Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Jan 05, 2016 5:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
Ostalo nam je nekoliko kutija Imunofana koje moja mama, nazalost, nije uspela da iskoristi. Ako je nekome potrebno dali bi kutiju po 30 eura. Za sve info na pp.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Jan 12, 2016 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2015 10:10 am
Postovi: 6
Ljudi, prekinite da me kontaktirate u vezi imunofana, napisala sam da sam prodala. Bar se udostojite da iscitate temu od 3 stranice do kraja!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Jan 12, 2016 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2015 10:10 am
Postovi: 6
Ljudi, prekinite da me kontaktirate u vezi imunofana, napisala sam da sam prodala. Bar se udostojite da iscitate temu od 3 stranice do kraja!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Jan 12, 2016 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2015 10:10 am
Postovi: 6
I da li ce konacno administratori da se oglase??????!!!!!!!!! Ne postoji mogucnost njihovog kontaktiranja pa sam morala da prijavim sopstvene postove. Odlican vam je sajt nema sta!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Feb 09, 2016 1:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 09, 2016 12:48 pm
Postovi: 1
jankojurosevic poslala sam Vam pp, ali imamo problem u komunikaciji. Mozete li mi poslati poruku sa brojem telefona kako bih Vas kontaktirala. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sub Feb 13, 2016 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 13, 2016 11:38 am
Postovi: 1
Pozdrav, zanima me da li neko ima iskustva sa donošenjem leka iz Rusije, avionom?
Da li prave "probleme" na granici, koje količine mogu, i kako je najlakše da se transportuju? (a da se ispoštuje tzv hladni lanac). Hvala unapred na pomoći


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sub Feb 13, 2016 2:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Neznam zasto ce vam Imunofan.U pitanju je obican suplement samo mu ime govori za
poboljsanje imuniteta.Ako je u pitanju neko ozbiljno oboljenje onda postoje druga
alternativna resenja i preparati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Mar 22, 2016 4:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2016 4:29 pm
Postovi: 2
Meni je otac bio bolestan, imao je rak na debelom crevu koji je metastazirao na jetri i zahvatio jos neke organe, uradjena je intervencija ali je vec bilo kasno i urmo je posle 28 ndana leanja u bolnici i 4 operacije. Za to vreme smo kupili smo sve sto smo culi da je dobro i da moze da pomogne npr. Imunofan iz Rusije, Vidatox otrov skorpije sa Kube, razna ulja i napitke na biljnoj bazi ali kao sto sam rekao bilo je kasno i nismo imali prilike da bilo sta od ovoga probamo. Ako nekog interesuje bilo sta od ovih preparata prodali bih po nabavnoj ceni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Apr 19, 2016 9:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 19, 2016 9:45 am
Postovi: 1
jel ima neko da prodaje imunofan treba mi 10 ampula?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Maj 03, 2016 7:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 03, 2016 6:57 pm
Postovi: 1
Ostale su mi 42 ampule Imunofana, donete direktno iz Rusije, ispostovan hladni lanac...zainteresovani u pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sre Maj 18, 2016 4:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Gsm je napisao:
Voleo bih da podelim svoje iskustvo sa Imunofanom i nadam se da će to nekom pomoći da se dostojanstveno i optimistički nosi sa bolešću. Moja majka je pre 6 godina imala mikro fibro sarkom i posle dve hirurške intervencije i zračenja sa standardnom terapijom i imunofanom izašla je kao pobednik i sada je to ružna prošlost. Imunofan ima višestruka dejstva i koristi se uz sve standardne terapije i nema štetnih efekata i ujedno povećava efekat postojećih lekova.To je zvaničan ruski lek i tamo se prodaje u apotekama.

Ako vec zelite provreni imunoloski preprata tada se opredelite za Gs-MAF Japanski
koji podize odbranbenu moc organizma i na taj nacin unistava celije cancera.
Znaci ne deluje direkno na celije cancera vec osoposobljava organizam da se sam
brani od nastale patologije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Uto Jun 21, 2016 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 21, 2016 1:09 pm
Postovi: 1
Da li mi neko moze pomoci I uputiti me kako da nabavim imunofan inekcije iz Rusije da su original I da se mogu u Srbiji transportovati ? Da li to neko od nasih ljudi prenosi ?Vidim da na forumu ima razno raznih oglasa a nigde broja. Unapred zahvalna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Pon Jul 18, 2016 7:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 18, 2016 6:41 pm
Postovi: 2
Da li neko ima konkretna iskustva sa lecenjem imunofanom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sub Avg 06, 2016 9:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 06, 2016 9:42 am
Postovi: 2
Ja moram da ispričam šta se meni desilo vezano za ovaj komentar. Ja već dve godine koristim imunofan, i meni je mnogo pomogao ali pre 4 meseca sam kupio 8kut imunofana preko oglasa, ljudi mi doneli uz tvrdnju da je on dobro transportovan i da je pravi. Mađutim već posle druge ampule ja sam se osetio da nešto nije u redu, kao da mi je nekako loše i da imama jezu što nikada do tada nisam osećao kada sam primao imunofan. Pomislio sam da je to od nekog virusa, to je trajalo sve vreme dok sam primao imunofan. napravio sam pauzu 10 dana i tada je nisam imao taj osećaj. Čim sam počeo da primam drugu turu od 10 imunofana opet sam doživeo to stanje, čim sam prestao i to je prestalo. Shvatio sam da nešto nije u redu sa imunofanom, zvao sam čoveka od koga sam kupio imunofan on mi je rekao da je sve u redu i da je to normalno!!!??? Kada sam mu rekao da nije jer imam dugogodišnje iskustvo u primanju imunofana i da sumnjam u to kako ga je on trasportovan, on mi je reako (normalno a šta bi drugo) da se na to pazilo jer pobogu pa svi kamioni imaju frižidere!!!!??? I tada sam shvatio da to švercuju kamionđije koji to prevoze u svojim kamionima u kojima da li rade ili ne rade frižideri da kada dođu na granicu oni moraju to negde da sakriju pa ga Boga pitaj gde kriju po kamionu na ovim visokim temperaturama i to danima dok su na putu. Ajde što sam bacio pare sad me brine i kakvu sam štetu naneo svom organizmu i zdravlju. Ljut sam na sebe što sam zbog par hiljada dinara uštede ustvari napravio samo još veću štetu sve one kutije sam bacio a sam Bog zna kakvu sam štetu svom telu napravio!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Ned Avg 07, 2016 2:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Kada bi osobe koje su koristile imunofan i koje tvrde da im je isti pomogao, bar pokusale da opisu na koji nacin (kojom vrstom dijagnostike) su utvrdili da im je isti pomogao u lecenju maligniteta, onda bi prica o ovom, ali i svakom drugom suplementu imala nekog smisla.
Ovakav nacin opisa, bar po mom shvatanju, vise se svodi na komercijalu raznih preprodavaca imunofan-a od stvarnog dejstva tog "leka"...sto bas i nije neka preporuka za nabavku, pre svega, zbog moguce kocke sa zivotom obolelog.
Kod borbe protiv maligniteta, novac je najmanje bitan...ali, izgubljeno vreme u zbludama je uglavnom nemoguce nadoknaditi!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: