Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: ALTERNATIVOM SAM POBEDIO KARCINOM PLUCA
PostPoslato: Pet Feb 01, 2019 10:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако мене питаш, не знам Дејанов број.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVOM SAM POBEDIO KARCINOM PLUCA
PostPoslato: Uto Maj 07, 2019 7:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 07, 2019 7:14 pm
Postovi: 2
Pišem ovde da bih svima koji su imali problem s kojim sam se ja izborila kažem da ima nade i da je nikada ne gube. Naime, meni je bio dijastifikovan kancer grlića materice i to u poodmakloj fazi.Dugo sam išla od lekara do lekara i koristila sve što su lekari predlagali.Od jednog pacijenata sa instituta tokom primanja silnih hemio terapija cula sam za iskustva neke pacijentkinje lecenja ALTERNATIVNOM MEDICINOM.Imala je metaastazu na jetri koja je zaustavljena nakon sedme terapije i smanjena u vidu senke! Dobila sam Ime i broj telefona osobe od koje je koristila terapiju.Naime Dejan iz Paracina je covek koji joj je pomogao alternativnom medicinom koja je pandam hemio terapiji ali na biljnoj bazi.Radi se o tikturama,melemima,cajevima ,korenju biljaka koji se koriste u ciklusu od 21 dan u najmanje tri ciklusa.Pozvala sam Dejana. Ljubazno mi je objasnio kao prvo da nije Bog ali da ima uspeha u lecenju karcinoma biljem I tinkturama kao I cajevima koje sam sakuplja I pravi terapiju koja je na bazi prirodne hemio terapije bez kontraindikacija sa par propratnih stanja a koja su zapravo pokazatelj da terapija deluje,terapija se koristi u intervalu od 21-an dan I najbolje rezultate daje nakon upotrebe minimum tri ture terapije.Dejan mi je ulio poverenje jer je razgovor bio nenametljiv i bez obaveza za uzimanje njegove terapije. Objasnio mi je kako terapija deluje,sta postize, da je neophodno nakon zavrsene trece terapije uraditi kontrolne nalaze krvne slike,ultra zvuka i ako je moguce MR-magnetne rezonance da bi se uporedili rezultati i video ishod.U terapiji postoji I tinktura za dizanje imunog sistema I jos mnogo toga .Počela sam da koristim DEJANOVU ALTERNATIVNU TERAPIJU,koje mi je mi je poslao post-expresom.Od Dejana sam dobila i savet o nacinu ishrane i načinu razmišljanja što podrazumeva pozitivan stav i veru u ozdravljenje. Moram da dodam da nije isključio ni korušćenje sredstava Konvecionalne medicine ( zračenje, hemioterapije i dr. ), naprotiv, savetovao je da bi trebalo koristiti i jedno i drugo treba Krenula sa ALTERNATIVNOM TERAPIJOM. Prilikom svake promene obratila sam se Dejanu koji me je uvek pomno saslušao i hrabrio da nastavim dalje.Već nakon prvih kontrola ( posle korišćenja prvog ciklusa od tri Dejanove terapije ) bilo mi je značajno bolje. Obavestila sam Dejana o rezultatima i on me je posavetovao da nasravim sa terapijama što sam i učinila. Već na sledećim kontrolama stanje je bilo značajno popravljeno. Najpre se pokazivalo kao senka da bi opslednji nalaz bio da karcionom više ne postoji. Još uvek koristim Dejanove čajeve ali sada one za imunitet i detoksikaciju . Zahvalna sam mu za sve što je za mene učinio. Još samo da dodam za sve one koji su zainteresovani da i oni poput mene pokušaju sa ALTERNATIVNIM načinom lečenja da za Dejana ne možete saznati nigde osim od pacijenata koje je on lečio tj. od usta do usta i da napomenem da ima uspeha i kod karcinoma i na nekim drugim organima a ne samo na grliću materice, zato ću zainteresovanima ostaviti njegov broj telefona;
Dejan 063-780-35-88 Paracin…. Sigurna sam da ćete naići na tolao prijem i čoveka punog razumevanja i volje da vas sasluša.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVOM SAM POBEDIO KARCINOM PLUCA
PostPoslato: Uto Sep 03, 2019 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 08, 2016 2:50 am
Postovi: 7
OVO JE JOS JEDAN OD NIZ IZMISLJENIH POSTOVA O TAKOZVANOM TRAVARU DEJANU PETROVICU ,KLASICNA PREVARA,UZIMANJE NOVCA NA TUDJOJ MUCI ,SVE STO UZIMATE TO RADITE NA SOPSTVENU ODGOVORNOST,ZNAM DA MUKA COVEKA NATERA NA SVASTA ALI U OVOM SLUCAJU ADRESA DEJANA PETROVICA ZASIGURNO NIJE ADRESA VASEG IZLECENJA!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVOM SAM POBEDIO KARCINOM PLUCA
PostPoslato: Uto Sep 03, 2019 11:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 08, 2016 2:50 am
Postovi: 7
UZ TO GOSPODJA IZLECENA JE NEKO SA LAZNOM DIJAGNOZOM I IZLECENJEM KOD TAKOZVANOG TRAVARA !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVOM SAM POBEDIO KARCINOM PLUCA
PostPoslato: Pet Nov 25, 2022 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 25, 2022 12:24 pm
Postovi: 1
Poštovana,

Da li pouzdano znate da je prevara? Ako ste sigurni molim vas recite mi da ne radim ništa.

Hvala,
Pozdrav,
Goca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVOM SAM POBEDIO KARCINOM PLUCA
PostPoslato: Sre Jan 04, 2023 10:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 04, 2023 10:49 am
Postovi: 3
Sto se tice terapije nakon zavrsetka iste ,potrebno je koristiti preventivno makar cajeve koje ja i danas koristim da bi se sacuvao imuno sistem koji je odbrambeni mehanizam naseg organizma i koji je na zalost i okidac u vecini slucajeva za nastanak bolesti.
https://www.doktor.rs/forum/backrooms


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: