Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Strahovi i zivci
PostPoslato: Pon Jan 24, 2005 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 05, 2004 9:46 pm
Postovi: 38
Imam 35 godina. Oduvek sam bio tremaros, ali super djak, student i sve ostalo. Uvek sam bio prezauzet i radio po vise poslova istovremeno i zainteresovan za sve sfere zivot. Pre 10 godina sam doziveo saob. udes i pretrpeo veliki strah, skoro sam izgubio svest i osecaj ruku i nogu. To je trajalo 10-15 minuta. Odmah posle toga mi je bilo dobro i nisam se imao problema. Par meseci posle toga pri spremanju prvog poslediplomskog ispita, poceo sam da osecam paniku i strah i nisam mogao da spavam, imao sam osecaj da tonem i da cu da "umrem". Pocnem da se znojim , pa da drhtim i to traje 20-tak minuta i nekako se smirim.Probleme sam obicno imao nocu i redje danju. Smetala mi je buka i svadja. Posle 2 meseca mi je to nestalo, nisam isao kod lekara. Kasnije mi se to javljalo sve redje, ali imam strah da se ponovo ne desi. Sad je pocelo opet da se intezivira strah i panika i sve mi to dolazi iz glave, kao da glava nema kapacitete i imam veliku napetost u njoj. (resenje pronalazim u dubokom disanju). Problem mi je na poslu kad treba da se udubim u problem, a frka je, nastaje mi veliki haos. imam osecaj da mi po nekad malo trne ruka ili noga u trenutku straha. Plasim se da se nesto ne desi. Batalio sam i poslediplomske zbog toga. Ponekad ponovo lose spavam, ali srecom ne drhtim.
Sta mi je ciniti i imali pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 24, 2005 4:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
To si ti imao panicne napade!
Prepoznatljivo.
Verovatno si sada na nekakvoj zivotnoj prekretnici.
Razmisli zasto se anksioznost opet aktivira.
Ako mislis da ti trebaju lekovi i savet, obtrati se psihijatru.
pozdrav
danka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: danka je u pravu
PostPoslato: Pet Jan 28, 2005 12:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
ima i forum na kome mozes da se ukljucis ako zelis da se posavetujes sa drugima odnosno kao svrseni akademac da uveris sebe da je to jedno zivotno odvratno stanje koje treba i mora se prevazici pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: