Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 226 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 13, 2009 10:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 11:29 am
Postovi: 33
/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pon Feb 08, 2010 6:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Potrudicu se da ovu stranicu, koja je nezasluzeno pala u zaborav,vratim
tamo gde joj je i mesto.Na prvu stranu.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pon Feb 08, 2010 10:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
nisam ni znao za ovu stranicu,a sigurno ih ima more ovde...

verovatno je korisno ali ne mogu da citam sve stranice,ima bas puno...moju pricu znaju svi,od najgoreg bolesnika sam dospeo do remisije...mislim da bog tu nije imao nista,nego samo pozitivno razmisljanje,to me je podiglo iz mrtvih...i verovanje u oporavak,u ozdravljenje,vera u lekare...jedino za sta se kajem je to sto nisam na vreme otisao kod lekara,ali sa druge strane ima ona:ko zna zasto je to dobro...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pet Jul 01, 2011 12:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 12:23 am
Postovi: 10
AKO NIJE KASNO, PROCITAJTE


Da li neko zna gdje raste Gujina trava (Sikavica) u Crnoj Gori, u blizini kog grada, na kojim mjestima ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pet Jul 01, 2011 7:43 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Raste kraj puteva i naselja u južnim krajevima i na primorju.

Vise na: http://cokoladaforum.com/index.php/topic,4097.0.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pet Jul 01, 2011 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 12:23 am
Postovi: 10
Hvala puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pet Jul 01, 2011 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 12:23 am
Postovi: 10
Da li zna neko gdje moze ova trava da se kupi ? U Crnoj Gori ili van nje ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pon Jul 04, 2011 4:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
za sve one koja je ova muka zadesila zavana RAK..nemojte odmah prihvatati hemoterapiju a da ne probate drugi nacin..prirodni nacin
Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Uto Jul 05, 2011 4:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Samo si zaboravila napisati Dejanov broj telefona.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Uto Jul 05, 2011 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2011 3:22 pm
Postovi: 5
ZA ALII.
Neznam gde si ti u ovim postovima prepoznala dejana.
Izgledami da bez njega nemozete, jer stalno ga pominjete. Malo preterujete. Verovatno da vredi cim ga ne ispustate iz usta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Sre Jul 06, 2011 8:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
koja im je cena ..kako se nabavljaju?

I nisam razumela jel suprug odbio hemoterapiju ili je ipak bio na njoj??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Sre Jul 06, 2011 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
cicamaca je napisao:
koja im je cena ..kako se nabavljaju?

I nisam razumela jel suprug odbio hemoterapiju ili je ipak bio na njoj??


da suprug nije otisao na hemoterapiju niti ce ici hvala bogu nastavljamo terapiju sa tim proizvodima jos mesec dva dok rak ne nestane.mozete kontaktirati nadu zenu preko koje sam uzela ove proizvode 0601322622 pa pitati sve sto vas interesuje veano za njih.
http://tianshi.savjeti.com/srbija/
ovo je sajt na kome mozete procitati nesto vise o njima .imaju sve moguce srtifikate i dozvole a meni je najveci dokaz moj muz.tianshi proizvodi kostaju izmedju 1000 i 3000 din i kombinuje se vise preparata na mesecnom nivou.moj muz je pio u pocetku 4,5 vrsta.oni ce vam tamo napraviti program koriscenja i tacno vreme kad se koji pije.uzimaju se minimum 3 meseca.pored ovoga ako ste iz beograda mozete nabaviti sok od zelenog zita koji ima velike kolicine vitamina b17.samo vam za njegov transport treba frizider rucni.sok od zita kosta 2800 ima 36 zamrznutih kockica.piju se oko 4 kom svaki dan i moze se naci u apoteci u bileckoj ulici ili naruciti na telefon 0628002819 ceka se oko 7 dana na isporuku ,to je isto moj muz pio ujutru na prazan stomak i posle toga dva sata se nista ne jede.o soku imate vise i na internet sajtu http://www.zelenisokodzita.rs/ pozdrav i sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Sre Jul 06, 2011 10:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
o boze mili, sta sve ljudi rade da bi zaradili...pio sam sok od zita i ne sme da se pije vise od kuglice na dan jer nema svrhe...pije se ujutru, na prazan stomak...dakle, pomoglo jeste u tom pogledu da sam izbacio toksine...moram samo napomenuti da ne podrzavam alterativu nimalo, ali bih opet ovo pio jer je provereno za detoksikaciju i poboljsanje cirkulacije(i dosta drugih bolesti)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Čet Jul 07, 2011 1:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
sandrao je napisao:
marijapr 2761 je napisao:

Evo i sajta pa se informisi o vodecoj kineskoj kompaniji u svetu iza koje ne stoji jedan tibetanac nego citav tim kineskih lekara i nutricionista.pozdrav http://www.tianshi-saveti-srbija.com/




Citav 'tim' koji radi i funkcioni se iz severne amerike. Da sve sami kinezi, koji se bave iz hobija 'lecenjem' i prodajom nekretnina i trgovinom na berzi i multilevelom. Nazdravlje, za takve 'kineze'.
Hvala za link. Ali informisana sam odlicno i odavno. U svakoj prici ima dobrih strana ima ih i ovde, donekle. Ali zakaci se neko juce i ima RESENJE ZA SVE PROBLEME!? Inace, to nazovi resenje postoji jako dugo i daleko je od resenja, sem sto resava finansijske probleme pojedinaca. Ali svakom svoje.
A ako oni iz amerike 'lece' rak, sigurno ih 'dobri ljudi' koji proizvode citostatike, pustaju da to rade.... jer to deluje i to je, ipak demokratska zemlja?

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Čet Jul 07, 2011 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
Slavko_slavko je napisao:
o boze mili, sta sve ljudi rade da bi zaradili...pio sam sok od zita i ne sme da se pije vise od kuglice na dan jer nema svrhe...pije se ujutru, na prazan stomak...dakle, pomoglo jeste u tom pogledu da sam izbacio toksine...moram samo napomenuti da ne podrzavam alterativu nimalo, ali bih opet ovo pio jer je provereno za detoksikaciju i poboljsanje cirkulacije(i dosta drugih bolesti)...

ne znam na ciju zaradu mislis ali to me i ne zanima meni je bitno da je moj muz bolje i da mu se tumor smanjio samo od te alternative
hvala bogu na njoj a sto se tice zita procitaj bolje uputstvo pise za obolele od raka od 2 do 5.zbog vitamina b 17 mom muzu nije nista skodilo pio je 4 na dan naprotiv.. svi lekovi se svuda placaju za sve a pogotovo za rak u engleskoj cak ljudi daju hiljade evra da bi se izlecili i najbitniji su rezultati u takvoj situaciji ljudi prevale hiljade kilometara i daju za put hiljade evra da bi dosli do leka tako da par hiljada dinara za nesto tako bitno i vazno meni ne predstavlja problem ja sam ovde da preporucim ono sto znam da je sigurno nama pomoglo u lecenju raka ljudima kojima je to bitno i vazno .svako sebi kroji sudbinu i bira put


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 226 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 101 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: