Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Apr 10, 2012 10:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 9:18 am
Postovi: 28
SVARGLA je napisao:
I da napomenem ovo nije alternativa sto je najzalosnije,Vidatox mozda i jeste,ali Cimavax nije a prevara je ocito velika

Moja majka ima tumor pluca, metastaza od tumora dojke. Prestala je sa hemoterapijama od pre 8 meseci, 6 meseci pije od lekova samo Vidatox i od tad joj stanje daleko bolje. Bila je u novembru prosle godine kriticno da smo svasta mislili a sada se vec lepo oporavila, makar da moze da izlazi napolje, proseta stotinjak metara a da se zadise u granicama normale i da generalno bolje izgleda njeno celokupno stanje, osims to s pocele neke mucnine da je muce, ali to vec nije tema za ovo ovde.
Sada smo odlucili da je saljemo na Kubu, makar su meni odgovorili da nemaju rezultate kada je metastaza u pitanju, ali da ako hocemo, mozemo da je posaljemo na kubu. Ono sto me interesuje, a sto nigde nisam video, mozda negde i stoji, je neka cena za tu prvu etapu i kako to sve ide, vremenski, smestaj itd. Vidim da ima 4 etape,d a se daje u misice itd, i neke cene od 7200ecu, iliti njihe valute sto je valjda isto sto i 7200 usa dolara. SAd,, jel to cena za ceo program, koliko kosta samo star, koliko se ostaje na kubi za pocetak? Ako moze to malo detaljnije da podelite sa nama. I jos neko iskustvo nekog ko je bio. Ovako slusajuci ispada da ne pomaze nesto, ali opet treba sve probati, ako na je Vidatox pomogao zelim da verujem da ce pomoci i ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Apr 10, 2012 11:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Drago mi je da je vasa majka bolje,od cega god
Da,to je cijena koju su nama iz tog Cuban medical services ponudili,ali je nas izaslo na kraju jeftinije jer nismo isli preko njih,moji su u februaru platili oko 4200 CUC,a u nju je ulazilo za 2 osobe,4 nocenja,hrana,pregled i kosultacije kod Dr.,uradjeni su UZ abdomena,rengen pluca i vadjena je krv,i vakcine,tih 20 bocica (10 cimavax i 10 montanide),ja dolazim do informacija da su vakcine u medjuvremenu par puta poskupljivale i da imaju namjeru jos da im dizu cijenu,to sve naravno morate da provjerite kada ih kontaktirate
Jos nesto,ja ovih dana ,,kopam,, po stranim forumima i vidim da svi oni iz Amerike,Australije itd... koji su po vakcine isli u Peru ili Maleziju dobijali su za tih 5 primanja duplo vece doze,radjeni su im neki mnogi nalazi,izmedju ostalog i test na EGFR mutaciju,nama tamo niko ama bas nije spomenuo ni jedan nalaz,sto me sve navodi da posumnjam da nas neko na Kubi malo ne pravi budalama,u Peru i Maleziji odma kazu da ako se nakon tih 5 ili 6 tura pokaze da vakcine djeluju morace osoba,naravno ako moze i zeli da uzima i dalje po jednu na svakih 28 dana dok god ne dodje do sirenja bolesti,takodje spominju neki test iz krvi iz kojeg se vidi da li vakcina djeluje,a nama na Kubi rekli samo da nakon tih 5 uradimo UZ abdomena,rengen i da se javimo Dr. Rubenu,kojeg baj d vej i niko ne moze da dobije,onda ne znam kome da se obratim nakon ovih 5 i ko ce mi reci dal je ovo vrijedilo ili ne i sta dalje!?
I jos nesto koliko sam shvatila u Peruu i Maleziji i ne daju izgleda ko je u ,,losijem,, stanju vakcine,vec osoba treba da je u poprilicno dobrom stanju,da se krece i mislim da mora biti radno sposobna,ali se pitam koja osoba koja je IV stadijum se tako ponasa i osjeca!?Ovi na Kubi daju svima vakcine,mozete imati metastaza koliko god
Toliko stvari koje se ne podudaraju pa meni vise nista tu nije jasno
To me jako brine i ljuti,zato ljudi ko god da odluci da ide na Kubu po vakcine naoruzajte se pitanjima i ne idite nazad dok god ne dobijete sve odgovore,za taj novac su nam duzni dati sve odgovore,nemojte da ostanete ovako zbunjeni i uplaseni kao mi,srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sre Apr 11, 2012 1:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav ,

Svargla kako se sad oseca vas suprug posle svih tih 5 terapija cimavaxom i da li ste radili neka analize njegovog trenutnog stanja?Slazem se sa mnogima ovde i ni meni nije jasno kako je to sve objasnjeno a mislim IV stadijum da covek bude u dobrom stanju stvarno nema smisla.Nadam se da ce vasem suprugu poceti pozitivno da deluje ta vakcina sa Kube posle svih tih isprimljenih terapija jer i ja ulazem velike nade u tu vakcinu.Treba naravno biti oprezan i sve isproveravati i pitati sto se te vakcine tice i vidatoxa isto jer sad neko kaze da u Albaniji i Brckom nije orginal vidatox kao sa Kube pa ne znam sta vise da mislim zaradjivati na tudju muku je veliki greh ne mogu da verujem da takvih ljudi ima ali to nije tema.Drzite se zelim vam sve najbolje i ne gubite nadu i ne samo vi nego svi mi koji se borimo sa bilo kakvim zlom zvanom bolest!

NEKA NAM JE BOG U POMOCI SVIMA

zokac24


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sre Apr 11, 2012 2:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Pozdrav i vama
Ovako,moj suprug jos nije isprimao svih 5 vakcina,za 2 nedelje treba da primi jos tu petu,zadnju od tih koliko smo dobili
Vec sam pisala da je nakon trece vakcine na redovnoj mjesecnoj kontroli njegov Dr. rekao da je doslo do manje progresije bolesti,tada sam se razocarala,ikao da napomenem da nam je Dr. Ruben na Kubi rekao da ne ocekujemo nista dok se ne isprima sve 5,ali ako je nakon terce doslo do progresije ne znam kako ce se racunati ti nalazi nakon pete,jer on bi trebao da uporedi snimak koji je on radio mom suprugu tamo i taj nakon pete vakcine!? :roll:
Ja ne znam sta se sa mojim suprugom desava tacno jer on vec osmi mjesec kako je na Tarcevi nije nikako detaljnije sav sniman,ni magnet ni CT,samo mu Dr. radi svaki mjesec UZ abdomena,rengen pluca i brojne analize iz krvi,ja sam ga na poslednjoj kontroli pitala kada ga namjerava detaljno snimati jer se ne osjeca dobro i jer nije vec mjesecima sniman,on je rekao nasnimao se on i te kako,tako nesto u tom smislu,i sta da kazem na to sve :roll:
Suprug nije bolje otakako prima vakcine,vec je i malo losije,jedino se po nekad popravio san po noci,bolje i vise spava,sad dal je to od vakcine ili sto bolove flasterima suzbijamo kako umijemo ne znam....
Ja ne zelim svima ubiti nadu o vakcini,iako tako vjerovatno zvucim,ali to je tako jer sam vidjela da je moj muz losije,a oni sa vakcinom obecavaju svasta nesto od nuspojava da ce se popraviti,kod nas nije nista,cak je kasalj i disanje malo losije,onda u kontaktu sam sa jos 2 ljudi i ni njima nije bolje,cak je jedan covjek na zalost preminuo nakon isprimanih svih 5,zato sumnjm u sve to,nekako mi je nelogicno da nikome nije pomogla!?
Jesmo mi svi tezi slucajevi,da tako kazem,uglavnom sve IV stadijumi i sa vise metastaza na drugim organima,ali onda ako kod takvih slucajeva vakcina ne moze nista da napravi oni to trebaju da kazu i da nam ne uzimaju dzaba novac,jedino ako neko zahtjeva na svoju ruku da opet proba,sto da ne
Hvala vam Zokac,vidjela sam da se mucite cekajuci zracenje,kod nas u Republici Srpskoj bar nemamo tih problema,mi do sad nismo imali ni nestasicu citostatika,sto vidim kod vas u Srbiji malo pa nema neki lijek,Traceva koja je jako skupa nam se redovno daje svaki mjesec,za sad,iako ne znam da li mom muzu i ona ista pomaze
I vama sve najbolje i drzite se,a svijet je pun zlobnog i uzasnog naroda,samo se cuvajte dobro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Apr 12, 2012 11:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
http://www.youtube.com/watch?v=PJmmrMNQ ... re=related

Evo nekih informacija,nije lose poslusati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 13, 2012 6:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pa sta nam radi ova drzava?JEL TO JOS JEDAN POLITICKI MARKETING?SRAMOTA! No ne gubimo nadu i borba! A ONI NEK LAZU NECEMO IM MI SUDITI DOCI CE BOGU NA ISTINU! Ne dajte se i idemo dalje! IPAK POGLEDAJTE I OVO STA SU OBECAVALI:

http://www.youtube.com/watch?v=2lzgg2QfsIs

BOZE POMOZI NAM

zokac24


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 13, 2012 6:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pa sta nam radi ova drzava?JEL TO JOS JEDAN POLITICKI MARKETING?SRAMOTA! No ne gubimo nadu i borba! A ONI NEK LAZU NECEMO IM MI SUDITI DOCI CE BOGU NA ISTINU! Ne dajte se i idemo dalje! IPAK POGLEDAJTE I OVO STA SU OBECAVALI:

http://www.youtube.com/watch?v=2lzgg2QfsIs

BOZE POMOZI NAM

zokac24


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Apr 17, 2012 10:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Obecavaju,videcemo sta ce to biti....

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vest ... a+rak.html

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vest ... olest.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Apr 26, 2012 9:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
EVO STA SAM PROCITAO DANAS I RAZOCARAO SE NAZALAOST...
Sta nam rade mediji,stampa,strasno.
NE DAJTE SE I KO ZNA STA JE ISTINA A STA LAZ...

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ak ... s-ispituje

BOZE POMOZI NAM SVIMA

ZOKAC24


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 27, 2012 1:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
E moj Zokac,jadni smo li svi mi,kakva su djubrad ljudi ne zasluzujemo nista,ni zivot,ni nista,zivotinje su od nas bolje 100 puta!
Strasno je to sta rade svi prevaranti,ja cesto kazem ajde kad neko laze,po malo vara,da tako kazem,na poslu neke stvari,tezak je zivot (ja ni to ne bi znala,ali do nekle tazumijem) mora se nekako prezivjeti,porodica nahraniti,muka natjera na svasta,ali kad na ovaj najcrnji nacin ljude ovako ,,muzu,, ti se ne boje nicega niti u ista vjeruju,iskreno se nadam da postoji Bog koji to sve gleda i da kad dodje taj sudnji dan svima nama da ce platiti za sve!
Evo naseg zvjestaja,prekljuce u srijedu je primljena i 5 poslednja vakcina,juce smo bili na redovnoj mjesecnoj kotroli i Dr. je potvrdio definitivno ono cega smo se plasili,na plucima je dosli do progresije bolesti,koliko nije komentarisao,dovoljno da ukine Tarcevu i da pocnemo sa Taxoterom,muz ne zna sta da radi,a ni ja nisam pametna,od danas cemo probati kontaktirati Dr. Rubena na Kubi da da vidimo sta on kaze i ima li smisla vise nastavljati sa vakcinama,nadam se da cemo ga dobiti i skontati sta nam je ciniti
Muz i ja se plasimo hemoterapije jer je on previse oslabio,ima jake bolove,ne osjeca se dobro,bojim se da bi ga samo jos vise srusila,dokrajcila,on uplasen,a i ja,vidjecemo...
A sto se vakcine tice ne znam vise izgleda stvarno da ne djeluje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 27, 2012 3:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
E moja SVARGLA (simpatican vam je pseudonim) :) da se malo i nasalim.
U BOGA verujem i jednom cemo svi doci NJEMU NA ISTINU! Zao mi je sto vas suprug toliko pati i vi zajedno sa njim,pa i ovde na forumu ste dali nadljudske napore da bi mu pomogli a kamoli van njega.Da vam dam bilo koji savet (sem da kontaktirate tog RUBENA i procitate nesto o dr.Hulda Clark)nemam ga jer se i ja borim za mog oca i ne znam jos nista trebalo bi da krene na zracenje uskoro i ne znam da li je bolest napredovala ili nije ili sta vec.Nisam ni doktor jednostavno sam istrazivao i napisao sta moj otac koristi od alternative na mojoj temi i vi znate procitali ste to.Sta dalje da radite morate sami odluciti.Moj otac je vidno fizicki dobro i psihicki se drzi nekako i borimo se! NIJE NAM LAKO ALI DRZIMO SE! IPAK NADA UMIRE POSLEDNJA I VAS SUPRUG JE SA VAMA KO ZNA STA NAS SUTRA CEKA!NE DAJTE SE! I NIKO KO SE BORI SA OVOM BOLESCU ILI ZA SVOJE NAJMILIJE NE KLONITE DUHOM!

UZDRAVLJE SVIMA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 27, 2012 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
I meni je simpatican pa sam se zato i ulogovala,inace ja muza zovem svakakvim nadimcima,i tako lupam,ne znam nekad ni sta te rijeci znace,i od jednom sam ga zvala moja svargla,odakle mi to ne znam ni sama,pa su me pitali znam li sta je to,ja rekla da nemam pojma,a onda su mi rekli da ima ta neka kobasica,salama sta li,ja nikad cula :D
I tako on osta Moja svargla :lol:
Citala sam sta koristite i mi smo slicno,nema sta nismo,i sada korsitimo neke stvari neke smo izbacivali tokom mjesci,neke ubacivali,i sve je to po malo korisno,njemu je krvna slika i osnovni nalazi uvijek ok,ali tumor je problem,to nista ne smanjuje :(
I vama sve najbolje u ovoj preteskoj borbi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Apr 29, 2012 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm
Postovi: 11
Mi nismo dočekali vakcinu...
Moje nebo zvezdano se ugasilo...
Moga tate više nema..
Želim svim dobrim ljudima sa ovog foruma da izdrže, da se bore i da veruju u bolje dane... nadam se da će vakcina spasiti mnoge živote...
Pozdrav i svako dobro...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Apr 29, 2012 11:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
PRIMITE MOJE SAUCESCE!
KAD SE TAKO NESTO DOGODI PONESTAJU RECI...
SAOSECAM SA VAMA I NEDAJTE SE SIGURNO VAS GLEDA ODOZGORE I NE ZELI DA VAS VIDI TUZNU ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Maj 01, 2012 11:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Nebo zvezdano primite moje iskreno saucesce
Nemojte da se sikirate i mislite da bi mozda bilo bolje da ste uspjeli sa vakcinama,niko ko ih je uzeo nije ni malo bolje,a da ne kazem da je bolest u povlacenju ili pretvorena u hronicnu bolest,jos kad vidim da pisu da se sa vakcinama zivi kao sa dijabetesom i slicno digne mi se kosa na glavi,na sve te prevarante bi bacila atomsku bombu!Onda tvrde ovi prevaranti po medijima,da se mete povlace,sramota!
Mi smo sinoc dobili Dr. Rubena na Kubi i on je rekao da muz prima opet hemoterapiju,pa se cujemo nakon toga da pogleda kakvo je stanje i da li opet vakcine,medjutim mi se jako plasimo da muz nece ovu hemo izdrzati,previse je slab i iscrpljen,mrsav,a nemamo drugog izbora,nije malo sto smo bacili 6 000e na sve troskove oko vakcina,strasno!
Srecno vam svima


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: