Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pon Feb 18, 2013 10:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 17, 2013 10:16 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima koji se bore sa bolescu, mom ocu je ustanovljen adenocarcinom pluca zahvacena su mu oba plucna krila pa su nam rekli da ne moye operacija, trebalo bi ove nedelje da ga posaljemo na Kubu sa rezultatima i sa nadom da ce mu tamo pomoci, probacu stalno da vas obavestavam sta i kako se desava pa bih voleo da oni koji imaju neka iskustva sa ovom bolescu i sa lecenjem na Kubi da mi malo pomognu! Hvala unapred svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Feb 24, 2013 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 17, 2013 10:16 pm
Postovi: 2
Evo da javim kao sto sam obećao, od Kube jos nista rekli su nam da mora da brimi prve dve hemoterapije pa tek može da primi cimavax, ne znam da li će ići tamo ili će nam poslati vakcinu, za sada pije Vidatox 3 x dnevno po 5 kapi i poslali su nam Hebertrans za jačanje imuniteta, to su vakcine za jačanje imuniteta dok bude primao hemoterapiju koje se daju dva puta nedeljno po jedna. Nadamo se najboljem kažu da je i on jako dobar i da može da dovede po velikog poboljšanja i smanjenja tumora


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 18, 2013 3:51 pm
Postovi: 7
Dragi Ljudi, ja u svom vlasnistvu trenutno imam kubanske vakcine CIMAvax-EFG.
Nabavio sam ih za svoga strica koji je bio u odmakloj fazi raka pluca, vakcine su nazalost kasno stigle za njega i nije stigao da ih primi, bolest je kasno uocena, brzo napredovala i nije bilo dovoljno vremena. Ne bi zeleo da neko pomisli kako hocu da profitiram na necijoj nesreci jer to zaista nije razlog. Vakcine sam kupio kreditom koji sam podigao u banci i zbog toga ih sada prodajem.
Ukoliko su nakome ove vakcine potrebne naka me kontaktira na E-mail [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sre Maj 01, 2013 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 1:52 am
Postovi: 1
jechak je napisao:
Moj tata je veceras primio prvu dozu vakcine, nikakvih promena nije bilo, sto se temperature tice njemu je to vec mesecima normalno oko 37.4-37.6,tako je i ada nije skakala nije ni spala. Mada j pre vakcine primio urbazon, tako je savetovao lekar koji ga vodi na VMA (kaze da mu je to rekao doktor sa Kube sa kojim je razgovarao). Eto toliko od mene za ovaj put. Pozdrav


Jechak, molim te mozes li mi poslati broj tel. doktora koga si kontaktirala u BG. Moja mama ima rak pluca, pa planiram sto prije da provijerim da li je kandidat za primanje cimavax-a, a posle i da nabavim iste. Nova sam ovdje pa bilo kakve informacije, vezano za kontakte doktora, su mi korisne. Unaprijed hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Mar 01, 2015 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 01, 2015 11:30 am
Postovi: 1
ako neko ima info,neka pomogne.moj otac ima planocelularni karcinom pluca,prosli 4 ciklusa hemo,sad me zanima,ima li neko iakkvu informaciju,iskustvo vezano za ovu vakcinu i ovu dijagnozu.ima li efekta ili ne? jel nekom pomogla ili ne? zahvaljujem unaprijed za svaku korisnu informaciju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Jan 12, 2016 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2016 9:59 pm
Postovi: 1
ja sam nabavio lek ovde decko donosi lek iz kube https://www.facebook.com/Cimavaks-vakci ... 468522802/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Jan 31, 2016 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 31, 2016 6:37 pm
Postovi: 5
Posedujem 5 doza cimavax vakcine,po vakcine sam lično išao na kubu.Vakcine su bile namenjene za moga oca ali je bolest već bila daleko napredovala.Posedujem i račune sa klinike La Pradera kao i snimke sa lekarima koji daju detaljna upustva za upotrebu vakcine.Preporuka lekara je bila još i interferon alfa kao i hebetrans vakcina jer je na jetri bila velika metastaza.
Dušan
063 7232811


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Jan 31, 2016 8:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 31, 2016 6:37 pm
Postovi: 5
prodajem 5 doza cimavax vakcina,lično sam išao na kubu po njih,posedujem I račun sa klinike La Pradera kao i snimke sa kubanskim lekarom o načinu primene vakcine.Vakcine su bile namenjene za moga oca koji je nažalost uspeo da primi samo prvu terapiju.Lekar sa kube koji je nedavno i kod nas gostovao,preporučio mi je i interferon alfa kao i hebetrans koji služe bržoj i boljoj re generaciji jetre u slučajevima velikih metastaza na njoj.Znam kroz kakve periode ljudi prolaze zbog ove bolesti ali ipak se borite sa njom i ne dozvolite da se ona bori sa vama.
Dušan
063 7232811


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Mar 22, 2018 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 22, 2018 6:51 pm
Postovi: 2
Treba mi savet za majku ima karcinom pluca iz vasih iskustava sta da jede i koju terapiju da probamo,znam sve da zavisi od x faktora ali neka prva pomoc za pocetak
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Apr 15, 2018 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 15, 2018 11:16 am
Postovi: 1
Posedujem 7 doza Hebertrans vakcine. Kupljene su u Beogradu, preko posrednika za suprugu, koja, nažalost, nije izdržala lečenje do kraja.
Zainteresovani se mogu javiti na 0641571908.
Dragan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Apr 15, 2018 11:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можеш да погледаш и на мом сајту у овој http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/tumor и неколико наредних текстова.

Mrbakero je napisao:
Treba mi savet za majku ima karcinom pluca iz vasih iskustava sta da jede i koju terapiju da probamo,znam sve da zavisi od x faktora ali neka prva pomoc za pocetak
Hvala

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Ned Dec 23, 2018 6:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 12, 2015 5:11 pm
Postovi: 5
Lokacija: Novi Sad
Da li je nekom ostalo vakcine i da li mozda zna nekog kome je mozda preostalo neupotrebljene vakcine? Moj otac ima adenokarcinom tj karcinom pluca, ali nisam u mogucnosti da prikupim toliko novca koliko je potrebno da bih nabavio sa kube, pa bih zamolio ljude dobre volje, da mi pomognu, da omogucim ocu da primi lek. Inace, ispunjava sve uslove za primanje vakcine (primljena hemoterapija vec, postignuto stabilno stanje, dobar opsti status...) samo nemam finansijskih mogucnosti jer sam student, a roditelji su mi penzioneri.

Jos jednom molim ljude dobre volje da mi pomognu, mnogo bi mi znacilo, a svi oni koji su se nasli u ovoj situaciji znaju koliko nam znaci da pomognemo svojim najblizima.

Rale - 0641708270


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: