Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Energetski krug
PostPoslato: Sre Jan 13, 2010 2:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 12:40 am
Postovi: 9
Da li ste čuli za mesto u Maloj Krsni,ili kod Male Krsne,ne znam tačno,na sred puta ,gde postoji takvo zračenje,neću reći kakvo jer ne znam,da su mnogi izlečili vrlo ozbiljna oboljenje samo stajanjem u tom krugu 10-20 min,nekoliko puta u razmacima od po 7 dana? Rekli mi da su videli na tv-u pa sam mislila da tatu tamo povedem,jer ima progresivnu leukemiju,ali opet ne bih dok ne saznam kakvo je to tačno zračenje i može li ono biti potencijalano čak štetno za njegovu boljku(da je npr ubrza). Zna li neko nešto bliže o tome? Čak i lekari savetuju odlazak tamo.
To niko ne naplaćuje,da ne pomislite da je u pitanju manipulacija,već se koristi kao bilo koj prirodni izvor.
Hoću da potrošim sve prorodne mogućnosti pre nego možda ipak bude morao na hemoterapiju,jer pitanje šta će mu doneti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Sre Jan 13, 2010 12:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
cuo sam i bio sam tamo...ne znam da li mi je to pomoglo,mnogi kazu da je to nije nista,da se covek najvise izleci pomocu sugestije,kao:bio sam tamo i pomoglo mi je...ja sam isao tamo posle operacije a pre skenera,u medjuvremeneu sam zakacio neki virus i dobio strasne afte,za 7 dana sam oslabio oko 5 kg,nista nisam jeo...a rezulati-bombona,super,cak i pod takvom upalom...mnogo ljudi iz mog sela je i islo tamo,neki u ostavili palice,neki su ostavili pumpice i lekove zbog astme,dakle mozda pomaze a mozda ne...moj brat se leci od steriliteta.cak i pored nekih lekova,rezultati se nisu poboljsali,a posle krugovaa,bez lekova bili su skoro dobri...postoje 2 kruga tamo,jedan zahvata put i malo zemlje a drgi je skroz do neke cabice...vi idite tamo gde je na puti i malo do zemlje,jer su ljudi koji zive tu ogradili i napravili jedan dodatan krug,iz kog razloga ne nam,verovatno da i zaradili...dakle bio sam,i mozda mi je pomoglo...samo se tamo osecas kao da pocinjes da ludis...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 4:57 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Slavko_slavko je napisao:
...samo se tamo osecas kao da pocinjes da ludis...

Sto? Kako bi to opisao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 9:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 04, 2009 3:36 am
Postovi: 22
Lokacija: lazarevac
Slavko je verovatno mislio zbog toga zato sto svi stoje kao kipovi u tom krugu pola sata a deca petnaest minuta,ne moze da skodi treba sve probati a ja sam najvise cula da pomaze kod reumatskih problema,vise o ovome mozete pronaci pod nazivom"najdanovi krugovi".pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 11:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
kako bih opisao,pa ovako:osecaj je vrlo cudan,barem meni,dakle neki osecaj kao da se sve ovo ne desava,nesto vrlo cudno,barem sam ja takav osecaj imao...mozda pomaze,mozda ne ali vredi pokusati...mnogi su ljudi ostavili palice,ostavili pumpise,naocare...moju mamu posle toga nije vise bolela glava...imali smo jednu knjizicu,mislim da je od komsije uzeta i tamo pise sve o tim najdanovim krugovima,za sta se ide i koliko se stoji,sve ima svoje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Ned Jan 24, 2010 10:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 12:40 am
Postovi: 9
Slavko_slavko je napisao:
kako bih opisao,pa ovako:osecaj je vrlo cudan,barem meni,dakle neki osecaj kao da se sve ovo ne desava,nesto vrlo cudno,barem sam ja takav osecaj imao...mozda pomaze,mozda ne ali vredi pokusati...mnogi su ljudi ostavili palice,ostavili pumpise,naocare...moju mamu posle toga nije vise bolela glava...imali smo jednu knjizicu,mislim da je od komsije uzeta i tamo pise sve o tim najdanovim krugovima,za sta se ide i koliko se stoji,sve ima svoje...



Ćao Slavko,možeš li doći do te knjižice i videti kako deluje na leukemiju,i zašto nisi išao još,ako su ti rezultati bili tako dobri? Jel si ti bio tri puta kako se savetuje? Kako ti je sada,jel sva muka iza tebe? Nadam se da jeste. pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Ned Jan 24, 2010 11:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
znate kako,imam knjizicu,ne znam odakle ste...mogao bih da je kopiram i da vam je posaljem,ili da slikam najvaznije sa telefonom pa da vam posaljem slike...na zalost ne pise nista o leukemiji,ali je za podizanje imuniteta...znate kako se to ide,sad cud a prekucam:
prvi dan 30 minuta
drugi dan 30 minuta
sledi pauza od 5 dana,pa 6 dan 30 minuta
sledi pauza od 5 dana pa 6 dan 30 minuta

posle nismo isli jer sam ja krenuo sa hemoterapijama tako da nismo imali priliku,sad je zima pa necemo ici...moram napomenuti da me je posle prvog dana poceo boleti desni testis,ne da me je boleo,nego nisam mogao da sedim od bolova...na ultra zvuku je sve bilo ok,tako da je to bila reakcija,najverovatnije...sada je manje vise ok,ne mogu lekari da se usaglase sa misljenjima i tako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Pon Jan 25, 2010 3:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 25, 2010 3:25 pm
Postovi: 6
Hm, zanimljivo.

_________________
http://www.o2seo.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Uto Jan 26, 2010 2:08 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 10:38 pm
Postovi: 61
Ja sam isla,par puta..Meni nije pomoglo.Ali ja nisam imala neko konkretno oboljenje..Cula sam da mnogima pomaze...Inace,zaista se osecas cudno..kao da pocinjes da ludis..sto neko rece..Jer stojis u nekom krugu,ti i par ljudi...Zaista deluje cudno...Ne smes sat,telefon..nikakav metal da imas kod sebe.Mislim da ne moze da skodi.Moze jedino da koristi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Uto Jan 26, 2010 11:52 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
postoje i naucna objasnjenja zasto samo taj krug a ne neki druge...postoje jos cini mi se 2 kruga u srbiji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Uto Feb 02, 2010 9:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 12:40 am
Postovi: 9
Maki! je napisao:
Ja sam isla,par puta..Meni nije pomoglo.Ali ja nisam imala neko konkretno oboljenje..Cula sam da mnogima pomaze...Inace,zaista se osecas cudno..kao da pocinjes da ludis..sto neko rece..Jer stojis u nekom krugu,ti i par ljudi...Zaista deluje cudno...Ne smes sat,telefon..nikakav metal da imas kod sebe.Mislim da ne moze da skodi.Moze jedino da koristi...


A reci mi molim te,kako misliš nije ti pomoglo,kad i nisi imala neki konkretan problem? Zašto si u stvari išla i šta si očekivala? Šta si čula od ostalih ljudi koji su tamo bili kad i ti? Imaju li oni neke priče? Meni je samo problem da mom ocu to zračenje ne ubrza rast kanc.ćelija umesto da ih uništi. Npr, vitafon se ne preporučuje kod kancera i u vreme menstruacije,baš zato što dovodi do ubrzane cirkulacije koja bi pojačala krvarenja(koja u slučaju leukemije nastaju ionako spontano),a u slučaju raka ubrzala deobu istih. Reci mi molim te šta si još o tome saznala i koliko puta si išla i po koliko? Jel bila gužva? Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Uto Feb 02, 2010 10:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
dok maki ne odgovori ja cu...naime imam dosta komsija koji su isli,neki su batalili pumpice,neki su batalili palice,dakle hodali su normalno...koliko sam ja shvatio poenta je da se ide redovno...ne verujem da ce to zracenje da skodi tvom ocu,jer mislim da nije ono negativno tipa:x zraci,i ostalo jonizuce zracenje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Sre Feb 03, 2010 12:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 10:38 pm
Postovi: 61
I ja mislim da nece da skodi...A mozda moze da koristi..Pricali su ljudi tad da su neki ostavili stake,prohodali...Mozes da se raspitas u prodavnici pored za neke detalje.Nije bila neka preterana guzva..Par ljudi..Onda su dolazili drugi kad smo mi odlazili.Videla sam razne registarske tablice na kolima..Dolaze iz raznih gradova.Meni nije pomoglo.
Bistrooka,javi se na pp pa mogu da ti kazem kakav je moj problem bio,da ne pisem sad ovde..ako te interesuje..I htela bi jos nesto da ti predlozim da pokusas za tatu,ali ne bi ovde javno.Pa javi se..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Sre Feb 03, 2010 12:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ovako,ukoliko zelite mogu sad da slikam pa da posaljem slike od te knjzice...nije problem...ima tamo dosta ljudi,kao sto maki kaze,sa svih strana...ima i iz vojvodine,i sa juga srbije...nekad ima guzve bas,bas,a nekad nema uopste...mi smo jednom bili oko ponoci tamo,krenuli smo pa da stignemo,i nije nikog bilo,samo 2 ljudi i to su odatle iz tog mesta,gasterbajteri ali nikada nisu bili na "kamenu mudrosti" kako ja to nazivam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Energetski krug
PostPoslato: Uto Mar 09, 2010 9:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 14, 2009 4:14 pm
Postovi: 7
Prvenstveno pozdrav svima ! Moja majka,svekrva i muz su bili nekoliko puta u Maloj Krsni,stajali u Najdanovom krugu,ja sam bila jednom. Majka kaze da joj je podosta pomoglo,da se malo cudno osecala dok je stajala ali je ok. Komsija iz zgrade je isao i mogu vam reci da je poceo da hoda bez stapa ! E,sad, sve je to relativno,kao sto ne deluje lek na svakoga isto,posto su nam organizmi razliciti,tako,predpostavljam, ima razlicit uticaj na svakoga ponaosob.... A krug je inace PRIRODNO MAGNETNO POLJE i ne bi trebalo da steti nikom.....Toliko za sada . (Knjigu smo imali i mi) A pre nego su krenuli prvi put,kontaktirali smo telefonom licno Najdana koji je preporucio kada i koliko da stoje.Nazalost,Najdan vise nije medju zivima.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: