Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Sre Nov 24, 2010 1:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 31, 2010 6:53 pm
Postovi: 8
Naime, bila sam na prezentaciji gore imenovanih sejkova, pa me interesuje strucno misljenje. Elem, onu su tu prezentovali da mi koliko god hocemo mozemo da se trudimo da se zdravo hranimo, ali nikako necemo uspeti da u potpunosti zadovoljimo potrebe naseg organizma, jer je hrana danas nedovoljno zdrava. Jednostavno hrana je usled raznih modifikacija izgubila svoje nutritivne vrednosti.
Interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim preparatom, da li se zaista opste stanje organizma poboljsava? Mama je trenuno na hemoterapiji, pa ako bi joj ovo poboljsalo imunitet, rado bih nabavila, ali iskreno sam skepticna. Da li su moje predrasude opravdane, ili ne?
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Čet Nov 25, 2010 12:58 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 27, 2010 4:17 pm
Postovi: 66
Ja se apsolutno slazem da je hrana danas nedovoljno kvalitetna a to moze da potvrdi svako ko malo razmisli koliko se danas sve prska, koliko ima aditiva u skoro svim industrijskim proizvodima, koliko je zemljiste osiromaseno zbog masovne proizvodnje hrane...
Herbalife nisam probala, ali svakako mislim da vam nece skoditi. Probala sam Vision prirodne dodatke ishrani i i dalje ih pijem sa velikim zadovoljstvom, a poznajem zenu koja je nakon hemoterapije dobila bukvalno novi zivot koriscenjem ovih proizvoda.
Raspitajte se lepo o svemu, to je moja osnovna preporuka.

_________________
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja odraslog coveka stedi 64 dinara;
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja deteta stedi 200 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Čet Nov 25, 2010 11:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 31, 2010 6:53 pm
Postovi: 8
Hvala na odgovoru! Radim na novim saznanjima :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Čet Nov 25, 2010 2:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
dacete poprilican novac za herbalife, da biste isplatili njihove skupe ambalaze, troskove sajta i piramidalne trgovine.

Citiraj:
Jednostavno hrana je usled raznih modifikacija izgubila svoje nutritivne vrednosti.


a sta drugo moze da pretrpi hrana, nego "razne modifikacije" da bi se jedan obrok nasao u kasicici sejka koji ima ukus cokolade, a u sebi nema cokoladu ?!?!

kupujte organsku hranu u prodavnicama zdrave hrane, to je sasvim dovoljno!!!!!!!

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Čet Nov 25, 2010 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 31, 2010 6:53 pm
Postovi: 8
da, upravo zbog toga i pitam. meni ona najotrovnija greeny smith jabuka deluje zdravije od tog praska, ali to je moje laicko misljenje, pa sam htela da se konsultujem sa kompetentnijim od sebe.
hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Čet Nov 25, 2010 11:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 27, 2010 4:17 pm
Postovi: 66
Mislim da nema potrebe za tolikim nepoverenjem kada su u pitanju dodaci ishrani. Cak i onaj najmanje kvalitetan ce vam vise koristiti nego nista. Svest o tome je mnogo rasirenija u svetu - po razvijenim zemljama i po lekarskim krugovima, takodje. Doci ce jednom takva svest i u Srbiju kao i sve sto dodje sa zakasnjenjem.
Katarina_e, razmislite jos jednom pre nego sto u startu odbacite alternativu kao nesto u sta ne verujete. Ako date sansu nekom proizvodu (pa makar to bio i Herbalife), dajete sansu majci da ima sjajan rezultat kao hiljade ljudi koji su slicnim nacinima povratili zdravlje na najbolji moguci nacin. A ako ne probate, ne dobijate cak ni sansu.

_________________
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja odraslog coveka stedi 64 dinara;
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja deteta stedi 200 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Pet Nov 26, 2010 11:17 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
DraganaC,

u medicini se barata cinjenicama - navedite studiju u kojoj je neki od proizvoda kompanije za piramidalnu trgovinu herbalife preporucen kao pomocno lekovito sredstvo

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Pet Nov 26, 2010 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Opet šverceri na djelu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Pet Nov 26, 2010 7:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 27, 2010 4:17 pm
Postovi: 66
drbgd,

Konkretno o Herbalife-u zaista ne znam skoro nista, tako da na ovo pitanje ne umem da odgovorim. Ali ako govorimo uopste o prirodnim dodacima ishrani, nepobitna je cinjenica da oni manje ili vise pomazu ljudima. Ja znam konkretno za ruske suplemente Vision da imaju preporuku Svetske Zdravstvene Organizacije, da su podrzani u Ruskoj akademiji med. nauka i ministarstva zdravlja, da su detaljno ispitani na nekoliko klinika u Rusiji i da je dokazana njihova efikasnost uz primenu duplog placeba na 5 klinika u Moskvi i St. Peterburgu. Licno sam videla i ruski udzbenik za pedijatriju gde se ovi proizvodi preporucuju kao pomocno lekovito sredstvo kod lecenja dece.
U sustini, najbitnije je da postoje zadovoljni korisnici, a takvih znam gomilu. Npr moj brat sa teskom alergijskom kijavicom u poslednjih 20 god odjednom nema nikakve tegobe tog tipa... Nijedne (dokazane) medicinske kapi mu nisu toliko pomogle, nijedan alergo-test, nijedna (dokazana, proverena) vakcina...
Takodje, ne zelim nikoga da ubedjujem da je nesto dobro ili nije dobro. To sam covek mora da uradi u svoje ime, a ja iznosim svoje misljenje. Smatram da je sebicno zadrzavati tako sjajnu informaciju samo za sebe.

_________________
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja odraslog coveka stedi 64 dinara;
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja deteta stedi 200 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Pet Nov 26, 2010 7:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Da Da, veoma teško maligno oboljenje alergijska kijavica. Imaš li još neki dokaz?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Pet Nov 26, 2010 8:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 27, 2010 4:17 pm
Postovi: 66
Ima...
Slusala sam coveka cije je dete od 3 godine imalo kancer pa mu je od hemoterapije stradala jetra toliko da je jedino resenje lekara bila transplantacija. Srecom, detetu su davali Vision proizvode i jetra mu se za nekoliko meseci potpuno regenerisala.

OK. Ocekujem sada bujicu skepticnih i zlobnih izjava, tako da verovatno vise necu posecivati ovu temu jer ne zelim da ubedjujem niti da se raspravljam. Ko ima zelju da proveri da li je ovo istina, neka mi pise na pp.
Pozdrav

_________________
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja odraslog coveka stedi 64 dinara;
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja deteta stedi 200 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: herbalife šejkovi i hemoterapija?
PostPoslato: Pet Nov 26, 2010 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 31, 2010 6:53 pm
Postovi: 8
Dobro, ni ja ne verujem da ce moju mamu izleciti taj sejk. to bi bilo apsurdno i smesno, pitala sam samo zbog poboljsanja opsteg stanja organizma, ipak u ovim situacijama covek mora raditi sve ne bi li poboljsao imunitet. i takodje me je zanimalo da li bi mozda upravo zbog ovakve situacije moglo da proizvede kontra efekat.
i za ovaj proizvod jedni kazu da nemaju vise akne, drugi nemaju ekcem, treci su smrsali...itd. ali meni to nista ne znaci dok ne cujem od adekvatne osobe (doktora) da je bezbedno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: