Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ZAMOLIO BIH VAS ZA VASU PAZNJU SVIH ONIH KOJI SE RAZUMIJU...
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 2:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
Veliki pozdrav moj problem je zapravo visak kilograma trenutno imam 117 kg visok 1.80cm tako da stvarno svi primjecuju tu naglu promjenu moram napomenuti da pijem lijekove za benzodiazepine i antidepresive,ja bih vas stvrano zamolio ukoliko mi mozete pomoci i reci mi neki savjet da pod hitno pocinjem mrsaviti bavi sam se sportom ali prestao sve najbolje..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 2:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 07, 2005 12:53 am
Postovi: 2
Lokacija: novi sad
mozda ce ti ovo zazvucati apsurdno i glupo, ali ja sam uspeo i veoma sam zadovoljan. potpuno sam promenuo nacin ishrane i nacin pripreme hrane. necu mnogo duziti. takav nacin ishrane prepisace ti svaki internista, a preporucuje se u poremecajima lipidnog statusa, tj povisen holesterol i trigliceridi. nije brzo, ali je jako efikasn i kvalitetno. bez mucenja. kolicine hrane ces morati sam da procenis. manji unos od od potrosnje i to je to. rezultata ce biti, a najveci je rezultat sto se kilogrami nece vratiti.
ovako sam uspeo da skinem 11 kilograma za 5 meseci, niti jedan dan nisam patio i nisam gladovao. jedino bih jos preporucio neki proizvod koji ce ti bilo ko dovoljno strucan preporuciti, a radi se o proizvodima za kontrolu i regulaciju hormona stresa kortizola. znam za proizvod kortitrol i veoma je dobar. tesko se nabavlja i ja sam ga koristio. biljni proizvod. nema sedativnog dejstva, a kontrola stresa je ono sto se u svim dijetema zaboravlja, a od vitalnog je znacaja.
ostale price tipa 1000 kg za samo sedam dana, a jedes sve, neznam kome su namenjene, ali vredjaju intiligenciju.

puno voljei malo srece
pozdrav

_________________
zdravlje i lepota!!!! potpuna fascinacija i odlicna mogucnost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 2:58 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Vladimire, obzirom da je rec o jos jednom proizvodu iz serijala Multi Level Marketing proizvoda namenjenih zdravlju, zamolio bih te da zaobidjes ovaj forum. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 15, 2005 12:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
.........................


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 28, 2005 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2005 1:48 pm
Postovi: 14
Lokacija: Tel Aviv
Vladimire,
jako je vazno promeniti nacin ishrane i nacin pripremanja hrane. Imas tu jedan savet vec od Vladimirabbc gde mozes dobiti plan i program ishrane. Ali ti moram reci jos jednu stvar, sport je jako vazan, narocito raditi aerobne vezbe, hodanje, trcanje, bicikla, jer upravo tako sagorevamo masti. Naravno tu su neka pravila kako i kada treba raditi vezbe ali to bi mogao dobiti kod svakog instruktora u teretani. Pravilo je raditi aerobne vezbe ujutru kada je nivo glukoze nizak jer se tom prilikom (ako je puls u intervalu od 50%-75% od vaseg maksimuma) u intervalu od 20-40 min tope masnoce. Sto i jeste cilj aerobnog vezbanja. O tome mozes vise porazgorarati kao sto sam ti gore napomenula, sa trenerom u teretani. Nerazumem zasto si prestao sa sportom, to je pored ishrane jako vazno, jer ne bi zeleo da izgubis kg i da ti ostane visak koze sto se mnogima dogadja koji naglo ih naglo gube i nebave se sportom.
Nadam se da ti je ovo pomoglo,
ivana


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: