Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 20, 2007 2:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 2:20 am
Postovi: 41
sashica je napisao:
moj muz ima 26 godina,zdrav je,aktvan sportista i koristi SAMO kreatin u kombinaciji za wheyom (bez dextroze bez icega) u odredjenim fazama treniranja i tada mu se jako susi koza,pucaju nokti i izrazeno mnogo rastu dlake na telu pritom mu znoj i pljuvacka dobiju miris metala,plasitke,ne znam cega ali nikako nije prijatno niti natural kako sam procitala na nekoj od tema ovde (navodno kreatin je 100% natural jer ga imamo u svom organizmu....pa imamo i hlorovodonicnu kiselinu pa je niko ne uzima kao saplement...)

mozda to nista nije opasno kad se koristi kratko i sa znanjem ali on sam da se hvata kreatina mislim da nikako nije pametno....


Ako uzima kreatin mora pit gomilu vode oko 3-4 litre dnevno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 20, 2007 10:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 07, 2006 9:35 pm
Postovi: 126
Moja zena je 21 godinu stara, jako je aktivna sto se sporta tice, i zgodna je, ali je pocela uzimati kreatin pre godinu dana, i sad nije vise tako zgodna.
Mislim jeste zgodna ali ne kao pre, sad se promenila u nekim pogledima, ranije se nije ovako znojala, sad se bas znoji, i pored toga znoj jako zaudara, nekad moram da je isteram nocu iz sobe, sem toga nikad pre nije imala dlake na grugima i na ledjima ali sad se i to pojavilo, mislim meni to ne smeta toliko tokom odnosa ali danju, vizuelno je bas neprijatan prizor. I glas joj se nesto promenio, ona je naprimer ranije imala bas nezan glas , kao neko nezno stvorenje, zato sam se i zaljubio u nju moram da priznam, ali sad je krenulo nesto pogresno i zvuci mnogo gore, ima grub glas bas grub, kao moj ujak Sreten. Primetili su to i njeni roditelji, kad je pricala preko telefona. Ima jak stisak i zapalo mi za oko da je pre par meseci dizala u bencu 20 kila a sad je nekako nagurala na 155, ali nisam hteo da jos kazem nista, jer sam se bojao da ce da se uvredi i da me povredi. Sad se i ja malo dvoumim da li da uzimam kreatin, siguran sam i znam da nije stetan i ne samo to nego znam da je i sto posto zdravo, ali evo uplasio sam se malo kad sam video ove reakcije kod zene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 21, 2007 8:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 29, 2007 4:31 am
Postovi: 23
Lokacija: Novi Sad
@faith- proveri da nije zeni i rep poceo da raste zbog koriscenja kreatina! ako jos nije, to ce joj se sigurno desiti, bas kao i meni..

_________________
+osmeh je najkrace rastojanje izmedju ljudi+
http://vegetarijanci.blogspot.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: