Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 65  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 12:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
U pravu si hijena ,proja sadrzi palentu u stvari vecinom je od palente tj kukuruznog brashna :) .Pa zashto je nekad narod bio zdrav i dugovechan?Beli hleb se jeo samo za praznike i to kao kolach :D .Na palenti ili ti puri odhranjeni i proji i kukuruzi.Secam se da je moja baka pravila neshto zvalo se ljevacha ili ljevusha od kukuruznog brashna.Umesi to onako polu zitko i tu iseche krompira na kockitze i izmesha.Istrese u podmazan pleh i ispeche .Odozgo kad se ispeche pospe sa malo vode ulja i solju.i prekrije sa stolnjakom chistim da malo odmechi shto bih ona rekla :lol: .Posle izseche na kocje joj ljudi moji josh osecam onaj ukus :cry: .Morat cu probati to praviti i uz mladi luk :P .U jebt ja na dieti? :cry: Mozda zato samo na goozu mislim?I kukuruza se nekad jela umesto leba.Dodushe zrak je bio chishci pa je bilo sve zdravije i kukuruz i sve.Nishta nije vishe kao pre :( ..
Ali opet moze se klopnuti koja proja :wink: .
Cmokim Vassssssss


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 12:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Ma naravno da moze mikaljtze! :D Pa jos ako nadjes proju koja ti odgovara tj. pekaru...ihihi :D Beli hleb i lisnato testo su uzas za creva! Slepljuju ih kao...ma uzas! Dok je kukuruzno brasno zdravo...a i jogurt :D Pozzic svim clanovima kluba! :D :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 3:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
:D :D :D hijena --prezime Proja :wink: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 10:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Ha ha, onda smo rod! Mikalja-prezime Proja :D
Ili ces da uzmes to ko srednje ime a onda da bude ovako:
Mikalja Proja Pasulj
Ja cu biti Hijena Proja Jogurt :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 10:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
E pa drage forumasice projice, pa tema me je bas zaintrigirala, jer i ja isto obozavam proju u raznim varijantama, pa i kukuruzno brasno . Cak imam i mnogo lepih laganih recepata sve sa kukuruznim brasnom, jedino tu ima mali problem, jos sam na programu ishrane gde mi je nutricionista izricito zabranio pirinac kukuruz i naravno krompir....a i ja znam da je proja tako zdrava :lol: , al` nece da mi iskombinuje neku dijetu bas sa necim sto ja volim i sto je zdravo..Nece, pa nece, a prvo me pita kao sta ja to volim pa da napravimo jelovnik, sa sto manje odricanja,da ide polako al efektno..A ja evo 3 meseca nisam jela nista normalno,pa ni i u malim kolicinama..
TAko drage moje projarice zasto kilaza i proja ne idu zajedno, ma pita cu ja ovu moju dusmanku dobrociniteljku sto je ona u svadji sa projom? Pitala sam je ako mogu integralni hleb 150 gr. sto ne mogu integralne grisine bar 50gr. umesto 100gr. hleba, al nesto nije bila odusevkljena tom idejom...a sad kad joj budem pomenula ono sto mi je prvo zabranila joj..... :oops: :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 11:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
DA MI NEKO ZABRANI PROJU???!!! :o No way! Pa to ko da mi nedas da disem! :D Bas mi je drago sto sve vise clanova u klubu "Zivela proja" ima! :D Ma kakva zabrana proje, uzivkajte svi u njoj, ja sad idem da spajkim a jedva cekam da ujutru kad ustanem idem po omiljeni dorucak. :D
P.s. bas me interesuju ti lagani recepti za proju, cisto sam radoznala od cega je sve prave, pa ako zelis podeli koj sa nama. pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 10:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pazi hijena stvarno :o .Pa i ja se prezivam Proja.Sestre po proji HaHaHa cmokitjak :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 10:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pozdrav draga maliska moja pozdravlja te mikalja proja :D :D ..Znash kako tjesh je prevariti(nutricionistkinju)?Reci joj da ne volish proju i nishta od kukuruznog brashna :P .E onda ce ona tebi sastaviti listu i videt cesh pola liste tje biti proja i kukuruzni proizvodi :lol: :lol: :lol: .Cmok te..
AAAA DA MI ZABRANI PROJU :o .Ma nema shanse .A i zashto bih ?Bash je zdravo kukuruzno brashno .Grebe i chisti krvne sudove :wink: .Idem da doruchkujem. Pogodite da tje to biti moja proja i joguratic hahaha 8) ..Pozdravvvvvvvvvv za sve ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 10:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Ne mogu da verujem da ovolko raspravljate i komentarisete o jednoj proji? :roll: :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 11:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Da bwe Mikaljitze, sestre smo po Proji...aaa! :D
Pa da,tacno da flipnem da i neko zabrani, a i u pravu si, sto bi! Evo malopre sam doruckovala ( nema potrebe da navodim sta :D ) i osecam se ko bebac! :D
A dobar ti predlog za nutricionistkinju, podrzavam maximalno :)
Mars, ako ti smeta nas razgovor, ne posecuj ovu temu...svako ima prava da raspravlja o cemu zeli...il samo nikad nisi probao proju?! :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 11:39 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
MARS je napisao:
Ne mogu da verujem da ovolko raspravljate i komentarisete o jednoj proji? :roll: :o


:D :D :D Jelda ? :wink: .Kao da smo pali s`MARSA? :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 11:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
MARS pll odi na temu dijeta sa pirincom samo baci pogled na zadnji post od nick -->kafka-->I Budi iskren i retzi da li treba onako da reagujemo?Pa radije cu zaobitji .Pusti ljude nek se raduju makar to i proja bila :wink: :D :D :D
P.S
I mi ne komentarishemo o jednoj proji !Nego o mnooogo mnogo proja :D .Raznih ukusa sastava i kukuruznom brashnu .Sta tu ima loshe zivota ti.Nekom je dosadila ili ga sramota da kaze da jede proju.Retzimo moj brat kaze joj ne volim proju DAVI ME :oops: .NJigov problem.. :wink: :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 2:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Ajde malo da predjemo na ustipke, znas imaju i oni razani. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 3:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
MARS je napisao:
Ajde malo da predjemo na ustipke, znas imaju i oni razani. :lol:


A neeee uspicki goje :P .
Proja je Proja 8)
Ops pardon :oops: ,,,ushtipci :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 3:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
ha ha mikalja zakon si! :D Ne mogu da verujem, i ja imam brata koj kad me vidi kako se davim u proji i jogurtu kaze onako s grozenjem: "uh, kako mozes to da jedes i da volis?!" A ja onako sva u transu od uzitka :D samo ga bledo pogledam i kaazem:" Mljac, pa to mi omiljena hrana, a i zdrava je mljac...!" :D :D :D
Ma proja je bre...uh...nesto najlepse, i vrdi pricati o njoj, uostalom, svako voli nesto najvise...neko ustipke, neko proju... :D
Daj Mars zezamo se svi, uzivkaj, pa se mozda jednom nadjemo, ti ponesi ustipke, mi cemo projitze i jogurt pa kad zasednemo...lele nama!!! :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 65  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: