Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Jan 09, 2013 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 17, 2011 3:14 pm
Postovi: 42
Nista ne dopire do njih.........Prvo su forum napustili doktori, potom su se jadni ljudi snalazili kako su znali i umeli razmenjujuci licna iskustva i na kraju dodjose likovi poput Zokca i Ace :-? katastrofa :(

_________________
bolest dolazi na kilograme, a odlazi na grame...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Jan 09, 2013 10:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
npul je napisao:
Nista ne dopire do njih.........Prvo su forum napustili doktori, potom su se jadni ljudi snalazili kako su znali i umeli razmenjujuci licna iskustva i na kraju dodjose likovi poput Zokca i Ace :-? katastrofa :(

Наравно, смета вероватно боја слова и ћирилица. Ако нема шта конструктивно да се каже, онда бар некога попљувати без разлога.

Питам се због кога су форум напустили доктори, како ти кажеш? Ја сам тек од скоро на форуму. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 4:46 pm
Postovi: 18
Da li Aco stvarno mislis da nekome n a ovom forumu "Onkologija" stvarno smeta boja slova i cirilica? Prosto mi je muka od ljudi koji nemaju pojma sa cime se sve susrecemo u ovoj bolesti, gledaju kako ce da zarade ili te ubedjuju u prazne price... Dodjem ovde da vidim jel ima neko nesto konkretno da je nekome pomoglo, da li se ko izborio sa bolescu, a onda naletim na kretene poput vas dvojice.... zbog takvih ljudi beze odavde jer im je dosta svoje patnje, ne treba im da im pametuje neko... Ne daj Boze da se neko susretne sa ovom bolescu i gleda kako mu voljena osoba umire a ne moze da joj pomogne... Zato iš i marš obojica sa ovog podforuma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 4:46 pm
Postovi: 18
Da li Aco stvarno mislis da nekome n a ovom forumu "Onkologija" stvarno smeta boja slova i cirilica? Prosto mi je muka od ljudi koji nemaju pojma sa cime se sve susrecemo u ovoj bolesti, gledaju kako ce da zarade ili te ubedjuju u prazne price... Dodjem ovde da vidim jel ima neko nesto konkretno da je nekome pomoglo, da li se ko izborio sa bolescu, a onda naletim na kretene poput vas dvojice.... zbog takvih ljudi beze odavde jer im je dosta svoje patnje, ne treba im da im pametuje neko... Ne daj Boze da se neko susretne sa ovom bolescu i gleda kako mu voljena osoba umire a ne moze da joj pomogne... Zato iš i marš obojica sa ovog podforuma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 1:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
jechak Stojim iza svake tvoje reci.

Ko se nije susreo nema pojma kroy sta covek prolayi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 3:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
jechak je napisao:
Da li Aco stvarno mislis da nekome n a ovom forumu "Onkologija" stvarno smeta boja slova i cirilica? Prosto mi je muka od ljudi koji nemaju pojma sa cime se sve susrecemo u ovoj bolesti, gledaju kako ce da zarade ili te ubedjuju u prazne price... Dodjem ovde da vidim jel ima neko nesto konkretno da je nekome pomoglo, da li se ko izborio sa bolescu, a onda naletim na kretene poput vas dvojice.... zbog takvih ljudi beze odavde jer im je dosta svoje patnje, ne treba im da im pametuje neko... Ne daj Boze da se neko susretne sa ovom bolescu i gleda kako mu voljena osoba umire a ne moze da joj pomogne... Zato iš i marš obojica sa ovog podforuma

Не знам онда шта вам смета. Веома је површно стављати мене у исти кош са особом која је поставила брдо религиозних постова, а ја сам поставио само пар и то везаних.

При томе ја сам поставио један пост са линком где постоји решење за туморе и то врло елегантно и јефтино. Очигледно ви паметни критизери много површно гледате на оно што читате.

Ја не могу да саосећам са неким пишући којекакве текстове. Увек покушавам да нађем решење за проблем. Нисам одговоран ако ти и слични теби то не виде.

Решење за туморе је веома једноставно и не огледа се у кукању: инфузије соде бикарбоне, витамин Б17 у језгру кајсије, уље конопље. Шта више да кажем и како више да помогнем?

Они који се трују разним отровима који се зову цитостатици и дозвољавају да их зраче убитачним рендгенским зрачењем, треба да знају да постоји веома ефикасно решење, које горе споменух.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 5:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Izlupetao si se najstrasnije,vidi se da ne poznajes ni najmanje problem .

Ko se tako izlecio? Paja Patak ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 6:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav svima!

Razloga za raspravu nema,ako sam sta zlo rekao,oprostite mi.Nemojte se svadjati,vec ljubite jedni druge i molite se Gospodu Isusu Hristu za spas i iscelenje.

Vera,Nada i Ljubav ne umiru nikada...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 6:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Ja cu se moliti da usadi malo pameti pojedinima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 7:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2012 12:14 am
Postovi: 281
Zokac, kako ti je tata sada?
Pratim tvoju pricu od samog pocetka, i dobro znam kroz sta si sve prolazio, zato me i zanima stanje tvog oca.
Ostalo mogu a i ne moram da komentarisem, jedino sto ne mirisem ove sto se medicinom bave u slobodno vreme. Prica o kanceru je vrlo slozena, resenje mozda jeste na dohvat ruke, medjutim, nismo mi pozvani da resavamo ta pitanja, eventualno u krugu porodice ili bliskih prijatelja.
Cuda jesu moguca, ali ako se bolest uhvati u pocetku, i zavisi od toga koliko je agresivan rak, te je stoga nehumano pozivati ljude da se lece soda bikarbonom, kosticama kajsija, odnosno vitaminom b17...itd...
Sukob farmaceutskih kuca, doktora, o tome da li se krije lek za rak, koliko su nam losi citostatici i ostalo ostavite za neku drugu temu, sve to stoji, ali ljudi venu svaki dan, umiru, i sta ima bilo ko od toga sto mi pametujemo ovde...
Jedino sto ja, po milioniti put mogu da savetujem je :informisite se na vreme! I ne osudjujte olako, svako muku muci na svoj nacin i kako mu je najlakse.
Ja jos nisam oprostila nekim osobama sto nagovorise mog oca da se operise, jer je njegov tumor bio prevelik za operaciju, zatim sto je isao na hemoterapiju od koje su mu stradali bubrezi i srce, sto nije prosledjen onkologu za dalje pracenje, sto je umro tako kako je umro..srce vise nije izdrzalo..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 9:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Izlupetao si se najstrasnije,vidi se da ne poznajes ni najmanje problem .

Ko se tako izlecio? Paja Patak ?

Свакако нисам стручњак за област онкологије, али ако ниси приметио ово је форум а не медицинска установа.

Моја улога овде је да људима скренем пажњу на друге могућности због којих су многи стручњаци изгубили животе у борби против фармако-мафије. Дефинитивно, коришћење цитостатика и рендгенске терапије је чисто убиство.

Ти са таквим наступом и неаргументованим квалификацијама према мени и ставом према осталим начинима лечења који нису твоји омиљени, само показујеш ниво своје свести. Немаш шта паметно да кажеш па пљујеш по онима који ти се не свиђају.

И свакако си веома безобразан и неваспитан јер дозвољаваш себи да пишеш такве баљезгарије не знајући да сам ја сахранио две мени веома драге особе које су умрле баш од последица тумора. Нећу да употребим један народни израз који би ти баш одговарао.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Čet Jan 10, 2013 11:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
To sto si sahranio ti ne daje pravo da ljude navodis na neadekvatno lecenje i tretiranje bolesti. Zasto nisi primenio tvoj nacin lecenja ako je efikasan?
Sahranio sam i ja majku ,takodje je umrla od karcinoma pa ne predlazem bogojavljensku vodicu,bikarbonu i ostalo kao lek.

Nemoj na pamet da ti padne da mi posaljes jos jednu uvredljivu privatnu poruku.

Svima od srca zelim puno uspeha u borbi sa opakom bolescu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 11, 2013 5:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Bojana otac je dobro Bogu hvala popili smo kafu pre pola sata i bolje je on nego ja!Mislim da si u pravu sto se nekih stvari tice i pozdravljam te puno kao i sve!
I ja samo svom Gospodu sam zahvalan i pripisujem Njemu sve i hvala Mu dovek!

Nisam mislio da ce ovaj kako ga neko naziva podforum a meni znaci mnogo vise od toga postati predmet rasprave a sad posto sam ja otvorio ovu temu obracam se administratorima foruma da ako zele neka obrisu sve moje postove jer ne zelim da se huli ime Gospodnje i da se ovde svadjaju ljudi vec da pomazemo jedni drugima kako je i bila prvobitna svrha ove teme. Iako da ima milion stvari pa jos jedna ipak su na kraju dva puta a kojim cemo ici zavisi od nase Vere,Nade i Ljubavi!

Ne Aco da ti odgovorim javno na privatnu poruku nisam ja legenda i nije ovo zicer nego ISTINA.

Napustam ovaj forum i zelim vam sve najbolje i da naravno svako svoj Krst nosi pa ne treba da se naslanjamo i pritiskamo tudji nego da mu olaksamo i pomognemo ako mozemo.

Zbogom svima i ne zaboravite ko je Jedini zbog nas ljudi sisao na zemlju ,pobedio smrt i vaskrsao iz mrtvih -
Sin Boga Svedrzitelja- Gospod Isus Hrist i naravno Duh Istine koga je otac poslao -


PRESVETA TROJICA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 11, 2013 9:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
To sto si sahranio ti ne daje pravo da ljude navodis na neadekvatno lecenje i tretiranje bolesti. Zasto nisi primenio tvoj nacin lecenja ako je efikasan?........

Nemoj na pamet da ti padne da mi posaljes jos jednu uvredljivu privatnu poruku........

Очигледно си велики заговорник "званичног" система лечења.

Никога ја не наводим на другачији начин лечења, него дајем информације шта људи раде у свету а и код нас. Шта имаш против тога да се информације слободно шире? Ако сам ја једини који ће овде да спомене да постоје и други начини лечења - шта да радим. То ти не даје за право да ме ућуткујеш. Нико ти није сметао док ја нисам проговорио. Онда ти је одједном засметао и zokac24. Веома интересантно. Ако имаш шта против Бога за то нисмо ми криви.

Нисам могао да применим "мој начин лечења", како ти веома дрско кажеш, јер тада све ово нисам знао. Информација је чудо и зато многи, као што си ти, хоће да ставе шапу на интернет - да народ не може да размењује искуства и да дође до разних информација.

А шта да кажем за "увредљиву приватну поруку". Ти уопште немаш право да ми се обраћаш на овакав начин јер се ниси представио. Ништа ниси написао о себи. Можда си обичан фармако дилер. Ја сам се представио својим сајтом заједно са фотографијом. Према томе, више ми се не обраћај лично док се људски не представиш. Многи су настрадали од фармако-мафије, а сада ћу да видим да ли ћу и ја. Мада, ово је превише ситно за њих, али нека се зна.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Jan 11, 2013 10:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
zokac24 je napisao:
............. Nisam mislio da ce ovaj kako ga neko naziva podforum a meni znaci mnogo vise od toga postati predmet rasprave a sad posto sam ja otvorio ovu temu obracam se administratorima foruma da ako zele neka obrisu sve moje postove jer ne zelim da se huli ime Gospodnje i da se ovde svadjaju ljudi vec da pomazemo jedni drugima kako je i bila prvobitna svrha ove teme. Iako da ima milion stvari pa jos jedna ipak su na kraju dva puta a kojim cemo ici zavisi od nase Vere,Nade i Ljubavi!

Ne Aco da ti odgovorim javno na privatnu poruku nisam ja legenda i nije ovo zicer nego ISTINA. ............

Нема разлога да администратори бришу твоје постове јер нису узрок расправе. Узрок расправе је информација о алтернативи "званичном" такозваном лечењу тумора.

И јеси легенда јер си био толико упоран у свом раду. Само се држи Бога и Исуса Христа, како си и сам већ написао.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: