Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 11, 2013 12:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Odmori malo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Jan 22, 2013 11:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2013 10:54 pm
Postovi: 32
malo sam ovde, tačnije dva meseca kako pratim a aktivna tek par dana...ružno je da Vlado bilo koga osuđuješ za odluke koje napravi,dobro je što podržavaš medicinu i slažem se da treba ići u tom pravcu ali šta kada medicina posustani i kada se desi ono što je kod mog oca slučaj?
Kao majka i ćerka uvek imam tu dilemu kome verovati i da li je tog jutra lekar koji daje dijagnozu nadrndan jer nije spavao zbog komšijine žurke, ili ima neke druge probleme...i oni su kao i mi i idu na posao nekad pevajući a nekad žale što nisu piloti i sl. I uvek tražim još neko mišljenje i masu puta sam se uverila da sam bila u pravu i da ponekad intuicija i vera više vrede nego svo njihovo znanje. Mnogi od nas trenutno nemaju ni slamku za koju mogu da se uhvate i tražimo rešenje ne samo za naše bolesne već i za nas same, jer treba živeti i kada oni odu, treba imati hrabrosti i snage za sve što nas čeka sada i posle.
Opravdavam sve metode koje mogu da olakšaju i nama i našim najmilijima.

Sa verom u sebe prvo krećemo u borbu posle ide sve drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 12:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2013 12:35 pm
Postovi: 5
Zdravo svima,
Vec duze vreme pratim forume a vezane za ovu vrtsu bolesti. Moj tata je pre 1,5 dana operisan od raka debelog creva, posle dve nedelje kada je trebao da dodje na skidanje konca receno nam je da ima metastaze na jetri i da moraju ponovo da ga operisu. Potpuni sok. Operacija je bila uspesna on se brzo oporavio, cak mu ni hemoterapije nisu dali. Medjutim posle manje od sest meseci poceo je da ima strasne bolove u predelu karlice. Poslali su nas na magnetnu i tamo se videli da se tumor ponovo vratio i uhvatio karlicnu kost, odatle i ti bolovi, prepisan mu je morfijum i flasteri i hemoterapije i zracenja. Dobro je podneo zracenja i hemotwerapije, svi smo bili srecni jer su i bolovi nestali. Medjutim posle dva meseca od trenutka kada su prestali sa hemoterapijama, ponovo krecu bolovi isti kao i pre, ponovo magnet i ne lepe vesti,tumor je u progresiji , jos vise se prosirio na debelo crevo, uhvati jetru i krenuo ka plucima cak je , hirurg mi rekao nema operacije , samo hemoterapije. Radilog kod koga smo isli rekao da ne sme da ga zraci. Trenutno pije morfijum i lepi flastere i zavrsio je prvu turu hemoterapija. Pa cemo da vidimo sta dalje. Da li neko ima slicna iskustva i da li neko moze nesto da mi kaze u vezi ovog slicaja jer lekare kada pitam oni nista konkretno ne kazu . Ni sama ne znam sta da mislim... pa ako neko moze nesto da mi kaze bila bih mu bas zahvalna.
Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 1:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
sneks je napisao:
.....lekare kada pitam oni nista konkretno ne kazu . ...

Шта да кажу када су потрошили сав арсенал за лечење?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 1:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2013 12:35 pm
Postovi: 5
Mislis da tu nema neke velike pomoc. On se odbro drzi, i psihicki i fizicki...Meni neizgleda kao da je to to i da mu nema pomoci? Dobro je i ovu turu hemoterapija podneo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 2:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
sneks je napisao:
Mislis da tu nema neke velike pomoc. On se odbro drzi, i psihicki i fizicki...Meni neizgleda kao da je to to i da mu nema pomoci? Dobro je i ovu turu hemoterapija podneo...

Не мислим. Лекари су испуцали све, али ти ниси. Писао сам о инфузијама соде бикарбоне али не знам како би у Србији одрадила ту инфузију и нашла чисту соду бикарбону. У Италији, да.

Могла би да пробаш са већом количином језгра кајсије и можда уљем од конопље. Килограм кајсијиног језгра је око осам евра, што није скупо. Имаш линкове на мом сајту. Синоћ сам их поставио јер не могу да провалим шта се сматра рекламом а шта не, па да ми не би брисали линкове, ето. Значи, одеш на мој сајт (адреса у профилу) па Линкови, па Здравље.

Имам још неке информације о Рајфовом генератору који тамани све живо, али нисам нашао где се може купити или ићи на терапију. Елиминација свих инфекција и тумора на дугме - дивота.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 2:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
aco, dugo sam se mislio da li da ti odgovorim i sad sam odlucio...
pisao si ti o sodi bikarboni ali ti izgleda ne shvatas sta znaci promenuti pH krvi za 0.1 a kamoli za ceo jedan stepen. to znaci trenutnu smrt u ko zna kakvim bolovima...to bi bilo pametno da se umesto krvi nalazi voda, pa cak i onda bi bilo opasno i rizicno...
zasto se npr. kupati vodom kada mozemo kiselinom, sta, to ce izleciti psorijazu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 2:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Slavko_slavko je napisao:
aco, dugo sam se mislio da li da ti odgovorim i sad sam odlucio...
pisao si ti o sodi bikarboni ali ti izgleda ne shvatas sta znaci promenuti pH krvi za 0.1 a kamoli za ceo jedan stepen. to znaci trenutnu smrt u ko zna kakvim bolovima...to bi bilo pametno da se umesto krvi nalazi voda, pa cak i onda bi bilo opasno i rizicno...
zasto se npr. kupati vodom kada mozemo kiselinom, sta, to ce izleciti psorijazu...

:D :D :D
Да ли си икада мерио pH крви или мокраће? Ниси и немој да причаш на памет. То што си написао је, благо речено, којештарија.

Уосталом, ја сам преносио оно што озбиљни људи истражују, тако да је твоја критика упућена на погрешну адресу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 2:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2013 12:35 pm
Postovi: 5
i meni ovo sa sodom bikarbonom nedeluje bas logicno... tako da sam mislila da cu na ovom forumu dobiti neke konkretnije odgovore od ovakvih..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 3:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
sneks je napisao:
i meni ovo sa sodom bikarbonom nedeluje bas logicno... tako da sam mislila da cu na ovom forumu dobiti neke konkretnije odgovore od ovakvih..

Има логике али не могу све поново да објашњавам. Онај Италијан, доктор Симонцини, све је лепо објаснио. Кога занима, нека чита. Линк је на мом сајту под дугметом Линкови, па Здравље.

Ако на форуму тражиш одговоре званичних лекара из медицинске области, биће исти као одговори лекара по медицинским установама. Значи да џабе питаш - осим у веома ретким случајевима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 3:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 12:09 am
Postovi: 14
Rajfov generator je potvrđeno nefunkcionalan,čista otimačina para,zato što nije otkrivena prava frekvenca koja uništava maligne ćelije,kao što je bila na prvobitnom rajfovom generatoru koji je na žalost uništen pre više decenija.Tim kvazi generatorom je lečio onaj takođe kvazi dr. iz hrvatske "čuveni", ne mogu da se setim kako se zove,ali je on upravo zbog tog generatora sankcionisan !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 4:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Знам да код нас могу да се нађу слични генератори који се успешно користе за елиминацију вируса и неких бактерија. То је у ствари Рајфов генератор само у друге намене. Немогуће је утврдити "праву фреквенцију" јер она зависи од тумора и од човека који је болестан. Дакле, Рајфов генератор није нефункционалан јер се користи у другим сферама. Питање је зашто се не истражује даље?! Вероватно фармако-мафија држи шапу над истраживањима и шаље разне дезинформације.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 5:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Ne razumem potrebu ljudi koji veze nemaju s medicinom da sebi daju za pravo da pausalno dele savete i tako dovode ljude u zabludu i direktnu opasnost. Najgore je sto misle da su mnogo pametni.

Slavko ,stojim iza svake tvoje reci.

Zelim svu srecu sveta svima u borbi protiv ove opake bolesti.

Pozdrav,
Vlada


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 7:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
aco, mokraca je fizioloska tecnost koja se stvara u bubrezima preradom krvi i izdvajanjem suvisne tecnosti i odredjenih produkata, u zavisnosti od coveka do coveka mogu se razviti odredjene bakterije koje mogu poremetiti pH vrednost mokrace...normalne vrednosti su od 7.35-7.45 a ti akoubacis 10% rastvor sode bikarbone u 500 ml infuzije i to primis za 4-5 sati ima da promenis vrednost krvi za 0.3-0.5 a to ce dovesti do opasnih poremecaja, u najboljem slucaju, a u najgorem do letalnog zavrsetka...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 25, 2013 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 12:09 am
Postovi: 14
Netreba zavaravati ljude i pružati im lažnu nadu sa nekakvim neproverenim tvrdnjama kao što su u vezi rajfovog generatora. RAJFOV GENERATOR NE POSTOJI,VEĆ SAMO LAŽNE KOPIJE KOJE NE UNIŠTAVAJU MALIGNE ĆELIJE! Na ovom forumu zaista nije potrebno previše pametovanja, jer mu svrha nije ubijanje dosade pojedinaca,već predstavlja vid borbe za ono najdragocenije što imamo,a to je život!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: