Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Najbolji doručak na poslu
PostPoslato: Sre Dec 06, 2006 9:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 08, 2006 3:29 pm
Postovi: 20
Od kada sam se zaposlio, pre skoro 5 godina, u potrazi sam za idealnim doručkom, odnosno obrokom na poslu. Problem je u tome što mi bukvalno sva hrana (osim kuvane i kiselomlečnih proizvoda) izaziva gorušicu.
Jutros sam pre polaska na posao popio flašicu voćnog jogurta i oduševio sam se. Ne znam da li je moguće negde napraviti jelovnik koji bi sadržao uglavnom proizvode tog tipa.
Još jedan bitan podatak: na poslu nemamo kuhinji, tako da nije moguće jesti išta "kašikom".
Voleo bih da ostali forumaši iznesu svoja iskustva.
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 08, 2006 12:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 7:14 pm
Postovi: 98
Lokacija: Zrenjanin
Imam i ja slican problem.Resavam ga tako sto jedem pre nego sto izadjem iz kuce.Meni isto jogurt odgovara,pored njega jedem neku laksu hranu,keks,pavlaka(isto jako dobra za zeludac).Mozes i neke grisine ili bilo sta suvo sto ce pokupiti svu tu kiselinu.To sta kome odgovara je individualna stvar.Probaj pa vidi.Bitno je i to da se ne prejedas.Imas dosta o tome na temama Reflux Esophagitis,Gorusica...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 19, 2006 5:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 18, 2006 6:34 pm
Postovi: 9
Ja ujutru pre posla obichno pojedem bananu, a na poslu ponekad uzmem vocni jogurt, a uglavnom se "drogiram" plazmom. Ona je zgodna kad nema kuhinje, dosta dugo drzi sitost, a i zdrava je i ukusna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 19, 2006 5:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 7:14 pm
Postovi: 98
Lokacija: Zrenjanin
Plazma je skroz ok,i ja nekad samo nju mogu da jedem ujutru i jeste jako je sita.

_________________
Nista nije nemoguce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 04, 2007 1:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 18, 2006 2:19 am
Postovi: 101
Naucila sam da cim se probudim odmah doruckujem. Na taj nacin mogu da imam normalan dorucak, a ne samo brzalice. Ako mi se bas spava, pa nemam vremena za to, onda na poslu imam dvopek koji namazem sa malo margarina ili putera i uz to jos neki jogucic. Dobro je i nije preterano tesko za zeludac. Dvopek se lakse vari nego hleb pa mi stomak nije naduven kao inace ako jedem neko testo.... Isto tako znam i da pojedem kornfleks sa mlekom. Mislim da je i to sasvim ok. Doduse neki put me svi oni profi zderacki tipovi gledaju ispod oka kad vide moju cinijicu, ali ja se ne dam omesti.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: