Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Maj 13, 2013 7:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
amelia0108 пошто кажеш да си све прочитала а ја се више не сећам где сам шта писао, а још мање имам времена све поново да читам, ризиковаћу да се поновим.

Од како сам пре неких годину дана сазнао за лечење тумора инфузијама содом бикарбоном, сваким даном долазим до нових информација. Пре неки дан сам нашао особу која се излечила дестилисаним петролејом који је набавила у Србији.

Да ли си шта читала о петролеју и лечењу содом бикарбоном?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Maj 14, 2013 10:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 2:29 pm
Postovi: 11
Da, citala sam za petrolej, a posto zivim u Madjarskoj, i tu sam potrazila sta kazu, ali se sve svodi otprilike na jedan izvor, na jednu web stranicu.... Svi su svuda nesto pocinjali sa ok, probace ali nikako da nadjem na nekom forumu da je neko stvarno i koristio i da je izneo svoja iskustva i eventualno napisao da se izlecio....Posto sam tek juce nasela na istrazivanje teme o petroleju, za sada jos ne znam da li cu je predloziti mami ili ne....za sodabikarbonu jos nisam pretrazivala....
Jel neko mozda zna gde moze da se nabavi destilisani petrolej, kako ga i koliko koristiti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Maj 14, 2013 11:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Кад си већ у Мађарској, погледај ово: http://max-immun.hu/hu. Једна мамина другарица се преко њихових препарата излечила од тумора дојке. Нисам баш нешто проучавао већ сам само дошао до информације.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Avg 19, 2013 7:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
ПРЕОБРАЖЕЊЕ ГОСПОДA БОГА И СПАСА НАШЕГ ИСУСА ХРИСТА



Slika


Треће године Своје проповеди на земљи Господ Исус чешће говораше ученицима Својим о блиском страдању Своме, но уједно и о слави Својој после страдања на крсту. Да не би предстојеће страдање Његово раслабило ученике те да не би отпали од Њега, он хтеде да им пре страдања покаже делимично и славу своју божанску. Зато узе собом Петра, Јакова и Јована, изиђе с њима ноћу на гору Тавор, и ту се преобрази пред њима. И засја се његово лице као сунце, а хаљине његове постадоше бијеле као свет. И гле, указаше им се Мојсије и Илија, који с њим говораху. А Петар одговарајући Исусу рече: Господе! Добро нам је овде бити, ако хоћеш да начинимо овамо три сјенице: теби једну, Мојсију једну, а једну Илији. Док он још говораше, гле, облак сјајан заклони их, и гле, глас из облака говорећи: Ово је мој син љубазни, који је по мојој вољи, њега послушајте (мат. 17). Зашто Господ узе само тројицу ученика на Тавор? Јер Јуда не беше достојан да види божанску славу Учитеља кога ће издати, а њега самог Господ не хте оставити под гором, да не би тиме издајник правдао своје издајство. Зашто се преобрази у гори, а не у долини? Да би нас научио трудољубљу и богомислију. Јер пењање на висину захтева труд, а висина представља висину мисли наших. Зашто се преобразио ноћу? Јер је ноћ подеснија за молитву и богомислије него дан, и јер ноћ закрива тамом сву земаљску красоту и открива красоту звезданог неба. Зашто се појавише Мојсеј и Илија? Да се разбије заблуда јеврејска да је Христос неки од пророка. Зато се он јавља као Цар над пророцима, а Мојсеј и Илија као слуге његове. Дотле је Господ много пута показао ученицима божанску моћ своју, а на Тавору им је показао божанску природу своју. То виђење Божанства Његовог и слушање небеског сведочанства о њему као Сину Божјем требало је да послужи уценицима у дане страдања Господњег на укрепљење непоколебљиве вере у Њега и Његову крајњу победу.
Тропар, глас 7:
Преобразилсја јеси на горје, Христе Боже, показавиј учеником твојим славу твоју, јакоже можаху: да возсијајет и нам грјешним свјет твој присносушчниј, молитвами Богородици, свјетодавче, слава тебје.

Тамо где Израиљ победи Сисару
Изволи се тамо и Небесном Цару
На молитве поћи и на ноћна бдења,
Да покаже славу Свог Преображења,
И утврди веру својих следбеника
У победу трајну Њега - Победника.
Ту светлост божанску Он из Себе пусти
Па обасја Тавор, мрак разагна густи;
Светлост што ј' у Себи дуго задржав'о
Од које је свету по мало раздав'о
Пустио је сада лучама обилним,
Лучама радосним, лучама умилним.
Небу да открије блесак човечанства,
Земљи и људима истину Божанства.
Нека небо види Посланика свога,
Нека земља позна Спаситеља Бога.


РАСУЂИВАЊЕ

Зашто Господ не показа славу Своју божанску на Тавору пред свима ученицима него само пред тројицом? Зато, прво, што је Он сам кроз уста Мојсејева дао закон: на рјечима два или три свједока да остане ствар (V Мојс. 19, 15) ... Три сведока су, дакле, довољна. Даље, и за то још, што су та три сведока били одабрани. Њих тројица представљају 3 главне добродетељи: Петар - веру, јер је он први исказао веру своју у Христа као Сина Божјег, Јаков - наду, јер је с надом у обећање Христово први положио живот свој за Господа будући први убијен од Јевреја, Јован - љубав, јер је на прси Господње наслоњен био и под Крстом Господњим остао до краја. Бог се не назива Бог многих него Бог одабраних. Ја сам Бог Аврама, Исака и Јакова. Често је једног верног човека Бог ценио више него цео један народ. Тако је Он у више махова хтео уништити народ Јеврејски, но због молитава праведнога Мојсеја оставио је народ тај у животу. И више је слушао Бог верног Илију пророка него целу царевину неверног Ахава. Због молитава једног човека често је Бог спасавао градове и народе. Тако грешни град Устјуг имаше бити срушен огњем и градом, да га не спасе молитвама својим један једини праведник у њему, св. Прокопије јуродиви (8. јула).

СОЗЕРЦАЊЕ

Да созерцавам Промисао Божји који награди врлину Руте и Воза (Рут.) и то:
1. како Рута оставши удова оста верна свекрви својој старој и трудом својим храњаше и њу и себе;
2. како богати Воз беше милостив и помагаше ове две сироте жене;
3. како Воз и Рута ступише у брак, из ког, се роди Овид, отац Јесеја, оца Давидова.

БЕСЕДА

о узвишености цркве Божје
Биће у потоња времена гора дома
Господњега утврђена уврх гора и
узвишена изнад хумова, и стјецаће
се к њој сви народи (Иса. 2, 2).
Ово пророчанство односи се на Цркву Христову. Колико је ово пророчанство могло изгледати тајанствено за Јевреје пре Христа, толико је оно нама данас сасвим јасно. Гора, или висина, дома Господњега заиста је утврђена уврх гора, т.ј. уврх висина небесних; јер Црква Христова прво не држи се земљом него небом, и јер најзад један део чланова цркве (и то сада већи део) налази се на небу док је други још на земљи. Даље, Црква Христова узвишена је изнад хумова, т.ј. изнад свих земаљских и људских величина. И философија људска, и уметност, и све културе народа, и све вредности земаљске представљају само ниске хумове према недогледној висини Цркве Христове. Јер све те хумове цркви није било тешко створити, док ниједан од њих - нити сви они укупно, у течају многих хиљада година - није могао створити цркву. Најзад, говори пророк, стјецаће се к њој сви народи. Коме су се, у истини, до сада стекли сви народи, ако не Цркви Христовој? Храм Јерусалимски био је неприступан незнабошцима под претњом смртне казне. Црква је пак од почетка призивала све народе на земљи, послушна заповести Господа: идите, и научите све народе (Мат. 28, 19). То је виђење Исаије, сина Амосова, виђење из далеке даљине, виђење истинито и чудесно.

О Господе чудесни, ми Ти благодаримо непрекидно, што си нас удостојио, да будемо деца цркве Твоје свете и истините, и узвишене изнад свих светских висина. Теби слава и хвала вавек. Амин.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 12:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Jan 14, 2014 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 14, 2014 12:06 pm
Postovi: 9
Bolujem od karcinoma prostate CA prostate, imao sam problema sa mokrenjem bolove na dnu karlice pritisak na debelo crevo. Operisan sam pre dve godine i pojavio se recidiv pa mi je predložena zračna terapija, koja mi je teško pala. Imao sam sreću da saznam za imunofan, koji mi je u mnogome pomogao da se rehabilitujem od zračenja. Imao sam mnogo više snage i posle pete injekcije imunofana posledice zračenja (crvenilo kože, bolovi kod pražnjenja creva i osećaj težine u donjem delu stomak)a gotovo da su potpuno nestale. Ali generalno je ostao problem tj nepoznanica kako živeti i boriti se sa bolešću, naši lekari nemaju vremena ili ne žele da nam pomognu.
Imao sam sreću da puno saznam u udruženju Vera život je čudo. Divni ljudi i stručnjaci, svima koji neznaju kako i šta to preporučujem.
Ovom prilikom se posebno zahvaljujem dr Snežani Vujović na pomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Apr 10, 2014 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 10, 2014 6:06 pm
Postovi: 2
Da li neko za gde se mogu uzeti semenke Indijskog kanabisa? Zeleo bih napraviti ulje od kanabisa...Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jul 25, 2014 10:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 24, 2014 5:01 pm
Postovi: 28
Lokacija: Srbija
Vec sam poslao nekoliko ovakvih poruka drugima, a koje smatram dobrim resenjem problema.

Na linku

http://kickass.to/korak-do-kraja-zip-t9343512.html

je postavljen multimedijalni materijal od 50-tak dokumentarnih filmova na srpskom jeziku, preko 200 pdf knjiga o zdravlju, veganstvu, alternativi i dr., anatomske 3D enciklopedije, softver, koji poprilicno dobro objašnjava temu alternative i zdravlja, principe zdravlja i lecenje kao i politiku eugenike.

Možete jednostavno skinuti fajl sa torrenta (13 Gb, zip) i na jednom mestu dobiti sve odgovore, da ne biste gubili vreme i lutali za informacijama. Da ne preterujem, ali neka moja licna procena je da ukoliko budete prilagodili svoj nacin života na nacin kako je tamo opisano, vaše šanse za prevenciju i izlecenje su oko 80%.

Mogu vam proslediti pocetak uvodne reci:

"...U zadnje vreme sve je ucestalija pojava raznoraznih boleština tipa bolesti srca, kancera, leukemija, dijabetesa i sl... Ono što je zajednicko za sve ove savremene bolesti je da se uglavnom javljaju kao posledica pada imuniteta a da njihovo lecenje više ne zavisi toliko od lekova koliko od promena navika, svesti i nacina života.

Trenutna situacija npr. u Americi je da svakog minuta umre po jedna osoba od bolesti srca kao i jedna osoba od kancera. Normalno da je na svetskom nivou ta brojka mnogo veca. Kod nas u Srbiji, trenutno stanje je da svakih 18 minuta umre po jedna osoba od srcanih bolesti a godišnje se evidentira preko 30.000 novih slucajeva oboljenja od raka od kojih preko 20.000 umre sa tempom uvecanja od 15% godišnje.

Prognoze svetske zdravstvene organizacije za Srbiju su da ce, ako se zadrži ovakav tempo razboljevanja, vec u 2020. godini, svaki drugi stanovnik imati neki oblik raka, kancera, ciste ili neko drugo autoimuno oboljenje. Ljudi su u teškoj finansijskoj situaciji i zbog postojecih porodicnih problema nemaju vremena da realno sagledaju situaciju oko sebe vec se krecu kao hipnotisani u gomili, ignorišuci realnost i jasno uocljive znakove predstojeceg vremena...."

POGLEDAJTE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Avg 25, 2014 10:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 12, 2013 10:50 pm
Postovi: 3
Ujaku je otkriven rak baze jezika u poodmakloj fazi sa metastazama na dva limfna cvora. On vec mesec dana jako, jako slabo jede, s tim da u zadnje 2 nedelje nije ni zalogaj stavio u usta, a sto je najgore, ne moze ni vodu da popije (zadnja 4 dana je primao po jednu infuziju i to je to), nema vise od 40 kg, samo kost i koza. Jako tesko dise, pljuje krv i oseti se neprijatan miris.
S obzirom da je komisija zakazana tek za sutra (iako su nam usmeno rekli da ni zracenje ni hemo ne dolaze u obzir, a ni operacija najverovatnije, posto je jako velik), i vratili su ga da to dat bude kuci i ceka, a nijedan lek mu nije bio prepisan, nabavili smo mu petrolej o kom smo dosta citali, nadajuci se da ce mu mozda to pomoci, medjutim, dzaba, kad ne moze da popije. Pronasla sam na internetu clanke o infuzijama sodom bikarbonom, da li je to legalno, tj. da li moze u bolnici da se da? Molim vas za neki savet, ocajna sam, kako da pokusamo da mu pomognemo kad ni lek ne moze da stavi u usta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Okt 12, 2014 6:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 10, 2014 11:04 am
Postovi: 6
Zvezdica... je napisao:
Ujaku je otkriven rak baze jezika u poodmakloj fazi sa metastazama na dva limfna cvora. On vec mesec dana jako, jako slabo jede, s tim da u zadnje 2 nedelje nije ni zalogaj stavio u usta, a sto je najgore, ne moze ni vodu da popije (zadnja 4 dana je primao po jednu infuziju i to je to), nema vise od 40 kg, samo kost i koza. Jako tesko dise, pljuje krv i oseti se neprijatan miris.
S obzirom da je komisija zakazana tek za sutra (iako su nam usmeno rekli da ni zracenje ni hemo ne dolaze u obzir, a ni operacija najverovatnije, posto je jako velik), i vratili su ga da to dat bude kuci i ceka, a nijedan lek mu nije bio prepisan, nabavili smo mu petrolej o kom smo dosta citali, nadajuci se da ce mu mozda to pomoci, medjutim, dzaba, kad ne moze da popije. Pronasla sam na internetu clanke o infuzijama sodom bikarbonom, da li je to legalno, tj. da li moze u bolnici da se da? Molim vas za neki savet, ocajna sam, kako da pokusamo da mu pomognemo kad ni lek ne moze da stavi u usta?

Draga Zvezdice sta se desava sa tvojim ujakom? mom ocu je dijagnostifikovan rak poda usne duplje sa meta na limfnom cvoru. Molim vas ukoliko neko ima informacije o ovom tipu kancera nek pise. znam da je prognoza jako losa ali bih volela da se jave ljudi ciji najblizi boluju od ovog tipa kancera i ukoliko mozemo da pomognemo jedni drugima u ovoj teskoj borbi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Okt 27, 2014 11:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav svima!

Evo proslo je dosta vremena ali red je da se i ja javim nazalost sa losom vescu otac mi je preminuo pre mesec dana...Borba je bila teska ali prognoze lekara 6 meseci eto on je uz Boziju pomoc izdrzao skoro 3 godine poslednja tri meseca poceo je da gubi ravnotezu i nije se mnogo napatio kako zna ova opaka bolest da bude Bogu hvala.Trudio se pridrzavao se pravilne ishrane i bio je disciplinovan i necu nikog da krivim ali mogao je da prezivi da je bilo malo vise lekarske pomoci.Pa on je jos za novu godinu taksirao! Tesko je bez njega ali zivot ide dalje...
Ne mogu da vam dajem neki poseban savet i drago mi je sto ova tema okuplja razna iskustva i metode lecenja voleo bih tako i da ostane.Saveti dobrih ljudi i namera...

I samo uz Boziju pomoc mozete pobediti ovu bolest.


Vera , Nada i Ljubav ne umiru NIKADA!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Nov 02, 2014 7:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
zokac24 je napisao:
POZRAV SVIMA!

Kao sto sam i obecao evo da podelim sa vama sta moj otac koristi od terapije koju sam mu licno ja dao u nadi da ce se karcinom pluca povuci ili bar zaustaviti.Napominjem da je ovo savet da prostudirate svaki (proizvod,suplement,vitamin i mineral,itd..) kao sto sam ja danocno radio i izvukao ono najbolje i budite sigurni da ste nabavili ono provereno i kvalitetno! Takodje sami morate odluciti da li cete i sta koristiti ili ne (za sebe ili za svoje najblize).Nikakvu firmu,reklamu,niti broj telefona ovde necete naci jer ja osecam potrebu da ovo podelim sa vama,a vi i sami mozete nabaviti sve ovo posto nam je sve dostupno i relativno jeftino! Pre nego sto pocnem reci cu vam trenutno stanje mog oca: Ceka se kraj meseca da uradi CT i posle toga zrecenje verovatno u junu.Ne znam sta mu se desava u organizmu to cu znati i podeliti sa vama kad budu gotovi rezultati CT-a.Fizicki je solidno aktivniji je nego ja :), psihicki se nekako drzi i dosta mu pomazem u tome i nije lako ali mora se imati vere,ljubavi i nade jer bez toga nema ni ozdravljenja(moje misljenje).Ako ste pratili moje postove videcete tacnu dijagnozu mog oca i sta je ranije koristio od terapije, i ko je pratio zna da sam na sebi testirao antiparazit program i bezbedan je! Jos uvek ga pijem imao sam povisen pritisak 140 sa 90 celog zivota sad je 120 sa 80.To je jedino sto sam ja osetio od poboljsanja iako sam tek 13 dan.Takodje cu vam reci sta otprilike jede i pije kao neku vrstu dijete manje vise.Pa da pocnemo:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Koenzim Q-10 (450 mg) dnevno
2.Vitamin C tablete 5 x 500 mg dnevno
3.Vitamin E 150 mg svaki drugi dan
4.Laneno ulje 2 supene kasike u malo nemasnog sira pomesati i pojesti dnevno
5.Pivski kvasac 130 x 3 - 4 dnevno
6.Reishi caj 15 grama susene gljive potopiti u 3 dl vode odstojati preko noci i kuvati(da vri na laganoj vatri!) sutradan 30 minuta i popiti (iscediti limun u caj jer nije bas lep ukus),odmah istu vec skuvanu gljivu ponovo potopiti u 3dl vode i uvece ponoviti proces ali sa 45 minutnim kuvanjem i onda je baciti. dnevno znaci svaki dan isti postupak
7.Antiparazit program i ciscenje jetre po recepturi dr. Hilde Klark (sada je 7 dan) a traje 41 dan program
8.Susena aronija obicna ne slatka ili kandirana 10-15 bobica dnevno
9.Jezgro kostice kajsije 10-15 dnevno
10.Beli luk 1 cesnjak dnevno
11.Sumece tablete Cink 15mg i Selen 50 mikrograma dnevno
12.Minimum 2-3 litre tecnosti (caj od sipka pije ko vodu)
13.Kozije mleko provereno domace 1 solja dnevno
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takodje planiram da mu ubacim sodu bikarbonu bez aluminijuma u casi vode 1 kafenu kasicicu ujtru i uvece.Mozda vec danas.Pa sta bude bice kako je Bog odredio!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A u buducnosti glog za srce,jer sad se borimo protiv kancera!
Cuo sam da je zelena glina dobra i noni,i ulje od konoplje ali nisam to jos prostudirao.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od lekova uzima samo tablete za smirenje ne puno i za secer kontrolisemo ga dnevno i tako ga i pije da bude u granicama normale,i pola aspirina.Pritisak mu je dobar i otkucaji to merimo vise puta na dan.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je to od terapije (malo li je :) ). Uf prsti mi se ukocili,ali idemo dalje opsti saveti:

Sto vise voca i povrca zivog,salate ne zacini.Mozete sa svezim maslinovim ili palminim uljem salatu zaciniti ali neobavezno mada zdravo.Ono sto je OBAVEZNO ne peci nista na ulju jer se na velikoj temperaturi oslobadjaju kancerogene materije i hrana i ulje su nezdravi! Secer i slatkisi nikako! Morska so umesto obicne. Obicno mu ribu ,piletinu(belo meso) pripremamo svezu sa vodom u rerni ili dinstati bez ulja!Od mesa nista vise ni ne uzima.Integralni hleb i zitarice takodje su dobri.Otprilike to je to ,sto sam smatrao vaznim to sam i napisao.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jos jedna stvar trebalo bi legati ranije bar 22h,23h ako je moguce i spavati normalno ali u totalnom mraku jer se tada oslobadja melatonin koji dobro utice na opste zdravlje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo je rezultat mog istrazivanja(danocnog) i zeleo sam da to podelim sa vama u nadi da ce nam to svima biti od koristi.Ne otkrivam vam Ameriku vec samo zelim svoj nacin borbe da podelim sa svima!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozitivan stav,molite se i verujte u pobedu!
------------------------------------------------------------------
..a nigde ne videh bilo koju vrstu proizvoda od konoplje?

zokac24


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 3:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2014 12:51 am
Postovi: 4
Mozda vredi pokusati !!! Licno poznajem dve osobe kojima je pomoglo ulje, jedna zena 57 god.(debelo crevo) I jedan momak 22 god.(rak testisa). Po ulje sam isao sa sinom od ove zene (zamolio me posto pricam engleski a on ne) u Holandiju u mjesto Ijmuiden po preporuci jednog doktora iz Banja Luke. U jednoj biljnoj apoteci prave i to traje 10-ak sati. Starac koji to sprema sve vam lepo objasni. Moze da se kupi kanabis kakav oni kazu ito samo jedna vrsta a oni samo da naprave, a imaju i oni svoj pa kako je jeftinije. Uspjelo je zena je zdrava vjerovali ili ne. Posle par mjeseci me tjerali da idem za ovog djecka, ja sve mislio da je to neka glupost kad i on ozdravio kaze nema vise nista.Pokusajte sa proverenim uljem koje ima preko 20 procenata THC moglo bi da pomogne. Ovaj sto pravi ulje vodi statistiku i ako mu je verovat kaze da je uspeh oko 80 do 85 % ako se pocne uzimat u ranoj fazi pre medicinske terapije. Ima dosta slucajeva gdje ne izleci ali zaustavi metastazu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Feb 04, 2015 2:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Vidim da mi stize puno poruka od raznih ljudi ali morate shvatiti da moj otac nije koristio ulje niti ja imam veze ko to pravi i kako deluje i gde se nabavlja.Mozda smo trebali probati ali sad je kasno...
Srecna borba svima i uz Boziju pomoc borite se jer:

Ljubav,Vera i Nada ne umiru nikada!

Slika

Pozdrav svima i ne dajte se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Feb 28, 2015 4:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
auuff..citao sam ceo topik, svasta ima...definitivno je vredan i @zokac24 zaista zasluzuje sve pohvale ali i ostali ucesnici.

Zato zelim da nastavim ovu temu jer nesto slicno predstoji i mom puncu, borba do istrebljenja uljeza zvanog kancer!!!

Ovo je prica mog kolege elektronicara sa naseg foruma elektronike, on je zeleo licno da je isprica u zelji da pomogne drugima i preventivno i da prepoznaju bolest ali i da znaju kako da se bore. On se upravo sada zestoko bori sa ovom bolescu (vise necemo da je zovemo teska bolest!!! jer je definitivno pobediva!!!) samo mu pozelimo puno srece, kao i svima drugima.

**********************************************************************
LECENJE NEIZLECIVOG

Ovo je tema u kojoj hocu da prenesem ono sto ja znam i kako pokusavam da se izlecim.Nadam se da ce ovo nekome.

Ovo ne pisem da bi predstavio sebe i svoju bolest vec da malo probudim kolege koji su dugo u ovom poslu,koji savetuju stranku da je trebala ranije doneti tv,a ne sada kada je skroz crkao,a za sebe i svoje zdravlje ne cine nista i pomognem svima savetima oko lecenja kao o ulju od kanabisa,

Rodjen sam 1968 i privatnik sam skoro 20 godina,Elektronikom se bavim od svoje 10 godine.
Od kako znam za sebe sam uvek nesto radio i jako sam bio nemaran sto se tice odlaska kod lekara,,uvek sam misio procice,nije to nista..Kod legara ,za svojih 47 godina mozda sam bio 10-ak puta...par puta kada sam folirao,par puta,kada sam imao opekotine od struje..i tri puta sam zaglavio bolnicu:

Jednom 3 meseca zbog upale pluca sam lezao u bolnici (6 meseci sam kasaljao i nisam otisao kod doktora dok nisam pao.)
Zatim bio 2 nedelje zbog kamena u bubregu
Prosle godine u julu zaglavi na operaciju debelog creva i jos uvek se lecim.
I sve to zato sto sam lenj i nisam isao na vreme kod lekara.

Probleme sam osetio jos 2013 godine..povremeneno sam imao dijareju par dana i prodje...Naravno sve sam mislio procice...ali to je trjalo sve cesce i cesce...
sve dok nije doslo do toga da dnevno idem i do 10 puta u WC.. kada vise nisam moga da izdrzim ,ja sam otisao kod lekara...koji je pogresio dijagnozu,receno mi je nervoza creva,ali ustavri ispalo je da je to ono najgore.
Samo saznanje da bolujem od tumor mi je promenilo ceo zivot.

Zato bih

Zamolim kolege koji imaju blizu ili vise od 40 god ,da je pravo vreme da se prekontrolisete,da napravite skener celog tela,da uradite jedan ozbiljan lekarski pregled.I najmanja bol,svrab moze biti ozbiljan ako se ne otkloni na vreme.Moze i da vas nista ne boli,da vam svi rezultai budu odlicni,a da se bolesni a da to i ne znate.

Vise potrosite u kafani ,za cigarete ili bespotrebne stvari u godini dana nego sto moze da vas kosta taj pregled.

Ja, koji nisam izlazio iz kafane,jeo svasta,pio..
Ja koji je radio od 8 ujutru do 12 nocu,nekada radio celu noc i nastavljao preko dana.

Sada ,sada niti radim,niti jedem niti pijem..o skitanju da ne pricam...i sve to zbog moje nemarnosti .
Zato VAS SVE MOLIM ... idite kod lekara,provervajte se.

7 dana posle operacie sam pusten kuci,receno mi je da smem sve da jedem osim svinjskog mesa i poslat sam na onkologiju u Beogreadu radi odredivanja hemoterapije.
Dobio sam navodno neku zastitnu koju sam primao 3 meseca u sekvencama 5 dana primam 21 odmaram i tako 3 meseca.
Bolove sam poceo da dobijam posle 10 dana od izlaska iz bolnice.Dobio sam lekove koje sam pio do decembra.
U decembru kada sam otisao na snimanje meni su se rezultati pogorsali.Doslo je do recesije(pomovo se pojavio tumor na debelo crevo),li sad se jos pojavio na bubregu ,jetri,plucima,i karlicnoj kosti jednom recju metastaza.

I tek tada je meni pao mrak na oci.Nisam do tada shvatao u potpunosti sta me je zadesilo.
Hemoterapiju su mi produzili na neodredjeno vreme... citajuci shvatio sam da teraoija koju sam trebao da prima nije ona koja sluzi za lecenje.vec ona za prodizenje zivota.
Trebao sam odluciti sta cu dalj sa svojim zivitom..da nastavim sa hemo terapijom i produzim sebi zivot za neko vreme ili da pokusam nesto drugo.
Mogu vam reci da to nije ni malo lako.
Razgovarajuci sa svojom zenom i sinom od 17 god. sam odlucio da ne primam hemoterapiju vec krenem nekom alernativnom metodom.
i tako sam poceo da jurim informacije,da citam knjige da se informisem kod prijatelja.

Saznao sam da jos jedan kolega sa drugog foruma imao tumor kao i ja,on mi je pricao kako e lecio,sta je jeo i pio....Poslusao ga,poceo da citam knjige,da gledam dokumentarce. Poceo sam da jurim gde mogu naci ulje koje je vec neko koristio koga znam.
Tako da mi je taj kolega dao broj telefona zene u Holndiji.Dobio telefon raspitao se sta kako,koliko kosta i sve ostalo.
To je za mene bila ogroman para ,trebalo mi je 2400 eura za terapiju.
E onda su se nasli pravi prijatelji da pomognu i poceli sa skupljanjem para.

U medju vremu sam dobio jednu turu od 10ml prijatelja,poceo da kupujem jednu po jednu..sada sam na 4 flasici.

Ulje se koristim na sledeci nacin:
Koristi se tako sto se kap ili vise stavi ispod jezika i ceka se da se otopi.
Ulje se dobije u flasici,koja se stav u vrelu vodu,gde se ulje napravi da je tecno i prospe se u spric .Ono je tamne boje,lepljivao i gusto ,kada se razmaze po prstima,vidis zelenkasto slatna boja.
Sto vise ima THC-a to je ulje kvalitetnije. Kazu da ovo ulje koje kupujem U Holamdiji ima preko 90% THC.
Ja ga nisam lino ispitao,ali jedan moj prijatelj jeste.

Ulje se koristi na Sledeci nacin:

Prvi mesec 10ml ,prvih par dana jednom po pola zrna pirinca,zatim polako povecevati dozu i uzimati vise puta na dan.
Nemoj te da se upasite,moze doci do toga da ste pospani,da pocnu da vam rade creva.ako preterate sa dozom,mozete osetiti vrtoglavicu,nesvst ili cak da imate neke halucinacije.
Bitno je da se ne plasite,to je normalno.
Drugi mesec 20ml treba popiti za mesec dana,sto znaci da treba uzimati duplo neko predhodnog meseca.
Treci mesec 30ml za mesec dana sto je bas velika kolicina.
Sve ukupno terapija traje 3 meseca i treba popiti 60ml

Kazu da u drugom mesecu moze doci do povracanja,ali i to je normalno,ja nisam povracao ali mi je bila muka jedno par dana.
Posle par dana koriscenja ulja sam prestao da uzimam lekove protiv bolova....tako da ih vise ne koristim.

Danas ulja nude na svakom koraku,dosta njih su prevaranti i zato oprezno prilikom kupovine.
Menju prvima koji je napravio ulje je RIk SImson
Najbolje je da sami napravite,postoje recepti i video kako napraviti ulje po receptu Rika Simpsona.
Ono sto ja znam da se ulje pravi od razlicitis vrsta kanabisa...
Ulje sto ja koristim je od dve vrste cveta kanabisa,a ulje koje ima da se kupi u Sloveniji za koje ja znam sastoji se od 4 raslicite vrste kanabisa.Ne znam tacno imena....

O kanabisu mozete naci ovde
KOD: OBELEŽI SVE
http://sh.wikipedia.org/wiki/Konoplja


Forum gde mozete saznati sve o kanabisu,kako se pravi,koristi,koje vrste,neka iskustva i itd.
KOD: OBELEŽI SVE
vutra.org


Inace ulje koje je kvalitetno,sa preko 90% THC nema se kupiti u slobodnoj prodaji nigde za sada,cak ni u Holandiji,gde je kanabis odnosno trava za pusenje odobrena.
Nema ga ni u Sloveniji...sve to postoji na crno trziste.

Prica se da su se pojavile tablete koje imaju ulje kanabisa sa dosta velikim procentom THC-a ,koliko ja znam to je laz i nemojte da nasedate na to.Jos niko nije dobio patent za proizvodnju i prodaju ulja kanabisa.

U slobodnoj prodaji moze da se nadje ulje kanabisa,cak i kod nas u Srbiji,ali ono je pravljeno od industrijske konoplje i takvo ulje skoro i da nema THC-a koji je jako bitan za lecenje tumora.


Koriscenje samog ulje bez posebne ishrane nije delotvorno,tako da bi trebalo promeniti ishranu.
Citajuci sta smem da jedem a sta ne i kako sta spremati,nesto nisam bio u stanju da to ispratim,pa sam resio da pokusam da se hranim samo sirivom hranom.U samom pocetku mi je bilo jako tesko,ali vremenom mi je postajalo sve lakse tako da sada se samo tako hranim i za sada se osecam super.
Trebao sam prvo da pocnem terapiju sa sokovima,ali to nisam mogao.Inace ta terapija se zove brojsova terapija i traje 42 dana,kazu da se dosta ljudi od raznih bolesti izlecili na ovaj nacin.
Sokovi su jako bitni,ali je isto tako bitno koji sokovnik koristite.
Postoje 2 vrste sokovnika rotacioni i sporohodni,odnosno za hladno cedjenje.
Najpoznatije vrste su Hurom,Omega ,ali su zato i jako skupi.
Ja licno nisam imao mogucnosti da dam 300 i vise eura,pa sam zato kupio nesto jevtniji model Vegavita VSL-150 kupljen kod nas i cena je oko 80 eu.



Moja ishrana u toku dana izgleda ovako.

Dorucak:
Miks,ovsene,razene pahuljice,5-6 kasike,malo mlevemog badema lili oraha,sipam vodu,sacekam pola sata,sata,sameljem bananu,jabuku i sve to pomesam.
uz to casa ili dve soka.
uzina neka vocka i malo kostunjavog voca

Rucak:
Satala od svacega sto mogu da nadjem sveze na pijaci. Zelen salat,sargarepa,luka,cvekla,rotkva,paradjz..Sada je zima pa je mlo problem za povrce i voce,ali se snalazim.
uzina neka vocka,i malo neko kostunjavo voce,kikiriki,semenke badem..

Vecera:
ponovo neka vocka i 2 case soka od voca

Sok obicno pravim od sargarepe,svekle,limuna,naradze,jabuke..sve sto nadjem.
Postoje bas recepti za pravljenje soka,nekada gledam recept..nekada iz glave pomesam svasta.



Ono sto nikako ne jedem je:
Meso nikakvo ,cak ni ribu (riba moze po nekada jednom nedeljno po malo)ali je ja ne uzimam uopste vec 3 meseca
Ulja nikakva,osim maslinovog hladno cedjenog.
Sirce nikakvo (mozda malo jabukovo)
Zacini nikakvi,nista peceno,przeno,kuvano,
So,secer,brasno,mleko,mlecni proizvodi,secer,cokolada,keks,grickalice,kafa,alkohol,znaci sve ono sto nije prirodno ja ne uzimam.

Jedem znaci sve sto raste iz zemlje a jede se sirovo i sto vise hladno cedjenog soka od povrca i voca.

Jako je bitno koristi kvalitetan sokovnik,nikao ne korisiti centrifugalne ,stvaraju malo soka,vise vode,vide pulpe,vise pene,smim tim brze oksidira,visak izlazi mokar,tako da mora jos jenom kroz centrifugalni sokovnik.
Sa sokovnikom za hladno cedjenje nema pulpe,visak izlazi suv i nije potrebno ponovo cediti,dobije se vise kvaliteno soka,ne oksidira,ukusniji je,
Sama masina pravi manje buke,manje trosi struju...a nista sporije ne cedi sok.

Od kako sam presao na presnu hranu i poceo da koristim ulje jako bolje se osecam,nemam boleve,lekove ne pijem..Jesam malo smrsao,ali to mi je i cilj...bolje gladovati nekoliko meseci i biti mrsav ali ozdraviti.
Ne osecam da sam gladam,malo je nezgodno gledati druge dok jedu,ali sta cu...tako mora.

Pokusacu da postavim linkove knjiga koji se bave zdravom ishranom.

link sa dokumentarnim filmovima
KOD: OBELEŽI SVE
torcache.net/torrent/50A2009874E17F5751B2A3B574B7247FEA45B567.torrent?title=%5Bkickass.to%5Dkorak.do.kraja.zip


knjige :

dr Milisav Nikolić
KOD: OBELEŽI SVE
https://docs.google.com/file/d/0B1Z5Vh5 ... edit?pli=1


Dr Kristin Nolfi
KOD: OBELEŽI SVE
http://www.cps.org.rs/Zdravlje/sirova.htm


Rudolf Brojs
KOD: OBELEŽI SVE
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... _putem.pdf


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: