Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Sub Apr 21, 2012 6:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
AtinaBG je napisao:
Vuce, daj da prvo ljudi pocnu stvarno da se lece tim alternativnim metodama, pa da onda pljujemo po lekarima. Cudi me da ljudi poput Steva Jobsa (koji nije hteo hemioterapiju), Patrika Svejzija, a sada i Uga Caveza nisu otisli na tu kliniku u Meksiku da se izlece. Pa ako je neko informisan i ima sve najbolje i najkvalitentije, od hrane, lekova, doktora, onda su to oni. Pa da moze rak tako lako da se leci alternativom, sto bi uopste iko isao kod lekara (kao i za sve ostalo), svi bi se sami lecili kod kuce. Mozemo sami sebi i zube da popravljamo kod kuce. Mislim, daj malo budi realan. Evo tebi prepustamo da nadjes idealni alternativni mix za izlecenje raka. Kad budes objavio rezultate svog istrazivanja i kad budes poceo tako da lecis ljude masovno, sigurno ces postati mnogo bogat! Ja se tu slazem sa Patrikom Svejzijem koji je rekao "da neko stvarno ima lek protiv raka, bio bi mnogo poznat i mnogo bogat".


Patrik Svejzi se lečio konvencionalnim metodama, ne alternativom. Ne postoji nikakav 'čaroban' lek za rak, niti će ga biti u skorije vreme. Da li ćemo ozdraviti, zavisi samo od našeg stava prema bolesti. Od našeg truda da bolesno stanje prevaziđemo. Načini su besplatni, ali nisu jednostavni, jer podrazumevaju korenitu promenu stila života.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Uto Maj 01, 2012 5:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 11, 2012 12:53 pm
Postovi: 29
barajevo je napisao:
Za pocetak, samo informacija iz jednog casopisa "lekovito bilje" (imaju odlican clanak o lecenju raka besike) da se B17 moze nabaviti i u Srbiji. Salju i pouzecem a naruciti se moze na tel. 062 77 33 50

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je bas farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se lece samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor u stvari rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor, sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.


ne bih da se bavim time sta je rak.
postoji lek za svaku bolest-samo je pitanje dali znate koji je to preparat,biljka ili nesto drugo-i dali vam je dostupan.
sto se b17 tice reklamirate nesto sto nemate poima sta je,ko ga proizvodi,gde ga sve prodaje i koja su mu dejstva.u Srbiji je najlakse prodavati i varati ljude a taj b17 nije nikakav lek i nemoj da navlacite jadne i bolesne ljude da bih ste vi imali nekakvu materjalnu korist.
zaradite novac na neki drugi nacin-ne drzite kraj da bih neko drugi vodio kolo!Nemac koji je "autor"ovog,po tebi leka ima sudsku zabranu prodaje istog u Nemackoj a u Srbiji moze da radi sta hoce!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pon Maj 21, 2012 10:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 08, 2012 12:27 am
Postovi: 1
Elvise molim te mi posalji svoj broj telefona jer zelim da zapocnem terapju Cezijumom i trebaju mi tvoji saveti. Mozes me i direktno pozvati na 060 13 13 736 Bicu ti veoma zahvalan.

Marko Vulovic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pon Maj 28, 2012 5:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
AtinaBG je napisao:
Vuce, daj da prvo ljudi pocnu stvarno da se lece tim alternativnim metodama, pa da onda pljujemo po lekarima. Cudi me da ljudi poput Steva Jobsa (koji nije hteo hemioterapiju), Patrika Svejzija, a sada i Uga Caveza nisu otisli na tu kliniku u Meksiku da se izlece. Pa ako je neko informisan i ima sve najbolje i najkvalitentije, od hrane, lekova, doktora, onda su to oni. Pa da moze rak tako lako da se leci alternativom, sto bi uopste iko isao kod lekara (kao i za sve ostalo), svi bi se sami lecili kod kuce. Mozemo sami sebi i zube da popravljamo kod kuce. Mislim, daj malo budi realan. Evo tebi prepustamo da nadjes idealni alternativni mix za izlecenje raka. Kad budes objavio rezultate svog istrazivanja i kad budes poceo tako da lecis ljude masovno, sigurno ces postati mnogo bogat! Ja se tu slazem sa Patrikom Svejzijem koji je rekao "da neko stvarno ima lek protiv raka, bio bi mnogo poznat i mnogo bogat".

Hoces da kazes atina da se niko nikada nije izlijecio alternativnom medicinom??? kupi knjigu "antikancer novi nacin zivota od dr.davida strajbera americki doktor koji je imao tumor na mozgu a kasnije i recidiv pa kad procitas tu knjigu vidjeces kako se taj poznati doktor izlijecio posle toga je i napisao knjigu,da bi se znalo kako treba da se gleda na danasnju medicinu koju je i sam ucio a kako na alternativnu ,onda imas knjigu od dr.Lorin Dej-kako sam pobedila rak,,,imas ta dva primjera koji su izdali knjige pa su postali poznati po tome i jos su i sami doktori,a pored njih je jos dosta ljudi sirom svijeta pobijedilo rak,ali ne zbog ove danasnje nazovi medicine vec zbog pravog shvatanja te bolesti i na takav nacin i pravo lijecenje,a ne samo kljukanje tabletama,zracenje i nista drugo! Na VMA na odeljenju neurologije se u okviru obroka za rucak,veceru dijeli svinjsko meso,ej o cemu se tu radi,zatim slatka peciva,hidrogenizovane masti,dorucak,sve puno bijelog secera,bijeli hleb,i ko moze ikome da prica da se ova nazovi danasnja medicina trudi da sprijeci bolest zvanu rak!!!! Nemoj tako da pricas,nazivati danasnju medicinu ozbiljnom po pitanju lijecenja raka je maximalno neozbiljno!!! Da je medicina ozbiljna prvo bi se ishrana u svima ustanovama gdje su oboljeli od tumora uskladila sa potrebama pacijenata za pravilnom ishranom,sto je i osnovno,gdje nece biti nikako crvenog mesa,peciva,bijelog hleba,cajeva i drugih napitaka zasecerenih bijelim secerom,itd,sve stvari koje pomazu da rak napreduje i da pacijentu bude samo losije! I ti meni kazes da budem malo realan kad pisem za altenrativnu medicinu i danasnju koja sve radi da profit nikako ne padne i da se nastavi epidemija raka u cijelom svijetu! Kako mislis da medicina zaustavi i sprijeci sirenje tumora a da ne promijeni i koriguje ishranu kod oboljelog,jer ako pacijent koristi secer i jede crveno meso a ima tumor bilo koji lijek mu nece pomoci vise,jer unosi u sebe ono od cega tumor nastaje i od cega se siri,Atina procitaj malo pa vidi od kada datira ovaj vid lijecenja raka,hemoterapija i zracenje,pa mi reci kako to da posle toliko godina ne mogu da nadju bolje resenje ako vec ne mogu lijek ali nesto bolje za lijecenje od samog ubijanja i zracenja covjeka,toliko godina i sve isto!? Svako ko ne vidi da se to radi sa namjerom i da nikom od glavnih farmaceutskih svetskih kuca ne odgovara da se nadje lijek za rak,onda ima problem sa svojom glavom,koju ne koristi kako treba! Da jos uzmem primjer secera-dijabetesa svi koji su oboljeli od te bolesti moraju do kraja svog zivota tj mucenja moraju da koriste insulin???? jel znas atina ko drzi glavni monopol na insulin i koliko bi milijardi izgubili mjesecno na globalnom nivou da otkriju lijek za secer,,nemoj tako da razmisljas,ovo sto nazivaju altrnrativnom medicinom je u stvari jedina medicina koju nam je Bog stvorio oko nas da se mozemo lijeciti! Ti pominjes pojedine javne licnosti koje su umrle od raka,prvo tu se mora uzeti par najbitnijih stvari u obzir da bi se nesto uzelo za primjer,kada im je otkriven rak i da li su te osobe promijenile nacin zivota,ishranu i da li su zeljeli da ozdrave a da se ne oslanjaju 100posto na ovu danasnju nazovi medicinu,,meni je to smijesno kada neko kaze e taj stiv jobs kako se vec zvao ako se on pored miliona nije izlijecio ko moze?? pa moze i toliko ih se izlijecilo ali ljudi trebaju da shvate sa cime se bore,kakva je ta bolest,moraju na zalost sami da se informisu jer od ovih nazovi dansnjih doktora nece mnogo saznati kako da ozdrave,koliko je bitna ishrana i sve ostalo i da im se nakon operacije nikad vise ne vrati tumor!! Iz knjige doktor koji je radio istrazivanje vezani za sihranu amerikanaca i koliko je ona povezana sa svim teskiim bolestima i rakom,napisao je:kada bi se radila istrazivanja u pravcu da se napravi tip ishrane koja bi izazvala sve teske bolesti koje znamo od danasnjeg nacina ishrane tesko da bi se smislilo nesto bolje-nije doslovce ali je u glavnom tako napisao,toliko od mene vezano za alternativu i ovu danasnju medicinu sto unistava covecanstvo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 4:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
Ово је већ стара тема, али ево да дам допринос и информацију онима који још увек као и ја чекају да сазнају да ли је некоме тај фамозни Б 17 помогао.
До сада сам могао само да прочитам испразне и идентичне текстове о некаквим лековитим својствима против рака овог назови витамина. Нигде нисам прочитао а ни чуо да се неко излечио са тиме. Нико се није јавио и јасно и гласно на неком форуму написао да је користио тај "витамин" и да је уз помоћ њега победио ову опаку болест. Зашто је то тако? Одговор се сам намеће. Нико се није од рака излечио са овим "витамином".
Ради се о ноторној глупости и лажима. Ради се о превари и потреби бескрупулозних појединаца да зараде на туђој муци. Бога има па ће им се вратити вишеструко за тај монструозни чин. Ти преваранти почев од анонимуса који себе назива доктор Кребс, не само да завлаче руку очајним болесницима, већ им и одузимају драгоцено време у борби против ове болести. Ово тврдим јер сам се лично у својој породици уверио да такозвани Б17 не лечи рак и ни најмање не доприноси борби против рака. Потпуна лаж и превара је тај Б17 и зато не заваравајте се више са тиме и не пишите оно што нисте сигурни да је тачно. Ја сам сигуран да је тачно да Б17 НЕ ЛЕЧИ РАК.
Не слушајте надрилекаре и паметњаковиће а овима поручујем да не завлаче више овај јадан народ. Свака се стрвина острвила на немоћне и завлачи прљаве ручерде у туђе џепове.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 12:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Drazenbg, да ли си се учланио у форум и оставио овај једини пост само због тога да би приказао колико си плитак? Или да би изрекао гомилу нетачних ствари? Ма немој. Лично си се у својој породици уверио? Ма шта ми наприча? Вероватно си бочицу са витамином држао око врата. То се пије, знаш?

Да си хтео нешто да сазнаш могао си на овом форуму да видиш много искустава о излечењу разним методама које нису цитотоксичне да не кажем цитостатичне.

Постоји велики број изузетно поузданих метода за сигурно лечење тумора, само треба бити доследан, а не одустати после три дана. На пример: витамин Б17, сода бикарбона, ЕПТА терапија, Рајфове фреквенције, петролеј, стално магнетно поље, итд. итд.........

И да, још нешто. Бога има, баш како ти кажеш. Очекуј га!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 4:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
Учланио сам се на овај форум и поставио тај један једини пост да бих демантовао твоје лажи.
Понављам лично сам имао у сопственој породици искуства са раком и покушајем лечења измишљеним витамином Б17. Придржавали смо се свега по правилима и били упорни. Изостао је сваки резултат.
Не дао ти Бог да се сам увериш као што сам ја у несврсисходност лечења измишљотином Б17.
Чуј сода бикарбона лечи рак. Хахахаха, пиј онда и чај од камилице па се лечи. Нећеш ни прехладу тако излечити. Упознај ме са тим који се излечио методама које помињеш.
Цитираћу оно што си написао: "Drazenbg, да ли си се учланио у форум и оставио овај једини пост само због тога да би приказао колико си плитак? Или да би изрекао гомилу нетачних ствари? Ма немој. Лично си се у својој породици уверио? Ма шта ми наприча? Вероватно си бочицу са витамином држао око врата. То се пије, знаш?"
Онај ко нема аргументе редовно прибегава увредљивом тону. То говори и о степену твог интелекта. Да ти нисам покварио прљави бизнис?
Жао ми је болесних и намучених људи чију муку користе овакви да би зарадили новац, који је као такав сам по себи проклетство за онога ко то ради.
Ја сам вам пренео лично искуство. Ваша воља је да ли ћете слушати лажи некога ко се сам није суочио нити опробао те назови лекове (конкретно Б17) или некога ко је сам искусио ноторну лаж у целој причи о Б17.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 4:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
Ово сам тек сада видео. Цитирам: "И да, још нешто. Бога има, баш како ти кажеш. Очекуј га!"
Ти то мени желиш неко зло? Да ли је могуће да ми желиш зло само зато што сам изнео сопствено искуство иако ме не познајеш?
Ја немам никакву зараду од тврдње да је све измишљотина. Ја сам само огорчен на људе који подгревају лажну наду, да би зарадили. Оно што лично знам, савест ми налаже да пренесем другима. И ја сам се узалуд надао.
Мени је зло већ закуцало на врата и без твоје жеље. Тако да се не плашим клетви онога ко зарађује на муци људи који имају исту муку коју сам и сам имао.
Бог се призива за добро. Помињати му име а желети неком непознатом зло је опет само по себи довољно и разоткрива да ти је бизнис (зарада на туђој несрећи) угрожен.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 10:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Izvinjavam se nisam radoznala vec se borim protiv raka i izmedju ostalog planiram da pocnem sa b 17.Ako nije problem napisite gde ste kupovali,sta je osoba pila kostice ili leatril i gde ste kupovali .Kakav je bio nacin ishrane i koliko dugo je koriscen b 17.Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 11:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
Maj70 je napisao:
Izvinjavam se nisam radoznala vec se borim protiv raka i izmedju ostalog planiram da pocnem sa b 17.Ako nije problem napisite gde ste kupovali,sta je osoba pila kostice ili leatril i gde ste kupovali .Kakav je bio nacin ishrane i koliko dugo je koriscen b 17.Unapred hvala.


Сазнао сам о "чудотворном" дејству "витамина" Б17 пре нешто више од две године.
Силно сам се одушевио текстом а такође и документарним филмом, јер је све деловало идеално. За мене који нисам стручан из области медицине, сам систем деловања Б17 на малигне ћелије деловао ми је логично и био је лепо објашњен.
Нико нема користи од тога да ли ћемо ми да једемо или нећемо коштице од кајсија,
па ме је уверило да иза свега не стоји и нечија лична зарада.
Ја сам већ као дете остао без оца. Однела га је ова ужасна болест. Имао је тумор на мозгу. Зато сам вероватно и био током живота заинтересован за све ново што је излазило о раку, па сам тако сазнао и за фамозни Б17, незнајући да ћу опет имати исту несрећу у кући. Овога пута ми се разболела мајка. Рак грлића материце. Осећала је тегобе и прошла многе прегледе. Гинеколошки преглед и гинеколог који ништа није необично приметио а није нас ни упутио на даље претраге. Ултразвук абдомена, снимања плућа, сумње на камен у бешици, онда бубрези. Да не дужим пролазило је драгоцено време. Већ тада (пре годину дана) ради превентиве узимала је коштице од кајсија. Прво по петнаест једном дневно а онда и два пута на дан. Када се коначно поставила дијагноза, било је касно за операцију и остале третмане које користи званична медицина. Колико сам читао о Б17, пожељно је да пацијент није претходно трован хемотерапијама, зрачен или сечен. На тај начин је имунитет још више сачуван за борбу. Конзилијум лекара у ГАК Народни Фронт (Београд) је констатовао само да је за палијативно збрињавање (терапија бола и сл.), али и да има очуван и јак имунитет. Претпостављам да су тај закључак извели јер се после скоро годину дана болест није проширила ни на плућа, ни на жлезде.
Када смо сазнали дијагнозу појачали смо терапију са Б17, тако што смо куповали
производ који се зове "B17 APRICARC - Terezia Company" Чешка фирма га прави и продаје се у апотеци Цара Душана мислим да је број 7. Близу Калемегдана.
У овом препарату је Б17 и још неке компоненте за јачање имунитета.
Сада је већ узимала као терапију два пут дневно по петнаест коштица (племић комерц) + два пута дневно по капсулу препарата B17 APRICARC. Препоручена доза је до три капсуле. Обзиром да је узимала и коштице нисмо смели да укључимо већи број капсула овог препарата од две.
Исхрану није имала строго одрећену, али она се увек хранила вегетаријански. Ретко када је узимала животињске производе и то минимално јер јој таква исхрана никада није ни пријала. Када се разболела престала је са уношењем меса, јаја... Правио сам јој сокове од поврћа (цвекла, целер, шаргарепа, са нешто јабука и лимуном) ради јачања имунитета. Није губила апетит, али није никада ни јела количински много. Три месеца смо употребљавали Б17 у капсулама и коштице. Стање јој је било све теже. Сада је у кревету и више не устаје. Може још само повремено да седне.
Читао сам о скоро свим алтернативним методама, јер она и није имала никакву другу опцију. Идеалан пацијент за алтернативну терапију. Неоштећена хемотерапијама или зрачењима. Са јаким очуваним природним имунитетом (констатација конзилијума). Наравно да сам се надао и дубоко веровао да ће јој помоћи и излечити је Б17 уз помоћ природних витамина и минерала. Такође бих се одмах овде учланио да бих поделио ту вест са свима вама. Нажалост, то се није догодило. Одговор на ту терапију је једноставно изостао.
Ви не губите наду. Борите се. Претпостављам да много тога зависи и од индивидуалних могућности организма. Можда ће код вас имати позитивног дејства. У сваком случају и званична и алтернативна медицина не споре значај имунитета. Јачајте свој имунитет. Рак се најпре може победити ако имате очуван имунитет и позитиван однос.
Још да напоменем да препарат Б17 који сам куповао, кошта нешто преко 3000 динара. Има тридесет капсула. Цена и није толико висока. Она јетачно дозирана да навуче купца. Сви би ми дали и много више за лек, али ако би био скупљи и уз то непроверен, многи се не би одлучили да га купе. Зато је цена пажљиво избалансирана. Да не одбије, али да се заради на нечијој патњи.
Ја вам од свег срца желим опоравак и све најбоље. Шта да вам кажем...борите се упорно и пробајте све. Можда а ја се и надам код вас буде успешна таква терапија. То не могу ја да предвидим наравно.
Моја је жеља била да пренесем сопствено искуство. Не да некоме одузмем наду.
Надао сам се да ћу са вама поделити позитивно искуство. Нажалост, моја истина је другачија и вероватно се неће свидети многима. Неће се свидети ни онима који користе прилику да зараде на нечијој болести. Породици оболелог је потребно доста новца за неговање болесника. Многе породице нажалост не могу себи приуштити све оно што је оболелом потребно. Зато апелујем на све оне
који би само да зараде, да буду хумани и да не отежавају још више лажним лековима и трошковима за исте.
Тако зарађен новац је највећи грех. Онај ко стварно нешто зна сигурно и проверено, треба да то подели са свима. Заслужио је и да заради. Али треба тврдити само оно у шта смо се сами уверили, а не тврдити да је истина оно што смо као непроверено негде прочитали. На тај начин, ако и сами не зарађујемо, помажемо неком преваранту и такође одузимамо драгоцено време болесном.
Још једном вас поздрављам и желим вам потпуно излечење и опоравак свим срцем. Борите се и не одустајте.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 12:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
Заборавио сам да напоменем а исправка претходног текста није могућа, да је др. Кребс (творац овог лека), сам написао да је Б17 најделотворнији у природном облику. Зато што се тада истовремено уносе и друге материје, које појачавају дејство самог Б17. Моја мајка је годину дана користила превасходно коштице, дакле природни облик. Јела је често и просо који је богат витамином Б17.
То је чинила јер смо се плашили и пре него што смо сазнали праву дијагнозу, да постоји могућност и да је рак у питању. Касније се нажалост испоставило да смо се са разлогом плашили. Коштице су јој једино регулисале столицу до неке мере, јер је и са столицом имала проблема.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 9:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Drazenbg, мени је жао што ти се све то дешава, али да сте пажљивије обратили пажњу на открића последњих деценије не би се то десило. Ја тек последњих година сазнајем неке ствари које су познате деценијама. За неке, мени драге особе, превише касно.

Као што сам и мислио - погрешна употреба. Одакле ти идеја да са 16 језгара кајсије нешто може да се уради. Па човече, потребна је читава прегршт језгара свакодневно - више од две шаке. То се тешко може појести и зато је боље уље од језгара кајсије. Због свега тога твоје лоше искуство пада у воду.

Вегетеријанска исхрана нема много везе са здравим начином живота.

Ти кажеш да немаш никакву зараду од тврдње да је све измишљотина. Међутим, немам ни ја никакву зараду од моје тврдње. И шта сад?

Веома си добар манипулатор. Бога си ти први споменуо у веома злом контексту и ништа немој мени да пребацујеш у вези тога. Својим осуђивањем мене, ти у ствари осуђујеш себе. Размисли мало о томе. Погледај шта си написао:
Citiraj:
Бога има па ће им се вратити вишеструко за тај монструозни чин.
................
Бог се призива за добро. Помињати му име а желети неком непознатом зло је опет само по себи довољно и разоткрива да ти је бизнис (зарада на туђој несрећи) угрожен.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 12:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 19, 2013 2:44 pm
Postovi: 7
Neka priča i piše ko šta želi. Svako ima pravo da veruje u nešto. Ja verujem u svoje iskustvo, preventiva kancerogenih stanja, lečenje raznih kancera i izlečenje. A evo i terapija:

LEUKEMIJA

Culevit 180 tab, 2x3 tab dnevno
Mega Protect 4Life 90 tab, 2 tab dnevno
Pro Selenium 60 tab, 1 tab dnevno
Spirulina Max 60 tab, 2 tab dnevno
Noni 90 cap, 1 cap dnevno
Virago 90 tab, 1 tab dnevno
Spirulina Chlorela Plus 100 tab, 1 tab dnevno

PREDOHRANA TUMORA

Ocean 21 946 ml, 2 kašike dnevno
Zen Tonic 946 ml, 2 kašike dnevno
Digestive Enzymes 100 tab, 1 tab dnevno
Rhodiolin 120 cap, 2 cap dnevno
Noni 90 cap, 1 cap dnevno
Liquid Chlorophil 473 ml, 1 kašičica u 200 ml vode
Mega Protect 4Life 90 tab, 2 tab dnevno
Pro Selenium 60 tab, 1 tab dnevno
Culevit 180 tab, 2x3 tab dnevno
Shark Aid 90 tab, 3x1 tab dnevno
C 1000 Plus 100 tab, 1 tab dnevno
Beta Carotene 100 cap, 1 cap dnevno
OxyMax 60 ml, 3x10 kapi u 200 ml vode

MALIGNE BOLESTI

Noni 90 cap, 1 cap dnevno
Ocean 21 946 ml, 2 kašike dnevno
Zen Tonic 946 ml, 2 kašike dnevno
Digestive Enzymes 100 tab, 1 tab dnevno
Liquid Chlorophil 473 ml, 1 kašičica u 200 ml vode
Rhodiolin 120 cap, 2 cap dnevno
Culevit 180 tab, 2x3 tab dnevno
OxyMax 60 ml, 3x10 kapi u 200 ml vode
Shark Aid 90 tab, 3x1 tab dnevno
Super Co Q10 90 cap, 2 cap dnevno
Meal Time 100 tab, 2 tab dnevno

SPREČAVANJE METASTAZA

Rhodiolin 120 cap, 2 cap dnevno
Zen Tonic 946 ml, 2 kašike dnevno
Culevit 180 tab, 2x3 tab dnevno
Shark Aid 90 tab, 3x1 tab dnevno
Pro Selenium 60 tab, 1 tab dnevno
Liquid Chlorophil 473 ml, 1 kašičica u 200 ml vode
C 1000 Plus 100 tab, 1 tab dnevno
Spirulina Max 60 tab, 2 tab dnevno
Noni 90 cap, 1 cap dnevno
Virago 90 tab, 1 tab dnevno

Preparati su svi prirodnog porekla, biljke sa prirodnih staništa i nemaju nus pojava.
Učinite nešto za sebe i preživite. Živi i zdravi bili. Sretno.
Mob. 0655170628
Kodni broj za 25% popusta na suplemente 3815000496


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 1:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
AlexAlbek, ти га баш претера са списком. Гори си од мене. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 1:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Drazenebg hvala vam od srca na odgovoru i nadam se da ce i vasa majka uspeti.Svako dobro.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: