Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sirenje zenice
PostPoslato: Pon Jun 29, 2009 11:48 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Lekar mi je prepisao Maxidex i neke kapi za sirenje zenice-koje sam stavljao 10 dana (do kontrole).Tad mi je rekao da prestanem sa kapima za sirenje zenice (ne znam kako se zovu) i da ce mi se popraviti vid jer sam se zalio da ne vidim na to oko (zamagljeno).Evo vec 7 dana stavljam samo Maxidex 6 puta dnevno u desno (koje je bilo problematicnije) a u levo oko 3 puta al jos mi se nije ocistila ta zamagljenost i vidim da mi se zenica nije vratila na normalnu velicinu?
KOLIKO je potrebno vremena (ja sam ocekivao dan-dva) da se zenica vrati u normalu.
Inace doktor me uputio kod imunologa i sumnja na neku bolest(Bechterew) -CITAO SAM DA JE TO NEKA REUMATSKA BOLEST??jer mi sedimentacija povecana-ostali nalazi ok.
Ima li neko odgovor ili komentar?
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sirenje zenice
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 2:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
eto posle duzeg vremena,problem se nastavlja, stavljao kapi maxidex vec oko 2 meseca,stanje se popravilo skoro mi je doktorka rekla da stavljam samo vestacke suze,isao na razna ispitivanja r(eumatska)-posto je sumnja bila na Bechter, pronasli helikobakteriju, odradio terapiju antibioticima plus lek za zeludac, snimao kicmu,ustanovljena spondiloza i unkatropza vratnog dela kicme i sta sad?????
Vrat uglavnom ukocen kao i obicno,isijas-preporuka-vise vezbi i nista vise a oci--uglavnom osecam kao suvocu al nekad mi ni to ne pomaze posebno kad sam unutra a kad izadjem napolje retko osetim problem u ocima.
Nije valjda niko nije imao slicna iskustva i da niko nema nikakav komentar ako vec doktori ne citaju/odgovaraju?
HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sirenje zenice
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 11:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
evo mene opet a niko nista????
Ja ponovo dobio Iridociklitis,,danas dobio inekciju u oko posto doktorka nije zadovoljna poboljsanjem posle par dana kapi...
i ponovo traze da sve ispitam iako sam prosle godine sve ispitao i samo helikobakteriju pronasli i lecim je a ne znam dal je izlecena a evo ponovo iridociklitis---
ima li neko slican probleeeem


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: