Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa okom
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 3:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 31, 2015 3:08 am
Postovi: 1
Pozdrav. Imam jedan problem sa desnim okom.

Sinoc kada sam legao u krevet pocelo je desno oko da me pece i suzi, bilo je jako crveno. Znao sam da imam strano telo u oko. Stao sam ispred ogledala i video da imam nesto u oku. Ja zaista ne znam sta je, ali je lepljivo. Gornjim delom je bilo zalepljeno za kapak a ostatak je bio u oku. Pokusao sam da izvadim prstom ali nisam mogao pa sam odlucio da se umijem i da probam da ga isteram vodom i ucinilo mi se da sam uspeo. Prestalo je da bude crveno i da me pecka, ali posle par minuta sam osetio da je jos unutra i da me jos pecka ali nije me bolelo ni blizu kao pre nego sto sam se umio. Proslo je vise od 24 casa jos uvek osecam da je nesto unutra. Oko mi ne suzi, nije crveno, samo malo pecka i cini mi se da vidim malo mutno na njega ali nisam siguran jer je 3:18 kako pisem pa mozda vidim mutno zbog umora :) . Ne znam sta da radim zaista pa sam odlucio da zatrazim pomoc. Moze li ovo da bude ozbiljno, da idem kod oftalmologa ili da sacekam?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa okom
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 10:52 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Сваки вишак треба одмах да се извади из ока. Зато одмах иди код офтамолога или на хитну.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa okom
PostPoslato: Pet Avg 07, 2015 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 22, 2013 9:00 am
Postovi: 18
Moj problem je poceo pre 4 godine kada mi je gornji kapak levog oka otekao, posle cega mi se to oko smanjilo i nekako iskrivilo...Kada sam otisla kod ocnog shvatila sam da ne vidim dobro na to oko. Doktorka je rekla da nema potrebe da nosim naocare, ali me je poslala kod tiflologa da radim neke vezbe. Vid se popravio, ali ne skroz i doktorka je rekla da ce tako i ostati. Inace, primetila sam da mi se i leva strana lica promenlila...smanjila, iskrivila..Ali vremenom se to popravljalo i sad su mi skoro obe strane lica iste, pa sam pomislila da se mozda i vid popravlja. Kada sam zadnji put otisla na kontrolu, shvatila sam da nije tako i da sad cak ne vidim dobro ni na drugo oko. Posto je doktorka na odmoru do septembra, moje pitanje je da li cu moci da nosim sociva, jer mi je jedna devojka koja nosi naocare rekla da ako se ne vidi dobro na daljinu, moraju naocare?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa okom
PostPoslato: Pon Avg 10, 2015 9:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Немој сочива да користиш јер су штетна за очи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: