nazvala sam ih, doktor mi je rekao da ne garantuje da ce caj unistiti tumor, ali ce ga zaustaviti u daljem rastu. Caj sam nabavila iz neke biljne apoteke preko, kostao me oko 80 eura. To je doza za mesec dana. Kupila sam i neke vitamine koje su mi oni preporucili, platila dodatnih 40 eura. Neznam sta jos da napisem, evo nekoliko naziva biljaka koje sadrzi Uncaria sp., U. tomentosa, Tabebuia sp., T. avellanedae... ako dobro prevodim napravljen je po nekom indianskom receptu.
Da li stvarno deluje neznam, rekli su mi da ga treba piti bar 4 meseca. Jedino sto mogu sa sigurnoscu tvrditi da je ukus uzasan, i da skuvan caj lici na mulj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jul 07, 2012 11:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
субота 7. јул (24.јун) +++ РОЂЕЊЕ СВЕТОГ ЈОВАНА ПРЕТЕЧЕ - ИВАЊДАН пост



Slika

http://www.pravoslavnikalendar.iz.rs/index.php


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jul 08, 2012 7:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 26, 2012 6:28 pm
Postovi: 58
Moze li mi iko reci gde i kako mogu da nabavim ulje od konoplje??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Jul 09, 2012 8:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Ja vam samo mogu reci da sam se cuo sa Denisom (imate njegov forum pa mu se obratite ako zelite) i sa jos jednom osobom koja je verovatno prodala to ulje.Ne mogu da vam kazem uzeo sam i to je to zato sto nisam.Novac trenutno nemam da ga priustim i nemam iskustva nikakva sa uljem.A oni slobodno neka citiraju poruke ako zele pa cete videti o cemu vam pricam i da li vam istinu govorim.
Verovatno ce vam se obratiti jos neko putem privatnih poruka ali budite obazrivi jer danas je lako obmanuti coveka!Znaci nikoga ne krivim ali iskustva nemam to je fakat.

Pozdrav svima i neka nam je BOG U POMOCI

zokac24


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Jul 10, 2012 2:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 4:59 pm
Postovi: 50
Recite mi ljudi, jel imate iskustva kada bolesnik ne moze da guta hranu, odlucio sam da pravim neke šejkove, naručio sam protein u prahu, i tu ću još da dodam sastojaka što sam našao na ovom sajtu: http://www.rak-prehrana.com/hr/hrana-i- ... i-zgoditak

Da li imate nekih saveta za prevazilazenje ove prepreke, čime ga hraniti. Dok je bio u bolnici slabo je jeo, nema apetit, ponekad kašasto, a infuziju mu nisu davali, pa je smršao i malaksao. Kako mu podići malo energiju, i podgojiti ga malo? Veliki pozdrav, svima zelim puno zdravlja, sreće i volje za borbu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Jul 10, 2012 3:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Veliki pozdrav i vama NEOPLANTA i svima i puno zdravlja, sreće i volje za borbu i naravno VERE!

Iskreno mislim da vas potez nije los s' obzirom na trenutno stanje bolesnika ali bih apelovao na nekog strucnijeg od mene da vas posavetuje slobodno ovde na mom forumu.Ja nemam takva iskustva i ne znam za sve te sastojke i taj sajt ali mislim da mora pod hitno da unosi hranu u organizam da ne bi jos vise smrsao i malaksao.

pozdrav i

molite se Bogu jer cuda se desavaju :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Jul 10, 2012 7:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
neoplanta je napisao:
Recite mi ljudi, jel imate iskustva kada bolesnik ne moze da guta hranu, odlucio sam da pravim neke šejkove, naručio sam protein u prahu, i tu ću još da dodam sastojaka što sam našao na ovom sajtu: http://www.rak-prehrana.com/hr/hrana-i- ... i-zgoditak

Da li imate nekih saveta za prevazilazenje ove prepreke, čime ga hraniti. Dok je bio u bolnici slabo je jeo, nema apetit, ponekad kašasto, a infuziju mu nisu davali, pa je smršao i malaksao. Kako mu podići malo energiju, i podgojiti ga malo? Veliki pozdrav, svima zelim puno zdravlja, sreće i volje za borbu!


Neoplanta mislim da to sto vec pravite i dajete nije lose,ali pitajte Dr. i ako se osjeca slabo trazite infuzije kad god vam treba,imate na to puno pravo
Ja bih vam jos preporucila ono sto je i nama nas onkolog i sto je jako dobro jer ima sve u sebi sto je potrebno organizmu,a to je Nutridrink,ima ga u gotovo svim apotakama
Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Jul 11, 2012 1:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 9:43 am
Postovi: 55
neoplanta je napisao:
Recite mi ljudi, jel imate iskustva kada bolesnik ne moze da guta hranu, odlucio sam da pravim neke šejkove, naručio sam protein u prahu, i tu ću još da dodam sastojaka što sam našao na ovom sajtu: http://www.rak-prehrana.com/hr/hrana-i- ... i-zgoditak

Da li imate nekih saveta za prevazilazenje ove prepreke, čime ga hraniti. Dok je bio u bolnici slabo je jeo, nema apetit, ponekad kašasto, a infuziju mu nisu davali, pa je smršao i malaksao. Kako mu podići malo energiju, i podgojiti ga malo? Veliki pozdrav, svima zelim puno zdravlja, sreće i volje za borbu!



Mi smo uspeli da priustimo sebi da kupimo Noni za tatu, mislim da je on izuzetan kad covek ne moze nista drugo, jer se pije malo, a jako je dobro - ali je i jako skup.

Posle smo mu kupovali kombuhu u zdravoj hrani, koja je sasvim pristupacna, a odlicna isto za imunitet, plus ima taj osvezavajuci ukus koji mu je prijao.

Sok od aronije, ovi gotovi preparati koji se rastvore u vodi........Jer kad ne moze da guta, ne moze ni kasasto mnogo da pojede, pa treba uzeti nesto sto je koncentrisano hranljivim sastojcima, tako da mu koristi i to malo sto uspe da proguta.

Drzite se, veliki pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jul 14, 2012 9:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
http://www.youtube.com/watch?v=jkKg8n2HN60


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jul 15, 2012 4:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
http://www.youtube.com/watch?v=O9SsW0ogPlM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jul 15, 2012 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 15, 2012 7:52 pm
Postovi: 6
Puno sam citala o ulju konoplje kao mogucoj alternativi za lecenje kancera, ali nikako nisam uspela da stupim u kontakt sa bilo kim ko ga je koristio....Da li je ikome ovo ulje zaista pomoglo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jul 15, 2012 10:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav svima

nevvena ne znam da vam kazem za ulje a vtnns -ova majka je preminula procitajte pazljivo prethodnu stranicu ovog foruma i naci cete njegov post.

Ljubav,VERA,Nada ne umiru nikada...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jul 15, 2012 10:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 15, 2012 7:52 pm
Postovi: 6
zokac24...Hvala Vam na odgovoru...
Danas sam se pridruzila ovom forumu.....tako da nasumicno citam postove...
Upravo sam procitala post u kome je napisao da mu je mama preminula i jako mi je zao...Pomislila sam cak i to da ce moj komentar izgledati neumesno...ali se iskreno nadam da ce mi..kao novom clanu..biti oprosteno...
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jul 15, 2012 11:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Nema na cemu,niste znali i potpuno vas razumem i ja sam bio kao i vi ,samo polako nema sta ko da vam oprasta sto se vaseg posta tice. Svako dobro i slusajte svoje srce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Jul 17, 2012 9:24 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 9:25 am
Postovi: 153
Zokac24, kako je tvoj otac? Ima li promena na bolje?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: