Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 27, 2012 3:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
E moja SVARGLA (simpatican vam je pseudonim) :) da se malo i nasalim.
U BOGA verujem i jednom cemo svi doci NJEMU NA ISTINU! Zao mi je sto vas suprug toliko pati i vi zajedno sa njim,pa i ovde na forumu ste dali nadljudske napore da bi mu pomogli a kamoli van njega.Da vam dam bilo koji savet (sem da kontaktirate tog RUBENA i procitate nesto o dr.Hulda Clark)nemam ga jer se i ja borim za mog oca i ne znam jos nista trebalo bi da krene na zracenje uskoro i ne znam da li je bolest napredovala ili nije ili sta vec.Nisam ni doktor jednostavno sam istrazivao i napisao sta moj otac koristi od alternative na mojoj temi i vi znate procitali ste to.Sta dalje da radite morate sami odluciti.Moj otac je vidno fizicki dobro i psihicki se drzi nekako i borimo se! NIJE NAM LAKO ALI DRZIMO SE! IPAK NADA UMIRE POSLEDNJA I VAS SUPRUG JE SA VAMA KO ZNA STA NAS SUTRA CEKA!NE DAJTE SE! I NIKO KO SE BORI SA OVOM BOLESCU ILI ZA SVOJE NAJMILIJE NE KLONITE DUHOM!

UZDRAVLJE SVIMA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 27, 2012 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
I meni je simpatican pa sam se zato i ulogovala,inace ja muza zovem svakakvim nadimcima,i tako lupam,ne znam nekad ni sta te rijeci znace,i od jednom sam ga zvala moja svargla,odakle mi to ne znam ni sama,pa su me pitali znam li sta je to,ja rekla da nemam pojma,a onda su mi rekli da ima ta neka kobasica,salama sta li,ja nikad cula :D
I tako on osta Moja svargla :lol:
Citala sam sta koristite i mi smo slicno,nema sta nismo,i sada korsitimo neke stvari neke smo izbacivali tokom mjesci,neke ubacivali,i sve je to po malo korisno,njemu je krvna slika i osnovni nalazi uvijek ok,ali tumor je problem,to nista ne smanjuje :(
I vama sve najbolje u ovoj preteskoj borbi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Apr 29, 2012 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm
Postovi: 11
Mi nismo dočekali vakcinu...
Moje nebo zvezdano se ugasilo...
Moga tate više nema..
Želim svim dobrim ljudima sa ovog foruma da izdrže, da se bore i da veruju u bolje dane... nadam se da će vakcina spasiti mnoge živote...
Pozdrav i svako dobro...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Apr 29, 2012 11:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
PRIMITE MOJE SAUCESCE!
KAD SE TAKO NESTO DOGODI PONESTAJU RECI...
SAOSECAM SA VAMA I NEDAJTE SE SIGURNO VAS GLEDA ODOZGORE I NE ZELI DA VAS VIDI TUZNU ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Maj 01, 2012 11:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Nebo zvezdano primite moje iskreno saucesce
Nemojte da se sikirate i mislite da bi mozda bilo bolje da ste uspjeli sa vakcinama,niko ko ih je uzeo nije ni malo bolje,a da ne kazem da je bolest u povlacenju ili pretvorena u hronicnu bolest,jos kad vidim da pisu da se sa vakcinama zivi kao sa dijabetesom i slicno digne mi se kosa na glavi,na sve te prevarante bi bacila atomsku bombu!Onda tvrde ovi prevaranti po medijima,da se mete povlace,sramota!
Mi smo sinoc dobili Dr. Rubena na Kubi i on je rekao da muz prima opet hemoterapiju,pa se cujemo nakon toga da pogleda kakvo je stanje i da li opet vakcine,medjutim mi se jako plasimo da muz nece ovu hemo izdrzati,previse je slab i iscrpljen,mrsav,a nemamo drugog izbora,nije malo sto smo bacili 6 000e na sve troskove oko vakcina,strasno!
Srecno vam svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sre Maj 02, 2012 2:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
sam homsek je napisao:
Imao sam adenocarcinom.Sada je to istorija.Zdrav sam kao i pre raka.Dali su mi 5 meseci.Bio sam stvarno blizu,samo oboleli znaju kako se osecaju.Kao i svi oboleli trazio sam sve sto moze da pomogne.Na sajtu American National Cancer Institut nasao sam da su se dosta obolelih mnogo popravili a neki izlecili od raka.Medju njima sam i ja.Pomogao mi je samo CoQ10.Pronasao sam de je nivo kod starih ljudi i svih obolelih od raka jako smanjen.Taj prirodni enzim CoQ10 ima ulogu u svakoj celiji.Daje energiju 95% svakoj celiji,povecava imunitet i dovodi do apoptoze u tumorskim celijama,tzv programiranu smrt celija tumora.Svi experimenti na zvotinjama (vidi to na Sajtu ANCI koji sam naveo) pokazali su da su neki rakovi nestali ali i kod drugih je bila significantna regresija.Desetina ili vise( anegdotal) izvestaja na istom Sajtu
su ili izleceni ili u velikoj remisiji.Taj enzim-CoQ10- je u prvoj liniji odbrane organizma.Svaka majka celija proizvede novu cerku koja je 100% IDENTICNA njoj.Ali ponekad u ovoj celiskoj deobi desi se neki "glic" da cerka celija ne lici i funkcionise kao majka.Ona je sada strana nasem organizmu i bice unistena.Ali ako odbranbene snage oslabe,ta celija se mnozi i divlje se
mnozi, e to je rak.Zakljucak je da nas organizam nije u stanju sa tom odbranom da zaustavi
rast raka. Ni moj CoQ10 ne moze da ubije trilione rakovskih celija ali moze da smanjuje njihov broj.Znaci velicina raka mora da se smanji.Kako? Hirurskim putem ili zracenjem.Sada CoQ10 moze da radi.I zaista radi.I pod takvim okolnostima velike su sanse za potpuno izlecenje.Tako sam se ja izlecio.Dobio sam 64 Graja zracenja (32 dana po 2 graja zracenja sa Lineac D 3 aparatom Siemensa) i uzimao CoQ10 po 400mg svaki dan i produzio jos dva meseca sa istom dozom.Rak je nestao.Imao sam 3 CT skena,po jedan mesecno,i svi su bili negativni.Cudili se i doctori da rak od 32mm (kao golf loptica) je nestao.Odgovaram na svako pitanje.Moj email je [email protected] Svaki dan se racuna,ne tracite vreme.Odmah na CoQ10.

Ljudi,proguglajte malo o ovom koenzimu CoQ10 ,ja gledao,cini mi se da ovo nije lose .Nabavio sam CoQ10 od 100mg ,krecemo i sa njime 400 mg dnevno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Maj 03, 2012 11:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 4:59 pm
Postovi: 50
Dosta sam se raspitivao oko te vakcine, trazio informacije. Ali ostaje problem, ko ovde moze tu vakcinu da da pacijentu? Ne verujem da bi ljudi iz bolnice hteli na svoju ruku, a opet i da daje nestručno lice kao npr ja il neko drugi, rizično je?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Maj 03, 2012 4:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Neoplanta da li ste igdje naisli na poziivna iskustva,ima li iko da mu je vakcina pomogla?
Sto se tice davanja vakcine kad smo svi mi nasli nekoga da daje mislim da nema razloga da i svi vi ostali bez problema to odradite
Kada je moj suprug bio na Kubi,posto je sestra bila sa njim,gledala je kada su mu tamo davali prvu vakcinu,Dr. joj je rekao ti ces mu davati kad odete kuci,ona je naravno odbila,jer nikad u zivotu nikom nije davala,on joj je rekao da nema cega da se plasi,nije tesko i da ne moze pogrijesiti,ona je svakako odbila
Bilo koja medicinska sestra koju platite ili poznajete (kao sto je slucaj sa nama bio) preko nekoga,moze vam dati,niko za to ne mora da zna,jer nije nista strasno,ne postoji posebna ,,nauka,, o davanju,nije komplikovano
Mi smo poznavali zenu (med.sestru) dolazila nam je kuci i davala mu,mislim da vecina ljudi tako radi
Mi smo u jako malom gradu,pa se proculo da je suprug isao po vakcine,tako da je njegova porodicna Dr. rekla da nikakav nije problem da ih prima,da je to njegova nova nada,naravno oni ne odgovaraju ako se jave kakve nuspojave,ali njih do sad niko skoro nije imao
Znaci bilo koja medcinska sestra moze da ih da,a uz vakcine cete dobiti upustvo kako se daju,neka ga prati i nece pogrijesiti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Maj 03, 2012 11:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 4:59 pm
Postovi: 50
Ovaj forum mi je jedini izvor informacija, tako da sem iskustava ovde, nisam pronašao nikakve druge informacije. Nazalost mi jos nismo doneli odluku o nabavci vakcine, jer je tata veoma skeptičan u vezi nje, i jako je tvrdoglav. Kako se vas muz sada oseća ŠVARGLA? Da li ima nekih promena?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Maj 04, 2012 2:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Pa sa pravom je i skeptican jer ono sto se pise po medijima o vakcini nije ni priblizno tacno,a nigdje ja ne nadjoh nekog da mu je od vakcina bolje....
Procitajte prethodne postove,pisala sam da je mom muzu bolest bila stabilna do skoro,sad kako je primao vakcine bolest se na plucima prosirila,od ponedeljka treba da krene sa novom terapijom,Taxotera,jako je lose,bolovi su strasni,ne znam kako ce izdrzati sve ostalo sto ga ceka i to me najvise plasi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pon Maj 07, 2012 9:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2012 12:18 pm
Postovi: 16
Pozdrav svima,
nov sam i nadam se da cu jos dugo da ostanem na ovom forumu.
Kao sto sam vise puta procitao ovaj forum je jedino mesto gde mogu da nadjem prave informacije, pa zelim svima unapred da se zahvalim sto dele svoja iskustva.

Mom ocu je pre par dana postavljena konacna dijagnoza carcinom pluca i to sitnocelijski.
U nekod od predhonih postova sam procitao da ova vakcina deluje samo na krupnocelijske. Da li je to proverena informacija?

Mnogo bi mi znacio tacan odgovor, da znam na koju stranu da trazim dalje.

Pozdrav svima i svima u ovom trenutku zelim sto i sebi, da svojim voljenim osobama bude puno bolje.

_________________
Vladica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sre Maj 09, 2012 12:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Pozdrav Ognjanovic!
Sto se tice te informacije da je samo za krupnocelijski je provjerena i tacna,moj sugradjanin koji takodje ima sitnocelijski karcinom je poslao svoje nalaze na Kubu da pita za vakcine,u mejlu su ga odbili jer nije krupnocelijski,medjutim onda su oni telefonom kontaktirali Dr. Rubena pa na njihovo insistiranje on je rekao da on moze primati vakcine,jer one nemaju neke nuspojave,nece mu skoditi i bazirane su da jacaju imunitet,sad da li ce imati ikakvu korist i zasto onda kazu da su samo za krupnocelijski ja nemam odgovor na to pitanje i mene to zanima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sre Maj 09, 2012 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2012 12:18 pm
Postovi: 16
Cao SVARGLA,

kontaktirao sam smc u Kubi i dobio sam odgovor da nije namenjen za sitnocelijski, ali sam ih zamolio da provere da li ima nekog ucinka i ako nema da mi predloze neki tretman.

Javljam cim mi stigne odgovor. Inace sve sto se desava mom ocu pisem na sledecem threadu: http://www.doktor.rs/forum/onkologija/carcinoma-bronchogenes-microcellulare-t44071.html, tamo cu da postavim i textove emalova kad dobijem sve odgovore, ako nista drugo bar da ostane kao primer.

Pozdrav,

_________________
Vladica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pon Maj 14, 2012 12:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2012 1:50 pm
Postovi: 13
Da li neko ima neke sveye informacije ya vakcinu...mi cekamo odgovor sa Kube,pa verovatno po vakcinu,s tim sto moj otac nije bas sposoban sam da ide..hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Jun 28, 2012 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 2:19 pm
Postovi: 2
Nov sam na forumu, pa imam par pitanja u vezi vakcine CimaVax-EFG, da li je neko upoznat sa kriterijumima u vezi primanja vakcine, zatim postupak dobijanja vakcine iz Kube, znaci kome treba pisati, slati dokumentaciju, sa kim treba stupiti u kontakt, i slicno, unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: