Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 09, 2006 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:12 am
Postovi: 49
da li se moze smrsati dijetom sa koriscenjem algi, nesto sam o tome cula ali ne znam gde se alge mogu kupiti i kako se koriste. mislim da ih reklamira i bozen ali ne bih nista koristila od njenih proizvoda. pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: herbalife
PostPoslato: Uto Jun 06, 2006 2:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 06, 2006 2:48 am
Postovi: 1
Mene interesuje gde se mogu nabaviti Herbalajf preparati, i da li mozda znate cenu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 16, 2006 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 1:43 pm
Postovi: 19
ja sam herbalife nabavila preko jedne prijateljice to ne mozes kupiti nigde u slobodnoj prodaji , kako bih ti najlakse objasnila :roll: dobijes 4 kutijice u jednoj je zamenski obrok biras ukus cokolada,vanila,jagoda,tropsko voce,kapucino, u drugoj kutiji protein puder koji odrzava tonus misica da ne bi omlitavila kad smrsas u trecoj je multivitamin kompleks i u cetvtoj biljna vlakna koja regulisu metabolizam i rad creva to sve zajedno kosta oko 130 evra i traje ti mesec dana , ja sam to prvenstveno kupila zbog loseg zdravstvenog stanja a usput sam smrsala 14kg za 2 meseca sto nikada pre nisam uspevala a koristila sam razne dijete kojima sam unistila zdravlje pa sam i u vezi ovoga na pocetku bila uplasena i skepticna ipak hvala bogu ispalo je fenomenalno osecam se odlicno a krvna slika mi je nikad bolja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: oprez
PostPoslato: Ned Sep 03, 2006 9:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2006 6:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: beograd
Mesecno je dozvoljeno mrsaviti tri meseca!!!! Za vase zdravlje nije dobro vise od toga! Sve sto je brzo to je i kuso! Od tableta preporucujem Tanana pastile!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 08, 2006 7:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 6:10 pm
Postovi: 96
ja sam pre 4 godine fino smrsala uz pomoc chitosana, firme Ivancic i sinovi...

u medjuvremenu sam se opet ugojila, nisam pazila, dosta sedim, malo se krecem... jedem sve i svasta...

sad sam opet na tom chitosanu, obogacen je vitaminom C i verujem da nije stetan po zdravlje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 20, 2006 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 2:19 pm
Postovi: 3
Da li je neko koristio neki od bioklinikinih preparata za mrsavljenje? Posebno me zanima BROMELIN , enzim za varenje koji je na reklamama CUDOTVORAN!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 14, 2006 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 13, 2006 8:35 pm
Postovi: 2
Lokacija: novi sad
beba 81 je napisao:
Da li je neko koristio neki od bioklinikinih preparata za mrsavljenje? Posebno me zanima BROMELIN , enzim za varenje koji je na reklamama CUDOTVORAN!!!!!
:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 14, 2006 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 13, 2006 8:35 pm
Postovi: 2
Lokacija: novi sad
pozdrav svima!!!evo skupih i ja hrabrosti dan pocnem sa neera dijetom!priznajem da mi ne ide basnajbolje,boli malo glava,osecaj hladnoce?kakvo iskustvo imate sa neerom i da li je neko od "korisnika"neere uuzimao onu slanu vodu???pozz :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: oprez
PostPoslato: Sub Avg 16, 2008 12:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 13, 2008 9:40 am
Postovi: 31
edelina je napisao:
Mesecno je dozvoljeno mrsaviti tri meseca!!!! Za vase zdravlje nije dobro vise od toga! Sve sto je brzo to je i kuso! Od tableta preporucujem Tanana pastile!


??? koliko meseci može da se mršavi nedeljno? Može li možda da se dnevno mršavi 12 dana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 16, 2008 1:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
ja sam pio zeleni caj i smrsao 2 kg.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 16, 2008 1:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
beba 81 je napisao:
Da li je neko koristio neki od bioklinikinih preparata za mrsavljenje? Posebno me zanima BROMELIN , enzim za varenje koji je na reklamama CUDOTVORAN!!!!!


Sta ce ti enzim za varenje ako imas normalnu stolicu, idi pitaj doktora pa onda uzimaj enzime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 28, 2008 2:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 11:12 pm
Postovi: 4
Ja sam pocela sa Herbalife-om pre nekih 2 meseca i skinula sam za manje od mesec dana 4-5 kg i holesterol mi se smanjio sa 30 i nesto na 28% masti i jako sam zadovoljna. Uzela sam vlakna za regulaciju metabolizma i sejk od vanile, a neke druge multivitamine u apoteci i to me je kostalo 6 i nesto hiljada, mada se i isplati jer ne gladujem uopste, a kilogrami se tope i osecam se super. Ako nekog zanima, mogu da mu javim gde da nabavi nesto iz programa. Ima i kozmetike za sve tipove koze, razne cajeve i ostalo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 28, 2008 3:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 28, 2008 11:33 am
Postovi: 8
Joj ljudi gojaznost se leci fizickom aktivnoscu i pravilnom ishranom! Ne znam nikoga ko je u tome bio istrajan da nije uspeo!!!

A sto se tice preparata, mislim da je 99% prevara. Najmanji je problem sto nece doneti zeljene rezultate, vece pitanje je sta zapravo unosite u svoj organizam i koje su posledice (steta) toga!

Kao ona vlasnica Bozena, reklamira No. 1 preparat za mrsavljenje, a vec sto godina ima 500 kila!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dijeta
PostPoslato: Pet Jan 09, 2009 7:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 6:45 pm
Postovi: 2
Lokacija: kragujevac
Koristila sam herbalajf preparate ali meni nisu pomogli. aaaaaaaaaaverovatno zbog disbalansa hormona.

_________________
treba mi pomoc strucnjaka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 10, 2009 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 10, 2009 6:18 pm
Postovi: 1
molim vas da li neko nesto znz o xenikal tablrtama kakve su da li stete po zdravlje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: