Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: NAJBRZA DIJETA
PostPoslato: Sub Apr 28, 2007 9:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 07, 2005 8:55 pm
Postovi: 22
Lokacija: beograd
Volela bih da mi napisete od cega ste najbrze smrsali do sada?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 28, 2007 11:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
dijeta juzne obale


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 29, 2007 4:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Te "brze" dijete iz mnogo razloga nisu preporucljive, jedan od njih je da se kg-i brzo i vrate. Unosite onoliko cal koliko je potrebno vasem telu, nikako vise, uz to ukljucite neki sport, izbegavajte "zabranjenu" hranu i to je to!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 29, 2007 8:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Kao osoba koje je nekada davno imala problema sa viškom kg, mogu ti reći da takav savet, iako je najbolji, najviše nervira. :lol: Ono "jedi manje, izbaci slatko i masno i bavi se sportom"... mo'š misliti. :D

Ali šalu na stranu... ako hoćeš da smršaš zdravo, potrebno je vreme. Ako hoćeš neka "quick fix" rešenja, moraš da računaš na brojne zdravstvene rizike koje to nosi sa sobom.

No, konkretan odgovor... najbrže sam smršala kada sam celu letnju pauzu na Faksu provela u teretani, ubijajući se od udaranja i šutiranja vreće, klopajući ribu pečenu bez masti uz salatu svaki dan, i ubijajući se od kućno-pravljenih sokova, i uz pola litra jogurta za večeru. Hleb i paste sam bila skroz izbacila, i pila sam po oligovit dnevno.

"Bez muke nema nauke"... jbg... :wink:

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 30, 2007 6:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Macadamia, o tome ja pricam :D . I znam, da je bas glupo kad kazes nekome nesto sto vec zna, ali to je jedino ispravno i da kazem, bumerang efekat je daleko redja pojava. E sad, svakako da bi svi mi voleli da lepo ruckamo, da se ne zamaramo vezbama a da se kg-i tope, al nece... Pa cak i oni koji imaju savrsen metabolizam, jednog dana ce dobiti visak... prirodno je tako... malo uzdrzavanja ipak nece da drasticno umanji kvalitet zivota :wink: i, voda, voda, voda (ali ne sa cesme zbog kamenca... :( )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 30, 2007 9:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Heh, pa naravno. Slažemo se u potpunosti... u stvari, samo sam htela da kažem da nije tako lako menjati navike... Iako jednostavno zvuči, to je najteži, ali i jedini ispravan način da se maknu suvišni kilogrami.

Ali čak ni menjanje nekih obrazaca ponašanja i ishrane ne mora da znači da čovek ne može sebi da da oduška. Nekih stvari ipak ne mogu da se lišim. Jedna od njih je čokoladna bananica ujutru na prazan stomak. :lol: No, cena koju moram za to da platim je potpuno izbacivanje crvenog mesa i gaziranih napitaka, kao i pržene hrane. 8)

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 02, 2007 12:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
ma da, nije fazon da postanemo robovi svog tela (opravdanje za sladokusce :lol: ), dozvoliti sebi ono u cemu uzivamo, ali posle to potrositi (a ima vrlo zanimljivih nacina :D )... i ja volim slatkise vise nego 'leba da jedem :lol: , ali evo, hmm, bas se spremam da stavim katanac na ugljene hidrate :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: uh
PostPoslato: Uto Maj 08, 2007 11:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 07, 2005 8:55 pm
Postovi: 22
Lokacija: beograd
E bas niko nema da kaze, ja sam 10 dana drzao/la tu i tu dijetu i izgubih cak 100 gr![/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 11, 2007 1:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 08, 2007 11:43 pm
Postovi: 14
Lokacija: Uzice
Ja mogu da kazem da sam drzala djetu u kojoj se jede samo meso i za tri dana sam smsala 3kg ,ali mi se prsuta smucila ,slanina,peceno meso , kupus..... :roll:
I naravno kg su mi se vratili :lol:
Najbolje da ne veceras kasno i da jedes manje i sto je najvaznije sve da jedes i slatko i slano i meso i ribu..... :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 11, 2007 1:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Maj 09, 2007 11:58 pm
Postovi: 113
to sto si izgubila 3kg za 3 dana to je organizam izbacio malo vode i nista vise...naravno to se brzo vraca kao sto si i videla


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 11, 2007 2:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Neverovatno sta ljudi pricaju, bukvalno kao da su nepismeni, ej, ona je smrsala 3 kila za 3 dana!?? :o Ooo, zemljo otvori se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pa
PostPoslato: Pon Maj 14, 2007 5:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 03, 2007 12:54 pm
Postovi: 8
Prvo unos masti i ugljenih hidrata svedes na minimum.
Onda kupis l-carnitine, i pijes jednu supenu kasiku 30min pre trcanja, pa ces videti kako se kile skidaju :wink:
Udji u temu "sta jesti pre fitnesa", tamo sam malo osirnije objasnio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 20, 2007 2:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 18, 2007 11:23 pm
Postovi: 26
Lokacija: srbija
Meni su lekari preporucili proteinsku dijetu.Sta mislite o tome i ima li neko iskustva sa tim???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 20, 2007 3:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 13, 2007 3:55 pm
Postovi: 75
Lokacija: Beograd
No, konkretan odgovor... najbrže sam smršala kada sam celu letnju pauzu na Faksu provela u teretani, ubijajući se od udaranja i šutiranja vreće, klopajući ribu pečenu bez masti uz salatu svaki dan, i ubijajući se od kućno-pravljenih sokova, i uz pola litra jogurta za večeru. Hleb i paste sam bila skroz izbacila, i pila sam po oligovit dnevno.

"Bez muke nema nauke"... jbg... :wink:[/quote]


Apsolutno tacno!Ovako se najbezbednije moze smrsati,plus se osecas jace i bolje od vezbanja! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 20, 2007 3:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 18, 2007 11:23 pm
Postovi: 26
Lokacija: srbija
I ja sam nekada treniarala u teretani nisam jela hleb,vecerala jogurt ili mleko ali sad imam zdavstvene tegobe a ugojila sam se za 3 meseca 12 kg,a slabo jedem.jos su poceli zglobovi da mi oticu na nogama kao i same noge.Dr mi rece da proteini razgardjuju vodu u organizmu cini mi se i ubrzavaju metabolizam...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: