Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: preparati za mrsavljenje
PostPoslato: Ned Maj 08, 2005 2:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 2:06 pm
Postovi: 6
da li je neko koristio cajeve ili tablete za mrsavljenje a da stvarno pomazu i naravno uz korigovanu ishranu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 10, 2005 2:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 21, 2004 2:56 pm
Postovi: 383
Lokacija: Zemun
Ja sam koristila Bozen tablete, i smrsala sam 6kg za mesec dana. Inace, ne veceram a tad sam i radila vezbe svakog dana i vise se kretala, pila dosta tecnosti (vode pre svega) pa ne znam da li je bas sve zasluga tableta. Inace nisam pristalica hemije, ali sam bila ocajna. To je bilo pre 3-4 god. Inace, moj kolega pije neke tablete, cini mi se herbalife ili tako nesto, smrsao je 26kg za 2 meseca, ali dok ne uradi detaljnu krvnu sliku ne preporucujem nikome!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 12, 2005 7:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 17, 2005 2:44 pm
Postovi: 51
Lokacija: Beograd
Ja sam smrsao 10 kg koristeci Reeped fuel-sagorevac masti.On deluje samo u sprezi sa fizickom aktivnoscu,stoga sam i ja bio fizicki aktivan,dakle teretana(3X nedeljno) oko 1h voznje bicikla pod opterecenjem(trenazera-3X puta nedeljno ili vise),i naravno vecerati plafon do 21h(nikako kasnije).
Imao sam i jaku veru u sebe i uspelo je.Sa oko 95 kg sam smrsao na 85 kg u roku od 2.5 meseca.
To nije bilo dovoljno,pa sam,doduse uz ogromne probleme,a i rizik po zdravlje smrsao jos 10-12 kg.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 28, 2005 12:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2005 12:08 pm
Postovi: 11
Ja sam smrsao 5 kg za 30 dana i smanjio sam 5cm u struku koristeći Herbalife ishran.Sada koristim Herbalife ishranu da održim kilograme, I mogu ti reci da su ovi proizvodi veoma ukusni(ukus jagoda) i da više nama problema teškog ustajanja iz kreveta, i imam mnogo više energije.
I OSEĆAM SE FENOMENALNO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 16, 2005 11:45 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2005 7:01 pm
Postovi: 58
Zavisno od viska masnoce u organizmu, 5 do cak 20 kapsula cistog ribljeg ulja (koje sadrzi 30% omega 3 masnih kiselina) dnevno moze jako pomoci u mrsanju, a takodjer je i vrlo zdravo za krvozilni sistem, mozak, bolje rasplozenje, kosu i kozu i jos mnogo drugih stvari. Ali treba obratiti paznju ako se uzima preko 3 kapsule dnevno na smanjenje koagulacije krvi, tj. vece kolicine se ne smiju uzimati ukoliko se uzima aspirin ili neki drugi lijekovi koji smanjuju koagulaciju.

U svakom slucaju riblje ulje nije magicno rjesenje, ali je prirodno, i potrebno je neko vrijeme da se pocne gubiti tezina, nema nus pojava. Princip rada je u osnovi da omega 3 masne kiseline potpomazu prirodni proces iskoristenja masnih naslaga u organizmu za energiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 16, 2005 7:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 6:10 pm
Postovi: 96
molila bih da napisete nesto vise o tom herbalife-u... konkretnije..
i koje su cene...
hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Herbalife
PostPoslato: Čet Jun 16, 2005 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2005 12:08 pm
Postovi: 11
Princip mrsavljenja je zasnovan na zamenskim obrocima.
Menjam dva obroka Herbalife hranom,a jedan obrok jedem normalno. Tako da nema gladovanja. Herbalife hrana je ukusna, lako se sprema i lepo zasiti stomak.
Jedan obrok sadrzi oko 217 kalorija i sastavljen je od prirodnjh sirovima.
Birate ukus obroka izmedju JAGODE, KAPUĆINA, ČOKOLADE, TROPSKO VOĆE I VANILE.

Cena zavisi od programa ishrane ja konkretno koristim 4 proizvoda u programu ( za 47 dana 7 kg manje i 7cm u struku) i to me je za kostala 125€ za 1mesec oko 140 dinara jedan obrok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 16, 2005 11:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 6:10 pm
Postovi: 96
ko ti odredjuje program ishrane?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 17, 2005 1:01 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
cddiskovi, reklamiranje i promocija Multi Level Marketing proizvoda na forumu nije u skladu sa pravilima koriscenja sajta
( http://www.doktor.rs/napomena.php )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 17, 2005 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2005 12:08 pm
Postovi: 11
Ishrana odredjeno od strane doktora nutricioniste


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 17, 2005 9:22 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 23, 2005 9:20 am
Postovi: 237
Moram priznati da mi nije baš najjasnije.
Svesni su svi da bez vežbe i kontrolisane ishrane ne ide. Da li je onda zaista neophodno baciti gomilu para na kojekakve proizvode za mršavljenje?
Da su svi ti proizvodi efikasni - NE BI BILO GOJAZNIH LJUDI!!!

Primeri u kojima je neko izgubio kilograme su malkice diskutabilni. Svi su jaaaako pazili šta rade i šta jedu. Pa to je, samo po sebi, dovoljno.

Ja sam skinula nekih 10-tak kilograma za otprilike 2-3 meseca tako što sam prestala da jedem kad nisam gladna. Prosto se pre nego što strpam nešto u usta zapitam da li mi je potrebno ili mi se samo jede. Gotovo uvek je odgovor bio ovo drugo.
Moja dijeta se takođe svela i na preispitivanje namirnica. Nisam veliki mesojed, pa je to malo otežalo stvar (jer kod svih dijeta vam uvale neko meso kad ste gladni), ali sve je izvodljivo. Tečnost je obavezna. Prvih par kg je zapravo prividan gubitak, jer je u pitanju voda iz organizma. Nju treba nadoknaditi.
Da dodam - nisam se odrekla slatkiša. Mnogo volim čokoladu i ostale papazjanije, te bi bilo mučenje za organizam i moju psihu da sve to izbacim. Tako sam odredila sebi da smem uzeti kad mi baš prifali.

Upalilo je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 17, 2005 9:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 20, 2005 4:39 pm
Postovi: 33
Sve vise se nutricionisti okrecu bas toj metodi zamenjivanja obroka. Nije to nista cudno. Obzirom na to koliko ljudi nemaju vremena, jer su po citav dan na poslu. Princip je jednostavan. Zamene se dorucak i vecera nutritivno da kazem kvalitetnim obrokom, koji sadzi mlecno jajcane proteine neophodne za izgradnju i regeneraciju misica. Ti proteini se lako vare i sadrze sve aminokiseline potrebne nasem organizmu. U sprezi sa vezbanjem se jos brze dolazi do rezultata.
Naravno da je apsolutno zabranjeno jesti slatko, piti gazirano, alkohol tokom takve dijete, ali zaista ti obroci cine da se covek oseca jakim, sitim i ne provociraju mu insulin, tako da ne zeli slatko.
Jedan obrok dnevno se jede normalno, takodje odredjen od strucnjaka. Krvna slika se znatno popravlja, opste stanje takodje, kilogrami se tope. To jeste kontrolisana ishrana i to veoma. Zato i ima efekta. Naravno da ako se jedu namirnice koje nisu lako svarljive, visokokaloricne, masne nema efekta. Od da kazemo "klasicnih" dijeta, jedina razlika je sto se zamenjuju obroci proteinskim pripravkom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 21, 2005 8:34 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2005 7:01 pm
Postovi: 58
Godza isti takav obrok mozes i sam spremiti. Dodaj par bjelanaca i imas kompletnu proteinsku osnovu, malo integralnih zitarica i dobio si vlakna i kompleksne ugljikohidrate, dodaj lan i pokrio si unos esencijalnih masnih kiselina. Ubaci jos neko voce i povrce i za 10% vrijednosti dobijes puno kvalitetniji obrok nego neku industrijski procesiranu hranu ko zna kakve kvalitete.
A sto se tice mrsanja, da moguce je i bez vjezbe, ali ako izgubite 10 kg bez vjezbe ono sto cete dobiti jeste mlitavo i opusteno tijelo. Zato vjezbajte ne samo da izgubite kile, nego i da zategnete i obnovite vase tijelo i drzanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 23, 2006 1:37 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 18, 2006 2:19 am
Postovi: 101
Ljudi dokle cete da se pecate na carobne stapice? Nema slabljenja dok se ne promeni celokupni nacin ishrane. Kao sto vas je vecina ovde navela, za vreme koriscenja preparata vezbali ste i promenili ste nacin ishrane. Pa probajte sve to i bez preparata, pa cete videti da je isti rezultat. Herbalajf je vec i promena nacina ishrane, pa ovde ne mislim na to. Ali kome je to skupo, moze da proba i sa zdravijim a manje kaloricnim obrocima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 23, 2006 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 21, 2006 5:30 am
Postovi: 11
Ne znam da li je neko probao dijetu sa Javorovim sirupom...Ja jesam...Jeste teska ali je strasno efikasna...

Kupis Javorov sirup u nekoj radnji za zdravu hranu i pijes tako sto na dve kasike javorovog sirupa dodas odprilike pola limuna i na vrh noza djumbira...Tako treba da uneses minimum 2 litre dnevno tecnosti...I to ti je sve...Ne smes nista drugo od hrane da unosis u organizam....Ja sam za 10 dana smrsala 10 kg i ne sme duze od 10 dana da se drzi
Kazu da je najbolje da se ova dijeta drzi bas kada su prelazna godisnja doba...Sada ce prolece pa eto savrseno....Savrseno se vrsi detoksikacija organizma a krvna slika uopste ne slabi...A sto se tice straha od toga da li cete izdrzati 10 dana bez hrane...Probajte pa vidite...

Ja sam imala vise energije nego kada sam punog stomaka i uopste nisam osecala malaksalost :)

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: