Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 1:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Djurica ne prodaje proizvode osobama koje su obolele od karcinoma,vec ih daje besplatno.Znam zato sto sam uzimao mami dokle god nije preminula. Potrebno je da dodjete do njega ili licno ili telefonom,objasnite o cemu se radi,posaljete dijagnozu i to je to,on ce vam odobriti.

Prodaje ko zeli preventivno da kupuje njegove proizvode.
Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 1:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
DJurica je covek koga ja nikada necu zaboraviti.Za 5 godina koliko se borim sa rakom dojke on je bio jedini kome nisam ni dinara dala,sve je bilo gratis.Neka mu zivot vrati i da samo ono najlepse.Za Vladu pitanje da li se mama pridrzavala i rezima ishrane o kome prica Djurica.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 2:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2013 10:54 pm
Postovi: 32
hvala za info o Đurici, probaću da ga nazovem ili nađem lično u Vinči.Svaki dinar znači.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 2:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Mama se pridrzavala svega,ali kod raka pankreasa spasa nema. Primala je i imelu tri puta nedeljno po 10mg i jos milion i jednu stvar,deo u kome sam ja spokojan je taj sto je zahvaljujuci svemu tome otisla bez bolova i funcionisala je do poslednjeg dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Uto Apr 30, 2013 10:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 4:45 pm
Postovi: 2
serbinator85 je napisao:
sone vocko je napisao:
Da li neko moze da mi kaze gde se mogu nabaviti kvalitetne sadnice aronije,kolika je cena i koliko daje prinosa po stablu ?! HVALA !!!

Sadni materijal, kao i proizvode od aronije imas kod Berry-Family http://www.berry-family.weebly.com/kontakt.html , sadnice su 300din :wink:


NAJLEPSE HVALA !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Pon Maj 13, 2013 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 4:05 pm
Postovi: 12
Mi aroniju u zamrznutom stanju nabavljamo iz Makedonije, cena 1 kg. je 2,5 eur. sto je MNOGO< MNOGO jeftinije. Napisacu vam i ime proizvodjaca, samo kad nabavim kesu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Pon Maj 27, 2013 9:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 27, 2013 9:36 am
Postovi: 2
postovani forumasi... nova sam ovdje,kao sto vidite po niku pripadam medicinarima,i uvijek sam za konzervativne medicinske metode. ipak vjerujem mnogo i u prirodu,i to je razlog zasto pisem. radi se o mom ocu,prije 8 godina je imao Ca larinxa,operisan,hvala bogu,sve je uhvaceno u ranoj fazi,nije imao ni hemoterapije ni zracenja. od tada do danas sve je u najboljem redu,jedino sto poslije toga ima povisen pritisak. medjutim,prije 2 mjeseca je poceo s vremena na vrijeme da iskasljava krv,nekad svjezu,nekad zgrusanu...nekad po nekoliko dana nista,pa onda nekoliko dana opet iskaljava i tako. naravno,odmah je otisao pulmologu,tri puta je radjen rtg nije nadjeno nista. na moje insistiranje uradi se bronhoskopija,kojom takodje nije nadjeno nista.ljekar koji je radio bronhoskopiju,mi je rekao da prilikom pregleda se samo nalazi difuzno iziritirana sluznica koja nakon mehanickog struganja tackasto krvari. tatu su otpustili kuci,radjen je ct i jos cekamo ocitanje ct pa kontrola kod pulmologa. u medjuvremenu sam mu kupila taj cuveni sok od aronije... priznajem malo znam o tome. godine i godine ucenja na medicini nisu mi bas ostavile prostora da se vise raspitam o prirodnim nacinima lijecenja,pa bih zamolila sve clanove koji znaju vise o aroniji,sve one koji su imali iskustvo sa njom a i drage kolege ljekare koji su imali iskustva sa tim da mi daju svoj komentar. da li sam postupila dobro??? da li aronijom mozemo djelovati preventivno na celije karcinoma.... sta da ocekujem??? hvala vam svima unaprijed,i izvinjavam se sto sam bila opsirna,ali htjela sam detaljnije objasniti istoriju bolesti mog tate.
ps. radjena je i laringoskopija i ni na tom podrucju nije nadjeno nista
hvala svima unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Pon Maj 27, 2013 10:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ма каква аронија. Када видим колико је рекламирају и колике су јој цене, одмах ми је све јасно. Сигурно је неки политичар или тајкун узео да је увози. Не сумњам у то да је здрава, али ништа више од босиљка.

Ако хоћеш превентиву тумора, онда проучи књигу "Алкализуј се или умри" и нека навали на домаћи кефир.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Pet Maj 31, 2013 10:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Kupus je 10 puta jeftiniji i isto toliko zdraviji od te biznis bobice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Sub Jun 01, 2013 12:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Баш тако. Када би се држали оног старог начина исхране, ништа нам не би фалило. Али не! Све су покварили и затровали. Да би нас докусурили затрпавају нас здравим жвакама, парацетамолом, алуминијумом, заменама за шећер, побољшавачима укуса, боје и мириса итд. Онда долазе вакцине за измишљене болести и лекови за здраве људе. На крају ће да заврше са ГМО. :x :x :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Sub Jun 01, 2013 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 20, 2012 9:14 pm
Postovi: 5
Postovani, ne mozete osporiti pozitivna licna iskustva pacijenata koji su koristili aroniju, susena, s obzirom na dnevnu kolicinu, i nije tako skupa, a moze i da se uzgaja u basti. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Sub Jun 01, 2013 9:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Нећу да оспоравам, али ме нервира огромна цена препарата ароније који се могу наћи по апотекама.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Pon Jun 03, 2013 6:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 27, 2013 9:36 am
Postovi: 2
tatini nalazi su svi gotovi,ct uredan,bronhoskopija uredna,veliki koagulacioni status nije... za sada koristi hematolosku terapiju i pije tu aroniju. ja se nadam da ce biti od koristi. hvala svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Uto Jun 04, 2013 8:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Sadnice mogu da se naruce sa sajta SVET BILJA gde prodaju dvogodisnje sadnice,mada su nesto sitnije.Ima ih i na pijacama a cena je od 400-500din po sadnici.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ARONIJA
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 3:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Da li aronija moze da se zamrzava i jede sveza i koliko na dan bobica pojesti,hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: