Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: udarac u glavu
PostPoslato: Uto Avg 16, 2005 4:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2005 6:03 pm
Postovi: 97
Molila bih nekog ko je imao slicno iskustvo da mi se javi.Prije 4 dana sam se udarila od vrata visece u glavu zabolilo je ali nije krvarilo i nisam pala.Poslije me bolio stomak pa sam zvala svog kucnog dr on mi je rekao da se sigurno od vrata nisam udarila tako da me boli od toga da mi je to od straha .
Inace patim od hipohondrije i lijecim od anksioznosti.Eto prosla su 4 dana ali mene boli dio glave gdje sam se udarila i cjela ta polovica .Opet sam zvala dr on misli da je to normalno da te boli kad se udaris
Ali problem je sto se ja bojim da nemam potres mozga nedaj boze da nisam povrjedila glavu pa molim nekog ko je imao slicne udarce u glavu da mi se javi koliko moze da boli glava poslije udarca i kad prolazi opasnost od potresa mozga .Znam da sam panicna ali neka mi neko pomogne zivim u inostranstvu i sad su ovdje praznici po su svi po godisnjem unaprijed zahvalna


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: