Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 226 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 06, 2007 11:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Crnka,nista nisam razumela u tvojoj poruci,osim da te je izritirala neka moja recenica.Oprostite ako sam povredila necija osecanja,nesto je receno i u sali.Inace sam lekar i tek ce ovo neko da protumaci....Dosla sam na ovaj forum cak mozda i po inerciji imena ne razmisljajuci mnogo,ko je tu glavni.
Nasla sam dve ,tri devojke ,opet kazem u zargonu ,jer smo sve odavno to prestale da budemo i pocele smo pomalo da se druzimo.
Bobans me je privukla ,jednim svojim nadahnutim postom,gde se sve gleda mnogo sire ,nego sto je trenutno,data bolest.
Inace su me upozorili da forumi nisu bas dobra stvar,verovatno zbog ovakvih situacija,ili ne znam cega jos,mozda cu otkriti,ako nastavim i dalje sa njima da se druzim.
Pozdrav od Kat,volite se ljudi ,jos jednom oprostite ,ako sam preterala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 06, 2007 9:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Juuuu :lol: ja taman pomislila da se samo nas cetiri druzimo ja, kat, eve i kajalena, kad evo nama i crnke.

Molim Vas da nam niko ne zameri jer nekad neznamo od muke sta cemo same na ovom svom sirotom podforumu.Ponekad svratim (kako cudno zvuci) jer nigde drugo i ne idem.Nemojte se iznenaditi ako vam i neki vic nekad posaljem.Uostalom www.doktor forum je najposeceniji forum ove vrste.Posecivala sam mnoge forume koji imaju medicinu ali to je siromasno sacuvaj Boze i seku postove kao nisi lepo padeze, predugo ili sta vec......

Ljubim te crnka i nesto mi je posnato ovo pozzz sa vise z


Tartufo ti si? a


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 07, 2007 1:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Kat - ne uzbudjuj se, naravno da nisi preterala.

Bobo - OVO najposeceniji forum o zdravlju?? Lele, pa kakvi li su onda tek ostali... Jer po meni je ovde promet posetilaca poprilicno mali...

Za ovo "pozzz" - to je vrlo cesta fora u svim vrstama net-prepiske, ne mora nista da znaci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 07, 2007 3:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Pa 'de si kajalena sestro slatka
tebe cekam :lol:
Gde kod nas da nadjem vitalzym rece da ga ima. Pisi mi na PP da ne ispadne pocele smo i marketing da radimo.
Ovo za forum, mislim na nase forume, da ne nabrajam sad ionako ce uskoro da nas prozovu vracarama i "zakljucaju" 8)
A ovo za POZZZ zar ne sumnjas da se tartufa registrovala pod nekim drugim imenom i radi, nemoze osoba kao ona da nas ostavi na cedilu.

Evo napr. ovo je sifra mog sina i njegova meil adresa, mene mrzelo da se registrujem i tako ostadoh bobans 1983, sad se lepo registrujem na moju pa opali po vama.

Salim se naravno ali pogledaj, svi ponekad koriste to POZZ ali ona nikad ne masi da to ne stavi taj POZZZDRAV
Nisam se lepo "odrazila" ne najposeceniji mozda sa najvise slobode.Pa ja se registrujem na neki forum (da ne "imentujem" zakljucace nas) i postavim pitanje,dva dana se ne pojavi dok tamo neki budza ne reciklira, to sam htela da kazem i daj mi taj neki tvoj nista ne das sama sve moram da ti trazim.

A kakvu posecenost ocekujes od onkoloskog foruma kad ovde svi kratko "traju" ako si primetila.Ja sam studirala ovaj forum par meseci i nema ih :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 07, 2007 10:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Pa kako di sam - evo me po razne teme, nema gde me nema 8)

Za marketing se vec izjasnih - ja to uopste ne kapiram tako... Recimo, super mi je ovo sto saznah za tu prodavnicu LAMA sto prodaje svasta (i uopste me ne zanima pa i da je sam vlasnik dosao ovde da nas obavesti), ondak ovde saznah za fotodinamicnu terapiju tog Rusa Borisova i jos svasta drugo... Pa ovo mesto za to i sluzi...

daj mi taj neki tvoj nista ne das sama sve moram da ti trazim.

Ovo ne skontah na sta se odnosi... Ako je ovo za Vitalzim, na pp cu, da ne smaram opet, a ako je nesto drugo, moraces da me prosvetlis - mnogo je rano 8)

I da, na ovom forumu labavo - cak i kad bi trebalo da ih ima (da npr obrisu duple teme, koje ljudi u neznanju ponekad otvore ili duple postove, posledica toga sto se isti ne mogu obrisati) - nema ih...

ionako ce uskoro da nas prozovu vracarama

Nego, pusti ti zezanje, da vidimo mi ono od cega se zivi - da nemas jos kojeg crknutog misa? Ja sve utrosih juce, imadoh mnogo musterija - das koji komad do ponedeljka, ne moraju da su svezi? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 08, 2007 12:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Ljubim te za ovaj humor :lol:


Nemam miseve al' su zabe sveze.


Hvala za PP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Immune Assist
PostPoslato: Sub Dec 08, 2007 6:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 7:10 pm
Postovi: 695
Dragi moji,

Ajd prosetajte do sajta my-immunity.com, prozujite malo po clancima (kako nastaje kancer, o imenutetu....) i kazite mi sta mislite konkretno o preparatu Immune Assist. U pitanju je preparat od 6 vrsta medicinskih pecuraka. Proizvodi se u USA. Razgovarala sam sa dr Laudanovicem iz InnovaMed (uvoznik) koji se kune u efikasnost pomenutog preparata za podizanja imuniteta kod obolelih od kancera i od AIDS-a (naravno, ovde mozemo imati u vidu i onu poznatu "svaki ciga svoga konja hvali, ali...).

Pozdrav,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 08, 2007 9:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
E vo ti Eve, pa ti pitaj ako smes svog lekara, ja nesmem :(


Immune-Assist™ je samo dodatak ishrani, i uprkos onom što ste možda čuli na TVu, radiju ili pročitali u medicinskim časopisima, Immune-Assist™ se ne promoviše kao lek protiv raka. Bez obzira na to kako se Immune-Assist™ koristi u drugim zemljama, u Americi su na snazi čvrsti federalni zakoni koji proizvođaču brane da na bilo koji način sugeriše da Immune-Assist™ može biti koristan dodatak za ljude koji se leče od raka. Rak je ozbiljna bolest, i ako želite da u svoje lečenje uključite i Immune-Assist™, treba o tome da popričate sa svojim lekarom. Biće nam drago da mu damo rezultate svih naših istraživanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 08, 2007 9:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Eveli,ja sam vec nesto pisala o preparatima sa gljivama.Oni su efikasni u podizanju imuniteta,uopste,a u zadnje vreme se mnogo poklanja paznja cordicepsu,narocito kod maligniteta i hemo i radio terapije.Bila sam na sajtu,ali nemam vremena to da proucim.U tu pomocnu ,dodatnu terapiju verujem,Moj muz ,kada se razboleo ,dobio je preporuku od prijatelja,za riblja ulja omega 3 masne kiseline i preparate za dizanje imuniteta na bazi gljiva.Tako smo saznali za prodavnicu lama.Tu smo nasli preparat firme now, Immune Renew,koji sadrzi 8 vrsta gljiva,raishi,cordiceps,shitaki i dr.Uzeli smo i moj muz je to kratko pio i odbacio,ali je interesantno ,da prvi put ,posle niz god.nije imao polensku kijavicu.Ja sam nastavila da pijem I.R.i kapsule ribljeg ulja od bakalara ,,da se ne baci,,.Imala sam naporan period i fizicki i psihicki i oko mene su bili mladji ljudi koji su dobili i viremije i od mene to sve teze podnosili.Onako u sali me pitaju ,ne znajuci da bilo sta uzimam,a i ja sam zaboravila ,sta to pijem da i oni uzmu.Tada sam shvatila da stvarno ima efekta.Kod nas moze da se kupi caj od gljive raishi,mislim da je dobar.Ima ga u biospajzu.To smo koristili i nastavicu kada se vratim.Cist preparat cordicepsa ima kod nas ,nismo uzimali,ali verujem da je dobar.
Inace celije raka su normalno stanje u smislu da se stvaraju svaki dan i umiru.Pitanje je sta ih pokrene da pocnu da opstaju i da se sire.
Zato verujem u dizanje imuniteta ,koliko je to moguce,a na sebi sam u zivotu isprobala i mogu da kazem da pomaze. Dovodi organizam da sam nadje svoj put,da se izbori sa nekim stvarima.Naucnih dokaza nema ,treba da se radi mnogo studija,ali sve tradicionalne medicine baziraju na tim stvarima.Razumljivo je da dr. u ambulanti ne moze da ti kaze uzmi to i to,jer ne stoji naucna potvrda.Nesto sto meni pomogne ne mora i drugom.
Vec sam pisala o koleginici ,koja je imala ca deb.creva pre 15 god.Moja prijateljica je operisala ca dojke pre 14 god.sa metastazama u limfnim cvorovima i primala hemo i eno je zdrava.Za nju znam da je uzimala posle operacije aloju ,tahebo.Isle smo zajedno da kupujemo u botanicku bastu,mladu aloju i imala je recept da pravi sirup.To su kod nas bile 90te,sankcije i niceg nije bilo.Eto neka moja iskustva govore da bi trebalo uzimati nesto,a svako sam treba da se nadje.Zato su potrebne info i ici po osecaju.Kajalena je dala dosta informacija,pa de......,srecno nam bilo i sada zakoracimo i u prirodu.
Jos jednom kazem za gljive sam cula dosta pozitivno e sada da li je to trend,meni je pomoglo.Echinacea je dobra,to me je jedne god. izvuklo od prehlada.
Svako dobro,pozitivne misli zelim i sve ce biti bolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Immune Assist
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 1:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 7:10 pm
Postovi: 695
Meni licno taj Immune Assist deluje ok. Citala sam o polisaharidima iz tih pecuraka i na drugim mestima i sve izgleda logicno. Doduse, kad je covek u ocajnoj situaciji onda mu logicno zvuci i ono sto on zeli, a da to pritom nema veze sa logikog.
u svakom slucaju, jasno mi je da je sve individualno, ali zelim da uradim nesto na podizanju imuniteta (pogotovo posle hemo terapije koja me je rasturila!).
htela sam samo da cujem sta vi mislite o tome i da li je neko koristio bas taj promenuti preparat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Vitalzyn
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 1:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 09, 2007 1:24 am
Postovi: 1
Kajalena, moze li na PP neka inormacija gde kod nas moze da se nadje Vitalzyn.

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ako kajalena ne stigne pre
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 2:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Ej... Za Vitalzim - pises na mejl [email protected], pa ti tamo kazu kako...

Pozdrav...


To sam je i ja pitala evo njen odgovor meni na PP
sto je poslala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ako kajalena ne stigne pre
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 2:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
ups greska

da vidim da li ovako mogu da izbrisem


e jbg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 2:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
E lepo cu da puknem sto nemogu da izbrisem poruku htela sam na PP
Spoku.
Ako neko zna BRE kako se brisu poruke neka mi kaze da se ne glupiram :oops:


UNAPRED ZAHVALNA :-?

Ovako ako mislite dalje, ja postadoh pocasni clan za cas.


Evo vam ga vic uzivo

Gospode Boze


Izvini Kajalena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 2:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Paz da ne obrises - to ti je ovde mission impossible... :roll: Ne, ozbiljno - brisanje kao opcija NE POSTOJI, sem da se pise administratoru pa da ti on obrise... Bezveze skroz...

Ovo za Immune Assist - ja sa pecurkama nemam nikakvog iskustva zasad a i necu u skorije vreme, posto ima toliko toga sto se moze koristiti da zasad ne sirim... mada popisujem, za buducnost 8) Pritom mi pecurke, a posebicno kineske, nesto licno&personalno nisu omiljene (cisto trip), pa zasad preskacem... Sto ne znaci da ne verujem, nikako - sve sto dize imunitet i radi detoks organizma je dobrodoslo... a postoji milion i jedan nacin, pa svako izabere sta mu se svidja... Vidim da ima veze (ili sadrzi) beta-glukan, koji moja majka pije odvojeno, tj bas pod tim nazivom...

Ukratko - da sam se primila - nisam, da imam nesto protiv - nemam, da li verujem da ima veze - verujem... A sad, u kojoj meri radi to sto reklamiraju - to se ne zna ni za jedan od tih proizvoda i verovatno je razlicito kod razlicitih ljudi... Znam da nije neki odgovor, ali u pola 2 ne mere bolje - odoh spat 8)

PS Ako je ovo izvinjenje bilo za mejl, nema potrebe - ja sam davno pitala jel smem da to napisem javno, rekose da smem... Tako da nou frks...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 226 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: