Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 3:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 4:28 pm
Postovi: 10
Taj Neera sirup mi je skup. Student(kinja) sam pa ne mogu bas toliko da izdvojim za njega. Cula sam da je Javorov sirup oko 1.000 din. tako da bih mogla sa jednom drugaricom da podelim. Zanima me kolika je bocica tog sirupa i da li je dovoljna samo jedna za dijetu od 10 dana (za nas dve)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 5:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
* Srculence * je napisao:
Taj Neera sirup mi je skup. Student(kinja) sam pa ne mogu bas toliko da izdvojim za njega. Cula sam da je Javorov sirup oko 1.000 din. tako da bih mogla sa jednom drugaricom da podelim. Zanima me kolika je bocica tog sirupa i da li je dovoljna samo jedna za dijetu od 10 dana (za nas dve)?


Srculenceja, Javorov sirup ne sadrži u sebi sve što je organizmu potrebno za vreme držanja dijete.Neera sirup sadržisve potrebne minerale i vitamine. Nedostaju proteini ali, s obzirom da iste unosimo mnogo više nego što je potrebno, nije strašno ne unositi ih 10 dana tokom detoksikacije. Za razliku od Neera dijete, tokom dijete sa Javorovim sirupom bila sam gladna svih 10 dana .
Btw ako si mislila na Javorov sirup od 1l onda će drugarici i tebi biti dovoljno za 5 dana dijete, što je nedovoljno jer tek nakon četvrtog dana počinje prava detoksikacija ( i mršavljenje). Pozz!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 5:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 4:28 pm
Postovi: 10
Znaci, nista od moje dijete. :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 5:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Eeeej!!!! Nema :cry: :cry: :cry: !!! :lol:
Kupi Javorov sirup, podeli ga sa drugaricom i počni sa zamenom jednog obroka tvojom polovinom sirupa :lol: . Koriguj malo ishranu ( dosta voća, povrća, izbaci hleb...jedan obrok tvoja polovina sirupa i rezultati su tu) :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 7:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 4:28 pm
Postovi: 10
A da li se koza opusti nakon te dijete, ako se skine mnogo kg-a??? I ima li dijeta nekog efekta na celulit? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 4:28 pm
Postovi: 10
I jos nesto? Jel' meni jos nesto potrebno osim tog sirupa??? Ne bih da skupim te pare i dam, pa procitam u toj brosuri da mi treba jos 2.000 dinara kako bi sirup imao efekat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 19, 2009 10:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 3:36 pm
Postovi: 15
Lokacija: Beograd
Treba ti za svaku casu napitka pola limuna i malo djumbira ili neke papricice (ne znam koje, ja sam koristila djumbir).
Meni je dijeta bas prijala ali sam je drzala samo 4 dana. Peti dan mi je bilo bas lose kad sam ustala pa sam prekinula. Mada sam tek kasnije saznala da je to normalna pojava i da nisam trebala da prekidam jer bi me to brzo proslo i posle bi se jos bolje osecala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 19, 2009 1:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
* Srculence * je napisao:
I jos nesto? Jel' meni jos nesto potrebno osim tog sirupa??? Ne bih da skupim te pare i dam, pa procitam u toj brosuri da mi treba jos 2.000 dinara kako bi sirup imao efekat.


Osim sirupa, za neera dijetu potrebno je i 200gr morske soli, 200gr čaja od sene, 4 kesice đumbira ili kajen paprike ( ako je ne nađeš može čili začin) i 24 limuna. Kompletna dijeta ne košta više od 2000 dinara. Pozz!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Evo i mene...
PostPoslato: Ned Jun 28, 2009 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 28, 2009 3:56 pm
Postovi: 6
Posle visednevnog citanja komentara, utisaka, misljenja, odlucila sam da se i ja ukljucim u razgovor. Elem, danas mi je drugi dan Neera dijete, prija mi, nisam nesto jako gladna. Ali, juce sam imala napad migrene(desava se s vremena na vreme), tako da sam povracala, morala sam da popijem kafetin, i nisam mogla posle toga nista osim vode da popijem. :-?
Sirup pijem 4-5 puta dnevno, nisam cesce gladna, ne mogu da pijem slanu vodu, pijem caj umesto toga... Ako neko ima neki koristan savet, osim ovih vec procitanih, vrlo rado cu da saslusam.
P.S. Ako, i kada, upadnem u krizu, evo mene ovde.
Pozdrav za sve! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 29, 2009 9:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 9:19 am
Postovi: 4
Lokacija: beograd
Nemoj te se zavaravati sa tabletama to su sve jo jo efekti, ja to znam najbolje imala sam 75 kila i nisam drzala nikakve dijete nego sam smanjila klopu, kako kaze nas narod probusila kasiku, nisam vecerala izbacila koka-kolu, slatkise i beli hleb , zatim przeno masno pohovano i kilogrami su poceli da se gube, pritom sam setala po 8 km svako vece... i skinula na 55 kg e sad bi volela jos tri kile da smrsam i nadam se da cu uspeti... tako da ljudi samo se kontrolisite u klopi i ne jedite dok vam ne pozli nego kako ja kazem koliko da imate nesto u zeludcu, budite na rezervi... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 29, 2009 11:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 02, 2007 7:17 pm
Postovi: 75
Svaka cast onima koji mogu da izdrze ovu Neera dijetu!

Ja sam probala danas. Originalni Neera sirup sam platila vise od 40$ za jedan litar, sto je dovoljno za pet dana dijete. Citajuci komentare sa raznih foruma zakljucih da mi ova dijeta nece pasti tesko. Ludi pisu da glad ne osecaju, a prosto pucaju od viska energije - milina jedna. Napravila sam tu "limunadu" pu uputstvu. Ludi moji, pa to je odvratno!!! Neera sirup je tamne boje, prilicno gust i ima neki odvratni miris na smolu i onako je bljutavo slatkast. Dodala mu limunadu i papricicu i dobila buckuris koji sam mogla piti samo zapusenog nosa. Za dorucak sam tako na silu popila dve case. Stomak prazan i samo krci. Glad nesnosna. Nekako sam izdrzala do 1:00 po podne, uz jos dve case "limunade" i nekoliko casa ciste vode. Osecaj gladi je bio isti kao kada zbog nekih analiza krvi moram da gladujem vise od dvanaest sati. Inace sam celo pre podne bila nervozna i iritabilna. Kada vise nisam mogla da izdrzim glad, odem na pauzu za rucak i narucim fino sebi porciju kineske Lo Mein piletine. Nervoza ko rukom odnesena, energije koliko hoces i sve zahvaljujuci dobroj klopici.
Inace, visoka sam 166, teska 57kg i imam 37 godina. Samo sam zelela da skinem 2kg. To inace svih ovih godina postizem preko leta tako sto smanjim veceru a za rucak jedem salate. Obicno mi treba oko cetiri- pet nedelja uz normalnu fizicku aktivnost.
Neera dijetu nikad vise!.

macence


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 30, 2009 7:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 28, 2009 3:56 pm
Postovi: 6
Danas mi je 4-ti dan sa Neera sirupom, pocela je kriza sinoc dok sam Malishi spremala veceru. Pocela kriza, ja odolela. :D
Malo osecam vrtoglavicu, pomalo mi je muka, gladna nisam, tako da nekako izdrzavam. Rekla sam sebi da cu izdrzati 5 dana sigurno, a sve preko toga je bonus. Psihicka varka ili ne, ali deluje. Iskreno, meni je ovo prilika da dokazem sebi da jos uvek imam karakter kada je hrana, ili izbegavanje iste, u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 01, 2009 11:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
mikica.bucka je napisao:
Danas mi je 4-ti dan sa Neera sirupom, pocela je kriza sinoc dok sam Malishi spremala veceru. Pocela kriza, ja odolela. :D
Malo osecam vrtoglavicu, pomalo mi je muka, gladna nisam, tako da nekako izdrzavam. Rekla sam sebi da cu izdrzati 5 dana sigurno, a sve preko toga je bonus. Psihicka varka ili ne, ali deluje. Iskreno, meni je ovo prilika da dokazem sebi da jos uvek imam karakter kada je hrana, ili izbegavanje iste, u pitanju.


Možda je Slika dok se pije ali..... delujeeee :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 02, 2009 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 02, 2009 11:45 pm
Postovi: 11
grlica 83, koliko ti je trebalo da skines tih 20 kg?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 12:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 2:39 am
Postovi: 86
Citam svuda se spominju razno-razne dijete i tabletice koje dovode do trenutnog resenja skidanja kilograma.Kada se sve to prestane praktikovati kile se vracaju... Da li vam se to milion puta desavalo? Krenete da drzite dijetu,Smrsate koje kilo dobijate komplimente okoline kako ste lepo smrsali onda se opustate prekidate s dijetom ili s tabletama i posle nekog vremena shvatite da su vam kile opet tu. I opet ocaj i opet dijeta... i sve tako u krug. To su zacarani krugovi iz kojih se tesko izbaviti. Treba se odricati hrane ne jesti slano,slatko,masno,ljuto jesti samo voce i povrce ceo dan i smrsacete... Iskreno to nije istina i uopste nije zdrav nacin ishrane jesti samo voce i povrce kao sto mnogi kazu... Ne treba se izgladnjivati jer to dovodi samo do nezeljenih efekata da prekoracite dijetu i da se prejedete od silne zelje za odredjenom hranom i to dovodi do nezeljenih efekata... Onda se pitate kako onda smrsati? Nije jednostavno ali je dugorocno i bez izgladnjivanja a pre svega je zdravo. Koga intresuje nastavicu dalje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: