Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem
PostPoslato: Uto Jan 20, 2009 8:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 20, 2009 8:34 pm
Postovi: 5
Ovako...Imam 17 godina.Visoka sam 168,a imam 66kg.Sa 13,14 god dok sam se razvijala sam drzala razne dijete(npr Atkinsonova) i nisam nikada uspela da smrsam...Jedino sto sam uspela je da sam se zeznula skroz u razvoju. Zapravo moj problem su grudi. Pre sam imala velike grudi(uvek vece od svojih drugarica) i onda sam pocela sa dijetama i nekako sam sve prekinula...stala u rastu..a grudi mi se iz dana u dan sve vise smanjuju.Za koj mesec ih mozda vise i necu imati. 2 godine ne drzim nikakve dijete,isla sam 3-4 mes na fitnes..i to je to...
E sad,moje pitanje je sta da radim sa grudima,tj kako da ih malo povecam(inace svaki gram mi se lepi za zadnjicu,butine,stomak i ruke-grudi nikad)! Da li ima sanse da ih nekako povecam??Cula sam da je drugarica pila nesto(proteini,hormoni) sta li su vec...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 20, 2009 11:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
'ebo te, mislim da si omanula temu... Ako je moguce ishranom i ja bi volio cuki savet, jer imam jednu takvu u kuci!

Mani djete, a kalorije trosi na inteligentnije nachine :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 21, 2009 11:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 20, 2009 8:34 pm
Postovi: 5
Sto sam promasila temu?Ne znam gde bi onda mogla da je postavim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 21, 2009 1:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
?

Znash li ishta o anatomiji zenskog tela i razvoju tkiva dojki?

Pre bilo kakvih dijeta i terora na svoj organizam trebalo je da prochitash i nauchish neshto o razvoju i genetskim predispozicijama koje svaka zena nosi u sebi.

Problem koji imash je za psihologa nego za nutricionistu i internet forume.

Pijenje proteina ili bilo kakvih buckurisha ti ne moze dati oblik i velichinu dojki kakvu zelish, a drugaricu puno pozdravi.

Nemam rechi dokle mladi idu, umesto da uzivaju u zdravlju svesno ga unishtavaju i traze hleba preko pogache!


Sta je to sa mladima? Odakle toliko nezadovoljstvo?

Mediji? Chasopisi? Moda? Sta?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 22, 2009 3:58 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Temro, kao sto znate, rijetko se slazem sa Vama, ali ovdje se 100% slazem!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 22, 2009 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 20, 2009 8:34 pm
Postovi: 5
Ja sam ovde dosla da trazim savet,a ne da me neko napada i da mi prica kako sam ugrozila zdravlje,toga sam i sama svesna!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 22, 2009 5:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
No comment!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Poslacu ti brosuru
PostPoslato: Čet Jan 22, 2009 6:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Dec 26, 2008 9:42 am
Postovi: 333
Za Mala Medica:

Vidim da imas 17 godina ...Ovo zbog cega si se javila - ne mogu diskutovati, ali da znas da si do 17 godine trebala saznati dosta toga o svom telu , i nemoj se ljutiti na Tamara sto ti to kaze.

Pogledaj po ovom Forumu- na dva mesta sam ostavljala ovu poruku koju cu tebi reci ...Pogledaj sta pisu zene kojima sam brosuru vec poslala i koje su vec pocele da koriste ono na sta ih ista upucuje> samopregled dojki.
Ovo ti napominjem da ne pomislis da je nekakvo moje glupiranje i sl. a kada je dobijes, proucis je, shvatis da je od koristi> posalji je svojim drugaricama - mislim da je korisna.
Volela bih da je ima sto vise zena ...

Dakle posalji mi u pp tvoju e-adresu .Poslacu ti brosuru : Samopregled dojki,-koja je sacinjena sa ciljem da svaka od nas moze na vreme da otkrije(posumnja) promene u svojim dojkama i zajedno sa svojim doktorom na vreme -dakle u ranoj fazi , otkrije da joj se nesto u dojci desava.BROSURA JE BESPLATNA.
Od BOga ti zdravlje drago dete .R.

_________________
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.R.:)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 23, 2009 9:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
ne razumem.

devojka se zali da ima male grudi, a vi joj preporucujete samopregled.

mislim, u redu je samopregled, ali ona pita nesto drugo... :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem
PostPoslato: Pet Jan 23, 2009 4:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
MalaMedica je napisao:
Ovako...Imam 17 godina.Visoka sam 168,a imam 66kg.Sa 13,14 god dok sam se razvijala sam drzala razne dijete(npr Atkinsonova) i nisam nikada uspela da smrsam...Jedino sto sam uspela je da sam se zeznula skroz u razvoju. Zapravo moj problem su grudi. Pre sam imala velike grudi(uvek vece od svojih drugarica) i onda sam pocela sa dijetama i nekako sam sve prekinula...stala u rastu..a grudi mi se iz dana u dan sve vise smanjuju.Za koj mesec ih mozda vise i necu imati. 2 godine ne drzim nikakve dijete,isla sam 3-4 mes na fitnes..i to je to...
E sad,moje pitanje je sta da radim sa grudima,tj kako da ih malo povecam(inace svaki gram mi se lepi za zadnjicu,butine,stomak i ruke-grudi nikad)! Da li ima sanse da ih nekako povecam??Cula sam da je drugarica pila nesto(proteini,hormoni) sta li su vec...


Ne postoji nacin da uvecas grudi nikakvim preparatima. To mozes uciniti jedino plasticnom operacijom i to kada postanes punoletna, premda smatram da je to u ovom slucaju totalno besmisleno. Zao mi je sto uopste razmisljas na taj nacin o svom telu. Mozda se nezadovoljstvo krije negde drugde.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: za Isidoru
PostPoslato: Pet Jan 23, 2009 5:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Dec 26, 2008 9:42 am
Postovi: 333
Isidora,
samo sam iskoristila temu da joj kazem za brsuru koju bih volela da i ona sa malim grudima ima kod sebe. Napominjem da je brosura potpuno BRSPLATNA.
U vezi malih grudi ocekujem da ce joj neko kompetentniji od mene odgovoriti.
R.

_________________
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.R.:)))


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: