Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 12:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:00 pm
Postovi: 6
Pozdrav forumasi, molio bih za savet u vezi ove dijete. Dijeta se sastoji u sledecem, 6 dana u sedmici pridrzavam se sledeceg(ne jedem slatko nikako, hleb na minimum, piletina i riza,krompir samo kuvano, paprike przene, voce umereno, lesnici,bademi takodje umereno,ne alkohol, ne cigarete,sokovi uopste ne itd i td da ne nabrajam) a jedan dan u sedmici, to je nedelja priustim sebi slatkise, pice, burek, pite uglavnom takvu nezdravu hranu. Da li to moze uticati na gojenje? Da li je ovavka dijeta dobra? Nisam gojazan uopste ali imam nesto sala oko struka(vrlo malo) pa bih hteo to da skinem. Inace idem u teretanu i trcim bar jednom u sedmici, nekad i dva puta. Samo mi je bitno da se ne ugojim zbog ovakve dijete. Ako ima neko strucan i da ima iskustva sa ovakvom dijetom molio bih za odgovor. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 3:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
Нисам стручан, али никада не бих тако шокирао организам нездравом храном. Сипај ти понекад смеће у аутомобил, па види како ће да ради. Упоређење наравно није довољно добро јер је ауто обична гомила гвожђа.

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 3:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:00 pm
Postovi: 6
aa aca je napisao:
Нисам стручан, али никада не бих тако шокирао организам нездравом храном. Сипај ти понекад смеће у аутомобил, па види како ће да ради. Упоређење наравно није довољно добро јер је ауто обична гомила гвожђа.


Pa da i meni je nelogicno, ali sam negde na netu procitao da je bas fora u tom sokiranju organizma te da on posle toga koristi samo mast(salo) kao izvor energije. Bojim se da se ne ugojim od ove cudne dijete :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Pet Avg 09, 2013 8:54 am 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
На разумем зашто би поред свих "научних студија" макар и један дан јео смеће од хране?

Ако сматраш да је нека храна здрава, а нека друга нездрава, онда ми је логично да једеш само здраву. Наравно, то можеш ако имаш услова за такав живот - доступност хране и њена цена.

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Sub Avg 10, 2013 7:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:00 pm
Postovi: 6
Hvala brate na odgovorima puno, jos neko neki savet u vezi ove dijete?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Sub Avg 31, 2013 5:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Pon Nov 18, 2013 11:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 24, 2013 1:56 pm
Postovi: 38
losmi90 je napisao:
Pozdrav forumasi, molio bih za savet u vezi ove dijete. Dijeta se sastoji u sledecem, 6 dana u sedmici pridrzavam se sledeceg(ne jedem slatko nikako, hleb na minimum, piletina i riza,krompir samo kuvano, paprike przene, voce umereno, lesnici,bademi takodje umereno,ne alkohol, ne cigarete,sokovi uopste ne itd i td da ne nabrajam) a jedan dan u sedmici, to je nedelja priustim sebi slatkise, pice, burek, pite uglavnom takvu nezdravu hranu. Da li to moze uticati na gojenje? Da li je ovavka dijeta dobra? Nisam gojazan uopste ali imam nesto sala oko struka(vrlo malo) pa bih hteo to da skinem. Inace idem u teretanu i trcim bar jednom u sedmici, nekad i dva puta. Samo mi je bitno da se ne ugojim zbog ovakve dijete. Ako ima neko strucan i da ima iskustva sa ovakvom dijetom molio bih za odgovor. Pozdrav!


Gama-linolenska kiselina pozitivno deluje na postizanje idealne telesne težine jer podstiče gubitak viška kilograma. Nju u najvećem procentu sadrži bio konopljino ulje. Ja sam ga počela koristiti zbog problema sa kožom, rešila problem i nastavila preventivno piti. Mnogo ingormacija o ovom magičnom ulju možeš naći na netu.
pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Uto Nov 26, 2013 9:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 26, 2013 9:08 am
Postovi: 1
На разумем зашто би поред свих "научних студија" макар и један дан јео смеће од хране?

_________________
as


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Pon Jan 27, 2014 2:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 27, 2014 2:12 pm
Postovi: 3
Da li vam se desilo da dobijete na kilazi kad pocnete da se bavite fizickim aktivnostima a zelite da smrsate?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Pet Apr 25, 2014 12:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2014 12:40 pm
Postovi: 5
Ljudi, nemojte se opterecivati kilogramima, mnogo bitniji od njih su obimi, i to trebate pratiti. Ako uspete da udjete u neke farmerice u koje ranije niste mogli a kilaza ista, sta bi vam bilo bitnije? :D Misic je tezi od masnoca, tako kad krene da se izgradjuje zdrava misicna masa (koja je svima potrebna a ne samo onima koji vezbaju) i tako moze kilaza da bude ista pa cak i veca. Ishrana je jako bitna, ali kakvo je vreme doslo, servira nam se jako nekvalitetna hrana jer se gleda kvantitet, i morate biti naucnik da biste znali kako da se hranite zdravo i unesete sve ono sto je potrebno celijama. :lol:

Ako nekoga muce kilogrami, niste zadovoljni, hocete promenu, mogu vam pomoci. Spustila sam 15kg za 4 i po meseca i za 2 godine nije mi se ni gram vratio, cak imam sve bolji i bolji rezultat, a to je i poenta! Nema koze da visi, nema gladovanja, nema odricanja, SVE je dozvoljeno samo se malo poboljsava ishrana. Moj rezultat mozete naci na http://www.fit-trener.rs/mila-nikolic i takodje mozete se registrovati na isti sajt i na mejl ce vam stici 5 video treninga o ishrani, da vidite gde gresite i sta da promenite. A ukoliko neko zeli mene da kontaktira moze to uciniti putem fejsbuka www.facebook.com/columbine.iceweb Srecno, i pozdrav! :wink:


Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet-dijeta
PostPoslato: Čet Maj 08, 2014 11:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2014 11:02 am
Postovi: 10
AMQAT je najbolji način da napravite plan ishrane koji odgovara Vašem telu i putem koga ćete se rešiti suvišnih kilograma. Sve vezano za AMQAT možete pogledati ovde:
http://www.kako-smrsati.rs/srpski/amqat

_________________
www.menda.rs


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: