Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: IMA ŠANSE
PostPoslato: Pon Avg 21, 2006 10:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 17, 2006 3:47 pm
Postovi: 22
Lokacija: Beograd
Izvinjavam se pussycatdoll što ti nisam odmah odgovorio,imao sam nekih profesionalnih obaveza.Ima puno ljudi koji traže pomoc.
Video sam fotografiju neke ruske manekenke koja je koristila neke preparate za mršavljenje da bi bila što zgodnija,međutim napravila je od sebe maltene kostura.Ako si nekada videla one nesretnike iz nemačkih konc logora,upravo je tako izgledala.Upotrebom ove hrane uspela je da povrati svoju težinu i za 3 meseca da se ugoji 15 kg.Ne samo da je povratila težinu nego je izlečila i neke zdravstvene probleme.Sada je normalna osoba i nastavila je da se bavi svojim poslom koji voli.Ono što želim da ti kažem je da i ti imaš šansu da popraviš svoju kilažu, ako budeš želela da koristiš ovu hranu na propisan način.Ali moraš da mi napišeš ukratko na moj e-mail osim tvoje visine i težine,da li postoje još neke organske smetnje(šećer,možda neki gastro problem).Siguran sam da možemo da ti rešimo i problem težine i eventrualno, ako postoji, da rešimo neku organsku anomaliju.Javi se.Očekujem tvoju poruku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 21, 2006 10:39 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
roseox, samo jedno kratko pitanje, posto ne mogu da shvatim........da li ste/si Vi/ti osoba zenskog pola ili muskog, posto u jednom postu pisete u zenskom rodu, a u drugom u muskom, pa bih volela da znam kome se obracam :oops: (samo zbog lakseg sklapanja posta).


Posto nas ima dosta koji patimo od manjka kilograma da li bi Vi mogli generalno, ovako javno na forumu da nam napisete neki spisak namirnica koje bi bilo najpozeljnije da koristimo, ako pri tom nemamo nikakvih zdravstvenih problema (secer, gastritis i sl) kako bi dobili neki kilogram vise??!!




Pozdrav i hvala unared na odgovoru, Majja

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 21, 2006 1:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 17, 2006 3:47 pm
Postovi: 22
Lokacija: Beograd
Majo.pod ovom šifrom piše i moja supruga,tako da te to ne zbunjuje,evo u
buduće ću pisati samo ja.A ja sam muškog pola.
Hrana koju nudimo supruga i ja fabrički je upakovana u obliku praha,gde su svi elementi pomešani i izbalansirani u idealnim količinama koje su potrebne za dnevno konzumiranje.Receptura je strogo čuvana tajna, tako da razumećeš,ne znam je ni ja.Ono što znam to je da ona(hrana) radi svoj posao, a to jako dobro znam,jer hranu jedemo supruga i ja,moja majka,naši kumovi i njihovi roditelji i još puno naših prijatelja.Šta da ti kažem kada je korista i deca.Svi su oduševljeni učinkom.U našem najbližem okruženju rodbine i prijatelja nema nikoga koji je rekao bilo šta negativno i da hranu svi sa zadovoljstvom koriste.Na svakoj kutiji postoje sve informacije o hranljivoj vrednosti proizvoda.Na razvoju ove hrane rade eminentni stručnjaci iz oblasti nutricionizma.Svi ovi proizvodi su kontrolisani u posebim laboratorijama koji izdaju ateste za upotrebu u ljudskoj ishrani.Ono što je najvažnije svi proizvodi su prirodni i bez prisustva bilo kakve hemije.
Znači,opet napominjem, za nas je veoma značajno da nam se lično obratite putem e-maila a mi ćemo vas uputiti u neka osnovna saznanja u vezi proizvoda pa ako i posle toga budete zainteresovani možemo napraviti i prvi kontakt gde ćemo vam pokazati celu paletu proizvoda.
Nadam se da će ovo biti prihvatljiva varijanta za vas.Pošto si napisala da vas ima više koji su zainteresovani, možemo se dogovoriti i za grupnu prezentaciju.Imajte poverenja a mi vas nikada nećemo ostaviti same.Mi vodimo računa o našim korisnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 26, 2006 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 26, 2006 12:27 pm
Postovi: 3
Kad vidim koliko ste vi teske osetim se ko slonica,a svi mi pricaju da sam mnogo mrsava.Visoka sam 164cm,a teska 44kg.Ne znam stvarno koja mi je idealna tezina...?
Sto se tice tvog gojenja nemoj da slusas one koji ti govore da jedes brzu hranu jer neces samo dobiti na kilazi vec i u salu,a mislim da ti to i nije bas cilj.Ja sam se verovala ili ne ugojila 1 kg od lubenice.Svaki dan sam jela jednu celu od 7kg.Pokusaj tako dok ih jos ima.
Kiss :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Gojenje
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 3:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:25 am
Postovi: 2
I mene interesuje kako da se ugojim,mislim da je to do mog metabolizma.Ali nisam anoreksican jednostavno sam 187/65 eventualno se ugojim do 67 ali je to kratko.Kako doci do 77kg tj do 10kg gore??Ako neko zna javite se molim vas!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 10:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 12, 2008 6:53 pm
Postovi: 235
Lokacija: Srbija, Beograd
odes do najblize teretane, pocni da radis vezbe za masu a posto ti je nick kuvar onda sigurno znas da spremas razno razne djakonije pa tako pocni da spremas obroke za masu i za tili cas ces postati krupniji (za jedno 3-4 meseca)

_________________
impossible is nothing


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 12:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 28, 2007 1:50 am
Postovi: 43
25 načina za dobijanje mase:

1. Jedite 5-6 puta dnevno
2. Pijte dosta vode
3. Spavajte bar 8 sati
4. Konzumirajte dovoljno proteina
5. Maksimalizujte unos Karbohidrata
6. Povecajte unos masti
7. Pijte mleko
8. Povecajte konzumiranje ne masnog mesa
9. Koristite proteinski dodatak
10. Konzumirajte brzo delujuce i sporo delujuce proteine
11. Jedite uvek u odredeno vreme
12. Jedite pre spavanja
13. Uzimajte komplekse Vitamina i Minerala
14. Nikad ne preskocite obroke
15. Obilno doruckujte
16. Neka Vam obroci budu uravnoteženi
17. Izbegavajte preradenu i nezdravu hranu
18. Odredite sebi jedan dan u nedelji kada cete jedan obrok jesti ono što želite
19. Konzumirajte zdrave masnoce
20. Optimizirajte Vašu ishranu nakon treninga
21. Pripremajte hranu unapred
22. Pazite koliko unosite alkohola
23. Postepeno povecavajte unos kalorija
24. Uzimajte ekstra Vitamin C
25. Istrajte


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 12:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 28, 2007 1:50 am
Postovi: 43
Zajebi se teretane, ne treba ti to u zivotu...
a i sa 65 kg, neces moci nesto mnogo da podignes...

ako zelis da dobijes na misicnoj masi, radi kucne vezbe
u principu ti je bitno, mali broj ponavljanja i ravnomerno povecanje tezine
znaci ako radis zgibove, sklekove, propadanja... na svakih 2-3 nedelje povecavaj teret, tako sto ces da radis sa nekim rancem na ledjima...
To je to...cepaj konjetinu u njoj imas najvise prirodnog kreatina

i naravno posle treninga jedi puno i pridrzavaj se bar nekih od onih 25 saveta... 3 puta nedeljno treninga sasvim dovoljno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 13, 2008 9:40 am
Postovi: 31
Vako, i ja da se oglasim. Možeš na dva načina da povećaš kilažu.
1. Da povećaš mišićnu masu
2. da povećaš težinu kako god bilo

Ovde prisutni će ti dati u glavnom uputstvo za ovu prvu varijantu koja je zdravija, a evo ti mog skromnog saveta za drugu (nezdravu) varijantu.

1. Doručak burek i jogurt

2. Užina Pita sa sirom

3. Ručak Meso, krompir i obavezno belog hleba (minimum 3 kriške)

4. Užina Milka sa lešnikom (mala - 300 grama)

5. Večera, topli sendviči od 2 kriške belog hleba, salama ili slanina po izboru

VAŽNO: Glad ne sme biti preduslov za jelo. Ako kojim slučajem osetite glad, znači da negde grešite. Unesite između ovih obroka obavezno i lisnato testo (pogačice, rol viršle...) i stalno treba imati jednu kesicu grickalica pri ruci (prženi slani kikiriki, smoki, čips itd)

NIKAKO ne sme se jesti riba, mali i česti obroci. Svaki obrok treba da bude obilan kao da je zadnji u životu.

Ako ovo ne pokaže rezultate u prva tri dana, izbaciti užine i pojačati glavne obroke.

Poželjno je jesti kajmak, jaja i sireve (punomasne). U slučaju problema sa stomakom, popiti limunadu sa celim limmunom i malo šećera i leći da se odspava.
Poželjno je posle svakog obroka prileći da se hrana slegne

_________________
It’s better to have loved and lost than never to have loved at all


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 28, 2007 1:50 am
Postovi: 43
Ovo nemoj ni da ti zivot zavisi od toga...
Ili ces da riknes posle mesec dana ovakve ishrane od preteranog holesterola i masnoce ili ces postati gojazni amerikanac koji zivot daje u kampu za mrsavljenje :D

Istina je ugojices se, ali ne tako kao sto zelis...
U prevodu, postaces vreca sala... a to naravno niko ne zeli
i jos ce te napasti zveri poput bubuljica, akni i mitisera... :lol:

Zato prioni na posao, pa udri po treningu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 6:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Nemoj da mislis na hranu ovako, da moras da pojdes tih 6 obroka, ne kazem da ne smes da ih pojdes vec jednostavno jedi ako si gladan, ili ne ako nisi, masu ne juri po svaku cenu ona ce doci sama.

Naravno posle teretane, ili bilo koje druge akt. si gladan.

jelo odmor pa akcija i sve tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 8:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 12, 2008 6:53 pm
Postovi: 235
Lokacija: Srbija, Beograd
auuu ala ste se nalupali gluposti, sva trojica redom !!! Kao prvo mars, onaj tvoj spisak od 25 nacina da dobije na masi je kontradiktorno samo sebi, ima dosta suprotnosti jer u jednoj stavki kaze da obroci trebaju da budu uravnotezeni a sledeca kaze da obilno doruckuje ?!?! pa onda pise povecajte unos masti a u sl stavki kaze da se ne konzumira nemasno meso (mleko i jogurt ne mogu da imaju onoliko masti koliko moze da ima meso ako vec zeli da dobije na masi)?!?!itd itd.... Sledece je upuceno Vladimiru: Nacin na koji mu ti preporucujes da dobije na masi je totalno ne zdrav !!!! pretvorice se u jednu vrecu sa salom ako bude imao ovakve obroke. A za kraj je upuceno mma: Ako si vec poceo da pljujes po teretani zasto mu onda preporucujes totalno pogresan nacin treniranja (kucna teretana, ista stvar samo radi sa prirodnom tezinom). U vezi tvog saveta sa povecavanjem tezine dok radi zgibove je totalno pogresno, a jos gore sto ga savetujes da okaci ranac oko sebe i da se dize, unistice se decko, kicma i ledja ce mu zakrzljati i moglo bi da dodje do ozbiljnih problema ukoliko bi tako trenirao, ima bi suvise opterecenja na ledjima i ne bi ispravno radio vezbu, krivio bi se, naprezao pogresne misice i bum eto ti povrede !!! Sa njegovih 65 kg bi mogao da podigne tezinu onoliko koliko bi njemu odgovaralo i imao bi isti efekat kao i kod covek koji je tezak 90kg a dize znase mnogo vecu kilazu od njega. Srazmera izmedju njegove snage i tezine koju podize je ista onoj srazmeri koju dize covek od 90kg... A samim tim ce vremenom da ojacava da bude tezi i da dize vece tezine a pri tom nece biti debeo nego razvijen

_________________
impossible is nothing


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hvala u svakom slucaju!!
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 1:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:25 am
Postovi: 2
Znaci kazes teretana,a da li da se obratim lekaru sto se tice ishrane ili mi i trener u tome moze pomoci?Posto ne bi da uzimam kreatine i proteine mislim na vestacke naravno!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 10:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 12, 2008 6:53 pm
Postovi: 235
Lokacija: Srbija, Beograd
nemoj da ti to pada na pamet osim ako ne zelis da budes profesionalni BB. Mozes slobodno da se obratis tvom lekaru ili treneru, sve jedno siguran sam da ce ti dati dobre savete a i imas toliko sajtova o bodybuilding-u i tema o ishrani tako da i tu mozs da potrazis neke odgovore...

pozz

_________________
impossible is nothing


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 10:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 13, 2008 9:40 am
Postovi: 31
Ja se izvinjavam svima koji nisu pročitali početak moje poruke u kome sam naveo da je ovaj način nezdrav i naglasio da postoji i zdrav način na koji ćete ga vi, ostali uputiti.

Metod koji sam ja naveo je totalno nezdrav i sve što su ljudi posle mene rekli je tačno, uključujući akne, mitisere, holesterol i sl. Ali je isto tako sigurno da je ovo najbrži način za dobijanje težine. Toliko je brz da se čak ni koža neće stići prilagoditi (iako će biti dovoljno masna) tako da je POJAVA STRIJA NEMINOVNA. S druge strane, iako loš način, uz odgovaqrajuću garderobu se to neće primetiti iz vana što bi trebalo da dovede do određenog emocionalnog zadovoljstva.

I još jednom, nemojte me zbog ovoga razapinjati na krst. Ovo je metod koji trećina svetske populacije uspešno primenjuje, kao što je i liposukcija najbrži način za skidanje suvišnih kilograma. To i dalje ne znači da je poželjan.

PS: Evo i jednog zdravog saveta:
Ako si pušač, prestani da pušiš

_________________
It’s better to have loved and lost than never to have loved at all


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: