Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 18, 2008 11:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Dobro je, bash me brinulo da ce ti pozliti, ali dobro je da si uzela duplu dozu bombonica za smirenje :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 19, 2008 11:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
sanyalica je napisao:
Dobro je, bash me brinulo da ce ti pozliti, ali dobro je da si uzela duplu dozu bombonica za smirenje :D

Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 19, 2008 11:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pozdrav za projarice sve a za hijenu veliki kiss :D !Nadam se da ti je bolje i da nisi imala krizu nocas ?
Cmokicak jedan za tebe !Izkoristi ovaj dan izadji mila proshetaj ,mozda sretnesh i toplu projicu u drushtvu jogurtica :wink: !Pozdrav Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 21, 2008 1:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Samo da te pozdravim hijenice dushice moja!I da znash da uvek mislim na tebe!Nadam se da si mi bolje?Budi mi dobra i ako ti shta zatreba ti vec znash shta cesh uraditi?Budi mi hrabra lutko moja malena! :D

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 21, 2008 1:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Za hijenu nashu malenu Slika
Slika Prijatno lutko moja :D a posle ovo -->Slika <----znam da volish!Nadam se da ce ti otvoriti apetit !Plijatno pilence nashe!
Slika Jaoj idem sad mojoj ceri da odnesem toplu chokoladu ili shta bude htela? :D Caos !Samo da znash da cu redje ulaziti iz opravdanih razloga!Nisam te napustila mila :D :wink:
Pozdrav za sve projarice :D :D :D !!!!!

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 21, 2008 5:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
hijena PRIJATNO

_________________
nije srecan onaj ko ima shta zheli,
nego onaj koji ne zheli ono shto nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 23, 2008 12:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
Desi hijeno lepa nasa ?Nadam se da si nam bolje?uvek se raspitujem za tebe ,nadam se da si dobila pp i ako mislis da trebas pomoc ?Porucili smo ti vec a ti odluci lepojko :D !jaoj ove proje sto izaziva,to je sa povrcem predivna bude :D !Sem kad je moja mama sprema :roll: Onda bude pregorena i nebi bila ovako izazovna !Ali zato moja kuma je pravi njami njam :P !!
Sta je ovo opet ?Ljudi moji :oops: rec sick ima vise znacenja i moze da znaci napr umorno napaceno :roll: I na kraju Mikalja sigurno nije zelela da uputi hijeni takvu poruku tipa morbidnosti!Nije lepo svoje misli pripisivati drugom :roll: Pogotovu ako su zlobne i ogavne kao ova od martat !
I cemu ovo vikanje ?Ko zeli videt ce :oops

Dragi net-posmatrachi, upravo ste odgledali scenu pod nazivom PRAVO LICE MIKALJICE... :roll:
Citam tamo one nebuloze ,ako su tebi zlatne druzbenice ?Kojim pravom ti teras nekog da se izvini nekom koga te iste omalovazavaju i vredjaju ?I pritom se deres :evil: !Tebi jesu zlatne ,zasto ne bi bile?Udjes kad sve svoje obaveze zavrsis !Nasmejes se njihovim ajd da ne kazem "glupostima" tu su za tebe kad ti pozelis i koliko zelis ?I onda budes koji minut i odes (popunjavas sa njihovim prisustvom) svoje slobodno vreme!Ako ne zelis ?Samo se okrenes i odes !Ali tako i treba znas ti sta radis? :wink: A ono trcucanje o podvojenosti?Ma misli sta hoces ?Nebi davala svoje slobodno vreme na gluposti !
Procitaj hijena ono i odluci se i javi !Volimo te i mislimo na tebe malena !I i ovde pozdrav za JESY i za SVE!
P.S
Sinoc je i Ken pokusao da napravi proju i bolje da precutim o ishodu haahahah :wink: :D.... BTW....
Mada vise bi volela onu parolu ..BOLJE USPETI NEGO PROBATI ??Ali okicak :D :D :D

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 24, 2008 1:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pozdrav :D !Ma chula sam se sa njom i Ivka mogu ti reci da nisam bash optimista iako znash da sam ja uvek skoro uvek optimista :-? Samo je --> :cry: Pokushaj je ti pozvati pll !Ja sam mislila da ce se oglasiti ovde i da ti bar ovde napishe koje slovo ali potrebno je lechenje i to dobro kod ovog prvo Slika jer je jako jaako loshe :( a onda bez lechenja kod Slika !Teshko da ce biti imalo bolje !Hvala ti na pozdravima !I ja pozdravljam Vas i chut cemo se ovih dana!Sada kako i sama znash u obavezama sam i to lepim :D i nishta mi nije teshko !Zimnicu pravim samo koliko moram?Ima sad svega da se kupi!Jedino shto moje zlato voli posebno a da joj ja spremim a inache :P !Nisi mi rekla da je Ken probao praviti proju :lol: :lol: :lol: :lol: !Shashavi ste!Ja te pozdravljam i tebe i Kena i bebche :D !Budite mi zdravi prvenstveno a sve drugo :wink: !Hijena militze nasha budi mi dobro !
____Nedaj se mila ja se nadam ipak da ce ti biti bolje !Ima Boga imaaaa :D
Idem ,ceri dolaze drushtvo a i nama !Neka dolaze ali nikad nismo sa njom ni minut sami :-? !Ili je puna kuca ili nas (nju ) zovu!

_____Pozdrav !!!!!!

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 3:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 3:29 pm
Postovi: 22
Lokacija: Beograd
Bas sedim u office i dok cekam proju da mi donesu,da ponesem mojoj dragoj!Reko da VAS pozdravim !Moja omiljena tema :D !Ja cu pozdraviti sve koji navracaju na ovu predivnu temu ,ne ocekujuci da mi bilo ko uzvrati !Jer elementarnu kulturu ne mozes kupiti !Doduse mozes je steci ili nadopuniti ako nista drugo ,gledajuci u druge !Maaalo ukrasti da bi svoju nekulturu ,opleneio sa ako nista drugo, uzvracenim pozdravom(verujem da ne bi odgovarali pred organima pravde?) !Nije tesko biti kulturan (ili fin) !Samo ako se zeli ,doduse i ako se sme? :D Eto to je, to je sve! :wink: Ostajte mi Zdravi veseli i cili :D !Napustise ovu temu misevi ,ipak osta glavni junak ove price(koji trenutno ne moze da se zali )!Samo sto ne znachi da nece moci? Kao u pesmi !Dusa joj je bolna ali puna ljubavi za sve!Drzi se devojcice ,okreni i drugi obraz !Cist obraz ,prljav samar nikad uprljati ne moze :roll: I niko ne zna ,sta ga ceka u ovom surovom zivotu!Budi hrabra NISI sama ,sami su zli ljudi jos zlobnije cudi :wink: Imas pozdrave od nas odavde !BUDI HRABRA ,please!
ISKRENE POZDRAVE ZA TEBE I TEMU :wink:
Peole ciaos amigos :wink:

_________________
Naucicu da gledam sebe iznutra,
A svet spolja nek raskosno cveta,
Snagom svemira i strpljivom tisinom,
U svetlecem obliku coveka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 9:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Oooooooo :D :D :D :D desi bwe ? :) Uletoh samo da te pozdravim ,reche mi Ivka da si bio na temi kod nashe hijenice ,pa da te pozdravim i ovde a i nju da obidjem :D !Chula sam se sa Ivkicom i pohvalila mi se da si joj doneo proje tople :D !Svaka chast ,to je muzic i tatica buduci !Lepo od tebe shto si obishao nas, posebno hijenu.Ti cesh biti tatitza i po :D Reko daj da ti odpozdravim bar ja i hijenica ce samo ako bude bolje?A bit ce dace Bog :) ..Moj kumicu tako sam ja znala namerno sachekivati pojedine ili ulaziti bude mi zao da nikog ne nadje :-? ..I tako dugo duu ugo je bilo.A sad ?Ono ko me be ?A ni njih ne dochekuje NIKO ako budu tu?Budu?Kako se kome cefne :oops: Za tebe mi je lako ,ti zivish u sa svojim naj drazim u predivnoj drzavi u miru i izobilju.Tako ce i biti duuugo dace Bog .A ovde vidish i sam ,samo svakom svachije .Nadam se da ce nam hijenici biti bolje! Imash pozdrav od cere moje i nada se da ce te upoznati uskoro?Budite mi pozdravljeni svi .I ti i Ivkica i beba/ice :D .A zajedno pozdravljamo hijenicu ...Laka Vam noc bila i lepe snove i Vama tamo i hijenici nashoj ..Da imate lepe snove SlikaMoja srecica Slika Otishla na neki party Slika .I ko zna kad ce se vratiti a kishetina i klizavo uff :roll: !Laku noc i Ken jubi mi dragu i bebitzu ..A hijenu takodje puno pozdravljam i neka nam je SlikaSlikaSlika chuvaju ...

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 1:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
I ovde da se javim i da pozdravim hijenu Mikalju i ako jos ko navraca?
Mnoogooo mnogo pozdrava od mene Kena i ? :D :D :D Necu da znam pol koji je !Obozavam da mastam i da se iznenadjujem !Mnogo pozdravaaa za Mikinu cerku i za MALISKU ako se vrati od Ne otkuda :D :D :D !!!!!!!!!
P.S
aaajaoj da pozdrav i tebi Kene :D pozdrav tebi od tvoje bene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bena* :P

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 3:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Samo da te pozdravim mila nasha dushitze !Nedaj se mila :D
Proci ce i to BUDI HRABRA! :D :D :D CMOKIM TEEEEEEEEEEE!! :D :wink:

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 29, 2008 4:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
HIJENA VELIKI POOOZDRAV za tebe lutko nasha! :D Pozdrav za moju Savage_Rose,Kena i njihovog bebironchica :D Ljubim Maliskicu moju i njenu dechitzu snsaru i plincezu SIMONICU..(bubim je) i bezim ,nemam kad ni pp prochitati i odgovoriti :P .N problema,drugi put cu :D HIJEEENA mila mrdni malo ajde ljubim teeeeee!!!!!!!! :D :D :D :D

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 30, 2008 10:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
ufff...evo me ljudi moji dragi! skupila sam snage da vam se javim , jer smatram da to zasluzujete zbog sve paznje koju posvecujete meni, mojoj tebi i mojim problemima...
danas sam doruckovala proju i jogurt...ahhh tako mi je prijala a priznajem da je dugo nisam jela zbog...pa nisam iskreno jer sam imala krize u kojima nisam zelela da koristim proju kao sredstvo, jer nisam zelela da je zbog toga zamrzim i da me grize savest kada je sledeci put pogledam...kao sto je obicaj sa mnogim namirnicama...koristim ih u krizi, posle me podsecaju na taj dan i place mi se.
Zato ne zelim da mrzim proju! jer je obozavam! ona je najbolja i najzdravija hrana koju sam ja zavolela!
ljubim vas sve i pozdravljam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 01, 2008 3:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
hijena je napisao:
ufff...evo me ljudi moji dragi! skupila sam snage da vam se javim , jer smatram da to zasluzujete zbog sve paznje koju posvecujete meni, mojoj tebi i mojim problemima...
danas sam doruckovala proju i jogurt...ahhh tako mi je prijala a priznajem da je dugo nisam jela zbog...pa nisam iskreno jer sam imala krize u kojima nisam zelela da koristim proju kao sredstvo, jer nisam zelela da je zbog toga zamrzim i da me grize savest kada je sledeci put pogledam...kao sto je obicaj sa mnogim namirnicama...koristim ih u krizi, posle me podsecaju na taj dan i place mi se.
Zato ne zelim da mrzim proju! jer je obozavam! ona je najbolja i najzdravija hrana koju sam ja zavolela!
ljubim vas sve i pozdravljam!

Desi lepa nasa?Bas se radujem kad videh da si napisala blog .I treba da skupis snagu sreco i da se javis i druzis.Samo se klin klinom izbija.Zao mi je da si imala krize ,a koliko vidim prebrodila si ih bez da upotrebis PROJU kao municiju..To je jako pozitivno i pametno si to izvela ,da ne bi zamrzela hranu koju obozavas?I koja te dize kad padnes?Duska nasa vidis polako ali sigurno tvoja TeMa opstaje zahvaljujuci pojedincima kojima je stalo do tebe a odma i temu odrzavaju.Vidim otvaraju se teme,ono tipa bila sam u vc u i kako povuci vodu :roll: ?Kako kome sta padne na pamet tako se utrkuju da sto vise otvore tema..E sad koja zazivi i opstane?Zato luce malo tebi je PROJA mnogo puta pomogla,sada i ti njoj (temi) daj doprinos svoj da opstane :D Reci ces da to smisljeno radim i izvlacim te iz mracne rupe :roll: Ali veruj ,sve sto ne prelazi granicu netolerancije DOBRO JE :wink: Samo pisi ,pisi izbacuj iz sebe nagomilanu tugu .Jer veruj da je bolje da da ovde ostane trag nego na tvom organizmu..Pisi i na papiru ,crtaj ,setaj .Ma curice :o dizi se idi setaj ,plesi pred ogledalom .Mnogo te pozdravljam i tako obraduj i sebe i nas svojim prisustvom .Videt ces da ce ti biti mnogo bolje..
Pozdravljam mnogo MALISKU (nadam se da nam je dobro) ?Mislimo na nju uvek,moju miku (nasu) i njenu kcerku lepoticu OGROMAN poljubac za SIMONU (plincezu) i njenu mama snsaru ..Tebe hijeno do neba VOLIMO SVI :D :D :D
P.S'
Zao mi je sto neznam stavljati ove slicke po blogovima :-? .Mada doduse nisam ni probala .Moram nauciti pa da i ja cltam tu (pokazat ce mi mikic moj :D )Pa kad mi je dosadno da cltam i njoj cu poslati luzice..
Idem u setnju laganu..
Hijena i sve vas ljubim ...
:)

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: