Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Niko ne zna sta je u pitanju,moliim za pomoc
PostPoslato: Sub Okt 09, 2021 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 19, 2012 3:52 pm
Pozdrav svima..evo moje price...
Pre 6 meseci su mi se pojavila strujanja u stopalima,poigravanje misica po telu. Isla sam kod neurologa koji mi je dao da odradim magnet glave i vratne kicme,emng ruku i nogu. Nalazi su uredni. Pre 4 meseca dolazi do zamucenja vida,iako nosim naocare iste godinama vise mi ne odgovaraju. Otisla sam kod oftamologa,jednog,drugog,treceg sve uredno. Ponovo neurologu i sve tako u krug. Odradila silne neuroloske i oftamoloske analize,ponovo snimala glavu,ocne nerve sve ok. . Samoinicijativno sam odradila nalaz stolicr na kandidu i pozitivan je. Infektolizi,imunolozi,i svi ostali ne pridaju nikakav znacaj tome. Ja sam ocajna. Vid mi je najveci problem,konstantno je zamagljen,nejasan,izbledeo...nema nikakvih promena nigde zato neurolozi odbijaju da jr neuroloski problem.
Osim tog cudnog vida,nejasnog,zamucenog,izbledelog,desilo mi se par puta kada u toku noci ustanem i odem do kupatila i upalim svetlo dodje do treperenja vida,kao kada brzo trepcemo,ali meni su oci bile sirom otvorene. Jezivo. I tako,kod 8 neurologa,isto toliko oftamologa i nista. Mnogo mi je tesko da ovako funkcionisem,zivim. K
Imam malo dete,ovo sve postaje nenormalno.
Inace naocare sam nosila i pre i kao sto rekoh samo su prestale da odgovaraju,i milion opcija sa dioptrijom-isto. Jako sam osetljiva na svetlo postala,bukvalno kao da zivim u snu.
Verujem da nije tako cest slucaj,ali ako neko zna sta moze stvarati tolike smetnje u vidu molim Vas podelite sa mnom.
Inace,stitna,secer,sve to je uredno..
Pozdrav za sve

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata